Xbox STARFIELD

سازنده
Bethesda Game Studios
تاریخ انتشار
September 6, 2023
ناشر
Bethesda Softworks
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
https___pbs.twimg.com_media_E32OINtXwAAKVMa_format=jpg&name=large.jpg

Genres/[Action RPG]
Platforms/[XBOX X|S PC]
Developer/[Bethesda Game Studios]
Publisher(s)/[Bethesda Softworks]

[اطلاعات بازی]

[اسکرین شات]
keith-beltramini-starfield-teaser-010.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-008.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-009.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-011.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-014.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-007.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-013.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-004.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-012.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-003.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-006.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-005.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-001.jpg
keith-beltramini-starfield-teaser-002.jpg

[کانسپت آرت]

[تیزر رونمایی E3 2018]

[تیزر تریلر E3 2020]

[Official YouTube Playlist]

آخرین ویرایش:

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
این مصاحبه تاد هاوارد تیر اخری بود بر بدن بی جان من :( تاد اشاره میکنه که FO76 بزرگترین و عظیم ترین پروژه ای که تا حالا روش کار کردن و تقریبا همه استدیو ها BGS در گیر ساختش بودن و حتی id و بقیه هم مثل شماره 4 توش دخیل بودن ! در این حد بزرگه ! قشنگ یـ زره امیدی که واسه من برا پروژه فرعی بودن 76 و به طبع اهمیت بیشتر داشتن Starfield بود دود شد رفت هوا 21-22 واسه Starfield و 24-25 هم واسه TES6

ezgif-1-a8b5c015dd75.gif

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
دوستان پیشنهاد میکنم این ویدئو رو ببینید

تمام حرف من رو به فارسی سلی... چیزز انگلیسی سلیس میگه :D BGS هر چقدر از طرفی اومده یک سری مکانیزم به بازیاش اضافه کرده ولی عوضش کلی مکانیزم از بازیاش حذف کرده به جای اینکه بیاد اون مکانیزم ها رو گسترش بده میزنه کامل حذفشون میکنه یک جورای صورت مسئله رو میزنن پاک میکنن چیزی که توی طولانی مدت قطعا تاثیر خودش رو میبینم داره رو کیفیت بازیاش میزاره و در نهایت هم به F76 ختم میشه دوست دارم اشتباه کنم دوست دارم اینو قبول نکنم ولی اگه خوب به گذشتشون نگاه کنیم میبینیم که متاسفانه بتزدا همش داره درجا میزنه و این به نسبت هر زمانی داره الان خودش رو نمود میکنه متاسفانه باید بگم تا خلافش ثابت نشه هیچ امیدی به این بازی و اینده BGS نخواهم داشت !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.d.makan

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
  • Like
Reactions: Destruction

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خود بازی متاسفانه تو نمایشگاه نبود، اما شاهد یکی از بهترین مصاحبه های امسال بودیم با حضور Todd Howard و Elon Musk. :D
خود مصاحبه زیاد به بازی ها ربط نداره و بیشتر گپ خودمانی هست، اما وسطش تاد و ایلان در مورد استارفیلد و فضا بحث میکنن که خیلی عالیه. :D
ظاهرا ماسک فن بازی های بتزدا هست و فالوت 3، اسکایریم و فالوت 4 رو هم بازی کرده.
====
یعنی دوباره رترو فیوچر ـه تم بازی ـه ؟!!
به نظر میرسه بیشتر Hard Science Fiction باشه. از منظر علم واقعی سفر فضایی اصلا آسون نیست و خیلی هم پر خطره، فکر کنم بیشتر میخوان وارد این فضای علمی تخیلی بشن و از Space Opera های معمول فضایی مثل مس افکت اینا فاصله بگیرن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
این که اکانت بازی فعال شده نشونه خوبیه :

screenshot-twitter.com-2019.07.20-23_29_29.png

پ.ن : با توجه به اون ماهواره فضایی تیزر و این پست بازی تو آینده نه چندان درو اتفاق میوفته و المان ناشناخته ها نقش اصلی رو تو بازی ایفا میکنن خیلی هم خوب ....

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
این که اکانت بازی فعال شده نشونه خوبیه :

View attachment 111706

پ.ن : با توجه به اون ماهواره فضایی تیزر و این پست بازی تو آینده نه چندان درو اتفاق میوفته و المان ناشناخته ها نقش اصلی رو تو بازی ایفا میکنن خیلی هم خوب ....
ربطی به اینکه چنین عکسی گزاشتن نداره این تصویر میتونه فقط توضیحی از اتفاقات گذشته داستان بازی باشه پس بازی میتونه تو آینده درو باشه بهترم هست که دور باشه واگرنه هیچ معنایی نداره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
ربطی به اینکه چنین عکسی گزاشتن نداره این تصویر میتونه فقط توضیحی از اتفاقات گذشته داستان بازی باشه پس بازی میتونه تو آینده درو باشه بهترم هست که دور باشه واگرنه هیچ معنایی نداره
اون ماهواره/سفینه تو تیزر خیلی میخوره از ساخته های امروزی باشه و از اونجایی که تاد گفته سفر کردن تو فضا اون موقع هنوز خطرناکه و این حرفا و اینکه الان سفر ماه رو رفرنس دادن همه و همه به نظر نشون از این داره که بازی تو آینده نچندان دور اتفاق میوفته .....

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اون ماهواره/سفینه تو تیزر خیلی میخوره از سشاخته های امروزی باشه و از اونجایی تاد گفته سفر کردن تو فضا اون موقع هنوز خطرناکه و این حرفا و اینکه الان سفر ماه رو رفرنس دادن همه و همه به نظر نشون از این داره که بازی تو آینده نچندان دور اتفاق میوفته .....
طبق سنت همیشگی بتزدا بازی به احتمال زیاد ow باشه اما با این تمی که میگید چجوری میشه یه ow ساخت؟ فکرش بکنید مثل یه فضانورد واقعی رو ماه راه بریم خب این......خیلی عجیبه
اگه اینجوریم باشه باید چیزای فانتزی زیادی داشته باشه که یه جذابیتی بهش اضافه کنه مثلا یه داستان علمی تخیلی رو مخ همراه با انواع توهمات و موجودات فضایی:D غیر از این هرجور فکرش بکنید یه بازی اونم ow نمیتونه مثل interstellar باشه باید شباهت هایی به star wars یا star trek داشته باشه در هر صورت
من قبلا خیلی به همچین چیزی فکر میکردم امیدوارم چیز جالبی از آب دربیاد و شامل دزدی های بتزدا نشه[-o<

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
درجه بندی سنی موقت بازی توسط PEGI ثبت شده...معمولا این جور درجه‌بندی‌های موقت قبل از نمایش‌ دادن بازی ثبت میشه!
استارت هایپ رو بزنید :D<:-P

View attachment 141336
یعنی کجا میخوان نمایش بدن?! احتمالش هست سونی ایونت باشه؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
یعنی کجا میخوان نمایش بدن?! احتمالش هست سونی ایونت باشه؟
والا معلوم نیست اصلا...نمیشه گفت کجا و کی قراره نمایش داده بشه.
فقط این درجه بندی موقت امیدارمون کرد که احتمالا نمایش بازی نزدیکه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
امیدوارم اون شایعه Self improving AI تو این بازی شاهدش باشیم واسه استارت، و بهترش رو توی tes vi.
بتزدا رو چه به این تکنولوژی ها :D بتزدا توی همین معمولیش زایده F76 هنوز که هنوزه بعد دو سال AI ـش در حد جلبکه یـ چیزی درست کردن که هنوز نتونستن فیکسش کن اون radiant ai که یـ اسم تبلیغاتی بیش نبود تهش راکستار یـ چیزی داد که بتزدا عمرا تو خواب هم ازش چنین چیزی ببینیم کلا این چند وقته ثابت کردن تو بعد فنی تا یـ جا بیشتر کشش ندارن فقط باید دعا کنیم موتور فسیلشون رو درست حسابی اپگرید کرده باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر