نمرات Spider Man

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
spiderman-ps4-art-2018-ko-3840x2400.jpg

Initial release date: September 7, 2018
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Developer: Insomniac Games
Platform: PlayStation 4

screenshot-www.metacritic.com-2018-09-04-18-41-30.png
screenshot-opencritic.com-2018-09-04-18-59-26.png

98n_screenshot-opencritic.com-2018.09.04-21-45-511111.png
x5i_screenshot-opencritic.com-2018.09.04-21-45-511.png

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
یه چیز جالب که من تو نقدهای سایت های داخلی دیدم در مورد نکات منفیشون بوده البته تو نقدهای خارجی هم همین بساطه ولی به شدت اینجا نبوده
یعنی اگه همه نقدها رو برید ببیند و نکات منفیشون رو جمع کنید به این نتیجه میرسید همه ویژگی های بازی منفیه:|:)) یعنی هیچ کدومشون ثبات ندارن:| یکی با کامبت حال نکرده یکی با تنوع دشمنا حال نکرده یکی با روند داستانی حال نکرده:| یعنی همشون در تضاد با همدیگن ویژگی که اون منتقد حال کرده این منتقد حال نمیکنه:D
البته نظر تمام منتقدها شبیه هم نیست اما من یادمه قبلا سر بعضی از بازی ها منتقدها تقریبا نکات منفی و مثبت مشابهی رو میگفتن خودتم که بازی میکردی نظرت همین بود ولی جدیدا سر بعضی از بازی ها نقدها کلا با هم فرق دارن اخر نمیفهمی کدوم نکات بازی مثبته کدوم منفی:|
حالا من نمیدونم جریان چیه مثلا سایت ها می خوان بگن نقد ما مشابه هیچ سایت دیگه ای نیست یا واقعا نظر شخصیه
سر همین جریان اگه واقعا قصد خرید دارید فقط به نمره نگاه کنید چون اینطوری ممکنه تصورتون از بازی خراب بشه بهتره تجربه شخصی خودتون رو داشته باشید:D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یه چیز جالب که من تو نقدهای سایت های داخلی دیدم در مورد نکات منفیشون بوده البته تو نقدهای خارجی هم همین بساطه ولی به شدت اینجا نبوده
یعنی اگه همه نقدها رو برید ببیند و نکات منفیشون رو جمع کنید به این نتیجه میرسید همه ویژگی های بازی منفیه:|:)) یعنی هیچ کدومشون ثبات ندارن:| یکی با کامبت حال نکرده یکی با تنوع دشمنا حال نکرده یکی با روند داستانی حال نکرده:| یعنی همشون در تضاد با همدیگن ویژگی که اون منتقد حال کرده این منتقد حال نمیکنه:D
البته نظر تمام منتقدها شبیه هم نیست اما من یادمه قبلا سر بعضی از بازی ها منتقدها تقریبا نکات منفی و مثبت مشابهی رو میگفتن خودتم که بازی میکردی نظرت همین بود ولی جدیدا سر بعضی از بازی ها نقدها کلا با هم فرق دارن اخر نمیفهمی کدوم نکات بازی مثبته کدوم منفی:|
حالا من نمیدونم جریان چیه مثلا سایت ها می خوان بگن نقد ما مشابه هیچ سایت دیگه ای نیست یا واقعا نظر شخصیه
سر همین جریان اگه واقعا قصد خرید دارید فقط به نمره نگاه کنید چون اینطوری ممکنه تصورتون از بازی خراب بشه بهتره تجربه شخصی خودتون رو داشته باشید:D
حرف من دراوردی نزن نقدهای خارجی رو کمبت و داستان اتفاقا اجماع داستن

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
ممنون و خسته نباشید:D فقط اینکه:
مبارزات سری Batman Arkahm یکی از موارد انقلابی و شروع کننده استاندارد جدیدی برای مبارزات در این سبک بود. سبک و سیاقی که بعد از عرضه سری آرخام به شدت محبوب شد
حالا نمی دونم دونسته اینجوری نوشتید آرکهام/آرکام رو که آشنا تر باشه واسه مخاطب یا نه، ولی شخصا خیلی رو اعصابمه:D

• Like
Reactions: WCW and Bahram

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
خسته نباشی
نکته مثبت : مکانیک مبارزات
نکته منفی : مکانیک ساده نبرد با غول‌آخر ها

مکانیک مبارزه یک چیزه ، چالش برانگیز نبودن نبرد یه چیز دیگه ، مکانیک واژه ی مناسبی برای قسمت نبرد پایانی نیست ، بهتره در نکته منفی قید کنی ؛ چالش بر انگیز نبودن باس های پایانی بازی .
نکته مثبت هم : مکانیزم مبارزات

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
خسته نباشی

مکانیک مبارزه یک چیزه ، چالش برانگیز نبودن نبرد یه چیز دیگه ، مکانیک واژه ی مناسبی برای قسمت نبرد پایانی نیست ، بهتره در نکته منفی قید کنی ؛ چالش بر انگیز نبودن باس های پایانی بازی .

خسته نباشی

چالش برانگیز یعنی سخت بودن فرق داره اینجا احتمالا منظورس اینه از مکانیزم مثلا اکثرشون یک متد دارن و مثلا یک دکمه رو باید روشون اجرا کنی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
خسته نباشی

شما نقدو کامل بخونی، متوجه میشی.
مکانیک ساده هم دقیقا به معنی مکانیک ساده مبارزات با باس هاست.

• Like
Reactions: WCW

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر