سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
دوستان عزیز یه گلایه دارم این که این سایت متاسفانه خیلی بچه های کم کاری داره و خیلی دیر جواب میدن لطفا راهنمایی کنید
بنده به روش های گفته شده در آموزش هک که (ناقص بود مثلا دانلود نرم افزار گوشی که اصلا لینک اشتباه هست) عمل کردم
دستگاه هم هک شد و تمام ولی بعد از خاموش و روشن کردن زمانی که میخوام مجددا اکسپلوید کنم ارور میده و باید حتما به نت وصل بشم راهی نداره که کاملا بصورت آفلاین بشه کاری کرد ؟
حتی با برنامه kws هم که آموزش داشت انجام دادم ولی ارور میده و حتما باید به نت وصل بشم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
بهترین روش که من جواب گرفتم ، اینه که از طریق al azif دستگاه رو هک کنید ولی اولش باید گزینه Cache رو بزنید بعد روی 5.05 کلیک کنید وmira+hen رو نصب کنید ، بعد دیگه توی Cache دستگاه ذخیره میشه و حتی وقتی خاموش کنین هم از طریق user guide بدون اینکه دیگه نیازی به چیزی باشه هک انجام میشه.

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام
دوستان توی youtube کلیپ هایی هست وقتی می خوان پیلود ارسال کنن یک گزینه wii u هست
قضیه اش چیه آیا بازی های wiiu روی ps4 قابل اجراست؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
روشی هست که بشه مطمئن شد؟
مثلا رو جعبه چیزی نوشته باشه
تاریخ ریلیزی چیزی!
نرم 3-4 تومن پول بدم نشه هکش کرد!:D
کنسولایی که تا الان وارد شدن همه زیر 5.05 هست فریمورشون
غیر این باشه یعنی باز شدن:D
با این منطق بری سمت فروشنده سرت کلاه نمیره:D

• Like
Reactions: .::MATIN::.

MORTEZA-SNAKE

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1
با سلام .ممنون میشم هر چی سریعتر یکی من رو راهنمابی کنه. چرا بعد از هربار روشن کردن پلی استیشن 4 دستگاه رو دوباره باید هک کنیم.ایا روشی هست که هک دائمی شود.

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
با سلام .ممنون میشم هر چی سریعتر یکی من رو راهنمابی کنه. چرا بعد از هربار روشن کردن پلی استیشن 4 دستگاه رو دوباره باید هک کنیم.ایا روشی هست که هک دائمی شود.
خیر فعلا نمیشه
هک پایدار نیست
بهترین روش استفاده از روش های افلاین هست
ک زمان هک کردن رو به چن ثانیه میرسونه

• Like
Reactions: saeed_sg

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام
من یه کنسول دادم در محل زندگیمان تا بازی هکی برام بریزن.
طرف اپدیت کنسول که 4 بود را به 5.05 ارتقاع داد و بازیها را ریخت برام.
بهم گفت کنسول را روشن میکنی بعد یوزر 1 را انتخاب میکنی روی بازیها میری ضربدر را میزنی صفحه سفید میشه بعد میره بازی.
اما کنسول را اوردم خانه زیر همه بازیها قفل اومده اوکی میکنی میخواد وصل شه به اینترنت و اجرا نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید.

kingcyres

کاربر سایت
Jun 1, 2018
559
سلام
من یه کنسول دادم در محل زندگیمان تا بازی هکی برام بریزن.
طرف اپدیت کنسول که 4 بود را به 5.05 ارتقاع داد و بازیها را ریخت برام.
بهم گفت کنسول را روشن میکنی بعد یوزر 1 را انتخاب میکنی روی بازیها میری ضربدر را میزنی صفحه سفید میشه بعد میره بازی.
اما کنسول را اوردم خانه زیر همه بازیها قفل اومده اوکی میکنی میخواد وصل شه به اینترنت و اجرا نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید.
نه عزیز
شما باید هک رو اجرا کنی
وارد مرورگر یا browser شو
اگر برات تنظیم کرده باشه هک اجرا میشه و میتونی بازی کنی
با هر بار خاموش روشن کردم باید هک اجرا بشه

• Like
Reactions: kent470

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
نه عزیز
شما باید هک رو اجرا کنی
وارد مرورگر یا browser شو
اگر برات تنظیم کرده باشه هک اجرا میشه و میتونی بازی کنی
با هر بار خاموش روشن کردم باید هک اجرا بشه
دوست گرامی من زیاد وارد نیستم میشه بگی چگونه باید وارد مرورگر بشم ایا به اینترنت نیاز داره.
ممنون

abbas_kaveh

کاربر سایت
Aug 21, 2008
71
نام
abbas
سلام به همه بچه های خوب بازی سنتر من یه مشکلی برام پیش اومده ps4 رم هکی بوده الان موقعیکه کنسولو روشن میکنم این پیغام میاد کسی میدونه چیکار باید بکنم مرسی از پاسختون (cannot find an update file for version 5.05 or later.you can download the update file from playstation.com(su-30649-2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر