Xbox State of Decay 2

06221034814694538461.jpg

امروز نسخه بازسازی شده SoD یکی از بازی های دانلودی محبوب که سال قبل برای X360 عرضه شده بود، معرفی شد.

این بازی به صورت 1080P و به همراه 2 تا از ADD-ON ـهایی که برای بازی اومده بودن، عرضه میشه.

سبک: action zombie-survival
سازنده: undeadlabs
ناشر: Microsoft Game Studios
پلتفرم‌ها: XBOX ONE - PC
تاریخ انتشار: Spring 2015
تریلر: watch?v=tW2bSE3sA5w

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
معمولا از کی بازی ها رو برای پیش خرید تو استور قرار میدن؟ الان این بازی اصلا پیج هم نداره

این رو بذارن پیشخریدش کنیم این پول تو اکانت بمونه وسوسه میشم یه چیزی میخرم هدرش میدم:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
معمولا از کی بازی ها رو برای پیش خرید تو استور قرار میدن؟ الان این بازی اصلا پیج هم نداره

این رو بذارن پیشخریدش کنیم این پول تو اکانت بمونه وسوسه میشم یه چیزی میخرم هدرش میدم:d
معمولا از 20 تا 15 روز قبل. البته يك بازي مثل Ori چند ساعت قبل از عرضه پيش خريدش اومد :|
Sunset هم فكر كنم يك ماه قبل از عرضه اومد پيش خريدش. :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
یه سری از تغییرات بازی نسبت به نسخه X360، قیمت بازی هم 30 دلار هست که به نظرم مناسبه، البته اینجا که 30 دلار و 60 دلار فرقی نداره و کسی بخواد بخره باید 200 تومن هزینه کنه 8-|

بازی اصلی به همراه دو DLC که برای بازی عرضه شدن یعنی Breakdown و Lifeline.
رزولوشن 1080 به همراه بهبود در نورپردازی، تکسچر، انیمیشن و سایر بخش های گرافیکی بازی.
اسلحه ها، ماشین ها و ماموریت های جدید.
شخصیت های قابل بازی جدید.
30 دقیقه موسیقی جدید از Jesper Kyd.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
بازی رو پیشخرید کردم:bighug::d نکته جالبش اینه کلا با دی ال سی ها و همه چیش 5.1 گیگ حجمش هست!! از همین الانم پری لود فعال شده براش!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
من روی 360 بازی رو چند باری تموم کردم :d
به طرز عجیبی بازی خوش ساختی هست :| حتی اون موقع که من بازی میکردم بازی یه مقدار باگ زیاد داشت :| اما یجوری بود که همش آدم رو مجبور میکرد برگردی و بیشتر بازی کنی :d
همون سیستم ساده community و ساخت base واقعا خوب و مناسب بودن به نظرم و مهمترین نکته مثبت بازی بودن.از dlc ها هم فقط Breakout رو بازی کردم که خوب بود اما بعد از نقشه/wave سوم-چهارم خیلی سخت میشد :|
من کلا مخالف این remaster های الکی هستم(که خیلی خیلی زیاد شدن)ولی برای این بازی خودم مشتاقم که نسخه ریمستر شدش رو امتحان کنم،چون سازنده های خوبی داشت و مرتب آپدیت میدادن و باگ ها رو برطرف میکردن و موارد جدید به گیم پلی اضافه میکردن و توی نسخه ریمستر شده به احتمال زیاد با یه گیم پلی خیلی روون تر و با باگ های کمتر طرفیم.
قیمتش هم واقعا مناسبه،30 دلار برای بازی + dlc هاش که ریمستر شده :)
فعلا که امکان خرید نیست ولی توی تابستون 30% تخفیف بخوره 100% از استیم میخرمش :d
+
الان به شدت منتظر پروژه بدی این استدیو هستم :) (قرار بود بازی mmo باشه اگه اشتباه نکنم :| )

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
پست ها رو چک کردم و دیدم کسی چیزی نگفته :biggrin1: بازی برای کسایی که نسل قبل خریده بودنش 20.09 $ اودلاره :hug:
خودمو برای 30 $ اماده کرده بودم ! :biggrin1: خیلی حال داد :biggrin1:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
امتیازات بازی هم اومد که در حد همون نسخه X360 هست، اون متاش 78 بود :D کمترین امتیاز تا این لحظه رو هم Official Xbox Magazine داده :))

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
حدودا هفته پیش بود که میجر نلسن رفته بود استدیو UndeadLabs و با دوتا از سازنده های بازی به مدت یک ساعت نسخه ایکس باکس وان رو استریم کردند.

نکته جالب اینه که تو اون استریم یکی از سازنده های بازی اشاره کوچیکی میکنه که این نسخه اخرین نسخه از بازی نیست و اینکه نمیتونه چیزی رو بطور رسمی اعلام کنه ولی منتظر نسخه بعدی SOD باشید.

بنظرم مایکرو بودجه خوبی داده به استدیو تا نسخه بعدی رو بعنوان یه بازی AAA بسازند:bighug:

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
ماکروسافت اگر بجای هزینه های بی جا تو بازار ژاپن و هزینه های بیجا بیاد رو همچین استدیو های ثابت شده ای هزینه و مدیریت کنه میتونه خیلی خوب تو زمینه انحصاری ظاهر بشه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
خب بازی رسما ریلیز شد کسایی که دیجیتالی گرفتند میتونن بازی کنن. ولی بخش ضد حال اینه که یک عدد پچ دی وان با حجم 3.7 گیگ انتظارتون رو میکشه من که گذاشتم داره دانلود میکنه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر