باید و نباید هک نینتندو سویچ

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
این تاپیک در مورد sx ox نیست و از افرادی که خودشون رو هکر.برنامه نویس معرفی میکنن و دروغ میگن دوری کنید
(برای اجرای xci هزینه نکنید و مجانی nsp یا با شیوه جدید xci رو اجرا کنید)

اپدیت :
کنسول رو با خیال راحت میتونید به ۶ اپدیت کنید همه چیز ا۱دیت شد و کار میکنه
http://wololo.net/2018/09/20/switch-hekate-mod-updated-to-4-1-adds-support-for-firmware-6-0-0/

--------------------------------------------
کنسول رو هک کنم یا نه؟ بستگی به خودت داره
ممکنه بن بشم؟بلی ممکنه؟ نه ! صدرصد بن میشی
چیکار کنم بن میشم؟کافیه کنسول رو به طریقی هک کنی... و بازی یا هوم برو روش اجرا کنی !
بن بشم چه اتفاقی میفته؟ ۲ تا حالت داره:یا بن میشی ! یا سوپر بن میشی
تفاوت بین بن و سوپر بن چیه؟ بن بشی فقط نمیتونی بازیهاتو انلاین بازی کنی! سوپر بن بشی نه به eshop وصل میشی!نه میتونی کنسول رو اپدیت کنی!
---------------------------------------------
میخوام کنسول دست ۲ بگیرم؟خوب بگیر!اما از طرف بپرس هک کرده یا نه... (بعضیا دارن میفروشن و بی دلیل نیست!ممکنه هک کرده از ترس بن و اینا میخواد بفروشه و ... حتما از شخص مورد اعتماد خرید کنید)
اگه کنسول به نت وصل نشه بن میشم؟خیر
تایید نشده :نینتندو کارتریج رو هم بن میکنه!کامل تایید نشده.از قرار دادن بازی کارتریج رو کنسول مد شده و انلاین شدن پرهیز کنید

دوستانی که کنسولشون رو هک کردن:طبق چیزای که تو Nintendo Switch Banning Hub & Warning نوشتن و ... نینتندو دیگه داره سعی میکنه طبق اون حقی که داره شدیدترین مجازات رو نسبت به کسایی که کنسولشون رو هک میکنن انجام بده.
الان دیگه بحث بن نیست و سوپر بن جایگزین شده..سوپربن؟بلی کسایی که قبلا بن شده بودن دیگه چند روزیه نمیتونن با eshop وصل شن یا کنسول اپدیت کنن!پس دیگه بهتره کمی رعایت کنید!

اگه کسی کنسولش رو هک کرده : خوب داره لذتشو میبره اما دیگه بازیاشو ... کنسولشو به نت وصل نکنه!اپدیت نکنه!صدرصد نمیشه گفت بعد چند روز چند ساعت بن کامل میشه!اما میشه!

دوستانی که کنسولشون رو هک کردن و درحال فروشن!بی وجدانی نکنن و کامل به خریدار بدون اطلاع بگن!بعد طرف ضرر نبینه!

از تمام دوستان!کارشناسان!حرفه ای ها!اونا که میگن اینطوری نیست!انوطور هست خواهش میکنم الکی نظر ندن!چون این تاپیک برای همینه و کوچکتر توهین رو به مدیر گذارش میدم. تشکر

آخرین ویرایش:

sorena26185

کاربر سایت
Nov 30, 2010
17
سلام من فریموورم 6 هست لطفا آموزش هک تو این ورژنو کسی بلده منون میشم راهنمایی کنه جیک هم داره
همچنین روش بکاپ گیری را توضیح بدید ممنون میشم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
سلام من فریموورم 6 هست لطفا آموزش هک تو این ورژنو کسی بلده منون میشم راهنمایی کنه جیک هم داره
همچنین روش بکاپ گیری را توضیح بدید ممنون میشم
دوست عزیز عینا مثل 5 هستش فقط اگه از reinix استفاده میکنید اخرین نسخه رو داونلود کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر