WORLD WAR 3 | PC

عنوان بازی : World War 3
ژانر : Tactical FPS Multiplayer
توسعه دهنده : The Farm 51
ناشر : The Farm 51
تاریخ انتشار : Fall 2018

سایت سازنده و ناشر
صفحه بازی در استیم

سیستم کاستمازیشن بازی بسیار گستردست و برای اسلحه ها شامل ( استیک ، بارل ، سایت ، مگزین ، گریپ ، لیزر ، فلش لایت های مختلف و...... ) ، برای سرباز شامل ( کمو ، فیس پینت ، امبلم ،یونیفرم و برای وسایل نقلیه شامل ( ارمر ،تورتس ، ریموت کنترل ، وپن استیشن و اکتیو پروتکشن سیستم ) خواهد بود
بازی فقط انلاین هست و سینگل پلیر نداره
کشتی و هواپیما در بازی وجود نخواهند داشت ولی ممکنه در اینده به بازی اضافه بشن البته درون ها در بازی به صورت هواپیما و هلیکوپتر وجود دارن
بازی اسکواد بیس هست و اسکواد لیدر مثل بتلفیلد وجود داره و ممکنه این درون ها مثل bf v بصورت جایزه برای امتیاز اسکواد در نظر گرفته بشن
سیستم ریوایو در بازی وجود نداره اما راهی برای کنار اومدن باش و بالانس کردن بازی وجود داره که گفتن در اینده اطلاع میدن که به چه صورته
بازی به هیچ عنوان pay2win نیست و نمیشه اسلحه یا چیزی برای بازی خرید نسبت به بقیه پلیر ها برتری پیدا کنید
همچنین تمام مپ هایی که در اینده هم ریلیز میشن مجانی خواهند بود چون سازندگان گفتن نمیخوان پلیر های بازیشونو از هم تفکیک کنن
کلاس ها مانند بتلفیلدن
مپ ها دارای 64 ، 48 و 32 پلیرن بسته به مودی که بازی میکنید
مپ ها بسیار بزرگن بزرگیشون حدودا به یک کیلومتر مربع میرسه
کاستوم سرور ها فعلا وجود نداره ولی ممکنه در اینده به بازی اضافه بشه
مد های متنوعی احتمالا در بازی وجود خواهند داشت ولی نه در این نسخه ارلی اکسس و در اینده اضافه بشن
بازی همچنین دارای بتل رویاله ولی اسمش recon هست این مود در این بازی
بازی دارای ریکویل پترن خواهد بود
تانک بر عکس بتلفیلد به صورت های متنوعی میتونن اسیب ببینن مثلا حتی سیستم تانک شما مثل optic یا RC WS
قیمت بازی کمتر از 60 دلار خواهد بود

اطلاعات بیشتر با تشکر از دوست عزیزمون m.d.makan

با پول واقعی نمیشه اسلحه و موارد مربوط به گیم پلی خرید و فقط میشه مثل R6 قسمتهای ویژوال مثل اسکین و... خرید.
با خود XP که از بازی میگیرید میشه تبدیل به پول بازی کرد و اسلحه ها و... آنلاک کرد.
اسلحه و تجهیزات فقط مختص به جناح خاصی از بازی نیست، هر 2 یا چند جناح به تمام اسلحه ها دسترسی دارن.
بازی محدودیت در استفاده از اسلحه نداره مثل کلاسهای مختلف بتلفیلد (Sinper , Assualt , Medic و... ) ، بلکه سیستم وزن بازیکن خودش محدویت ایجاد میکنه، بدین شکل که اسلحه بیشتر وزن بیشتر و سرعت کرکتر کندتر میشه،حالا این تئوری هست باید ببینیم در عمل چی از آب در میاد که بالانس بهم نخوره. در ادامه این تجهیزات دیگه مثل Drone و امکاناتی از این دست هست که کلاسهای بازی از هم جدا میکنه.
بازی به هیچ عنوان بخش تخریب (Destruction) سری بتلفیلد نداره، بدلیل محدودیتی که استفاده از UE4 داره و همینطور یک استودیوی کوچک مثل Farm51 (حداکثر 50 نفر) در قیاس با Dice (نزدیک به 700 نفر) رسیدن به اون سطح از بازی که توام با تخریب پذیری دیوانه وار محیط در حد بتلفیلد باشه کار فوق العاده سختی هست.(واقعا کسی هم انتظار نداره این تیم در اون حد سیستم تخریب تو بازی بزاره،حداقل من آنچنان طرفدار این سیستم نیستم، ترجیه میدم بازی تخریب پذیری دیوانه وار در حد بتلفیلد 4 و 5 و سلطان بد کمپانی 2 نداشته باشه).
در عوض استودیو قول داده که تمام تمرکز خودشون رو در طراحی بهتر مپ ها چه از لحاظ بصری و همینطور کمی/کیفی بزارن چراکه انجین UE تو این موارد چیزی کم نداره.
سیستم دمیج بازی هم تفاوت با سری بتلفیلد داره، چرا که میشه Armor برای کرکتر انتخاب کرد، هم کلاه و هم آرمور بدن، که خب سرعت کرکتر بر همین اساس کندتر میشه ولی دمیج کمتری میخوره.
سیستم بازیابی سلامتی هم به هیچ وجه خودکار نیست وباید Health Pack یا چیزی شبیه به اون استفاده کنید.
Freindly Fire هم در بازی فعال هست، خیلی تو فضا سازی بازی موثر هست.
همونطور که تو پست اول گفته شد، بازی دارای بولت دراپ هست، علاوه بر اون جهت وزش باد هم میتونه در حرکت گلوله تاثیر بزاره.(البته این موارد درآینده اگر به تجربه بازی ضربه بزنه و یا جذابش کنه امکان حذف یا پروبال دادن بیشتر داره).

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
تخریب پذیری بازی بشدت ضعیفه، شوتینگ بازی یک کلون تکراری از بتل 3 هست، ولی شوتینگ بتل 3 کجا این کجا! فیزیک بازی زیاد خوب نیست، تا وقتی که بتل 3 و یا حتی 4 هست، چرا باید به این فکرکنیم! منم اولش خوش حال شدم ولی وقتی مقایسه به بتل میرسیه همیشه زیر سایه بتل قرار میگیره! حالا چه برسه به بتل 1 و 5 -___- خوب تجربه یک بازی مثل بتل رو استیم و با اون فن بیس بزرگش میتونه موفقیت بازی رو تضمین کنه! ولی بنظمر تجربه بتل 5 یا حتی یک خیلی بهتر از اینه!

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
ققط 13 روز دیگه مونده:D
کسی هست بخواد بازی بخره ؟:-"
بین این و Sandstrome موندم همچنان:-?
Sandstrome که خیلی شبیه سازه، حتی از ارما هم بدتر , این که تجربه بازی رو استیم مثل نسخه قبلیش هست و لی World war اصلا تجربش رو استیم نیست و این که یک کلون از سری بتل هست! شخصا هم WW3 رو میگیرم. البته اگر موفق شد و پلیر زیادی جمع کرد.

• Like
Reactions: CriRo7

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
تا حالا 5 تا موج واسه دادن سریال بتا واسه رفته یکی هم به ما نرسیده. کسی هست که ثبت نام کرده باشه و براش سریال اومده باشه؟

• Like
Reactions: CriRo7

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
چیزی که من میبینم 100 درصد میشه گفت کپی بتلفیلد نیست.
درسته که مدهای یازی،طراحی منو، طراحی هنری مپ ها ، انیمیشن ها شاید خیلی شباهت با سری بتلفیلد داشته باشه.
اما وقتی میرسیم به مهمترین بخش بازی یعنی شوتینگ، کاملا یک بازی دیگست (این چیزیه که از استریم متوجه شدم شاید اشتباه میکنم چون قضاوت از روی استریم میتونه کاملا اشتباه باشه.)
اصلا همین بخش لین کردن کافیه که بگیم یک بازی دیگست، من خیلی خوشم اومد از لین کردن.
صداگذاری خیلی خوبه، گرافیک خیلی خوبه (اون مپ بارون میاد عالیه).
سیستم کلاس بندی و تجهیزات خیلی جالبه و دست آدم باز میزاره.
من خیلی خیلی امیدوار شدم.

آخرین ویرایش:

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
بازی 15.4 گیگ دانلود نیاز داره
45 گیگ هم فضا نصب :-<
x4dp_wfwasf.png

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
طی یک حرکت رونالدینیوگونه(!) به قصد خرید world war 3 رفتم با insurgency sandstorm برگشتم :|
نمیدونم ولی به شخص زیاد با ورد وار 3 حال نکردم از اونطرف اینسرgency با توجه به سابقه سازندهاش و پشتیبانی از ورکشاپ استیم به نظرم بازی مناسب تری برای من اومد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر