Wolfenstein: Youngblood

3398880-wolfensteinyoungblood_trailer.jpg
نسخه‌ی جدید از Wolfenstein با نام Wolfenstein: Youngblood معرفی شد.

- بازی 19 سال بعد از اتفاقات Wolf II اتفاق می‌افته.
- شخصیت‌های بازی دوقلوهای BJ Blazkowicz هستن که حالا بزرگ شدن.
- بازی رو میشه بصورت Coop هم تجربه کرد.
- تاریخ عرضه‌ی بازی برای سال 2019 در نظر گرفته شده.

Wolfenstein: Youngblood is a brand-new co-op game unveiled at the Bethesda BE3 Showcase 2018. The game takes place in 1980, 19 years after BJ Blazkowicz ignited the second American Revolution in Wolfenstein II: The New Colossus
Wolfenstein: Youngblood introduces the next Blazkowicz generation to the fight against the Nazis. Play as one of BJ’s twin daughters, Jess and Soph, as you search for your missing father in Nazi-occupied Paris

PUjRApaf.jpg

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,445
این Youngblood مثل Old Blood هست؟ :D ( یعنی یه بازی استند الون بر مبنای بازی قبلیش؟)

ظاهر امر اینو میرسونه، اما از نظر داستانی برخلاف OLD BLOOD که پیش درآمد بود، ادامه دهنده مستقیم داستان شماره قبله.
غافلگیر شدم راستش.. انتظار حداقل یه نامگذاری با همون سبک و سیاق 2 نسخه اصلی قبلی رو داشتم. تغییر سبک بازی که بماند..

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
ظاهر امر اینو میرسونه، اما از نظر داستانی برخلاف OLD BLOOD که پیش درآمد بود، ادامه دهنده مستقیم داستان شماره قبله.
غافلگیر شدم راستش.. انتظار حداقل یه نامگذاری با همون سبک و سیاق 2 نسخه اصلی قبلی رو داشتم. تغییر سبک بازی که بماند..
ادامه دهنده‌ی مستقیم نیست...این داستانش مربوط به بعد از اتفاقای نسخه‌ی سوم میشه...Wolfenstein III رو هنوز قراره بسازن ولی احتمالا بره واسه 2021 یا 2022 و نسل بعدی محسوب بشه.
اونجوری که من متوجه شدم، BJ سرِ پیری ناپدید شده و دختراش میزنن به دل نازیا تا پیداش کنن. حالا معلوم نیست که دستگیر شده یا یه اتفاقی واسش افتاده.
اتفاقات هم این بار توی پاریس رخ میده.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
hwdo_mqdefault.jpg

Wolfenstein: Youngblood – Official E3 Teaser
1080

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
الله اکبر!!
اینطور پیش بره دیگه کلا چند سال آینده همه شخصیتها زن میشن و وجود شخصیتهای مرد تو هاله ابهام قرار میگیره:-/
فمینیستها چه کارها که نمیکنن!!!!
اشکال وجود شخصیت زن چیه؟

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
اشکالی نداره فقط سازنده ها باید بدونن چطور و کجا باید از شخصیت (زن) استفاده کنن!
کجا باید استفاده بشه عزیز؟؟
تا کی شماها به اشلی re4 میخواین عادت کنین؟
این نسخه یه نسخه فرعی مثل اولد بلاد هست.
خیلی هوشمندانه اینکارو کردن...
دارن اماده میکنن مارو برای یه داستان حماسی و دراماتیک...

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
همینطوری اومدم بگم که این خیابون‌های پاریس توی شب خیلی لاولی به نظر میرسه :D اگه همچین اتمسفری توی خود بازی هم بتونن بسازن، خیلی جذاب میشه...یه حسی میگه با دخترای BJ وارد اون Schwestern Cafe میشیم، با چندتا از Naziها گرم میگیریم و یهو وقتی کسی حواسش نیست با تبر‌ سلاخی‌شون میکنیم >:):D

2018-08-15_210314.jpg 2018-08-15_210255.jpg

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
همینطوری اومدم بگم که این خیابون‌های پاریس توی شب خیلی لاولی به نظر میرسه :D اگه همچین اتمسفری توی خود بازی هم بتونن بسازن، خیلی جذاب میشه...یه حسی میگه با دخترای BJ وارد اون Schwestern Cafe میشیم، با چندتا از Naziها گرم میگیریم و یهو وقتی کسی حواسش نیست با تبر‌ سلاخی‌شون میکنیم >:):D

View attachment 91482 View attachment 91483
لاولی قسمتی از پاریس هست؟:-?:-?:-?

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یک ویدیو دیدم نسبتا خیلی خوب توضیح میداد چرا طراحی مراحل ولفنشتاین 2 چیزی تو مایه های افتضاح هست !

(قندشکن)

خیلی دوست دارم رویکرد این استدیو رو برای ساخت این نسخه جدید ببینم، دوباره فاجعه تحویل میدن و یا نه مثل ولف 1 با بازی ابرومندی طرف هستیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر