Bless Online

Bless Header.png
Bless Online بازی AAA به سبک Fantasy-MMORPG که توسط شرکت NEOWIZ ساخته شده است .
این بازی MMORPG دارای امکاناتی مانند Taming - Housing - Raid - Dungeon - Guild Vs. Guild - PVP Arena - Faction Vs. Faction و ..... می باشد .
Bless Online از کامبت Tab-Targeting و سیستم Holy Trinity استفاده می کند که بدین صورت هر بازیکن یک نقش مخصوص به خود را دارد به عنوان مثال ( Tank - Healer - DPS و ... ) ، این بازی در " استیم " عرضه خواهد شد .​

• توجه : نسخه استیم تفاوت های زیادی با نسخه ژاپنی ( پچ شده یا معمولی ) دارد .
  • توجه : تاریخ عرضه بازی " 30May " می باشد . و بازی به صورت Early Access عرضه می گردد .
  • توجه : بازی به صورت Buy2Play می باشد ( خریداری می کنید و بدون پرداخت حق ماهیانه بازی می کنید )
  • توجه : قیمت بازی 30 دلار تایین شده .

تریلر گیم پلی

نژاد و فکشن های بازی :

فکشن انتخابی ما : Union

100.png
  • نکته : نژاد Mascu تنها نژاد Natural بازی که قابلیت انتخاب بین هر دو Faction را دارد ولی بعد از انتخاب، امکان تغییر را ندارید.
کلاس های بازی ( 3 کلاس دیگه هم بزودی اضافه میشه ) :

Classes.png

هر نژادی می تواند چند کلاس بخصوص را انتخاب کند

• تاپیک بروزرسانی می شود .

آخرین ویرایش:

Amoodaolf

کاربر سایت
Sep 8, 2013
325
نام
پوریا
اقا راهی هست که کنترول کلاس Berserker با موس بشه چون با کیبورد یکم رو اعصاب ولی کلاس رنجر موس آزاد بود
بعد یک سوال دیگه نژاد mascu قضیه اش چی من قبل از اینکه بخوام اتحاد انتخاب کنم Union جوین شدم ولی یکی از دوستان میگه میتونه هر 2 اتحاد باشه محدودیت نداره میشه یکی توضیح بده چطور ؟

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
اقا راهی هست که کنترول کلاس Berserker با موس بشه چون با کیبورد یکم رو اعصاب ولی کلاس رنجر موس آزاد بود
بعد یک سوال دیگه نژاد mascu قضیه اش چی من قبل از اینکه بخوام اتحاد انتخاب کنم Union جوین شدم ولی یکی از دوستان میگه میتونه هر 2 اتحاد باشه محدودیت نداره میشه یکی توضیح بده چطور ؟
اگه مثل پاندا تو wow باشه بعد از انتخاب فکشن نمیشه عوضش کرد جز اینکه تو cash shop فکشن change باشه

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
راهنمای بهبود performance با ویرایش فایل های ini

Code:
Big FPS and Quality of Life fixes for everyone!

The INI Settings files are located in: your steam folder: steamapps\common\Bless Online\Engine\Config
BaseEngine.ini

Turn off the 62 FPS framecap

bSmoothFrameRate=FALSE

Fix FOV AND Ultrawide Fix - Allows zooming out further too

AspectRatioAxisConstraint=AspectRatio_MaintainXFOV --- Change this to AspectRatioAxisConstraint=AspectRatio_MaintainYFOV

Turn off Chat Censor

bAllowMatureLanguage=TRUE

General Performance Improvements - Up to 40 FPS extra

These tweaks are the big ones for FPS.

Change these settings to the below values

bStaticDecalsEnabled=False

bDynamicDecalsEnabled=False

bDisablePhysXHardwareSupport=False

PoolSize=X ( X is based on your GPU Memory: 512, 1024, 2048, 4096, don't go higher than 4096)

MemoryMargin=256

ThreadedShaderCompileThreshold=4 (based on the number of your physical CPU cores, not threads)

BaseSystemSettings.ini

AllowPerFrameSleep=False

AllowPerFrameYield=False

The below settings are optional for improving performance. When it says (multiple lines) it means the setting is in the file more than once and all should be changed. These will make the game look worse overall.

Distortion=False (multiple lines, visual effect)

DynamicShadows=False (multiple lines, turns off costly shadows)

LightEnvironmentShadows=False (multiple lines)

FogVolumes=False (multiple lines, this is not distance fog, only foggy areas you come across in caves etc)

StaticDecals=False (often used to show grime on top of textures, can make textures look like poo though)

MotionBlur=False (who likes motion blur anyway)

BaseInput.ini

Turn off Mouse Smoothing

bEnableMouseSmoothing=FALSE (default is true)

Fix for mouse vertical movement not being the same as horizontal

LookRightScale=300

LookUpScale=-300 (default is -250)

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
دوستانی که علاقه دارند می تونند بیان سرور Melacazeus EU بازی کنند ، یه گیلد 30 نفری هم داریم و هر روز بازی می کنیم ایرانی و خارجی البته .

Amoodaolf

کاربر سایت
Sep 8, 2013
325
نام
پوریا
هنوز فعال هستید ؟
فعال بودن ما که چیزی از بروبکس ایرانی ندیدیم سرور عوض کردن چند نفری بودن بنظرم الان بازی نکنن ولی من و دوستم سرور Melacazeus EU داریم بازی میکنیم نژاد Union خواستی بیا تا ای دی دیسکورد بهت بدم اونجا صحبت کنیم

safaie123

کاربر سایت
Feb 13, 2018
13
سلام دوستان خسته نباشید
به نظر من سرور physis بهترین گزینه هست
ما هم 4 نفری هستیم
تو سرور physis
امیدوارم به سرور physis بیان چون سرور شلوغیه برایه اومدن بهتره صبح زود تست کنید که اجازه بده
ما هم از سمت union هستیم
امیدوارم پلیر هایه ایرانی زیاد بشن و بتوانیم کنار هم پلی بدیم
اسم من در بازی در سرور( physis ( union f به اسم MiraleS هست
ای دی استیم من mohsen safaie
خوشحال میشم ببینمتون

• Like
Reactions: Amoodaolf

Amoodaolf

کاربر سایت
Sep 8, 2013
325
نام
پوریا
سلام دوستان خسته نباشید
به نظر من سرور physis بهترین گزینه هست
ما هم 4 نفری هستیم
تو سرور physis
امیدوارم به سرور physis بیان چون سرور شلوغیه برایه اومدن بهتره صبح زود تست کنید که اجازه بده
ما هم از سمت union هستیم
امیدوارم پلیر هایه ایرانی زیاد بشن و بتوانیم کنار هم پلی بدیم
اسم من در بازی در سرور( physis ( union f به اسم MiraleS هست
ای دی استیم من mohsen safaie
خوشحال میشم ببینمتون
سلام دوست عزیز
من قبلا تو یک سرور دیگه Berserker داشتم الان سرور که گفتید میخوام بیام بازی کنم گاردین بسازم نظر شما چی همون کلاس قبلی رو بردارم یا گاردین ؟

safaie123

کاربر سایت
Feb 13, 2018
13
دوستان عزیز سلام
اپدیت جدید bless انلاین از مچ شدن سرور ها و فیکس شدن تعدادی از bug هایه بازی و ترانسفر کردن کاراکتر ها به سرور ها هستش
سرور physis و سرور KuatRan قراره به اسم سرور Bacillas در بیان و دوستانی که میخوان کنار ما بازی کنن حتما به این سرور جوین بشن
امیدوارم روز خوبی داشته باشین

• Like
Reactions: Amoodaolf

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر