امتیازات Detroit: Become Human

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
امتیازات عنوان جدید Quantic Dream منتشر شد.

MetaCritic: 79
OpenCritic: 80

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
GameSpew

50:|:|:|

There's definitely some joy to be had from Detroit, particularly if themes of artificial intelligence and sentience intrigue you. But there are other games and movies that do more with them (Soma, for example). For a game that relies so heavily on its narrative to carry it, Detroit: Become Human fails to excel.

The Games Machine

89

Detroit: Become Human is definitely the highest point reached by David Cage. Some slightly less strong sequences do not affect a gaming experience full of interesting points of view, in which one really has the sensation of making choices

چقدر تفاوت ! چطور اون بالایی یه چیز دیگه دیده !پایینی یه چیز دیگه ؟! مگه این قصد و قرضی در کار باشه ! ؟
قصد و قرض؟تئوری توطئه؟:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
78
Impulsegamer

Detroit Become Human is one of the great games of 2018. If you are still on the fence about it, then check out the free Demo with the first chapter. This way you can tell if it is your thing or not. After you have finished playing this game and maybe another shot, you’ll be missing this world dearly

• Like
Reactions: m.a.t and arash1996

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سبک بازی های کیج بین منتقدان مخالف زیاد داره برای همینم نباید از نمره ۵ و ۴ تعجب کرد البته این داستان ربات و..برای بعضی هاشون حسابی کلیشه ای بوده و نابود کردن بازی رو

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Polygon
May 25, 2018
It’s as if the creators are using the bondage of artificial intelligence to conceal subtext about institutional racism, while somehow missing that in the game they created, that subtext is, quite often, just the text. No one dares comment on how his race factors into a story that is explicitly about race. There’s no discussion of how impactful it is for a person of color to lead a monumental movement toward equality; instead, the humans tell us point-blank that “androids are not humans,” and that’s that

پولیگان دیگه خیلی ریز شده تو بازی ! البته از اونجا که خودم هنوز خیلی بازی نکردم نمیتونم تایید یا رد کنم حرفاش رو !
......
بمب گنده هم هنوز در انتظاره ! یا خیلی با بازی حال کرده و چند باز بازی کرده یا اونم داره اتم شکافی میکنه !

نمرات این دو تا خیلی تاثیر گزاره !
چون نمرات ادج و گیم کریتیک و یکی دو تا دیگه تکلیفشون معلومه ! حالبیش هم اینه اکثر پلی استیشن ها موندن ! هر چند که اینا هم بر خلاف بقیه اصلا اهل حال دادن به انحصاریا نیستن !

Eurogamer

Its big themes are glibly handled, though this is still Quantic Dream's most credible and satisfying interactive yarn by far.

یوروگیمر هم پسند کردن بازی رو

Quantic Dream has finally delivered on the promise of its interactive storytelling format, and resolved its difficult relationship with cinema. Its difficult relationship with the real world, though, is just beginning.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اصلا درک نمیکنم Digitally Downloaded
چرا همچین نمره ای داد ! اگه نقداش چک کنید بازی نیست که از نمره ده بی نصیب گذاشته باشه ! نه نمره خوب ، نمره کامل ! اگه بگیم با این سبک بازی مشکل داره خو به بیاند هم نمره ۱۰ داده ! وقتی سایتی سخت گیر نیست از سبک بازی هم بدش نمیاد و بازی هم کیفیت خوبی نداشته باشه دیگه زیر متوسط نیست ! چی باعث میشه بیای ۴ بدی؟! من که نمیهفمم ! با هیچ الگوریتمی قابل توضیح نیست

72 Metascore
100 Critic Score
Beyond: Two Souls
I did not know a thing of Cage’s work prior to reviewing Beyond: Two Souls, but the excellent storytelling, the spot-on acting and the technical prowess that explodes out of the PlayStation 4 has made me a huge fan instantly.

ً.......‌‌‌....

JeuxVideo
May 29, 2018
85
There are so many possibilities, so many ways the story can be led to its conclusion that it only asked for being played again an again. Despite some writing flaws, Detroit: Become Humans fulfills all of its promises.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Gameplanet
80
Detroit is great step forward for interactive storytelling, with the impressive scope of its branching narrative and world ultimately overcoming the continued failings of David Cage’s writing.

Metro Montreal
90
Detroit: Become Human takes the interactive movie genre to a whole new level, with a story that truly evolves with the choice and the actions of the player. If you enjoyed the previous Quantic Dream games, you’ll love this one.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
اصلا درک نمیکنم Digitally Downloaded
چرا همچین نمره ای داد ! اگه نقداش چک کنید بازی نیست که از نمره ده بی نصیب گذاشته باشه ! نه نمره خوب ، نمره کامل ! اگه بگیم با این سبک بازی مشکل داره خو به بیاند هم نمره ۱۰ داده ! وقتی سایتی سخت گیر نیست از سبک بازی هم بدش نمیاد و بازی هم کیفیت خوبی نداشته باشه دیگه زیر متوسط نیست ! چی باعث میشه بیای ۴ بدی؟! من که نمیهفمم ! با هیچ الگوریتمی قابل توضیح نیست.

کیج یه مقدار چوب حرف های ضد مذه-بیش رو هم میخوره بنظرم.
خیلی چون با پیش زمینه ذهنی بدی که راجب این مسئله ازش دارن به بازیاش هم نگاه میکنن.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
کلا نمیفهمم حکمت نمره گرفتن این انحصاری سونی تو این نسل چیه:|
هورایزن متاش 90 بود کشوندنش رو 89 خدای جنگ رو 95 بود کشوندنش رو 94 اینم از وضع این بازی که رو 80 بود اوردنش رو 79:|
خدواکیلی این چه وضعیه چرا همیشه نمره های این بازی ها رو لبه تیغن؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
کلا نمیفهمم حکمت نمره گرفتن این انحصاری سونی تو این نسل چیه:|
هورایزن متاش 90 بود کشوندنش رو 89 خدای جنگ رو 95 بود کشوندنش رو 94 اینم از وضع این بازی که رو 80 بود اوردنش رو 79:|
خدواکیلی این چه وضعیه چرا همیشه نمره های این بازی ها رو لبه تیغن؟
اکثر بازیها همینطور هستن...توطئه‌ای در کار نیست :D
به جز بعضی از استثنا‌ها، معمولا وقتی تعداد نقدها بالاتر میره، متا پایین میاد...همچین چیزی رو توی اکثر بازیهای امسال هم دیدیم...مثل FC5، MH:W و SoT و ...

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اکثر بازیها همینطور هستن...توطئه‌ای در کار نیست :D
به جز بعضی از استثنا‌ها، معمولا وقتی تعداد نقدها بالاتر میره، متا پایین میاد...همچین چیزی رو توی اکثر بازیهای امسال هم دیدیم...مثل FC5، MH:W و SoT و ...
نگرفتی من چی میگم:D به اون لبه تیغه دقت نکردی:D
منظور من اون عددس نه این که متا رو بیارن پایین منظور من اینه که چرا این نسلی انحصاری های سونی همیشه نمرشون رو لبه تیغه یعنی نمرشون رو 90 یا 80 که بعد با اومدن نقدهای بیشتر میاد رو 89 یا 79 چرا همون اول 92 نمیگیره که مثلا با افزایش نقدها نمرش رو 90 فیکس بشه
وگرنه که متا همیشه اول بالا بوده بعد با انتشار نقدهای بیشتر میاد پایین طبیعیه اینو که همه میدونن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
پیش‌بینی متا : 77.145363 :D

Until Dawn که به نظرم بین بازیهای AAA این سبک بهترین بود، متای 79 گرفت، اینم همین حدودا بگیره خیلی بهش امیدوار میشم...بقیه‌اش میمونه واسه وقتی که خودمون تجربه‌اش کنیم...
+
تنها چیزی که از الان مشخصه نمیشه اصلا و ابدا بهش ایراد گرفت و حتی نمیشه گفت معمولیه، گرافیکه :-"

بهترینش که نبود اصلا داستان اب دوغ خیاری این بازی با detroit مقایسه نکنید. اما با این حال پیش بینی شما درست از اب دراومد من انتظار همچین متایی داشتم. until dawn گیم پلی بهتری داشت و هیجانی بود

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
بهترینش که نبود اصلا داستان اب دوغ خیاری این بازی با detroit مقایسه نکنید. اما با این حال پیش بینی شما درست از اب دراومد من انتظار همچین متایی داشتم. until dawn گیم پلی بهتری داشت و هیجانی بود
شما دیترویت رو بازی کن و تموم هم بکن کلا معنی هیجان رو میفهمی :D
منم بازی رو تموم کردم و به نظرم خودم اندینگ خوبی داشت
بقیه اندینگ ها هم تو یوتیوب دیدم مخم سوت کشید از این همه تنوع..
گرافیک بازی که رسما توی 80 درصد اوقات بازی CGI بود
صداگزاری و داستان هم واقعا پرفکت..گیم پلی هم با توجه به سبک این بازی بهترین در نوع خودش بود..واقعا ممنون از دیوید کیج عزیز:x

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شما دیترویت رو بازی کن و تموم هم بکن کلا معنی هیجان رو میفهمی :D
منم بازی رو تموم کردم و به نظرم خودم اندینگ خوبی داشت
بقیه اندینگ ها هم تو یوتیوب دیدم مخم سوت کشید از این همه تنوع..
گرافیک بازی که رسما توی 80 درصد اوقات بازی CGI بود
صداگزاری و داستان هم واقعا پرفکت..گیم پلی هم با توجه به سبک این بازی بهترین در نوع خودش بود..واقعا ممنون از دیوید کیج عزیز:x

اره راست می گید بذار ابتدا بازی کنم بعد نظر بدم فعلا که پای shadow of colossus هستم.

تو مگه زن و بچه و کار نداری من نمی دونم کی وقت می کنی بازی نیومده تموم کنیش:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
90
Vgames

Detroit: Become Human is a masterpiece of storytelling, perfectly executed and beautiful. The acting is superb, the action is intense and the tears are already dropping.

94
LaPS4

Quantic Dream has created a masterpiece for everyone who know how to enjoy it. Is not a game for all the players, but is worth giving a try instead if you don´t like this kind of games, because both its story and how it tells it to you, got hooked the player from the start to the end

70
Playstation Official Magazine UK

Held together by beautifully chromed nuts and bolts, closer inspection reveals questionable lines of code - Detroit fails to be more than the sum of its part

گفته بودم ابی از سایت های رسمی پلی استیشن گرم نمیشه ! این فاز منتقدانه اینا رو نفهمیدم ! مگه اینا نباید جو مثبت و هایپ ایجاد کنن !؟؟ اکثرا دارن پایین اوریج نمره میدن به انحصاری ها ! شما رقبا رو ببین اینا رو هم ببین !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر