پرسش و پاسخ جلبریک PS4

StrawHat

کاربر سایت
Dec 28, 2017
32
نام
سامرند
یعنی میگین که مشکل از ساخت PKG و دامپ بوده تو زمینه هایی که مشکل وجود داشته؟
بله تا حد زیادی ایراد مربوط به مراحل تولید PKG هست. چون PKG های ساخته شده تقلبی هستند ولی دستگاه فکر میکنه واقعیه. نرم افزار ساخت این PKGها هم هنوز نسخه اولیه ش هست و در هنگام ساخت PKG با ایرورهای متنوعی مواجه میشید که همشون ناشی از خود برنامه ست.
به مرور این مشکلات هم حل میشه، نگران نباشید.

• Like
Reactions: all4u

axtromaoc

کاربر سایت
Jun 28, 2013
34
دوستان بازیهایی که تو نت به صورت pkg هستن و مثلا قبل از ورژن 4.55 هم هست رو میشه نصب کرد و بازی کرد ؟ یا این pkg هایی که دوستان داخل فروم گذاشتن فرق میکنه ؟
دستگاهم 4.55 هک شده هستش

StrawHat

کاربر سایت
Dec 28, 2017
32
نام
سامرند
دوستان بازیهایی که تو نت به صورت pkg هستن و مثلا قبل از ورژن 4.55 هم هست رو میشه نصب کرد و بازی کرد ؟ یا این pkg هایی که دوستان داخل فروم گذاشتن فرق میکنه ؟
دستگاهم 4.55 هک شده هستش
تمام بازی‌های 4.05 روی 4.55 اجرا میشن و که شامل همه عناوین توی فروم میشه، حتی بازی‌های ps2. اگر بازی‌های بیشتری هم می‌خواید در فروم PSXHAX عضو بشید و از طریق این لینک عناوین مورد نظرتون رو دانلود کنید:
https://www.psxhax.com/threads/ps4-pkg-repo.3722/
البته دقت کنید که بعضی عناوین زده Untested، اینا رو با ریسک خودتون دانلود کنید چون احتمال اجرا نشدن و یا مشکلاتی در هنگام بازی کردن هست. عناوینی که زده Tested تقریباً همشون سالمن و مشکل خاصی ندارن.

axtromaoc

کاربر سایت
Jun 28, 2013
34
ببینید شاید من منظورم رو درست نرسوندم
من الان یه سری بازی دارم از تورنت دانلود میکنم که pkg هستن مثل 3 گانه ریمستر کرش.بعد این بازی روی 4.55 کار میکنه فقط میخوام بدونم بازیهایی که برای نصب روی نسخه دستگاه هک شده نصب میشه با بازیهایی که به صورت معمولی pkg هستن و از psn دانلود شدن فرق میکنه یا نه

StrawHat

کاربر سایت
Dec 28, 2017
32
نام
سامرند
ببینید شاید من منظورم رو درست نرسوندم
من الان یه سری بازی دارم از تورنت دانلود میکنم که pkg هستن مثل 3 گانه ریمستر کرش.بعد این بازی روی 4.55 کار میکنه فقط میخوام بدونم بازیهایی که برای نصب روی نسخه دستگاه هک شده نصب میشه با بازیهایی که به صورت معمولی pkg هستن و از psn دانلود شدن فرق میکنه یا نه
بله فرق میکنه. بازی‌هایی که روی کنسول جیلبریک شده اجرا میشه، PKG تقلبی هستن و خود کاربرا اینا رو ساختن، برخلاف مال سونی.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

amin32

کاربر سایت
May 31, 2016
13
یک سوالی الان من فریمورم زیر ۴ هست به نظرتون کدوم فریمور رو نصب کنم ۴.۰۵ یا ۴.۵۵ . چون تا چندوقت قبل میگفتن ۴.۵۵ زیاد استیبل نیست و مشکل داره. الان وضع چطوره؟

و اینکه از کجا فریمور رو دانلود کنم؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
یک سوالی الان من فریمورم زیر ۴ هست به نظرتون کدوم فریمور رو نصب کنم ۴.۰۵ یا ۴.۵۵ . چون تا چندوقت قبل میگفتن ۴.۵۵ زیاد استیبل نیست و مشکل داره. الان وضع چطوره؟

و اینکه از کجا فریمور رو دانلود کنم؟

در حال حاضر طبق گفته دوستان ورژن 4.55 استیبل تر و بهتر از 4.05 شده.

به لینک زیر مراجعه کنید تو پست اول همه چیز توضیح داده شده همراه با لینک دانلود متعلقات :

http://forum.bazicenter.com/threads/109112

• Like
Reactions: amin32

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
عجیب ولی نمیشه دانگرید کرد عجب تر اینکه کرکرا فایلی طراحی نکردن که با usb مثل ابدیت باشه ولی در واقع نسخه قدیمی سیستم عامل باشه بشه دانگرید کرد

StrawHat

کاربر سایت
Dec 28, 2017
32
نام
سامرند
عجیب ولی نمیشه دانگرید کرد عجب تر اینکه کرکرا فایلی طراحی نکردن که با usb مثل ابدیت باشه ولی در واقع نسخه قدیمی سیستم عامل باشه بشه دانگرید کرد
برای اینکار نیازمند دسترسی به کدهای خیلی زیاد و اصلی کنسول هست که میشه گفت فعلاً ممکن نیست.
تنها کاری که هکرا کردن این هست که باگ یا حفره توی دستگاه پیدا کردن که به وسیله اون میشه به کرنل دسترسی داشت و بازی‌ها و نرم افزارها و ... دست‌ساز رو اجرا کرد.
چون آپدیت کردن فریمور دستگاه هم تقریباً عملی سخت افزاری هست، فعلاً دانگرید ممکن نیست چون این هک فقط نرم افزاریه و کسی با سخت افزار دستگاه ور نرفته.

• Like
Reactions: rezagoli and all4u

exastin

کاربر سایت
Jan 4, 2011
23
با جيلبريك فريم ور ٥.٠٥ ليست بازى هاى هكى بيشتر ميشه؟ يا همين الان هم بازى هاى جديد رو ميشه به نحوى اسپوف كرد و بازي كرد!؟

StrawHat

کاربر سایت
Dec 28, 2017
32
نام
سامرند
با جيلبريك فريم ور ٥.٠٥ ليست بازى هاى هكى بيشتر ميشه؟ يا همين الان هم بازى هاى جديد رو ميشه به نحوى اسپوف كرد و بازي كرد!؟
بازی‌هایی که فریمور بیشتر از 4.55 نیاز دارن رو نمیشه به هیچ نحوی اجرا کرد فعلاً.
بله قطعاً اگر 5.05 منتشر بشه، تمام بازیی‌ها تا FarCry 5 قابل اجرا هستن. (خود اون متاسفانه قابل اجرا نیست)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر