معرفی پروژه "بهترین های ژاپن بر روی PC" توسط SEGA؛ معرفی Kiwami ،Yakuza 0 و Valkyria 4 برای PC

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
1832515287953605390_Yakuza-0-Art-740x416.jpg

سال گذشته بود که شرکت SEGA پس از معرفی و عرضه دو عنوان موفق Bayonetta و Vanquish برای پلتفرم PC، با اشاره خاص به دو سری شناخته شده Yakuza و Persona، از استراتژی جدیدی مبنی بر عرضه برترین عناوین ژاپنی خود بر روی پلتفرم PC خبر داد.

شب گذشته و طی رویداد PC Gaming Show در مراسم E3 2018 این شرکت ژاپنی بالاخره آغاز پروژه "بهترین های ژاپن بر روی PC" را با معرفی سه عنوان Yakuza: Kiwami ،Yakuza 0 و Valkyria Chronicles 4 برای این پلتفرم تایید کرد.

عنوان Yakuza 0 در اولین روز ماه آگوست (10 مرداد) در دسترس PC گیمرها قرار خواهد گرفت. این بازی 19.99 دلار قیمت گذاری شده و هم اکنون با 10 درصد تخفیف می توانید آنرا پیش خرید نمایید.

Yakuza: Kiwami نیز به تایید SEGA "به زودی" بر روی PC عرضه خواهد شد. برای مراجعه به صفحه Steam این بازی ها بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

بر اساس اطلاعات Steam هر دو عنوان Yakuza 0 و Yakuza: Kiwami بر روی PC از فریم ریت آزاد، رزولوشن 4K و امکان شخصی سازی کنترل ها پشتیبانی خواهند کرد.

Yakuza 0 و Yakuza: Kiwami هم اکنون بر روی PlayStation 4 در دسترس قرار دارند. Valkyria Chronicles 4 نیز پاییز سال جاری بر روی PlayStation 4 ،Xbox One و Switch عرضه خواهد شد.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
نسخه های 1 2 3 هم برای PC اومده مگه؟
شماره یکش که چند ساله اومده، شماره 2 و 3 هم انحصاری PSP هستن که با شبیه ساز راحت اجرا میشن فقط باید حواس باشه موقع دانلود شماره سه نسخه Undub با پچ انگلیسی رو بگیری چون بازی انحصاری ژاپن بوده و زبان انگلیسی نداره;)

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
Yakuza 0 منتشر شد براى پى سى؟؟!
بله فکر کنم منتشر شده
20دلار قیمت گذاری شده برای پیش خرید هم 15% تخفیف زده بودن به یه سری سایتا هم باز کد تخفیف دادن اونم برای بازی‌ای که محتواش بیشتر از 60 دلار هست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Farzad1998

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,067
نام
Farzad
بله فکر کنم منتشر شده
20دلار قیمت گذاری شده برای پیش خرید هم 15% تخفیف زده بودن به یه سری سایتا هم باز کد تخفیف دادن اونم برای بازی‌ای که محتواش بیشتر از 60 دلار هست
امكانه كرك شدنش هست؟!:D

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
من هنوز Yakuza 0 رو تموم نکردم:| حدس بزنید تو کدوم قسمت گیر کردم!
مدیریت کاباره:))
در مورد بقیه بازی های سری نمیتونم نظر بدم ولی این Yakuza 0 چه قدر بازی عجیبیه! تا 10 ساعت اواسط چپتر 2 بودم و هیچ انگیزه ای برای ادامه دادنش نداشتم و حتی برای چند ماه گذاشتمش کنار، حالا چند وقتیه دوباره دارم ادامشو میرم و از چپتر سه به بعد اتفاقاتی میفته و چنان بازی زیر و رو میشه که مدام اینجوریم:-SS:o:-tچه قدرم محتوا داره لامصب آدم سر گیجه میگیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر