Call of Duty Black Ops 4 IIII | PC

39q3_ub2xzch1yw5coojb1lig.jpg

دقایقی پیش Activision نسخه ی چهارم سری Black Ops رو معرفی کرد طبق معمول توسط Treyarch در حال ساخت ـه همچنین 12 اکتبر امسال منتشر خواهد شد اطلاعات بشتر در تاریخ 17 می ....

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
همیشه این سری برای من سلطان بوده و هست . امیدوارم درباره جنگ ویتنام یک شماره ناب و طولانی بسازند

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
دوستان میخوام بخرم بازی رو و واسمم مهم نیس سی دی کی بخرم روی اکانت خودم (EU) باشه یا یه اکانت روسیه ای بسازم و روی ریجن روسیه که ارزون تره بخرمش، حالا با این حساب میخوام بدونم ریجن روسیه شامل محدودیت نمیشه؟ زبان بازی انگلیسی میشه؟

پ.ن: سی دی کی ریجن اروپا 700 تومنه
اما خرید روی ریجن روسیه 450 تومن آب میخوره

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بچه ها بهترین تنظیمات واسه 1060 6 و 7700 میگید
و اینکه من می‌خوام اِیم میکنم خودش نگه داره،چه کنم؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
دوستان میخوام بخرم بازی رو و واسمم مهم نیس سی دی کی بخرم روی اکانت خودم (EU) باشه یا یه اکانت روسیه ای بسازم و روی ریجن روسیه که ارزون تره بخرمش، حالا با این حساب میخوام بدونم ریجن روسیه شامل محدودیت نمیشه؟ زبان بازی انگلیسی میشه؟

پ.ن: سی دی کی ریجن اروپا 700 تومنه
اما خرید روی ریجن روسیه 450 تومن آب میخوره
متاسفانه زبانش 99 درصد روسی هست،منم بین دوراهی گیر کردم که آخرش از همه پرسیدم و اکثرا گفتن روسی هست بقیه هم گفتن نمیدونن چیزی،اصلا نخر که روسی باشه بازی زهر مار میشه واست خیلی بده همه چیش زبان روسیه دیگه.ولی بازی قیمتش میاد پایین بزودی.

بچه ها بهترین تنظیمات واسه 1060 6 و 7700 میگید
و اینکه من می‌خوام اِیم میکنم خودش نگه داره،چه کنم؟

ببین تو قسمت تنظیمات،همونجایی که دکمه های کیبورد و موس رو تنظیم میکنی باید یه گزینه ای به اسم toggle aim رو فعال کنی ولی مخفی هست باید یه show more بزنی تا بقیه گزینه ها رو بیاره در بخش aim.
مگه با این سیستم مشکلی در اجرا داری؟خوبه که سیستمت

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
متاسفانه زبانش 99 درصد روسی هست،منم بین دوراهی گیر کردم که آخرش از همه پرسیدم و اکثرا گفتن روسی هست بقیه هم گفتن نمیدونن چیزی،اصلا نخر که روسی باشه بازی زهر مار میشه واست خیلی بده همه چیش زبان روسیه دیگه.ولی بازی قیمتش میاد پایین بزودی.
خوشبختانه دیشب با توصیه یکی از دوستان که نسخه روس رو خریداری کرده بود، منم خریدم و زبان بازی هم انگلیسی بود و شامل هیچ محدودیتی نیست بازی.
یه موردی که تجربه بازی رو لذت بخش میکنه میزبانی بازی روی سرورهای اختصاصی قدرتمند بلیزارد هست که بنظرم هیچ کم و کاستی نسبت به سرورهای استیم نداره و حتی اجازه میده خودت انتخاب کنی با پلیرهای کدوم قاره بازی کنی که من با قاره اروپا بهترین پینگو دارم (116ms)

• Like
Reactions: x-x

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
بچه ها من مانیتورم ۲۴۰ هرتزه اما این تا ۹۰ هرتز بیشتر ندارم
راهی نیست حداقل بشه گذاشتش رو ۱۲۰ هرتز؟؟

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
بچه ها من مانیتورم ۲۴۰ هرتزه اما این تا ۹۰ هرتز بیشتر ندارم
راهی نیست حداقل بشه گذاشتش رو ۱۲۰ هرتز؟؟

درود

از چه کابلی استفاده می کنی و درایور مربوط به کارت گرافیک نصب هستش.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
درود

از چه کابلی استفاده می کنی و درایور مربوط به کارت گرافیک نصب هستش.
از کابل اگه اشتباه اسمشو نگم dpi
چجوری باید درایو مربوط به کارت گرافیک نصب کنم؟
تو بازی های دیگه مثل رینبو مشکلی ندارم
اینجا بازیکنا هم میدوئن انگار لگ میزنه حالا نمیدونم از کانکشنشون هست یا چیز دیگه...

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
از کابل اگه اشتباه اسمشو نگم dpi
چجوری باید درایو مربوط به کارت گرافیک نصب کنم؟
تو بازی های دیگه مثل رینبو مشکلی ندارم
اینجا بازیکنا هم میدوئن انگار لگ میزنه حالا نمیدونم از کانکشنشون هست یا چیز دیگه...

any desk دانلود کن بیام اوک کنم برات

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
خوشبختانه دیشب با توصیه یکی از دوستان که نسخه روس رو خریداری کرده بود، منم خریدم و زبان بازی هم انگلیسی بود و شامل هیچ محدودیتی نیست بازی.
یه موردی که تجربه بازی رو لذت بخش میکنه میزبانی بازی روی سرورهای اختصاصی قدرتمند بلیزارد هست که بنظرم هیچ کم و کاستی نسبت به سرورهای استیم نداره و حتی اجازه میده خودت انتخاب کنی با پلیرهای کدوم قاره بازی کنی که من با قاره اروپا بهترین پینگو دارم (116ms)
خیلی خوشحال شدم کلی پولت سیو شد خوشبختانه،یه تجربه خوبی هم شد واسه من البته معلوم نیست برای همه بازیا اینجوری باشه یا نه.
آره سرورا عالین مثل استیم فوقالعاده فقط اینکه تو اروپا چندتا سرور هست فکر کنم چون هر بار به من یه پینگ میده.

راستی بازی dead نشده به نظرتون؟:Dتوییچ که ملاک خوبی نیست اما این گیم که قابلیت استریم رو داره ، خوب نیست انقدر زود بیاد پایین نسبت به تمام آنلاین بودنش.
فروشش هم که تا حالا از نطر تعداد فیزیکی ضعیف بوده،تا حالا پیش بره ببینیم چی میشه

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,736
هومممم ;;)
منم بازیو دیشب گرفتم الان تقریبا اخرای دانلودشه \:D/ ریجن گلوبال و ترجیح دادم روسیه نخرم با اینکه خیلی ارزونتر بود ، چونکه توی استیم خیلی اذیتم میکردن گیمای روسیه ، خدایی با روسا زدن اعصاب می خواد B-(
اما به هر حال ، امروز بازی رو وسط دانلود قطع کردم تا بخش بلک اوت رو تست کنم ، کلی طول کشید تا یک گیم پیدا کنه (نزدیک 10 دقیقه) ، الانم تست کردم بازم نزدیک (یک ربع) صبر کردم اما هیچ گیمی پیدا نکرد :-< حالا نمی دونم بازی تو 10 روز مرده ؟!؟! چون گیم کامل دانلود نشده اینطوریه ؟! یا چیه قضیه چون خیلی عجیبه این مورد :-<
البته من دیه کلا از بتل رویال سیر شدم :| و بیشتر برای زامبی و مودهای دیگش گرفتم ، اما امیدوارم مشکلی باشه تا اینکه پلیرا رفته باشن xD

• Like

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
راستی بازی dead نشده به نظرتون؟:Dتوییچ که ملاک خوبی نیست اما این گیم که قابلیت استریم رو داره ، خوب نیست انقدر زود بیاد پایین نسبت به تمام آنلاین بودنش.
فروشش هم که تا حالا از نطر تعداد فیزیکی ضعیف بوده،تا حالا پیش بره ببینیم چی میشه[/QUOTE]

COD هیچ وقت مخاطب تویچ نداشته

هومممم ;;)
منم بازیو دیشب گرفتم الان تقریبا اخرای دانلودشه \:D/ ریجن گلوبال و ترجیح دادم روسیه نخرم با اینکه خیلی ارزونتر بود ، چونکه توی استیم خیلی اذیتم میکردن گیمای روسیه ، خدایی با روسا زدن اعصاب می خواد B-(
اما به هر حال ، امروز بازی رو وسط دانلود قطع کردم تا بخش بلک اوت رو تست کنم ، کلی طول کشید تا یک گیم پیدا کنه (نزدیک 10 دقیقه) ، الانم تست کردم بازم نزدیک (یک ربع) صبر کردم اما هیچ گیمی پیدا نکرد :-< حالا نمی دونم بازی تو 10 روز مرده ؟!؟! چون گیم کامل دانلود نشده اینطوریه ؟! یا چیه قضیه چون خیلی عجیبه این مورد :-<
البته من دیه کلا از بتل رویال سیر شدم :| و بیشتر برای زامبی و مودهای دیگش گرفتم ، اما امیدوارم مشکلی باشه تا اینکه پلیرا رفته باشن xD

در کسری از ثانیه توی هر مودی لابی پیدا می کنه!!!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر