PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوست عزیز پچ اسموک عالیه ولی چون چمن و توپ رو نابود میکنه پاکش کردم..چمن اصلی بازی خیلی بهتره..چمن تو پچ اسموک واقعا افتضاح میشه
شما بازی کردی و بهتر میدونی ولی خب ما و صفحه های قبلم گفتته بودیم با نصب ماد گرافیکی GFX 2 پچ رو کامل ترش میکردیم و مثل این که پچ اسموک تداخل ایجاد میکننه بین برنامه ها و حسین عزیز قشنگ توضیح داد و مراحل نصبش رو هم عالی توضیح داد و خلاصه حالش رو ببرین .....

• Like
Reactions: u.s.a

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
من LED FULL HD دارم چرا تو تنظیمات بازی گزینه 1080*1290 برای من نداره!!!
بهترین رزولوشن که تو تنظیمات بازی برای من میاد اینه 960*1080 3 در 4
علتش چیه؟؟؟

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
چاکریم
فقط بی زحمت نصب کردی بیا نظرت رو هم بگو. دوست نظر دوستان در مورد این پچها رو بدونم.
راستی کار با نرم افزار Sider رو بلدی؟
آقا دستت درد نکنه..طبق آموزشی که داخلشون بود نصب کردم..هم کیتها آپدیت شدن و هم بازی کلی تغییر کرد..
چمن و توپ هم عالی هستن..بر خلاف اسموک
فقط در مورد پک استادیومها شک دارم..من پک 1/5 گیگ را دان کردم..بعد فایلهایشو کپی کردم پوشه دانلود بازی..ولی فکر کنم ورزشگاهاش نیومده تو بازی..کار خاصی باید بکنم که بیان؟
در مورد روش کار نرم افزار sider و توضیحات دیگه ای که نیازه بدی ممنونت میشم

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,125
نام
حسین
آقا دستت درد نکنه..طبق آموزشی که داخلشون بود نصب کردم..هم کیتها آپدیت شدن و هم بازی کلی تغییر کرد..
چمن و توپ هم عالی هستن..بر خلاف اسموک
فقط در مورد پک استادیومها شک دارم..من پک 1/5 گیگ را دان کردم..بعد فایلهایشو کپی کردم پوشه دانلود بازی..ولی فکر کنم ورزشگاهاش نیومده تو بازی..کار خاصی باید بکنم که بیان؟
در مورد روش کار نرم افزار sider و توضیحات دیگه ای که نیازه بدی ممنونت میشم
باید کپی کنی فولدر دانلود و بعد با نرم افزار DpFileList Generator وارد بازی کنی. کار با این نرم افزار رو بلدی؟
والا کار با سایدر پیچیده هست و اینجوری نمیشه توضیح داد و باید به صورت عملی توضیح بدم.

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
اقا من بازی رو انلاین انجام میدم و اکانت اورجینالش استیم دارم.بطور اتومات پک 3.00 اپدیت شد ولی joystickرو نمیشناسه ازوقتی اپدیت شده چیکار باید بکنم؟

آخرین ویرایش:

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
خبر عالی. دیتا پک 3 برای نُسَخ کرکی منتشر شد. برای نسخه CPY و Fitgirl
http://dl2.pesfa.com/pesfa/DataPack/pes 2019/PES 2019 DLC 3.0 CPY-[www.pesfa.com].rar
اینم لینک دانلود برای نُسَخ قانونی
http://dl2.pesfa.com/pesfa/DataPack/pes 2019/PES 2019 DLC 3.00 by Konami-[www.pesfa.com].rar
برای نسخ قانونی خودبخود اپدیت میشه نیازی به دانلود نیست

• Like
Reactions: u.s.a

Mr20

کاربر سایت
Mar 3, 2008
225
دوستان ماد gfx یه مرحله نصبش فایلی بنام sider داره که تو فولدر بازی نیستش!
با پچ اسموک دارم بازی میکنم.
اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
برای نسخه کنسولی متاسفانه هیچ راهی نیست . هیچ راهی ! :(:((

تیم سازنده هم که روی کنسول اجازه نصب ماد نمیده و حتی قابلیت ادیتور گسترده هم نذاشته سورس بازی رو باز نمیذاره ( نسل هفتم استادیوم کریتور گذاشته بودن و ریختن شعار تماشاگرا هم بود روی کنسول و سورس باز تری داشت در نسل هفتم ولی همین ها هم نسل هشتم پاک شد و قابلیتش برداشته شد ) و بار ها انجمن های PES بهشون فیدبک دادن ولی گوش شنوایی نیست متاسفانه و سیاست هاشون این طوریه و دلایلی هم داره البته و صد البته از دید خودشون که دلایل مزخرفی هستش !

البته یه بخشی از مشکلات تیم سازنده گرفتاریشون با سونی هستش که حتی اجازه نصب پچ و .... رو هم تا مقدار حجمی بهشون میدن و خلاصه گرفتاری روی کنسول ها یکی دو تا نیست .

پچ کلاسیک هم نسخه کنسولی رو میگین ! تیم های کلاسیک یا بازیکن های لجند رو میگین ؟ کمی بهتر توضیح بدین ممنون میشم .

ممنون از جوابت
بخدا اگه سورس رو باز بزارن فروش میلیونی میشه گاهی باید به عقل سازنده شک کرد
حتی همین اپشن فایل ناقص روی سونی رو روی کنسولای ماکرو هم میذاشت بازش تاثیر داشت رو فروشش
پچ کلاسیک هم نسخه کنسولی منظورمه هم تیم کلاسیک هم بازیکنای لجند اگه بشه جفتشو باهم ریخت خیلی عالیه
و اینکه من قبلا یه پچ کامل واسه لایسنس ها ریختم ایا تداخل ایجاد نمیشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,841
نام
پدرام
باید کپی کنی فولدر دانلود و بعد با نرم افزار DpFileList Generator وارد بازی کنی. کار با این نرم افزار رو بلدی؟
والا کار با سایدر پیچیده هست و اینجوری نمیشه توضیح داد و باید به صورت عملی توضیح بدم.
این سایدر به چه دردی میخوره ؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,761
نام
Masoud
سلام.
بهترین پچ برا کلاسیک پلیر کدومه؟
من خیلی این بازیکنای چند سال اخیر رو نمیشناسم ، دوست دارم تیمم کلا کلاسیک پلیر باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر