Error 0x80a40010 | مشکل در وارد شدن در اکانت

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
سلام به گیمیر های عزیز
دیروز با پشتیبانی مایکروسافت تماس گرفتم خیلی راحت به من گفت آی پی ایران از طرف مایکروسافت بلاک شده و چاره‌ای جز صبر ندارین بعدش من رو برای پیگیری فنی وصل کرد به یک نفر دیگه اما اون حرف های نفر اول رو در مورد بلاک شدن آی پی ایران رد کرد اما بنظر من حرف نظر اول که می گفت آی پی ایران از طرف مایکروسافت بلاک شده درست بود تازه نفر دوم میگفت چون تو اکانتت برای آمریکا هست و خودت در ایرانی و سیستم اینو فهمیده بخاطر همین نمیتونی وارد اکانت بشی و بهتره که کشور و منطقه ات را نزدیک ترین کشور به ایران(مثلا عربستان) انتخاب کنی و قبل از اینکار تمام پولی که در اکانتت داری رو خرج کنی چون اگه به یه ریجن دیگه بری پولت منتقل نمیشه منم 10 دلار داشتم و یک سرویس گلد یک ماهه خریدم بعدش هم کشور و ریجن رو روی عربستان گذاشتم اما باز هم درست نشد و همون ارور قبلی رو میداد و 10 دار من هم حروم شد خلاصه اینو گفتم که شما مثل من گول نخورید و یقین داشته باشید که مایکروسافت آی پی ایران رو بلاک کرده!

حالا یک سوالی ک پیش میاد این DNS ک ip ما را تغییر نمیده؟ (اگه درست بگم)
پس چرا می تونیم با همین ip ایران باز هم وصل بشیم؟؟؟

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
به نظرم دیگه بسه اعصابمون خرد نکنیم با این وضع سر کنیم
چون هرچی باشه شرکت امریکایی هست و دست خودش نیس این قضایا ومی بینین حتی از پاسخ دادن هم می ترسن اروم اروم همه سرکت ها از ابان باز حالمون می گیرن چاره نیس جز صبر یا...

• Like
Reactions: M@SOUD64

Hitman007007

کاربر سایت
Oct 14, 2018
11
این dns 178,22,122,100 برای شما کار میکنه؟
من اوایل که استفاده می کردم خیلی خوب بود اما الان که استفاده می کنم دو تا سه دقیقه وصله بعد سریع sign out میشه! (از اینترنت ایرانسل و همراه اول استفاده میکنم)

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
من اوایل که استفاده می کردم خیلی خوب بود اما الان که استفاده می کنم دو تا سه دقیقه وصله بعد سریع sign out میشه! (از اینترنت ایرانسل و همراه اول استفاده میکنم)

رو خط های موبایل سخت جواب میده

دوستان این پیام را خواهشا تغییر بدین ک برا ترامپ بفرستیم شاید فرجی شد.

• Like

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,337
نام
امیر
برای من که براحتی کار میکنه , هم دانلود راحت انجام میشه , هم آنلاین بازی کردن. البته نت من های وب هست.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,337
نام
امیر
سلام به گیمیر های عزیز
دیروز با پشتیبانی مایکروسافت تماس گرفتم خیلی راحت به من گفت آی پی ایران از طرف مایکروسافت بلاک شده و چاره‌ای جز صبر ندارین بعدش من رو برای پیگیری فنی وصل کرد به یک نفر دیگه اما اون حرف های نفر اول رو در مورد بلاک شدن آی پی ایران رد کرد اما بنظر من حرف نظر اول که می گفت آی پی ایران از طرف مایکروسافت بلاک شده درست بود تازه نفر دوم میگفت چون تو اکانتت برای آمریکا هست و خودت در ایرانی و سیستم اینو فهمیده بخاطر همین نمیتونی وارد اکانت بشی و بهتره که کشور و منطقه ات را نزدیک ترین کشور به ایران(مثلا عربستان) انتخاب کنی و قبل از اینکار تمام پولی که در اکانتت داری رو خرج کنی چون اگه به یه ریجن دیگه بری پولت منتقل نمیشه منم 10 دلار داشتم و یک سرویس گلد یک ماهه خریدم بعدش هم کشور و ریجن رو روی عربستان گذاشتم اما باز هم درست نشد و همون ارور قبلی رو میداد و 10 دار من هم حروم شد خلاصه اینو گفتم که شما مثل من گول نخورید و یقین داشته باشید که مایکروسافت آی پی ایران رو بلاک کرده!
میشه بگی اگه IP ایران رو بلاک کرده ما همچنان وصل هستیم ؟ چون این دی ان اس که وارد کردیم ربطی به آی پی نداره و اون رو تغییری نمیده. اگه IP بلاک بود پس قاعدتا با این دی ان اس هم نباید وصل میشدیم!

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
به نظرم دیگه بسه اعصابمون خرد نکنیم با این وضع سر کنیم
چون هرچی باشه شرکت امریکایی هست و دست خودش نیس این قضایا ومی بینین حتی از پاسخ دادن هم می ترسن اروم اروم همه سرکت ها از ابان باز حالمون می گیرن چاره نیس جز صبر یا...
دقیقا منم با شما هم نظرم فعلا با همین DNS بازی کنید ببینیم چی میشه اما واقعا سیاستش کثیف بود مایکرو خیلی زشت و کثیف

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
دوستان احتمال اینکه اونا بخوان تغییر ایجاد کنن کمه
از این طرف هم باید پیگیر باشیم که حداقل isp های خودمون جلوی dns ها رو نگیرن وگرنه با همون dns های قبلی راحت میشد بازی کرد 185.37.37.37

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
دوستان احتمال اینکه اونا بخوان تغییر ایجاد کنن کمه
از این طرف هم باید پیگیر باشیم که حداقل isp های خودمون جلوی dns ها رو نگیرن وگرنه با همون dns های قبلی راحت میشد بازی کرد 185.37.37.37
من با قبلی که وصلم فعلا شاتلم

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
دقیقا منم با شما هم نظرم فعلا با همین DNS بازی کنید ببینیم چی میشه اما واقعا سیاستش کثیف بود مایکرو خیلی زشت و کثیف
اره چاره نیس نمی شه تمام تقصیر انداخت سر مایکروسافت هر چی باشه اونا به دولتشون جوابگو باید باشن حتما سخت گرفتن براشون وگرنه این اتفاق نمی افتاد

• Like

Hitman007007

کاربر سایت
Oct 14, 2018
11
میشه بگی اگه IP ایران رو بلاک کرده ما همچنان وصل هستیم ؟ چون این دی ان اس که وارد کردیم ربطی به آی پی نداره و اون رو تغییری نمیده. اگه IP بلاک بود پس قاعدتا با این دی ان اس هم نباید وصل میشدیم!
حرف شما هم میتونه درست باشه، اتفاقا همین ما رو گیج کرده و حتی کارشناسهای مایکروسافت هم پاسخ محکمی نمیدن و یه مقدار با شک و تردید حرف می زنن

Hitman007007

کاربر سایت
Oct 14, 2018
11
آقایون جایی سراغ ندارین که اکانت شخصی رو بخره؟
من یه اکانت شخصی دارم که شامل بازی FIFA19 و forza horizon 2 و 10 دلار پوله
اگه میشناسین ممنون میشم معرفی کنید.
چون واقعا دیگه از این وضعیت خسته شدم، برا من حتی با dns هم وصل نمیشه!

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
خب تبریک به همه دوستان
الان برای چند لحظه نت adsl بنده قطع شد حالا که وصل شده دیگه با dns هم متصل نمیشه و ارور 0X87DD0019 رو میده
آسیاتک کرج
ایرانسل و رایتل هم که کلا تعطیله
به وضوح مشکل کاملا داخلی هست ، پیشنهاد بدید پیگیری کنیم خسته شدیم دیگه ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر