مشکل مهم ps3

erfanf42

کاربر سایت
Aug 26, 2018
4
دوستان لطفا کمک کنند.....

کنسول ps3 رفیقم رو با اینترنت اپدیت کردم و نصب هم شد ولی وقتی روشن میکنیم روی گزینه ی

>> لطفا کنترولر خود را با کابل یو اس بی به سیستم متصل کنید و سپس گزینه ps را فشار دهید <<

گیر کرده و نمیره با اینکه این کارارو میکنم....

چراغ کنترولر هم یه سره چشمک میزنه

Sent from my F5122 using Tapatalk

Last edited by a moderator:

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
در ضمن کپی خوره سیستم

اگر ps3 رو از طریق اینترنت آپدیت کردید حالت کپی خور دستگاهتون از بین رفته به احتمال زیاد.وارد منوی ریکاوری بشید و restore file system رو انتخاب کنید احتمالا مشکل بالا نیومدن حل میشه.
آموزش ورود به محیط ریکاوری در کنسول PS3

erfanf42

کاربر سایت
Aug 26, 2018
4
اصلا بالا نمیاد... چجوری باید به ریکاوری برم
اگر ps3 رو از طریق اینترنت آپدیت کردید حالت کپی خور دستگاهتون از بین رفته به احتمال زیاد.وارد منوی ریکاوری بشید و restore file system رو انتخاب کنید احتمالا مشکل بالا نیومدن حل میشه.

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
اصلا بالا نمیاد... چجوری باید به ریکاوری برم

لینک صفحه رو گذاشتم.روش کلیک کنید: آموزش ورود به محیط ریکاوری در کنسول PS3

دوستان مشکلی برایps3 افتاده بعضی وقتا lcd میگه این حالت پشتیبانی نمیشود.چیکار باید کرد
مشکل میتونه از چیزای متفاوتی باشه.شما از طریق منوی ریکاوری rebuild data base و restore file system رو انتخاب کنید شاید درست شه.مشکلتون ممکنه از tv یا کابلتون هم باشه.

laurapalmer

کاربر سایت
Nov 30, 2016
185
اخه به lcd ps4 وxbox هم وصله.ولی این دو تا درستن همچین پیامی رو تی وی نمیاد.شاید همون که میگید ایراد از کابل باشه.

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

• Like
Reactions: R@OUF

erfanf42

کاربر سایت
Aug 26, 2018
4
دوباره کمک میخام..... من این راه حل هارو رفتم و بوق های تکی و دوتایی رو هم شنیدم ولی چون هنوز میگه کنترولر خود را متصل کنید تو محیط ریکاوری نمیره... چیکار کنم؟

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
دوباره کمک میخام..... من این راه حل هارو رفتم و بوق های تکی و دوتایی رو هم شنیدم ولی چون هنوز میگه کنترولر خود را متصل کنید تو محیط ریکاوری نمیره... چیکار کنم؟

خب دیگه شما باید دسته رو وصل و روشن کنید تا وارد اون منو شه.میتونه مشکل از دسته هم باشه که روشن نمیشه.میتونید دسته رو ریستارت کنید شاید مشکل برطرف شه.
نحوه ریستارت کردن دسته:
یه سوزن ته گرد بردار و پشت دسته یه جا داره برای سوزن زدن که با اینکار دسته Reset میشه و خاموش میشه.اول اینکارو بکن بعدش PS3 رو با دکمه ی PS3 روشن کن و بعدش دسته رو با سیم به PS3 وصل کن.بعدش یکبار دکمه ی وسط دسته رو بزن تا کنسول اونو به عنوان دسته 1 بشناسه بعد از چند ثانیه دسته رو از سیم بکن ببین اگر کنسول باز هم نشناختش یکبار دیگه هم با سوزن ریستش کن و بعد دسته رو در حالی که کنسول روشنه روشن کن ببین میشناستش یا نه.

Amirjjrr

عضو جدید
Sep 7, 2021
1
سلام دوستان من میخوام ps3 بخرم ولی بعضیا میگن بعد از ۶ یا۸ ماه کار کردن خراب میشن و باید بزن برای ریبال
بنظر شما راست میگن یا فقط فت ها اینجورین کمک کنید
اگه اسلیم بخرم اینجوری میشه نمیشه لطفا بگین

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام دوستان من میخوام ps3 بخرم ولی بعضیا میگن بعد از ۶ یا۸ ماه کار کردن خراب میشن و باید بزن برای ریبال
بنظر شما راست میگن یا فقط فت ها اینجورین کمک کنید
اگه اسلیم بخرم اینجوری میشه نمیشه لطفا بگین
قربان همه ps3 ها دچاره ylod احتمالش هست بشن ولی این مورد تو مدلای fat خیلی زیاده و مدلای slim و super slim خیلی کمه احتماله ylod شدنشون شما حتما slim یا superslim بخرید چون مجبورید دست دوم بخرید هم حواستون جمع باشه یه تمیزشو بخرید خیلی مشکل فیزیکی مثل خط و خش نداشته باشه و برچسب پلمپ بدنه کنسول هم چک کنید تا مطمین بشید باز نشده باشه قبلا کنسول و مهلت تست بگیرید از فروشنده و ببرید نشون تعمیر کار بدید تا مشکلاتی مثل خرابی درایو و لنز و فن نداشته باشه باز سوالی داشتید در خدمتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر