Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

mrm

کاربر سایت
Dec 28, 2008
171
نام
محمدرضا
تم و بکراند رو هم نمیزاره عوض کنی چه برسه آنلاین بزنیمن خیلی وقت بود پای وان نشسته بودم.
سیاست باید از دنیای گیم دور باشه
آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احتمالا بزودی این اتفاق برای psn هم می افته .

• Like
Reactions: MASHIN

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان همین الان داشتم وضعیت xbox live را چک میکردم دیدم ک به مشکل sign in اشاره کرده و نوشته دارن تعمیرش میکنن.

بالاخره انگار اعتراض ها جواب داد

• Like
Reactions: M@SOUD64

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
دوستان همین الان سایت xbox live نوشت همه سرویس اکی هستند من دسترسی به xbox ندارم یک چکی میکنید ببینید مشکل حل شده یا نه؟؟؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: M@SOUD64

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
متاسفانه هیچ کدوم از ما کاربرها هم حاضر به اعتراض به این کار نشدیم 4 ال 5 نفر رفتیم اعتراض کردیم ک فایده نداره تعداد باید بالا باشه
درست مثله وضع مم....هست هیچکسی صداش در نمیاد تا ابد هم باید تو سری بخوریمو

• Like
Reactions: arsham_xbox

sm1998

کاربر سایت
Sep 9, 2018
9
الان یک سرویس کاهش پینگ رو با pc شیر کردم (لن) به کنسول و به جای اون دی ان اس ها با این دی ان اس 10.0.0.1 وصلم !
یک ساعته هنوز از اکانت نیومده بیرون .

آخرین ویرایش:

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
متاسفانه هیچ کدوم از ما کاربرها هم حاضر به اعتراض به این کار نشدیم 4 ال 5 نفر رفتیم اعتراض کردیم ک فایده نداره تعداد باید بالا باشه
درست مثله وضع مم....هست هیچکسی صداش در نمیاد تا ابد هم باید تو سری بخوریمو
اگه تعداد خیلی زیادی اعتراض کنند شاید یه اتفاقی بیوفته. ولی تو ایران یه عده زیادی هم هستن که یا کلا فقط افلاین بازی میکنند یا 1-2 تا بازی انلاین میزدن الان بیخیال اون ها شدن
ولی مسخرست من هنوز نمیفهمم اگه قضیه تحریم و ایناس چرا فقط لاگین کنسول ؟:-??همه جاهای دگ سالمه البته جز اپ ویندوز
وضع مم... هم 4دهه پیش صداشون در اومد الان ما باید گیر یه لاگین شدن باشیم اونوقت الان که باید هیچی به هیچی:|:|

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Sniper m

کاربر سایت
Sep 7, 2018
12
من از صبح تا حالا بدون دی ان وصل وصل میشم با همراه اول نمیدونم تا کی وصل میمونه فعلا ک دلم خوشه ولی میدونم فردا باز ارور میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر