امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
خب اگر POM Australia ثبت نشه که دیگه خیلی بد میشه اوضاع ! Escapist آخرین بازی ثبت شده ازش TEKKEN 7 بوده پس احتمالا خبری ازش نباشه , Pelit و Arcade Sushi هم دقیقا همین شرایط رو دارن یعنی بعیده خبری ازشون و ثبت نمره بشه

سایت هایی که هنوز مونده ثبت بشن و قطعا عضو متا هستند :

OPM UK که ثبت میشه و نقد 110 هست (9/10)
LEVEL (نمراتش اینطوریه 2 , 4 , 6 , 8 , 10 یعنی یا 8 میده یا 10)
Playstation country (مدت کمیه نمراتش ثبت میشه ولی کلا سخت نمره میده احتمال داره 9 بده رو 10 نمیشه قطعی حساب کرد)
LaPS4 (خوب نمره میده ولی 10 معمولا نمیده نمراتش نیم و دهم داره مثلا Bloodborne : 9.5 , U4 : 9.6 , TLOU : 9.5 احتمال اینکه 9.5 بده زیاده تره تا 10)
(Games(TM (معمولا سخت 10 میده و به اکثره بازی های خفن 9 داده)
CD-action (بد نمره میده تقریبا BB : 8 , TLOU : 8.5 , U4 : 9 , Horizon : 8 شاید مثل Riot Pixels متحول شد نمره خوب داد :D)
Toronto Sun (اگر نقد کنه پتانسیل 10 دادن داره به هورایزن و U4 هر دو 10 داده)
App trigger (قابل پیش بینی نیست چند میده :D ولی به هورایزن 9.5 داده)
Games Master UK (خوب نمره میده ولی تا حالا فقط به یک بازی 10 داده نمراتش نیم و دهم داره پس حدود 9.5 اینا احتمالش زیاده)
Let's play Video games (پتانسیل 10 داده رو داره)
Gamerstemple (قابل پیش بینی نیست ولی اگر نقد کنه بین 9 تا 10 میچرخه)
Darkzero (پتانسیل 10 دادن رو داره)

اینایی که گفتم فقط در حده حدس زدن بود (با توجه به سابقه نمره هاشون) که بشه فهمید احتمال داره 95 بشه یا نه :D در کل 94 هم فوق العادس (هر چند لیاقتش بازم بیشتره این چیزی که من بازی کردم) ولی نکته مهم اینه که احتمال 99% تمام نقدا سبز و مثبت خواهند بود , خیلی حرفه مثلا 120 تا نقد ثبت بشه و همش سبز

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
تا حالا ندیده بودم انقدر سره رفتن ۱ نمره بالا متا بحث بشه جالبه در نو خودش یک موقعی بود نقد های Geow4 قبل اینکه بیاد ارزو داشتم فقط متای ۹۰ بگیره که بعدش ضدحال بدی خوردم ولی اینجا رفت ۹۴ بعد ۹۵ خودم هم دوست دارم ۹۵ بشه ولی خود سایت متا وقتی سایت بدردنخوری مثل Gamecrtic ثبت میکنه که نقد هاش فاجعه اس انقدر بی ربطه باعث میشه متای بازی سقوط کنه اگه این سایت نیود مطمن تکون نمیخورد از ۹۵ الانم میشه گفت بالاتزین ۹۴ هست تقریبا و این نشون میده متا باید حتما بازنگری کنه تو ثبت نقدهاش خیلی سایت ها بودن که من دیدم ۹.۵ و ۱۰ ثبت نشدن

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
تا حالا ندیده بودم انقدر سره رفتن ۱ نمره بالا متا بحث بشه جالبه در نو خودش یک موقعی بود نقد های Geow4 قبل اینکه بیاد ارزو داشتم فقط متای ۹۰ بگیره که بعدش ضدحال بدی خوردم ولی اینجا رفت ۹۴ بعد ۹۵ خودم هم دوست دارم ۹۵ بشه ولی خود سایت متا وقتی سایت بدردنخوری مثل Gamecrtic ثبت میکنه که نقد هاش فاجعه اس انقدر بی ربطه باعث میشه متای بازی سقوط کنه اگه این سایت نیود مطمن تکون نمیخورد از ۹۵ الانم میشه گفت بالاتزین ۹۴ هست تقریبا و این نشون میده متا باید حتما بازنگری کنه تو ثبت نقدهاش خیلی سایت ها بودن که من دیدم ۹.۵ و ۱۰ ثبت نشدن

كثبف ترين و حال به هم زن ترين اتفاق تو نمرات اين بازي ثبت نمره cubed3 هست كه مخصوص بازي هاي نينتندوعه!
خيلي خيلي حال به هم زن بود اين كار !

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
به نظر یک دو پله ای اومد بالا حالا ۴ تا دیگه فاصله داره با 95 البته اگه این 9 دوباره دو پله نبره پایینتر
اون سایت هم که گفته بودن مخصوص بازی هلی نیتندو اینجوری نیست اتفاقا بازی های مولتی پلتفرم نقد کرده که من AC orgins دیدم و بیشترم رو 80 میچرخه

Cubed3
80
Nov 12, 2017

آخرین ویرایش:

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
LA ps4:98/100
In conclusion, the game has a very good score, thanks to its excellent graphical quality, its impeccable sound and its very entertaining dynamics of gameplay. Both fans and new players of God of war will be pleased to see that the game offers a universe of mythology that offers one of the best gaming experiences that has come to the PlayStation 4.

من نمیدونم فاز اینایی که به بازی ۹۸ و ۹۷ اینا میدن چیه یا ۱۰۰ بده یا ۹۵ دیگه این نمره چیه اخه:| راستی رتبه بازی هم بهتر شد و الان فاصله خیلی کمی با ۹۵ داره الان فقط ۲ تا بازی ۹۴ بالاتر از خودش میبینه.اگه ۳-۴ تا نمره +۹۵ بگیره ایشالا میره ۹۵

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
LA ps4:98/100
In conclusion, the game has a very good score, thanks to its excellent graphical quality, its impeccable sound and its very entertaining dynamics of gameplay. Both fans and new players of God of war will be pleased to see that the game offers a universe of mythology that offers one of the best gaming experiences that has come to the PlayStation 4.

من نمیدونم فاز اینایی که به بازی ۹۸ و ۹۷ اینا میدن چیه یا ۱۰۰ بده یا ۹۵ دیگه این نمره چیه اخه:| راستی رتبه بازی هم بهتر شد و الان فاصله خیلی کمی با ۹۵ داره الان فقط ۲ تا بازی ۹۴ بالاتر از خودش میبینه.اگه ۳-۴ تا نمره +۹۵ بگیره ایشالا میره ۹۵
خب پیش بینیم تقریبا درست بود :D گفته بودم نمره خوب میده ولی نمراتش نیم و دهم داره و 10 هم نمیده ، این 9.8 بهترین نمره ای بوده که تا حالا به انحصاری ها داده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر