امتیازات (Donkey Kong Country: Tropical Freeze (Nintendo Switch

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
AvG-_d4kEvEplp0mJoUew8IAg71YQveM.png

امبارگوی بازی اوّل می برداشته شده و شاهد جدیدترین پورت از مجموعه پورت های نینتندو از WiiU بر روی سوییچ هستیم
Switch Player 100
Easy Allies 95
GameOver.gr 95
Vandal 94
Game Informer 93
Gamersky 93
Nintenderos 92
Meristation 92
Video Chums 91
Twinfinite 90
LevelUp 90
IGN Spain 90
InsideGamer.nl 90
Gamer.nl 90
Pocket Gamer UK 90
NintendoWorldReport 90
GameSpot 90
Nintendo Enthusiast 90
FNintendo 90
IGN 90
Nintendo Life 90
Nintendo Insider 90
Vooks 90
The Digital Fix 90
App Trigger 90
GameSpew 90
Atomix 90
GamesBeat 89
Multiplayer.it 88
Hobby Consolas 87
COGconnected 86
Everyeye.it 85
Areajugones 85
Critical Hit 85
ZTGD 85
IGN Italia 84
GameSpace 84
GamePro Germany 83
Press Start Australia 80
Hardcore Gamer 80
Digitally Downloaded 80
Eurogamer Italy 80
God is a Geek 80
TrueGaming 80
We Got This Covered 80
BaziCenter 80
Wccftech 78
Shacknews 70
Metro GameCentral 70
Digital Trends 70
Trusted Reviews 50

21617446547634910571.jpg

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
Snake pass برای وان نقد شده البته.
Typoman و Owlboy برای نینتندو سوییچ.
عجیبه چون Snake Pass تو Category سوییچ تو صفحه اصلی سایته

با این حال دمتون گرم...باشه بیشتر از این نقد ها از انحصاری های سوییچ ازتون :D

• Like
Reactions: Bahram

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
سوّمی؟ به غیر از این و Snake Pass مگه عنوان دیگه ای هم نقد کرده بودید؟
به جز بازی هایی که بهرام گفت این دو تا بازی هم برای سوییچ نقد شدن:
Mulaka
Night in the Woods
به مرور نقد عناوینی که رو این کنسول میان بیشتر هم میشن :D

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
کوتاه و ارزش کمتر از 60$ با توجه به محتویات بازی
من جایی ندیدم به شخصه ک از قیمت بازی ایراد بگیرند. درسته بازی همون بازی Wii U هست با کمی افزایش کیفیت ولی شخصیت دید قابل بازی هم داره که همین شخصین جدید خودش تنوع داره در حرکاتش و قابلیت های جدیدی داره، خیلی بازی ها بدون کوچکترین تغییری دوباره منتشر میشن ولی کسی ایراد از قیمت نمیگیره و قابل درک نیست این نکته منفی

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کلا این بازی عین همون wii هست دیگه من بودم 2 هم بهش نمی دادم خسته نمی شن طرفداری های نینتندو از این بازی های یکنواخت:D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
کوتاه و ارزش کمتر از 60$ با توجه به محتویات بازی
من جایی ندیدم به شخصه ک از قیمت بازی ایراد بگیرند. درسته بازی همون بازی Wii U هست با کمی افزایش کیفیت ولی شخصیت دید قابل بازی هم داره که همین شخصین جدید خودش تنوع داره در حرکاتش و قابلیت های جدیدی داره، خیلی بازی ها بدون کوچکترین تغییری دوباره منتشر میشن ولی کسی ایراد از قیمت نمیگیره و قابل درک نیست این نکته منفی
ممنون که نقدو خوندید. چند تا نکته وجود داره. اول از همه این که شخصیت فانکی نه تنها جذابیت چندانی نداره بلکه فقط باعث آسان تر شدن مراحل بازی شده و در عمل نیمی از لذت بازیو از بین میبره. نکته دوم هم این که اکثر بازی هایی که دوباره انتشار پیدا کردند، مثل RE, Skyrim و ... یا از همون روز اول با قیمت کمتری منتشر شدند و یا دارای تغییرات گسترده و محویات اضافه‌ای بودند. در حالی که دانکی‌کنگ عملا کمتر از ده ساعت گیم‌پلی داره و اصلا ارزش یک بازی 60$ نداره. تغییرات بازی هم محدود به همون فانکی و رزولوشن بازی شدن که باز هم منطقی برای این قیمت‌گذاری وجود نداره.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
کلا این بازی عین همون wii هست دیگه من بودم 2 هم بهش نمی دادم خسته نمی شن طرفداری های نینتندو از این بازی های یکنواخت:D

اگه منظورت از تعدد پلتفرمر هامونه باید بگم نینتندو سلطان این سبکه عمراً فرمول کار از دستش در بره و خسته کننده شه :D

دانکی کانگ هم شاید نشناسید ولی سری کانتری اش واقعاً سری محبوبیه و هر وقت یه نسخه ازش میاد همه مطمئنن با یه پلتفرمر دو بعدی ناب طرف اند....بهرام هم میگه ده ساعت ولی قشنگ 17-18 ساعت سر بازی به خاطر مرگ هات له میشی و ادامه میدی...خیلی سختی بازی خوبه....هنوز این نسخه رو بازی نکردم ولی قدیمیاش عجیب باحال بود:x

• Like
Reactions: habibmp3

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگه منظورت از تعدد پلتفرمر هامونه باید بگم نینتندو سلطان این سبکه عمراً فرمول کار از دستش در بره و خسته کننده شه :D

دانکی کانگ هم شاید نشناسید ولی سری کانتری اش واقعاً سری محبوبیه و هر وقت یه نسخه ازش میاد همه مطمئنن با یه پلتفرمر دو بعدی ناب طرف اند....بهرام هم میگه ده ساعت ولی قشنگ 17-18 ساعت سر بازی به خاطر مرگ هات له میشی و ادامه میدی...خیلی سختی بازی خوبه....هنوز این نسخه رو بازی نکردم ولی قدیمیاش عجیب باحال بود:x

نه با بقیه کاری ندارم اما این سری جدیده عین قبلیشه من هیچ فرقی توش ندیدم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
این یه هفته یه سری نمرات اومد که اکثراً خوب بودن و یه نمره زرد هم قاطیش بود اومد
ولی نتیجش این بود که تا دیروز 87 بود...مدیونید فکر کنید نمره آخری کشیدتش پایین و شده 86 :D

Digital Trends 70
Hardcore Gamer 80
The Digital Fix 90
App Trigger 90
Atomix 90
TrueGaming 80
Video Chums 91
Twinfinite 90
LevelUp 90
InsideGamer.nl 90
GameSpace 84
ZTGD 85
FNintendo 90
Gamersky 93
GameSpew 90
BaziCenter 80 :D

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
170
این سری بخاطر گرافیکش معروف شد. اون موقع میخواست قدرت گرافیکی super nintendo که جلوی سگا جنسیس حسابی کم آورده بود احیا کنن. جواب هم داد و اون موقع معروف شد.

اما الان که دیگه عملا نینتندو در زمینه گرافیک رقابتی نمیکنه این سری هم هویت خودشو رو از دست داده. الانم من فکر میکنم منتقدا بخاطر سوییچ امتیازا رو بردن بالا. وگرنه این واسه Wii U هم عرضه شد و تفاوت آن چنانی هم با ورژن Wii U نداره. همون آشغاله. :D=))

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
این سری بخاطر گرافیکش معروف شد. اون موقع میخواست قدرت گرافیکی super nintendo که جلوی سگا جنسیس حسابی کم آورده بود احیا کنن. جواب هم داد و اون موقع معروف شد.

اما الان که دیگه عملا نینتندو در زمینه گرافیک رقابتی نمیکنه این سری هم هویت خودشو رو از دست داده. الانم من فکر میکنم منتقدا بخاطر سوییچ امتیازا رو بردن بالا. وگرنه این واسه Wii U هم عرضه شد و تفاوت آن چنانی هم با ورژن Wii U نداره. همون آشغاله. :D=))
اشغاله بازی نکن، هویت نداره بازی نکن نگاش نکن، ب بازی های با هویت و عالی خودت برس، بازی با امتیاز خوب نکوب

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

• Like
Reactions: Z-fan and fifa13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر