PlayStation Gwent: The Witcher Card Game

JSlfXMrIYJ80flUgv9d4C_xgnxZYen6XwQkAkWjxWc8.jpg

سلام
جست و جو کردم تاپیک این بازی موجود نبود.. گفتم یه حرکتی بزنم.. همونطور که احتمالا خیلیا میدونید بازی گوئنت یه مینی گیم توی ویچر بود که
بعد به صورت مستقل عرضه شد و بازخورد های فوق العاده ای هم داشته و خیلی از منتقدین گوئنت رو بهترین بازی در سبک کارت دونستن

دوستانی هم که تاحالا تجربه نداشتن، حتما امتحان کنن .. البته نیازه که تاحدی تسلط به زبان انگلیسی داشته باشید چون هر کارت یه قابلیتی
داره که توی توضیحاتش نوشته شده و طبیعتا باید بتونید متوجه بشید شخصا کلی بازی دارم اما بیشتر وقتم صرف این بازی میشه.. واقعا فوق العاده س

بازی به صورت مجانی از Store قابل دریافته. اگر استقبال شد و دوستان خواستن، یه سری توضیحات بعلاوه چند تاکتیک و ترفند اضافه می کنم.
بیشتر به این هدف این تاپیک رو ایجاد کردم که اگر دوستانی در حال بازی هستن آیدی بذارن با همدیگه بازی کنیم

آیدی من: FIFA18WOLF77

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,824
نام
نـــــــویـــــــــد
هنوز دانلودش نکردم ولی به شدت منتظر آپدیت استوری هستم
باید چیز خیلی باحال و جذابی از آب دربیاد :D

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
سر گرفتن ریوارد ها پدرم در اومده فصل قبل تا رتبه 91 گلوبال رفتم آخرش خراب کردم دی: عجب چیزیه این بوردر گلدن دراگون این فصل
آیدی من amirv77

• Like
Reactions: Albis

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سر گرفتن ریوارد ها پدرم در اومده فصل قبل تا رتبه 91 گلوبال رفتم آخرش خراب کردم دی: عجب چیزیه این بوردر گلدن دراگون این فصل
آیدی من amirv77
باریکلا.. خیلی خوبه .. من تو رنک تا 4280 هم اومدم اما به 4.3 نرسیدم که پرو باز بشه x_x
چه دکی استفاده میکنی ؟

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
افلاین بچه ها؟
نمیدونستم رایگان فردا اول صبح میذارم دانلود
آفلاین؟ نه .. کلا آنلاینه بازی.. یه بخش کمپین کوتاه داره اما فرمایشیه بیشتر بابت تمرین و ریوارده.. درکل رقابت آنلاینه .. چه با دوستان چه به صورت رنک سیزن

• Like
Reactions: ash3424

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
باریکلا.. خیلی خوبه .. من تو رنک تا 4280 هم اومدم اما به 4.3 نرسیدم که پرو باز بشه x_x
چه دکی استفاده میکنی ؟
برای من هم پرو لدر باز نشده :| تایتل و بوردر گرند مستر دارم ولی باز نشده :|
فصل قبل با آلکمی نیلفگارد و گریت سورد اسکلیگه اومدم ولی به نظرم زیادی شانسیه مثلا بردن شوپ اسکویاتل(کلا اسکویاتل) خیلی سخته با آلکمی چون نه جدا از اینکه نیرویی که بشه با وایپر ویچر زد بهت نمیده،وقتی بلو کوین داری و مثلا دابل اوینتمنت گیرت میاد خیلی اعصاب خورد کنه.گریت سورد هم که از بس ملت ریموال دارن جواب نمیده. الان دارم رو دک slave infantry/sentry کار میکنم ببینم چی میشه

آخرین ویرایش:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
برای من هم پرو لدر باز نشده :| تایتل و بوردر گرند مستر دارم ولی باز نشده :|
فصل قبل با آلکمی نیلفگارد و گریت سورد اسکلیگه اومدم ولی به نظرم زیادی شانسیه مثلا بردن شوپ اسکویاتل(کلا اسکویاتل) خیلی سخته با آلکمی چون نه جدا از اینکه نیرویی که بشه با وایپر ویچر زد بهت نمیده،وقتی بلو کوین داری و مثلا دابل اوینتمنت گیرت میاد خیلی اعصاب خورد کنه.گریت سورد هم که از بس ملت ریموال دارن جواب نمیده. الان دارم رو دک slave infantry/sentry کار میکنم ببینم چی میشه
من دک شوپ اسکویتل رو دارم.. همچین قوی نیس .. کلا دک های شوپ بیشتر فانه و consistency نداره.. دک شوپ مانستر رو ترجیح میدم
جاتون خالی یه دست فرندلی با امیر زدم همین شوپ مانستر .. با یک امتیاز اختلاف باختم البته سر اینکه راند آخر یه کارت سوخته اومد بی تاثیر نبود D:

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
افلاین بچه ها؟
نمیدونستم رایگان فردا اول صبح میذارم دانلود
آفلاین با نسخه کامل میاد فعلا بتا هست و آنلاین
اول گفتن سه ماه آخر 2017 بعد شد 2018 شش ماهه اول
الان شده 2018 ،اگه تاخیر نخوره ،تاریخ انتشار تو گییمزکام میاد
بازیش خوبه ،یه ماه هست بازی نکردم الان ولی باحاله آنلاینش. همیشه تو 10 هزار تای جهانم به زیر 5000 رسیدم ولی اومدم عقب دوباره

UnHoLy666

کاربر سایت
Feb 7, 2014
215
نام
عرفان
من چند وقته به مشکل خوردم و همش وسط بازی Dc میشم.
یا اینکه کلا مچ پیدا نمیکنه.
کسی مشکل مشابه ای داره؟ با عوض کردن Dns حل میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر