code breaker 9.3

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
میگم کسی کدبرکر 9.3 رو اجرا کرده یانه
من که چند جورشو دانلود کردم
به صورت ایمیج رایت کردم
باسرعت 4 ایکس
ولی موقعی که میزارم تو دستگاه فقط
ارم پلی استیشن 2 میاد وبعد صفحه سیاه میشه
هم نوع دی وی دی شو رایت کردم هم سی دیش
نمیدونم مشکل از کجاست
اگه کسی ان کارو کرده میشه یه راهنمایی بکنه

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
فکر نمیکردم کسی راجع به این موضوع چیزی ندونه ولی تا اونجایی که من فهمیدم فقط کدبرکر 9.2 و 7 کار میکنه
روی دستگاهای ما که چیپ مد روش نصب هست وبقیه ورزنهاش فقط روی دستگاههای بدون مد چیپ کار میکنه
اون دو نسخه ای هم که کار میکنه کرک شدست ویه سری عیب وایراد هایی داره من جمله هنگ کردن موقع گذاشتن فلش مموری اگه کسی اطلاعات بیشتری داره بد نیست ما رو هم در جریان بگذاره

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
میشه یکم توضیح بدی .من تازه در موردش شنیدم.
راستی برای رایت از برنامه alkohol فکر کنم استفاده کن .چون من برنامه slayer که برای xbox میخواستم بریزم با nero جواب نمیداد.

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
Codebreaker

فکر نمیکردم کسی راجع به این موضوع چیزی ندونه ولی تا اونجایی که من فهمیدم فقط کدبرکر 9.2 و 7 کار میکنه
روی دستگاهای ما که چیپ مد روش نصب هست وبقیه ورزنهاش فقط روی دستگاههای بدون مد چیپ کار میکنه
اون دو نسخه ای هم که کار میکنه کرک شدست ویه سری عیب وایراد هایی داره من جمله هنگ کردن موقع گذاشتن فلش مموری اگه کسی اطلاعات بیشتری داره بد نیست ما رو هم در جریان بگذاره

سلام.
نسخه 9.3 رو من هم از هر جا دانلود کردم مشکل داشت یا کرک نمیشد یا یه برنامه دیگه بجاش قالب میکردن! نسخه 9.3 رو باید امتیازشو خرید.
فعلاً بهترین نسخه 9.2 هستش که برای اطلاعات بیشتر و دانلود برو به : http://paymax.blogfa.com/cat-1.aspx . اون مشکل هم که گفتی موقع گذاشتن فلش مموری هنگ میکنه اشکال از نرم افزار نیست باید از یه فلش مموری دیگه استفاده کنی من خودم از mp3 player Z-cyber U2 و رم گوشی 6600 + رم ریدر استفاده کردم درست کار کرد منتهی با بعضی فلش مموری ها مشکل داره.
موفق باشی.

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
اتفاقا نکته جالبش همین جاست که من دو نوع مختلف رم ریدر خریدم یه جور که شیشه ای بود و با کابل به پی اس تو وصل میشد یه جورم که فقط رم نوکیا رو میخوند ومستقیم به پورت پی اس تو وصل میشد و رم نوکیا
64 مگابایتی اصل که برا ان 70 بود توش گذاشتم ولی باز هم کدبرکر هنگ میکرد:confused:

smack

کاربر سایت
Mar 8, 2008
166
نام
میکاییل
سلام من که با کد بریکر 9.2 یا 9.3 کار میکنم. من روی سیدی ریتش کردم جواب داد ولی فلش که به ps2 وصل می کنم جواب نمیده!
من با nero با سرعت 8x رایت کردم.
ولی فکر نکنم این دو تا ورژن فرق خاصی داشته باشه اگه برای کدهای جدیدش می خوای یه لحظه ps2 رو با کابل lan وصل کن به کامپیوتر و کدهای جدید رو با اینترنت بگیر.
البته برای اینکار باید گزینه ی allow other network users... از توی قسمت properties کانکشن توی advane فعال باشه.

bahram26

کاربر سایت
Oct 31, 2007
10
میبخشید میپرم وسط حرف ممکنه بگید این code breaker اصولا چیه؟

در ضمن من تجربه رایت کردن فایل برای ps2 را دارم
اولا رو dvd رایت کنید
دوما dvd را با یه چیز بیخود ÷ر کنید یعنی اگر حجم فایل شما 1 مگ هست 400 مگ هم چرت و پرت باهاش رایت کنید

smack

کاربر سایت
Mar 8, 2008
166
نام
میکاییل
سلام code breaker یه نرم افزاره که حاوی کد تقلب صدها بازی است و شما دیگر نیازی به وارد کردن کدها بصورت دستی ندارید وفقط با انتخاب نوع کد تقلب(cheat)می توانید از آنها استفاده کنید اگه خواستی با طرز کارش آشنا بشی یه pm به من بده . موفق باشید.

bahram26

کاربر سایت
Oct 31, 2007
10
سلام code breaker یه نرم افزاره که حاوی کد تقلب صدها بازی است و شما دیگر نیازی به وارد کردن کدها بصورت دستی ندارید وفقط با انتخاب نوع کد تقلب(cheat)می توانید از آنها استفاده کنید اگه خواستی با طرز کارش آشنا بشی یه pm به من بده . موفق باشید.

ممنون
از پاسختون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر