Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
من پیشگامان هستم هنوز تو کنسول مشکل هست ...

خیلی سادست اصلا نیازی به تست کنسول نیست کافیه یه دستور پینگ تو ویندوز بگیرین

cmd باز کنید اینو داخلش بزنید:
ping xbox.com

اگر جوابی برگشت و تایم اوت نشد یعنی مشکل حل شده ولی اگر تایم اوت داد چیزی عوض نشده

با گرفتن یک tracert میتونید ببینید کجا ها میلنگه!

هر جا ستاره هست یعنی بسته به مقصد به اون هاب یا سوییچ نرسیده ...تصویر ببینید
Untitled_1.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: M@SOUD64 and MASHIN

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
دوستان شاتل درست شده و به راحتی وصل میشه
اقا اینکه بعضی isp ها یه مدت درست میشن عادی وصل میشن نمیتونه به این معنی باشه که مشکل شاید تحریم و اینا نیست داخلیه ؟؟؟
من نمیتونم قبول کنم مشکل تحریم باشه اگه بود هیچ جا وصل نمیشدیم. حالا یا مشکل فنی مایکرو هست که درستش نمیکنن چون فقط ما داریم یا داخلیه
به نظرم همزمان هم به داخل هم به مایکرو یه عده زیادی بگن. البته اگه از مایکرو باشه احتمال درست شدنش بیشتره

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اقا اینکه بعضی isp ها یه مدت درست میشن عادی وصل میشن نمیتونه به این معنی باشه که مشکل شاید تحریم و اینا نیست داخلیه ؟؟؟
من نمیتونم قبول کنم مشکل تحریم باشه اگه بود هیچ جا وصل نمیشدیم. حالا یا مشکل فنی مایکرو هست که درستش نمیکنن چون فقط ما داریم یا داخلیه
به نظرم همزمان هم به داخل هم به مایکرو یه عده زیادی بگن. البته اگه از مایکرو باشه احتمال درست شدنش بیشتره
همچین میگی همه انگار چند نفر اینجا تو این تاپیک‌هستند کلش ۴۰نفرم نیستن که اکثرا حل شد مشکلشون.
من خودم مشکلم همون یکی دوماه پیش حل شد و خیلی از دوستان هم‌طبق اعلامات خودشون حل شده‌.خیلیا با تماس با پشتیبانی خیلیا با تماس با isp خیلیا با تغییر dns خیلیا هم خودبخود.روند پیش روی تاپیک هم نشون میده کمتر کسی این مشکلو دیگه داره.

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
همچین میگی همه انگار چند نفر اینجا تو این تاپیک‌هستند کلش ۴۰نفرم نیستن که اکثرا حل شد مشکلشون.
من خودم مشکلم همون یکی دوماه پیش حل شد و خیلی از دوستان هم‌طبق اعلامات خودشون حل شده‌.خیلیا با تماس با پشتیبانی خیلیا با تماس با isp خیلیا با تغییر dns خیلیا هم خودبخود.روند پیش روی تاپیک هم نشون میده کمتر کسی این مشکلو دیگه داره.
این که با dns بشه وصل شد دلیل بر حل شدن این مشکل نمیشه
من به شخصه توی گروه تلگرامیی که هستم هم ندیدم کسی مشکلش حل شده باشه و همچنان همه با dns میتونیم وارد اکانت بشیم

bahram_sar

کاربر سایت
Apr 8, 2018
73
این که با dns بشه وصل شد دلیل بر حل شدن این مشکل نمیشه
من به شخصه توی گروه تلگرامیی که هستم هم ندیدم کسی مشکلش حل شده باشه و همچنان همه با dns میتونیم وارد اکانت بشیم

لطفا لینک گروه تلگرام رو بده تا بقیه دوستان هم بیان و تبادل نظر کنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

bigbadguy

کاربر سایت
Aug 3, 2013
3
سلام دوستان
منم همین امشب بعد از مدتی کنسولو زدم به نت و آپدیت کردم و موقع ساین این ارور 0x8040401 میگیرم.
You appear to be in a region where this service is not available. ( 0x80a40401)
توی این ترد سایت ماکروسافت هم رفتم یه کامنت گذاشتم ولی خب فک نمیکنم درست بشه
نتم هم درواقع هاتسپات همراه اوله چون خط ما adsl ساپورت نمیکنه و وایمکس هم خیلی گرون و کنده
اگر راهی با تغییر dns هست که بشه آنلاین شد خیلی خوب میشه

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام دوستان
منم همین امشب بعد از مدتی کنسولو زدم به نت و آپدیت کردم و موقع ساین این ارور 0x8040401 میگیرم.
You appear to be in a region where this service is not available. ( 0x80a40401)
توی این ترد سایت ماکروسافت هم رفتم یه کامنت گذاشتم ولی خب فک نمیکنم درست بشه
نتم هم درواقع هاتسپات همراه اوله چون خط ما adsl ساپورت نمیکنه و وایمکس هم خیلی گرون و کنده
اگر راهی با تغییر dns هست که بشه آنلاین شد خیلی خوب میشه

فعلا دو تا DNS هست اینا را بزن تست کن شاید جواب بده رو همراه اول
یکیش را بالای پستت من گذاشتم اون یکی هم هست:
178.22.122.100

البته تو گوگل سرچ کن DNS پرک..سی اینا هم جواب میده ولی خب امنیتش را نمیدونم چطور هست

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
کدوم isp مشکلش خود بخود حل شده ؟؟
وصل شدن با dns و vpn یعنی مشکل حل شده ؟؟؟
مشکل حل نشده. روند پیش روی تاپیک هم نشونه اینه که مشکل داره مثل همه مشکلای دگ فراموش میشه و بهش عادت میشه.
حالا یا با dns وصل میشن یا کلا وصل نمیشن :| شما مشکلت با چی حل شد dns ؟ یا همینطوری حل شد ؟ چون فکر کنم بیشتر isp ها مشکل دارن.

Hitman007007

کاربر سایت
Oct 14, 2018
11
من خیلی منتظر موندم که مشکل حل بشه اما نشد بارها با کارشناسان مایکروسافت حرف زدم اما دریغ از یک جواب قانع کننده و دیروز بر خلاف میل باطنی کنسول رو فروختم ، و این شد پایان تلخ من و ایکس باکس وان ایکس که به قول مایکروسافت قوی ترین کنسول تاریخه!

• Like
Reactions: navid_x360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر