Onrush

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
محیطش زیباس
من نگران ایده عجیب بازی هستم
نمیتونم مفایسه با Split/Second رو از ذهنم خارج کنم سیستم آسیب به رقبا خیلی واقع گرایانه‌تر بود ، تو آپارات ویدئو ازش زیاده

STAMPEDE-4-920x518.png

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
بازی قراره 17تا21می Open Beta داشته باشه! حملهههههه!>:)

اطلاعات بیشتر در مورد بتا هم تو متن خبر :-" :
Onrush open beta set for May 17 to 21 - Gematsu

---
واقعا فقط همین 3-4نفر به بازی علاقه داریم؟:))
بتا واسه این بازی شدیدا لازم بود <:-P
حتما باید قبل خرید امتحانش می‌کردم...خیلی فان بنظر می‌رسه.
مثل اینکه Open Beta دو تا Mode رو شامل میشه...Count Down و Overdrive...

DcwlgutXkAAKtuR.jpg DcwlgsxXcAAMdsT.jpg

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
بتا واسه این بازی شدیدا لازم بود <:-P
حتما باید قبل خرید امتحانش می‌کردم...خیلی فان بنظر می‌رسه.
مثل اینکه Open Beta دو تا Mode رو شامل میشه...Count Down و Overdrive...

View attachment 87484 View attachment 87485
وقتی بتا اومد اینجا هیاهو و کولی بازی دربیارین همه بفهمن :))
ما که خودشو نمیتونیم بخریم حداقل بتاشو بازی کنیم

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من الان هر دو اکانت us و uk رو چک کردم هنوز برا دانلود فعالش نکردن

ویرایش : فعال شد میتونید دانلود کنید

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
15 دقیقه بازی کردم

چیزی که خیلی مشهود بود آرکید بودن بازی به صورت صددرصدی هست ، تو بالاترین سرعت ممکنه با بوست میتونید بدون از دست رفتن کنترل بپیچید
هر کدوم از اتومبیل ها یا متورسیکلت ها یک ویژگی خاص دارن یعنی یک سیستم مبارزه خاصی روش اعمال شده مثلا دیوار آتش یا تله گذاری ، تله به هر کی بخوره چند صد متر پرت میشه عقب
طراحی وسایل نقلیه خیلی متفاوت نیست

--------
به شخصه لذت نبردم

• Like
Reactions: armintn and Ludens

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
من بخاطر وضعیت داغون اینترنت فعلا خودم نتونستم بتا رو بگیرم ولی چندتا استریم ازش دیدم...دقیقا همون چیزی هست که می‌خوام <:-P هر چی آرکیدی‌تر بهتر >:)

ezgif-3-fb8df5dd16.gif

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
شدیدا پیشنهاد میکنم بتا رو بازی کنید
فقط وقتی خودتون بازی رو انجام میدین میتونید حس درستی داشته باشین
بازی 60 دلاره ، الان بهترین فرصته بدونین بازی رو دوست دارین یا نه

• Like
Reactions: FUTURE

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
من ۷ ۸ دستی بازی کردم خیلی خوشم نیمد، یعنی در حد همین بتا کافیه، فوقش ۱۰دست دیگم بزنم کارم با بازی کلا تموم میشه :D
نمیدونم قراره چندتا Mode داشته باشه اما اینا ۲تاشو داریم
یکی اینکه باید از بین خط‌های سبز رنگ رد بشین تا برای تیمتون تایم به دست بیارین ! هرکی زودتر تایمش تموم شه بازندس
یکی هم اینکه هرتیمی بیشتر از بوست استفاده کنه برنده هستش امتیاز ۱۵۰۰۰ داره که هرکی۲راند ببره برندس و ۱۰۰۰۰ گه ۳راند باید ببری
۲تا استیج هم داشت یکی جنگلی یکی برفی، برفی رو دوس داشتم خوب بود. فکر کنم ۶تا کلاس مختلفم بود یادم نی دقیق
ولی خب مشکل اصلیم این بود که خیلی بورینگ و یکنواخت هستش. عملا حس پوچی میده. هیجان خاصی هم نداشت حالت شاید با دوستات بازی کنی بهتر شه
گرافیکم خیلی معمولی بود با توجه به سبک و سازنده‌ها و البته سالی که داخلش حضور داریم :D
سرورهای خوبی داره، سریع مچ پیدا میکنه و لگ هم خیلی کمه
ولی همچنان معتقدم ارزشش ۶۰$ نیست این بازی :D
به طور کلی تجربه جالب و خوبیه همه نه در حدی که بگم wow باید بخرمش یا کاش میشد بخرمش

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
من ۷ ۸ دستی بازی کردم خیلی خوشم نیمد، یعنی در حد همین بتا کافیه، فوقش ۱۰دست دیگم بزنم کارم با بازی کلا تموم میشه :D
یکی اینکه باید از بین خط‌های سبز رنگ رد بشین تا برای تیمتون تایم به دست بیارین ! هرکی زودتر تایمش تموم شه بازندس
یکی هم اینکه هرتیمی بیشتر از بوست استفاده کنه برنده هستش امتیاز ۱۵۰۰۰ داره که هرکی۲راند ببره برندس و ۱۰۰۰۰ گه ۳راند باید ببری
۲تا استیج هم داشت یکی جنگلی یکی برفی، برفی رو دوس داشتم خوب بود. فکر کنم ۶تا کلاس مختلفم بود یادم نی دقیق
ولی خب مشکل اصلیم این بود که خیلی بورینگ و یکنواخت هستش. عملا حس پوچی میده. هیجان خاصی هم نداشت حالت شاید با دوستات بازی کنی بهتر شه
گرافیکم خیلی معمولی بود با توجه به سبک و سازنده‌ها و البته سالی که داخلش حضور داریم :D
به طور کلی تجربه جالب و خوبیه همه نه در حدی که بگم wow باید بخرمش یا کاش میشد بخرمش
شت! ناامیدم کردی :D
جدی هیجانی نداشت بازی؟ :| پس باید حتما خودم امتحانش کنم چون با این نظرات خریدش خطری می‌زنه.
بدجوری به یه ریسینگ آرکید احتیاج داشتم...فک کنم باید برگردم به FH3 :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نوید مثل ماشین جنگی نیست هر کی یک تیر نارنجکی چیزی بزنه به حریف ؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
برا من که بیشتر جنگ اعصاب بود تا لذت

بازی ریسینگ نیست ، اصلا حسی از ریسینگ توش نیست
فقط بکش یا کشته شو همین :|

• Like
Reactions: voldmort

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
شت! ناامیدم کردی :D
جدی هیجانی نداشت بازی؟ :| پس باید حتما خودم امتحانش کنم چون با این نظرات خریدش خطری می‌زنه.
بدجوری به یه ریسینگ آرکید احتیاج داشتم...فک کنم باید برگردم به FH3 :D

راستش خودمم خیلی حالم گرفته شد :D
ببین میدونی چجوریه، تو کلا انگشتت روی گاز هستش و یکمم فرمون میدی همین :D حالا یه جاهایی هم لازمه درگیر شی. وگرنه AI که وسط مسابقه واسه خودش میره بمالی بهش میترکه. یعنی من تو طول مسابقه همینجوری انگشتم رو گاز دارم میرم و خیره شدم به TV. هیچ حس و حالی نداره لامصب :D خیلیم بد ریسپان میکنه، دقیقا وسط درگیری و شلوغی ریسپان میکنه نیمده میترکی دوباره ! چندبار اینجوری شدم
بازی اصلی فوقش ۲ ۳تا Mode دیگه داشته باشه، این ۲تای بتا که عملا هیچی اصن :D شاید اونا بهتر باشن اما بازم محتوای بازی خیلی کم و بی ارزشه !
به نظرم حتما بتارو بازی کنین هرجور شده، ۱۱گیگ مصرف کردن بهتر است از ۳۰۰ ۴۰۰ت هزینه کردن و پشیمون شدن :D

نوید مثل ماشین جنگی نیست هر کی یک تیر نارنجکی چیزی بزنه به حریف ؟

نه فقط اگه به اندازه کافی از بوست استفاده کنی میتونی از ابیلیتی مخصوص ماشین استفاده کنی که من هنوز نفهمیدم چی به چی هستن اینا :D اینقدر خر تو خره اصن هیچی نمیفهمی

اما هرکی بازی کرد بیاد بگه به نظرش این بازی باید ۶۰$ باشه یا نه :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر