أمتیازات State Of Decay 2

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
s8i1_5322200_sd.jpg

Developer : Undead Labs
Publisher : Microsoft Studios
Platforms : XONE ,PC
Release Date : May 22 2018
dwnd_untitled.jpg

آخرین ویرایش:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,692
نام
علی
این ماکروسافت با اینهمه ثروت و دارایی چطور نمیتونه چنتا استدیو فرست پارتی خفن تشکیل بده چنتا بازی شاخ بسازه دنیای گیم رو بگیره؟

• Like
Reactions: IMANOKA

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
یاد بگیریم وقتی یکب دو نفر اومدن یه نظری دادن عمومیت بهش ندیم و جمع بندی نکنیم ! هر وقت از تمام سونی فن های فروم حداقل ۲۰ درصدش اومدن نظر دادن ! بعد جمع ببندیم! کلا این سونی سونی فن کردن این نسل شده سنگر !
به من چه که مایکروسافت داره چی کار میکنه و بازیاش چین اصلا !
اینجا فوروم ه محل بحث و گفتگو و کل کل
نه سونی مال بابای منه نه ماکرو
ولی کسی که کمکاری میکنه رو انقد باید مسخره کرد تا آدم بشه :))
امیدوارم به خودش بیاد ماکرو به جای آواتار درست کردن بره بازی درست حسابی بسازه این سونی یکم بترسه سرویساشو بیشتر و ارزون تر کنه واسه ما :))

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
اینجا فوروم ه محل بحث و گفتگو و کل کل
نه سونی مال بابای منه نه ماکرو
ولی کسی که کمکاری میکنه رو انقد باید مسخره کرد تا آدم بشه :))
امیدوارم به خودش بیاد ماکرو به جای آواتار درست کردن بره بازی درست حسابی بسازه این سونی یکم بترسه سرویساشو بیشتر و ارزون تر کنه واسه ما :))
اینکه توی فروم ایرانی مسخرش میکنی که به خودش بیاد جای تقدیر داره :))

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اینکه توی فروم ایرانی مسخرش میکنی که به خودش بیاد جای تقدیر داره :))
تو فوروم ایرانی مسخره ش میکنم -> کسایی که میان این تاپیک نظرها رو میخونن تو نظرشون ممکنه تاثیر منفی بذاره و بازیو نخرن -> وقتی آدمای بیشتری بازی ها رو نخرن اونوقت دیگه کسی کنسول و بازیشو نمیخره -> وقتی تو سطح دنیا این اتفاق بیفته فروشش کمتر میشه و به فکر چاره میفته
Boom
Butterfly effect

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
تو فوروم ایرانی مسخره ش میکنم -> کسایی که میان این تاپیک نظرها رو میخونن تو نظرشون ممکنه تاثیر منفی بذاره و بازیو نخرن -> وقتی آدمای بیشتری بازی ها رو نخرن اونوقت دیگه کسی کنسول و بازیشو نمیخره -> وقتی تو سطح دنیا این اتفاق بیفته فروشش کمتر میشه و به فکر چاره میفته
Boom
Butterfly effect
با خرید ایرانیا اتفاقی نمیافته مگه کلا چند نفر one دارن تو ایران :)
شما برو resetera یا حتی توییتر خود اسپنسرو منشن کن تاثیر حرفات جهانی میشه !!

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
به من چه که مایکروسافت داره چی کار میکنه و بازیاش چین اصلا !
هنوزم ملت چنین تفکری دارن و منسوخ نشده؟ :D
اگه خودتونو گیمر بدونیدو از لحاظ مالی هم مشکل نداشته باشید، چرا نباید همه‌ی بازیا رو تجربه کرد؟
مثلا تصور کنید به نفر بگه من God of War یا Tlo رو هیچ کاری بهشون ندارم چون فن متعصب مایکروام. یا هیچوقت سمت Gears یا Forza نمیرم چون رو سونی غیرتیم. :D
واقعا مسخره نیست؟ :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
هنوزم ملت چنین تفکری دارن و منسوخ نشده؟ :D
اگه خودتونو گیمر بدونیدو از لحاظ مالی هم مشکل نداشته باشید، چرا نباید همه‌ی بازیا رو تجربه کرد؟
مثلا تصور کنید به نفر بگه من God of War یا Tlo رو هیچ کاری بهشون ندارم چون فن متعصب مایکروام. یا هیچوقت سمت Gears یا Forza نمیرم چون رو سونی غیرتیم. :D
واقعا مسخره نیست؟ :D
من هیچ علاقه ای به ریسینگ و کلا سبک و سیاق انحصاری های مایکرو نداشتم و ندارم و بیشتر گرایشم به سمت بازیای ژاپنیه ! دلیلی نداره برم پولم رو دور بریزم حتی اگه پولش رو داشتم ! اگع داشتم میرفتم کنسول سوییچ که خیلی بهتره و بازیاش با سلیقه من جوره و یالاترین کیفیت رو دارن رو میگرفتم ! خوشبختانه همون معدود انحصاری های مایکرو دیگه اون کیفیتیم ندارن که ادم بخواد حسرتشون رو بخوره ! منم موندم این تفکرات هنوز وجود دارن تو بازی سنتر!

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
یک طور میگید مشکلات و نمرات SOD2 تقصیر مایکروعه ک انگار تیم سازنده فرست پارتی بوده و زیرنظرمایکرو بوده، فقط این وسط مایکرو بودجشو داده هر مشکلی بوده پای سازنده بوده ن ناشر،

...
یک نمونه از دانگرید بازی کیفیت بازی اصلی و کیفیت نمایش E3

Attachments

• dsd.jpg
    dsd.jpg
    8.3 KB · مشاهده: 80
  • Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
با اون نمایش E3 پارسال، من که انتظار داشتم نمراتش کمتر بشه:D
اون کرک داون هم میاد و میترکه، اما مثل @Soheil فکر میکنم بازی هایی که از این E3 به بعد معرفی میشن، بازی های بهتر و آبرودارتر و حتی شاید خفنی باشن تا آخر نسل!:D

اگرم باز از نظر انحصاری مثل این نسل عمل کردن تو E3 و تمرکز روی ترد پارتی ها و انحصاری زمانی و Indie باشه که ...:| واقعا برن بمیرن دیگه:|

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
با اون نمایش E3 پارسال، من که انتظار داشتم نمراتش کمتر بشه:D
اون کرک داون هم میاد و میترکه، اما مثل @Soheil فکر میکنم بازی هایی که از این E3 به بعد معرفی میشن، بازی های بهتر و آبرودارتر و حتی شاید خفنی باشن تا آخر نسل!:D

اگرم باز از نظر انحصاری مثل این نسل عمل کردن تو E3 و تمرکز روی ترد پارتی ها و انحصاری زمانی و Indie باشه که ...:| واقعا برن بمیرن دیگه:|
حالا نه این که قصد خرید Xbox داری این نگرانی و دلواپسیت برای ماکروسافت قابل توجه هست!!

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
اون کرک داون هم میاد و میترکه، اما مثل @Soheil فکر میکنم بازی هایی که از این E3 به بعد معرفی میشن، بازی های بهتر و آبرودارتر و حتی شاید خفنی باشن تا آخر نسل!

تا آخر نسل؟ در واقع ما آخر نسل هستیم:D

• Like
Reactions: saphire

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
کجا اخر نسلیم اونا همش الکیه حداقل تا 2020 اتفاقی نمیافته نه از ps5 خبری میشه تا 2020 نه دستگاه جدید خیالت راحت

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
مایکروسافت دیگه روندی مثل نسل‌های گذشته نداره و به احتمال زیاد با معرفی PS5 کنسولی معرفی نمی‌کنه. در کل حتی عرضه‌ی ایکس‌باکس بعدی تو هاله‌ای از ابهامه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
مایکروسافت دیگه روندی مثل نسل‌های گذشته نداره و به احتمال زیاد با معرفی PS5 کنسولی معرفی نمی‌کنه. در کل حتی عرضه‌ی ایکس‌باکس بعدی تو هاله‌ای از ابهامه.

اینطوری خیلی بد می شه چون دیگه رقابتی وجود نداره و سونی هم عین ماکروسافت می شه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر