Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
دوستان خیلی جالبه چون طبق قولی که بهم داده بودن مشکلم برطرف شد. بجه هایی که pishgaman دارید برید و تقاضا بدید شما ها واینکه منفردا در ساعت اداری ازشون سوالاتمو میکنم و حتما در اختیار شماها قرار میدم! من بدون DNS کانکتم و هیج مشکلی ندارم!
آفرین به Pishgaman^:)^^:)^^:)^^:)^
دوست من مشکل از چی بود دقیق؟چون من پیشگامان هستم چندباری پیگیر شدم ولی با یه مشت زبون نفهم طرف بودم ....میشه دقیق کلمه به کلمه بگید من بگم بهشون

gabrielmk

کاربر سایت
Oct 2, 2018
2
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
تا چند روز پیش میشد این ارور رو با DNS حل کرد. حتی موردی هم اپراتورای همراه بدون DNS زدن هم میشد استفاده کرد. ولی بعد از ری استارت کنسول دیگه خراب میشد.
حالا این ارور جاشو به ارور زیر داده:

wrong region error code 0x80a40401
و این یعنی مایکروسافت به کشورایی که سرویس xbox live ندارن دیگه سرویس نمیده. حتی با DNS های مختلف. یجورایی تحریم عملی تر از سمت مایکروسافت.
حالا از دوستان خواهش دارم برن به لینک زیر و بگن که ماهم همین مشکلو داریم و کاری بکنن تا درخواستا بره بالا و ببینیم چی پیش میاد:

با تشکر

• Like
Reactions: MASHIN

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
تبریک میگم
پس معلوم میشه مشکل داخلی هست
یک سوال
همون بحث رنج ۱۰۰ و اینا رو اصلاح کردند که مشکل حل شد؟
دوستان کسی قدرت سخنوری خوبی داره این مشکل رو میتونه با شاتل در میون بذاره؟
والا من حرف زدم گفتن ip شما در رنج 100 نیس ولی هنوز مشکل دارم

arsham_xbox

کاربر سایت
Sep 9, 2018
14
والا من حرف زدم گفتن ip شما در رنج 100 نیس ولی هنوز مشکل دارم
دوست عزیز دوباره بهم ریخت وشد مث روزاول با همون DNS!!!!!!!
ما رسما شدیم مسخره تمام دنیا و ... بیاید با هم امضا یا هر چیزی که امکانش هست جمع کنیم و بفرستیم به مایکروسافت و متنش هم با خودم فقط بگید کجا باید ارسال کنیم و از چه طریق ؟
چهان سوم هم ملت راضی بودن فکرکنم یک طبقه هم افت کردیم و داریم برمیگردیم به قرون وسطی

• Like
Reactions: worm and paradaimix

gabrielmk

کاربر سایت
Oct 2, 2018
2
ما رسما شدیم مسخره تمام دنیا و ... بیاید با هم امضا یا هر چیزی که امکانش هست جمع کنیم و بفرستیم به مایکروسافت و متنش هم با خودم فقط بگید کجا باید ارسال کنیم و از چه طریق ؟
چهان سوم هم ملت راضی بودن فکرکنم یک طبقه هم افت کردیم و داریم برمیگردیم به قرون وسطی

اینجا شکایت کن:

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
سالهاست سر کوچیکترین و پیش افتاده ترین مسائل باید اعصابمون راحت خورد بشه، برگشتیم به قرون وسطی 40 سال پیش و سالها طول کشید بفهمیم ...
تا هفته پیش برام با این DNS وصل میشد ولی الان دیگه اصلا وصل نمیشه!

آخرین ویرایش:

PersiAndroid

کاربر سایت
Jul 17, 2012
57
نام
رئوف
بعد از آپدیت اکتبر دیگه مایکروسافت آب پاکی رو ریخت رو دستمون

20181024_13120466.jpg

من دیشب شدیدا مشکل پارتی و مولتی پلیر داشتم
از پارتی و بازی پرتم می کرد بیرون...
من فقط فورتنایت بازی می کنم دلیلی نداره دیگه با این وضع اکس باکس بخوام پول لایو بدم
تازه آنلاین بازی کردن خیلی از بازیا روی پلی استیشن از جمله فورتنایت نیازی به پلاس هم نداره
دوستان پلی استیشنی بیان یکم راجب وضعیت شبکه رو کنسولاشون بگن ببینیم ارزش مهاجرت داره یا نه
از این ناراحتم که چیزایی که تو لاکر فورتنایتم دارم رو پی اس باز نمی شه...

• Like
Reactions: M@SOUD64

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad

20181024_13120466.jpg

من فقط فورتنایت بازی می کنم دلیلی نداره دیگه با این وضع اکس باکس بخوام پول لایو بدم
تازه آنلاین بازی کردن خیلی از بازیا روی پلی استیشن از جمله فورتنایت نیازی به پلاس هم نداره
دوستان پلی استیشنی بیان یکم راجب وضعیت شبکه رو کنسولاشون بگن ببینیم ارزش مهاجرت داره یا نه
Secondary dns رو بذار 8.8.8.8

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی

20181024_13120466.jpg

این عجیبه. الان من و خیلی ها با DNS وصل میشیم. والا تا جایی که من میدونم تغییر DNS هیچ تاثیری روی ip نمیزاره اینو میشه تست کرد رو pc
وقتی هم تغییری نمیده ip رو و وصل میشه یعنی بلاک شدن ip ایران دلیل این مشکل نیست
اگه اینطوری بود تنها راه وصل شدن vpn بود

Hitman007007

کاربر سایت
Oct 14, 2018
11
این عجیبه. الان من و خیلی ها با DNS وصل میشیم. والا تا جایی که من میدونم تغییر DNS هیچ تاثیری روی ip نمیزاره اینو میشه تست کرد رو pc
وقتی هم تغییری نمیده ip رو و وصل میشه یعنی بلاک شدن ip ایران دلیل این مشکل نیست
اگه اینطوری بود تنها راه وصل شدن vpn بود
اگه بری در مورد dns proxy بخونی متوجه میشی که یکی از ابزارهای دور زدن تحریم هست و در واقع 178.22.122.100 یک dns proxy هست که ما میتونیم با اون تحریم رو دور بزنیم!
"دی.ان.اس. درخواست کاربر را به آدرس اينترنتی موجود در فهرست داده‌هايش هدايت می‌کند.
و سرور محتويات وبسايت موردنظر را به مرورگر کاربر برمی‌گرداند.
به‌دليل ساختار غیرمتمرکز اینترنت...
با دستکاری فهرست داده‌های دی.ان.اس.، يک شرکت ارايه کننده خدمات اينترنتی، يا حکومت، می‌تواند ترافيک مورد نظر را تغيير مسير داده يا یک پیغام خطا را به مرورگر کاربر بفرستد.
اما با تغییر تنظیمات مرورگر و وادار ساختن آن به استفاده از يک دی.ان.اس تمیز و دستکاری نشده ...
کاربر می تواند سانسورها را دور زده و به سایت‌های مطلوب خود دست‌يابد..."

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
تا چند روز پیش میشد این ارور رو با DNS حل کرد. حتی موردی هم اپراتورای همراه بدون DNS زدن هم میشد استفاده کرد. ولی بعد از ری استارت کنسول دیگه خراب میشد.
حالا این ارور جاشو به ارور زیر داده:

و این یعنی مایکروسافت به کشورایی که سرویس xbox live ندارن دیگه سرویس نمیده. حتی با DNS های مختلف. یجورایی تحریم عملی تر از سمت مایکروسافت.
حالا از دوستان خواهش دارم برن به لینک زیر و بگن که ماهم همین مشکلو داریم و کاری بکنن تا درخواستا بره بالا و ببینیم چی پیش میاد:

با تشکر
حرکت بسیار خوبیه، من انجام دادم

متاسفانه مشکل ما اینکه یکدست نمیشیم باهم، بخدا اگه الان همه ما کاربرای بخش ایکس باکس، با هم متحد میشدیم واعتراضمونو همزمان به گوش ماکروسافت میرسوندیم، تا الان یک حرکتی میزدن، منتها چون ما ساکنین ایران رو رسما جزو گیمرا جهانی حساب نمیکنن، هیچ واکنش انفرادی رو از سمت ما، رسمی و مهم نمیدونن، اقدام نمیکنن!!! حتی یک عده زحمت نمیدن به خودشون که اقلا یک پست بزارن تو فروم لایو، بعد بگن نشد!
فقط داریم بجای اعتراض به اصل کاری، به همدیگه غر میزنیم!

• Like
Reactions: mrm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر