سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

mhvn

کاربر سایت
Nov 17, 2009
10
با سلام، چند تا سوال داشتم:

۱. دیتا های بازی های هکی که الان هست برای هک ۵.۵۵ اگه بیاد هم اجرا میشه یا فرق میکنه ؟ از الان شروع کنیم دانلود کم کم؟ من تا حالا هک نبوده دستگام.
۲. تمام بازی های پلی ۴ تا اون فریمور، هکیش موجوده ؟ حتی بازی های ایندی و ناشناخته ؟
۳. سیو بازی های اورجینال روی بازی های هکی هم اجرا میشه یا نه ؟

ممنون میشم اگه جواب بدید

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
با سلام، چند تا سوال داشتم:

۱. دیتا های بازی های هکی که الان هست برای هک ۵.۵۵ اگه بیاد هم اجرا میشه یا فرق میکنه ؟ از الان شروع کنیم دانلود کم کم؟ من تا حالا هک نبوده دستگام.
۲. تمام بازی های پلی ۴ تا اون فریمور، هکیش موجوده ؟ حتی بازی های ایندی و ناشناخته ؟
۳. سیو بازی های اورجینال روی بازی های هکی هم اجرا میشه یا نه ؟

ممنون میشم اگه جواب بدید

سلام داداش.

در مورد سوال ها:

1 - بله

2 - تا بیشتر از 95 درصد بازی های تا فریمور 5.05 و حتی بسیار ناشناخته هاش با بیشتر DLC ها هک شدن. فقط یه چند تا بازی دیجیتالی مثل HOB یا FE نشدن که فقط مسیله زمانه و بالاخره یکی اونا را هم میکنه

3 - نه

• Like
Reactions: mhvn

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
سلام .
بازی هایی که روی کنسول هکی هست رو میشه ریخت روی هارد اکسترنال که بعدا دوباره بشه ازش استفاده کرد یا روی یک کنسول دیگه ریخت ؟
و یه سوال دیگه . میشه هارد اکسترنال وصل کرد به کنسول هک شده و بازی ها رو روی هارد اکسترنال نصب کرد ؟

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام .
بازی هایی که روی کنسول هکی هست رو میشه ریخت روی هارد اکسترنال که بعدا دوباره بشه ازش استفاده کرد یا روی یک کنسول دیگه ریخت ؟
و یه سوال دیگه . میشه هارد اکسترنال وصل کرد به کنسول هک شده و بازی ها رو روی هارد اکسترنال نصب کرد ؟
بله
اگه هکی و ب صورت fackepackage نصب شده باشن از طریق ftp میتونید کپی شون کنید و بعد نصب

نمیفهمم منظورتونو
با هارد اکسترنال فقط میشه بازی هکی نصب کرد
فایل pkg هکی رو می‌ریزید رو هارد و از اون طریق نصب ش میکنید

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
بله
اگه هکی و ب صورت fackepackage نصب شده باشن از طریق ftp میتونید کپی شون کنید و بعد نصب

نمیفهمم منظورتونو
با هارد اکسترنال فقط میشه بازی هکی نصب کرد
فایل pkg هکی رو می‌ریزید رو هارد و از اون طریق نصب ش میکنید
ببینید . الان من دوتا کنسول دارم دوتاشون هم کپی خور هستن و بازی هم روشون نصب هست . بازی ها کپی هستن نه از این اکانهای هکی
حالا سوال من اینه .
اول اینکه میخوام بازیهای یک کنسولم رو کپی کنم روی هارد اکسترنال بعد بریزم روی کنسول دیگم . امکانش هست ؟ و چجوری ؟
سوال دوم اینه که . الان یک کنسولم پره و جا نداره . میخوام هارد اکسترنال بهش وصل کنم . بازی ها رو روی هارد اکسترنال نصب کنم . اگه هارد اکسترنال رو به عنوان هارد خود کنسول تنظیم کنم . باید یه هارد اکسترنال دیگه هم داشته باشم که فایل خام بازی هارو از روی اون نصب کنم روی هارد اکسترنال تنظیم شده به عنوان هارد کنسول . درسته ؟

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
ببینید . الان من دوتا کنسول دارم دوتاشون هم کپی خور هستن و بازی هم روشون نصب هست . بازی ها کپی هستن نه از این اکانهای هکی
حالا سوال من اینه .
اول اینکه میخوام بازیهای یک کنسولم رو کپی کنم روی هارد اکسترنال بعد بریزم روی کنسول دیگم . امکانش هست ؟ و چجوری ؟
سوال دوم اینه که . الان یک کنسولم پره و جا نداره . میخوام هارد اکسترنال بهش وصل کنم . بازی ها رو روی هارد اکسترنال نصب کنم . اگه هارد اکسترنال رو به عنوان هارد خود کنسول تنظیم کنم . باید یه هارد اکسترنال دیگه هم داشته باشم که فایل خام بازی هارو از روی اون نصب کنم روی هارد اکسترنال تنظیم شده به عنوان هارد کنسول . درسته ؟
مورد اول خیر
شما فقط از طریق ابزار ftp
آموزش هک PS4 Jailbreak
میتونید فایل ها رو با سیستم از داخل کنسول کپی کنید وهر وقت خواستید رو هر کنسول دیگه نصب کنید

مورد دوم
تمام بازی ها با هم از طریق پی لود App2usb به هارد اکسترنال منتقل میشن و انتخابی نیست که کدوما منتقل بشن و بعد از انتقال امکان بازگشت ندارن

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
مورد اول خیر
شما فقط از طریق ابزار ftp
آموزش هک PS4 Jailbreak
میتونید فایل ها رو با سیستم از داخل کنسول کپی کنید وهر وقت خواستید رو هر کنسول دیگه نصب کنید

مورد دوم
تمام بازی ها با هم از طریق پی لود App2usb به هارد اکسترنال منتقل میشن و انتخابی نیست که کدوما منتقل بشن و بعد از انتقال امکان بازگشت ندارن
در مورد سوال اول ، میشه توضیح بدید چطوری با سیستم کپی کنم ؟ یا اگه لینکی هست بگید ممنون میشم ، تو اون لینک برای کپی روی کامپیوتر چیزی متوجه نشدم

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
در مورد سوال اول ، میشه توضیح بدید چطوری با سیستم کپی کنم ؟ یا اگه لینکی هست بگید ممنون میشم ، تو اون لینک برای کپی روی کامپیوتر چیزی متوجه نشدم
از لینکی که دادم قسمت اموزش ftp و اتصال با filezilla به ftp کنسول ت وصل شو
بعد از این مسیر بازی هاتو کپی کن
Games path: user/app/CUSAXXXXX/app.pkg

Patch path:
user/patch/CUSAXXXXX/patch.pkg
برا اینکه بفهمی کدوم کد مال کدوم بازیه تو گوگل کد بازی رو سرچ کن

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
از لینکی که دادم قسمت اموزش ftp و اتصال با filezilla به ftp کنسول ت وصل شو
بعد از این مسیر بازی هاتو کپی کن
Games path: user/app/CUSAXXXXX/app.pkg

Patch path:
user/patch/CUSAXXXXX/patch.pkg
برا اینکه بفهمی کدوم کد مال کدوم بازیه تو گوگل کد بازی رو سرچ کن
متاسفانه توی این اموزش عکسهایی که گذاشتن باز نمیشه . باید بگردم ببینم چی میتونم پیدا کنم
فقط یک سوال . توی آموزش گفته اول دستگاه رو اکسپلوید کنید .
اکسپلوید یعنی همون هک ؟ دستگاه من هک شده هست و بازی هم کپی شده روش . هک رو برم فعال کنم میشه همون اکسپلوید ؟

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
متاسفانه توی این اموزش عکسهایی که گذاشتن باز نمیشه . باید بگردم ببینم چی میتونم پیدا کنم
فقط یک سوال . توی آموزش گفته اول دستگاه رو اکسپلوید کنید .
اکسپلوید یعنی همون هک ؟ دستگاه من هک شده هست و بازی هم کپی شده روش . هک رو برم فعال کنم میشه همون اکسپلوید ؟
از چه روشی هک شده؟
وارد مرورگر می شید هک خودش اجرا میشه؟
اگه اینطوریه باید روش‌رو عوض کنید
یا از طریق گوشی اندرویدی‌و نرم افزار ps4server
یا alazif
که بتونید بعد اجرای هک pyload hen
بتونید payload Ftp
رو اجرا کنید

اگه زبان ت خوبه لینک انگلیسی بدم
وگرنه اینطور که معلومه کار زیاد داری

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
از چه روشی هک شده؟
وارد مرورگر می شید هک خودش اجرا میشه؟
اگه اینطوریه باید روش‌رو عوض کنید
یا از طریق گوشی اندرویدی‌و نرم افزار ps4server
یا alazif
که بتونید بعد اجرای هک pyload hen
بتونید payload Ftp
رو اجرا کنید

اگه زبان ت خوبه لینک انگلیسی بدم
وگرنه اینطور که معلومه کار زیاد داری
نمیدونم از چه روشی هک شده . ولی برای اجرای هک میرم روی یوزیرگاد . یه صفحه اکسپلوید باز میشه و بعد روی 5.05 میزنم بعد یک گزینه داره : HEN اونو میزنم و Done میشه میام بیرون .
من یکم تحقیق کردم یه چیزایی رو یاد گرفتم . برای اینکه پایلوت ftp رو هم نصب کنم باید مثل مراحل هک نرم افزار al azif رو اجرا کنم . بعد تنظیمات کانکشن رو دادم به دستگاه dns رو دادم به دستگاه و تست کانکشن رو که زدم نوشت موفقیت آمیز .
طبق آموزش رفتم روی یوزر گاید . باید پایلوتها اوی صفحه بیاد . ولی فقط همون HEN هست .
فقط یه چیزی . من موقع اجرای نرم افزار exploit host اینترنت رو قطع کردم . ضمنا هم دستگاه هم کامپیوتر رو با لن وصل کردم به مودم . تو آمزشها گفته کنسول رو به لن وصل کنید . ولی اگه وصل کنی که میگن کنسول اتومات آپدیت میشه و هک هم میپره . من کابل تلفن رو قطع کردم تا نت قطع بشه بعد کنسول و پی سی رو وصل کردم به مودم . ای پی هم داد بهم

الان متوجه شدم . پلی لود hen الان نصبه و اجرا میشه روی کنسولم . اگه بخوام پلی لود ftp رو هم نصب کنم چکار باید بکنم . طبق مراحل نصب هک که رفتم نشد .

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
نمیدونم از چه روشی هک شده . ولی برای اجرای هک میرم روی یوزیرگاد . یه صفحه اکسپلوید باز میشه و بعد روی 5.05 میزنم بعد یک گزینه داره : HEN اونو میزنم و Done میشه میام بیرون .
من یکم تحقیق کردم یه چیزایی رو یاد گرفتم . برای اینکه پایلوت ftp رو هم نصب کنم باید مثل مراحل هک نرم افزار al azif رو اجرا کنم . بعد تنظیمات کانکشن رو دادم به دستگاه dns رو دادم به دستگاه و تست کانکشن رو که زدم نوشت موفقیت آمیز .
طبق آموزش رفتم روی یوزر گاید . باید پایلوتها اوی صفحه بیاد . ولی فقط همون HEN هست .
فقط یه چیزی . من موقع اجرای نرم افزار exploit host اینترنت رو قطع کردم . ضمنا هم دستگاه هم کامپیوتر رو با لن وصل کردم به مودم . تو آمزشها گفته کنسول رو به لن وصل کنید . ولی اگه وصل کنی که میگن کنسول اتومات آپدیت میشه و هک هم میپره . من کابل تلفن رو قطع کردم تا نت قطع بشه بعد کنسول و پی سی رو وصل کردم به مودم . ای پی هم داد بهم

الان متوجه شدم . پلی لود hen الان نصبه و اجرا میشه روی کنسولم . اگه بخوام پلی لود ftp رو هم نصب کنم چکار باید بکنم . طبق مراحل نصب هک که رفتم نشد .
چرا کار خودتو پیچیده می‌کنی
اول
کنسول و‌ پی سی رو با کابل لن به مودم وصل کن
برا جلوگیری از بن شدن و اپدیت کابل تلفن رو از مودم قط کن اینترنت نداشته باشی
دوم
ابزار alazif افلاین رو اجرا کن فایل ش رو @erfanPS4 تو همین صفحه گذاشته بود
نیافتی بگو بهت بدم
یک بار ک انجام بدی بی مشکل همه پی لودها رو داری رو کنسول
سوم اول hen رو اجرا کن
چهارم filezilaa رو روی سیستم نصب کن و اجراش کن
پنجم پی لود Ftp رو اجرا کن
بالای صفحه پیغام میده یه ای پی پورت میده
ای پی پورت رو تو قسمت host port نرم افزار filezilla وارد کن

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
چرا کار خودتو پیچیده می‌کنی
اول
کنسول و‌ پی سی رو با کابل لن به مودم وصل کن
برا جلوگیری از بن شدن و اپدیت کابل تلفن رو از مودم قط کن اینترنت نداشته باشی
دوم
ابزار alazif افلاین رو اجرا کن فایل ش رو @erfanPS4 تو همین صفحه گذاشته بود
نیافتی بگو بهت بدم
یک بار ک انجام بدی بی مشکل همه پی لودها رو داری رو کنسول
سوم اول hen رو اجرا کن
چهارم filezilaa رو روی سیستم نصب کن و اجراش کن
پنجم پی لود Ftp رو اجرا کن
بالای صفحه پیغام میده یه ای پی پورت میده
ای پی پورت رو تو قسمت host port نرم افزار filezilla وارد کن
من همین کار هارو کردم . طبق آموزش مراحل هک کردن رو رفتم . ابزاری که گفتید کدومه میشه لینک بدید ؟ اگه منظورتون همون PS4 Exploit Host 0.4.6a هست که آی پی dns رو میده . اونو رفتم . یعنی کنسول و سیستم رو با لن به مودم وصل کردم . بعد PS4 Exploit Host 0.4.6a رو اجرا کردم که صفحه مشکی میاد و آپی نوشته توش و تنظیمات نتوورک رو توی کنسول انجام دادم و آپی رو ست کردم که توی تست نتوورک پیغام موفقیت آمیز هم داد . بعد رفتم تو کنسول توی قسمت مربوطه ، هیچ فرقی نکرد و فقط پایلود hen اونجا هست بقیه پایلودها اضافه نمیشه . پی لود Ftp در کار نیست .

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
من همین کار هارو کردم . طبق آموزش مراحل هک کردن رو رفتم . ابزاری که گفتید کدومه میشه لینک بدید ؟ اگه منظورتون همون PS4 Exploit Host 0.4.6a هست که آی پی dns رو میده . اونو رفتم . یعنی کنسول و سیستم رو با لن به مودم وصل کردم . بعد PS4 Exploit Host 0.4.6a رو اجرا کردم که صفحه مشکی میاد و آپی نوشته توش و تنظیمات نتوورک رو توی کنسول انجام دادم و آپی رو ست کردم که توی تست نتوورک پیغام موفقیت آمیز هم داد . بعد رفتم تو کنسول توی قسمت مربوطه ، هیچ فرقی نکرد و فقط پایلود hen اونجا هست بقیه پایلودها اضافه نمیشه . پی لود Ftp در کار نیست .
شما مشکل فایل ته
فایلی که داری فقط پی لود هن داخلشه
اینو بزن
آموزش هک PS4 Jailbreak
طبق گفته های‌پست عمل کن

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
شما مشکل فایل ته
فایلی که داری فقط پی لود هن داخلشه
اینو بزن
آموزش هک PS4 Jailbreak
طبق گفته های‌پست عمل کن
اینو رفتم . بازم فقط هن رو نشون میده اونم کلا ارور داد یعنی هن رو هم که میزنم ارور میده میگه لینک پیدا نشد . . ولی مطمعن شدم که دستگاه وصل شده و نرم افزار هم کار یکنه . چون نسخه دیگه فایل رو که امتحان میکنم هن اجرا میشه . الان مشکلم سر اینه که چرا فقط هن رو نشون میده . بغیه پی لودها توی پوشه مخصوص توی ویندوز هست . اگه نرم افزار مشکل داشته باشه . یا مثلا آنتی ویروس کامپیوتر مانع باشه . برای هن هم باید مانع بشه . کلافه شدم . هیچ راهی دیگه ای نداره ؟ نمیشه از کپی خور دربیارم یه بار از اول برم ؟ بدون اینکه بازیهام پاک بشه ؟
با روش موبایل هم که جواب نمیده . چون لینکی که نرمافزار اندرید میده باز توی مرورگر کنسول نمیتونم وارد کنم . قسمت آدرس بارش غیرفعاله

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر