PES 2019

به نام خدا

مانند هر سال کونامی در ماه May نسخه جدید سری Pro Evolution Soccer را معرفی کرد که هم باعث تحسینهای طرفداران و هم مورد انتقاد اونها قرار گرفت

از جمله مواردی که تحسین شدند میشود به بازگشت آب و هوای برفی، بازی در هنگام غروب خورشید، سیستم خستگی تاثیر گذار بازیکن ها، فیزیک جدید تور دروازه و توپ و بدن بازیکن ها و استفاده از موتور نورپردازی بسیار پیشرفته استودیوی ژاپنی Silicon به نام Enlighten که علاوه بر روشنایی های طبیعی و مصنوعی به ایجاد سایه های هر چه طبیعی تر کمک میکند اشاره کرد

در پی مراسم E3 2018 تربلر کامل PES 2019 منتشر شد که در ادامه میتونید اون رو ببینید:

ویژگی های جدید(در تصاویر بخونید)

AUTHENTIC LEAGUES

6et1_fdzb_new_feature_0.jpg

توجه: تمامی لیگهایی که امسال لایسنس هستند از جمله لیگهای سال گذشته به طور کامل به همراه جام رسمی مسابقات و همچنین ادبردها و اسکوربردهای رسمی و توپ مربوط به هر کدوم در دسترس قرار گرفتند

لیگ 1 فرانسه + لیگ 2

لیگ Eredivisie هلند

لیگ NOS پرتغال

لیگ Ladbrokes Premiership اسکاتلند

لیگ برتر روسیه (انحصاری)

سوپر لیگ آرژانتین

لیگ Campeonato Brasileiro برزیل

لیگ Spor Toto Süper Lig ترکیه

لیگ حرفه ای Jupiler بلژیک

لیگ Campeonato Nacional Scotiabank شیلی

سوپر لیگ Raiffeisen سوئیس

سوپر لیگ دانمارک

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

انحصاری

NEW MYCLUB

توجه: لجدهای بیشتر پس از عرضه با انتشار DLC یا همون دیتاپک معرفی خواهند شد
ronaldinho_en.jpg roberto_carlos_en.jpg d_beckham_01_en.jpg d_beckham_02_en.jpg o_kahn_en.jpg
s_gerrard_en.jpg p_nedved_en.jpg p_maldini_en.jpg m_owen_en.jpg l_figo_en.jpg
d_maradona_en.jpg cafu_en.jpg a_del_piero_en.jpg johan_cruijff_en.jpg p_vieira_en.jpg
s_mcmanaman_en.jpg romario_en.jpg r_fowler_en.jpg m_salas_en.jpg l_matthaus_en.jpg
bebeto_en.jpg gullit_en.jpg ian_rush_en.jpg i_zamorano_en.jpg r_fowler_en.jpg
k_dalglish_en.jpg k_keegan_en.jpg

MAGIC MOMENTS

THE BEAUTIFUL GAME

ML REAL SEASON

Team Role and personality

ویژگی های شخصیت هر بازیکن را میتوانید نگاه کنید و هر شخصیت و هویت هر بازیکن را می توان براساس یکی از چهار ویژگی موجود توسعه داد و نقش بازیکنان تیم بر اساس شخصیت های آنها شکل میگیرد. و سه شخصیت گرایی جدید در تیم به عنوان Young Star، Bad Boy و Astro به بخش Team Role اضافه شده است .

90641

Flow of transfer negotiations

جریان کلی مذاکرات تغییر کرده است به طوری که شرط و شروط از ابتدا تعیین شده است .

90639

More accurate and realistic player development

رشد بازیکنان دقیق تر و اقع گرایانه تر خواهد بود و تمامی 11 مهارت جدید که در PES 2019 اضافه شده است در این بخش هم مورد استفاده خواهد بود و و مهارت های دروازه بان به آموزش اصلی و مهم تبدیل شده است و همین طور کارکرد درجه تمرکز بر روی هر بازیکن وجود خواهد داشت و کاربران میتوانند بر اساس استراتژی تیمی خود بازیکنان خود را پیشرفت و توسعه بدهند !

90640

Addition of News Feed

حواشی خبری دنیای فوتبال به منوی Master League اضافه خواهد شد که فیلم هایی مانند کنفرانس مطبوعاتی مربی جدید که قرار داد جدید را امضا خواهد کرد، برنده مسابقاتی شوید و عنوان و مقام های شخصی و لحظاتی را که برجسته ترین و مهم ترین نقاط قوت و لحظات باشگاه شما میباشد را مدیریت می کند و به نمایش می گذارد.

90642

محتوای نسخه های گوناگون بازی:

توجه داشته باشید که بخش Bonus of Digital Pre-Order محتوای پیش خرید نسخه های دیجیتالی هست و اینکه تمهای بازی تنها در نسخه PS4 در دسترس است

Standard Edition.jpg David Beckham Edition.jpg Legend Edition.jpg

تاریخ انتشار:
28 آگوست (6 شهریور) در آمریکا
29 آگوست (7 شهریور) در اروپا

30 آگوست (8 شهریور) عرضه جهانی

پلتفرمها: PS4 - PC -XBOX ONE (پشتیبانی کونامی از نسل هفتم به پایان رسیده)

*با انتشار اطلاعات جدید و تریلر پست اول به روز میشود
*آپشن فایل ها و تصاویر به پست دوم اضافه میشوند

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
یکی از کارگردانان PES به نام TAYAN تو یه مصاحبه ای ازش پرسیدن شما چرا زمین های برفی رو عادی گذاشتین و برفی روش نیست ؟؟

ایشون در جواب گفتن ما در استدیو به صورت تیمی با هم صحبت کردیم و آخر سر به این نتیجه رسیدیم که به خاطر این که برف رو چمن باشه گیمر شاید دید خوبی در بازی نداشته باشه به همین خاطر زمین برفی بازی رو هم عادی و بدون پوشش برف گذاشتیم ! :|

خدایا ما رو از دست اینا نجات بفرما !! :-w

آخرین ویرایش:

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
94.78.188.56
سرور اروپایی کونامی بی همه چیز.پینگ بگیرید ببینید چندید.من ۲۱۱ بودم و یکم تاخیر داشتم
تسک منجر رو نگاه کردم توی پی سی آی پی ای رو که شما گفتی اصلا نداشت این ها رو داشت:
34.209.179.167
34.218.118.205
52.208.162.2
52.26.244.32

شما آی پی رو از کجا گرفتی؟ توی ps4 میشه آی پی گرفت؟؟؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,860
نام
malek
تسک منجر رو نگاه کردم توی پی سی آی پی ای رو که شما گفتی اصلا نداشت این ها رو داشت:
34.209.19.167
34.218.118.205
52.208.162.2
52.26.244.32

شما آی پی رو از کجا گرفتی؟ توی ps4 میشه آی پی گرفت؟؟؟
من از میکروتیک آی پی رو میبینم اونقدرا هم شوت نیستیم :)
ببن قرار نیست همش یه آیپی باشه.نسبت به حریفت سرور بهتر رو انتخواب میکنه.الان از 34.209.179.167 تست گرفتم 228 داد.

• Like
Reactions: spiritpalsy

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
شما مای کلاب توی چلنج آنلاین 1v1 جوین میشی به حریف؟؟؟

توی کدوم بخش پیغام میده؟؟؟ من همچین چیزی ندیدم!!!...
دوست گرامی من بازی نسخه لجندری گرفتم از فروشگاه.متاسفانه من یک اشتباه کردم که از فروشگاه اکانتم که مربوط به آمریکا بود گرفتم پس بازی من ریجن یک محسوب میشه الان همه حریفام از قاره آمریکا هستن برزیل آرژانتین آمریکا کلمبیا و ... من باید یه اکانت امارت میساختم بعد خرید میکردم که بازی ریجن ۲ باشه.خوب به هرحال اختلاف ساعت ما با برزیل سبب کم و زیاد شدن حریف میشه.پس ریجن ۲ با ساعت ما نزدیکه ماکزیمم سه ساعت اختلاف با حریف مقابل داریم.
من مشکلی تو بازی مای کلاب ندارم وصل میشه الا coop که ف.ی.ل.ت.ر هست ولی من رو درو بازی نمیکنم ۲۵ هزار جی پی جمع میکنم میرم قسم اجنت بازیکن انتخاب میکنم دیگه شانسیه.

Attachments

• ۲۰۱۸۱۰۱۵_۱۴۴۹۳۳.jpg
    ۲۰۱۸۱۰۱۵_۱۴۴۹۳۳.jpg
    359.1 KB · مشاهده: 9
  • ۲۰۱۸۱۰۱۵_۱۴۴۹۰۳.jpg
    ۲۰۱۸۱۰۱۵_۱۴۴۹۰۳.jpg
    331.6 KB · مشاهده: 9
  • Like
Reactions: mehran2190

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
من خودم از اواخر ورژن 2018 مای کلاب بازی کردم ولی واسه نسخه استاندار بعید می دونم یه لجند بیشتر بده...شاید واسه نسخه لجند بازی بشه 3 یا 4 تا لجند گرفت....
یه نکته ای که هست اینکه اگه آدم مای کلاب رو از روز اول بازی کنه زودتر میشه تیم خوب جمع کرد از بعد چند ماه تازه شروع کنی کار سخت تر میشه...حتی اگه پیش خرید کنی بهتره چون 1000 تا کوین میده... .
جی پی جمع کردن هم اگه فقط ببری خوب جی پی میده وگرنه با مساوی همون قدری که جی پی در میاری بیشتر از اون contract renewal میگیره که جی پی کم تر هم میشه حتی یه دست برد یه دست باخت هم زیاد فایده نداره...هر یه مدت یه بار هم login campaign هر روز به با لاگین کردن به مدت 10 روز 10,000 جی پی میده...با 9 روز لاگین کردن هم 100 تا سکه میده..کلا اگه زیاد ببری خوب جی پی می تونی جمع کنی وگرنه فایده نداره زیاد...
سلام اتفاقا ما بدون دردسر جی پی جمع میکنیم.با روزهای که درباره لاگین گفتید صحیح میباشد ولی در رابطه با اون چیزا نه با روشهایی میشه راحت و بدون دادندجی پی جمع کرد در pes 2018 برای گرفتن یک بازیکن در توپهای چرخشی شانسی با دادن ۱۰۰۰۰ جي پی انتخاب انجام میشد ولی در ۲۰۱۹ باید ۲۵۰۰۰ جی پی بدی.من دقیقا زمان جام جهانی مای کلاب درست نزدیک ۳۵ تا توپ مشکی توی یک ماه جمع کردم یعنی تو هر پستی دو تا سه بازیکن داشتم.ترفند باید بلد باشی

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
من از میکروتیک آی پی رو میبینم اونقدرا هم شوت نیستیم :)
ببن قرار نیست همش یه آیپی باشه.نسبت به حریفت سرور بهتر رو انتخواب میکنه.الان از 34.209.179.167 تست گرفتم 228 داد.
نه داداش من هیچ تخصصی ندارم در این ضمینه...فکر کردم شما روی پی سی تست کردی تعجعب کردم...الان اصلا من نمی دونم میکروتک چی هست...من روی پی سی بازی می کنم...البته پس آی پی های شما واسه ps4 هست...

spiritpalsy

کاربر سایت
Jun 1, 2015
164
دوست گرامی من بازی نسخه لجندری گرفتم از فروشگاه.متاسفانه من یک اشتباه کردم که از فروشگاه اکانتم که مربوط به آمریکا بود گرفتم پس بازی من ریجن یک محسوب میشه الان همه حریفام از قاره آمریکا هستن برزیل آرژانتین آمریکا کلمبیا و ... من باید یه اکانت امارت میساختم بعد خرید میکردم که بازی ریجن ۲ باشه.خوب به هرحال اختلاف ساعت ما با برزیل سبب کم و زیاد شدن حریف میشه.پس ریجن ۲ با ساعت ما نزدیکه ماکزیمم سه ساعت اختلاف با حریف مقابل داریم.
من مشکلی تو بازی مای کلاب ندارم وصل میشه الا coop که ف.ی.ل.ت.ر هست ولی من رو درو بازی نمیکنم ۲۵ هزار جی پی جمع میکنم میرم قسم اجنت بازیکن انتخاب میکنم دیگه شانسیه.

سلام اتفاقا ما بدون دردسر جی پی جمع میکنیم.با روزهای که درباره لاگین گفتید صحیح میباشد ولی در رابطه با اون چیزا نه با روشهایی میشه راحت و بدون دادندجی پی جمع کرد در pes 2018 برای گرفتن یک بازیکن در توپهای چرخشی شانسی با دادن ۱۰۰۰۰ جي پی انتخاب انجام میشد ولی در ۲۰۱۹ باید ۲۵۰۰۰ جی پی بدی.من دقیقا زمان جام جهانی مای کلاب درست نزدیک ۳۵ تا توپ مشکی توی یک ماه جمع کردم یعنی تو هر پستی دو تا سه بازیکن داشتم.ترفند باید بلد باشی
داداش شرمنده ولی خیلی بد توضیح میدی...یکی دو تا جملت هم اصلا من نفهمیدم شانس آوردم فارسی بود تازه درک مطلبم زیاد ضعیف نیست والا...
این دو تا جمله:
ولی من رو درو بازی نمیکنم ۲۵ هزار جی پی جمع میکنم:

خدا وکیلی من که نفهمیدم این جمله رو لطفا یه توضیح بده...منظورت از رو درو یعنی چی یعنی 1v1؟ بعد منظورت همون "رو در رو" هست؟ اشتباه تایپی هست دیگه؟ بعد شما رو در رو بازی نمی کنی بهت 25 هزار تا میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی بدون اینکه بازی کنی 25 هزار تا میده؟؟!!!!!!!!!!!!!!
شما چطوری 25 هزار تا جی پی می گیری؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
....................................

با روزهای که درباره لاگین گفتید صحیح میباشد ولی در رابطه با اون چیزا نه:

این جملت که دیگه باید رمزگشایی بشه من که نفهمیدم بیشتر توضیح بده....

....
داداش من یه سوال کردم آیا آنلاین چلنج 1v1 مای کلاب جوین میشی به حریف؟؟...منظورم رنک مچ نیست ها... .
رنک مچ مای کلاب روی lv.3 جوین میشه واسه شما؟؟... .
------------------------------------------------------------

داداش الان شما توضیح بده که روش های شما برای جی پی جمع کردن الان چی هست؟ بعید می دونم روشی باشه که من ندونم...اگه سکرت هم هست لطفا بگو دیگران هم یاد می گیرن ثواب داره...

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
داداش شرمنده ولی خیلی بد توضیح میدی...یکی دو تا جملت هم اصلا من نفهمیدم شانس آوردم فارسی بود تازه درک مطلبم زیاد ضعیف نیست والا...
این دو تا جمله:
ولی من رو درو بازی نمیکنم ۲۵ هزار جی پی جمع میکنم:

خدا وکیلی من که نفهمیدم این جمله رو لطفا یه توضیح بده...منظورت از رو درو یعنی چی یعنی 1v1؟ بعد منظورت همون "رو در رو" هست؟ اشتباه تایپی هست دیگه؟ بعد شما رو در رو بازی نمی کنی بهت 25 هزار تا میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی بدون اینکه بازی کنی 25 هزار تا میده؟؟!!!!!!!!!!!!!!
شما چطوری 25 هزار تا جی پی می گیری؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
....................................

با روزهای که درباره لاگین گفتید صحیح میباشد ولی در رابطه با اون چیزا نه:

این جملت که دیگه باید رمزگشایی بشه من که نفهمیدم بیشتر توضیح بده....

....
داداش من یه سوال کردم آیا آنلاین چلنج 1v1 مای کلاب جوین میشی به حریف؟؟...منظورم رنک مچ نیست ها... .
رنک مچ مای کلاب روی lv.3 جوین میشه واسه شما؟؟... .
------------------------------------------------------------

داداش الان شما توضیح بده که روش های شما برای جی پی جمع کردن الان چی هست؟ بعید می دونم روشی باشه که من ندونم...اگه سکرت هم هست لطفا بگو دیگران هم یاد می گیرن ثواب داره...
سلام شرمنده فونت گوشی روی حالت auto بود.دیگه بعد از نوشتن چک نکردم متن رو. قمر در عقرب شد.خخخخخخخ
داداش چلنج بزن Gp جمع کن.بعد برو توی قسمت agent بازیکن رو انتخاب کن.
اما نکته مهمتر انتخاب بازیکن هست که به شانس شما بستگی داره.اگر هم نه فقط gp جمع کن برو تو قسمت خرید و فروش ،بازیکن بخر
من الان نزدیک یک ماه ۲۱ بازیکن مشکی گرفتم...خخخخخ رکورد زدم البته یه قلق داره.

AliG141085

کاربر سایت
Sep 4, 2018
13
سلام شرمنده فونت گوشی روی حالت auto بود.دیگه بعد از نوشتن چک نکردم متن رو. قمر در عقرب شد.خخخخخخخ
داداش چلنج بزن Gp جمع کن.بعد برو توی قسمت agent بازیکن رو انتخاب کن.
اما نکته مهمتر انتخاب بازیکن هست که به شانس شما بستگی داره.اگر هم نه فقط gp جمع کن برو تو قسمت خرید و فروش ،بازیکن بخر
من الان نزدیک یک ماه ۲۱ بازیکن مشکی گرفتم...خخخخخ رکورد زدم البته یه قلق داره.
سلام
مبارکت باشه
اگه دوست داشتی قلقشو به ما هم بگو
اصلا بلک بال نمیده به من

• Like
Reactions: spiritpalsy

aryaes1768

کاربر سایت
Oct 15, 2018
6
سلام خدمت دوستان
حدود یه دو ماهی هست که my club بازی میکنم ،
واقعا GP جمع کردن خیلی سخته، حتما باید برنده بشی تا خوب GP بده، اما تمدید بازیکن هایی که داری پدر GP رو درمیاره و نمیشه جمع کرد
بدبختی اینجاست که بازیکن خوبی هم نمیده

SAEED.Z

کاربر سایت
May 16, 2018
214
سلام خدمت دوستان
حدود یه دو ماهی هست که my club بازی میکنم ،
واقعا GP جمع کردن خیلی سخته، حتما باید برنده بشی تا خوب GP بده، اما تمدید بازیکن هایی که داری پدر GP رو درمیاره و نمیشه جمع کرد
بدبختی اینجاست که بازیکن خوبی هم نمیده
اتفاقا خیلی هم خوب میده من که عکس گذاشتم.

• Like
Reactions: aryaes1768

aryaes1768

کاربر سایت
Oct 15, 2018
6
یه مشکلی هم که دارم coop هستش که کسی رو توی سرچ پیدا نمیکنه و پیغام میده که کسی رو نمیشه به شما وصل کرد (البته به گفته شما عزیزان ظاهرا مشکل ف ی ل ت ر هستش
با ps4 چجوری میشه ف ی ل ت ر رو دور زد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر