بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
676
سلام داداش.

در مورد سوال اول، کلا به غیر از بازی همه DLC هاش از جمله نسخه BIKES دامپ شده و در نتیجه با ریختنشون دقیقا مثل نسخه با همه محتویات اضافش میشه. من خودم همین کارو کردم.

این DLC ها را فقط رو نسخه Cusa00003 نصب کن تا همه DLC هاش باز بشن و حتما قبلش آپدیت 1.28 هم نصب باشه:

http://uupload.ir/filelink/CXE3RcOiIwSQ/ykq4_40li_driveclub_1.28_all_dlc_cars_and_bikes_ps4-hf.rar

سوال دوم هم آره میشه ولی این جور نسخه ها در حقیقت همون نسخه عادی بازی ها هستن که با خریدشون یا به صورت کامل تمام DLC ها یا فقط برخی محتویات اضافشون خودکار مجانی میشه و بازم باید دانلودشون کرد. مثلا الان Shadow of War Gold Edition یا Final Fantasy XV Deluxe Edition و بقیه بازی های این شکلی هم کاملا دامپ شدن ولی بازم DLC هاشونو باید دانلود کرد. مگه این که مثل اویل 7 یا هورایزون سازندش نسخه کمپلیت ازش بده که DLC هاش تو خود بازی هستن.
خیلی خیلی ممنون لطفا کردی

• Like
Reactions: THE BEST BOY

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
لعنت بر این دانلود ها:| بلادبورن رو تازه ازش دانلود کردم، نوشته Bloodborne GOTY v1.09 PS4-DUPLEX بعدش اون ایتم دی ال سی بعد کشتن باس رو نمیده:|:|:|:| ورژن بازی هم 1.9 هست که معلومه دی ال سی باهاشه ولی تو بازی اجرا نمیشه!!!!!! کسی نسخه دانلود ها رو دانلود کرده؟!!!!!!!! مشکل چیه؟!!!

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
لعنت بر این دانلود ها:| بلادبورن رو تازه ازش دانلود کردم، نوشته Bloodborne GOTY v1.09 PS4-DUPLEX بعدش اون ایتم دی ال سی بعد کشتن باس رو نمیده:|:|:|:| ورژن بازی هم 1.9 هست که معلومه دی ال سی باهاشه ولی تو بازی اجرا نمیشه!!!!!! کسی نسخه دانلود ها رو دانلود کرده؟!!!!!!!! مشکل چیه؟!!!

سلام منم دانلود کردم همین مشکلو داشتم
تو نت گشتم فهمیدم که باید fpkg لایسنس dlc رو نصب کنیم
سایت top2download.net گزاشته ولی نوشته مخصوص نسخه fugazi من بعد از اینکه بازی رو تموم کردم فهمیدم دیگه امتحان نکردم ببینم رو نسخم جواب میدهیا نه شما امتحانش کن شاید شد

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
سلام منم دانلود کردم همین مشکلو داشتم
تو نت گشتم فهمیدم که باید fpkg لایسنس dlc رو نصب کنیم
سایت top2download.net گزاشته ولی نوشته مخصوص نسخه fugazi من بعد از اینکه بازی رو تموم کردم فهمیدم دیگه امتحان نکردم ببینم رو نسخم جواب میدهیا نه شما امتحانش کن شاید شد
اره کار کرد دمت گرم! نسخه اروپا رو ریختم کار کرد! الان هم دی ال سی اومد بالا!
ولی این سایت دانلود ها مثل سگ دروغ میگه، واسه دارک سولز هم همین مشکل رو داشتم!:|
در کل ممنون از شما واقعا کمکم کردی!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ولی این سایت دانلود ها مثل سگ دروغ میگه، واسه دارک سولز هم همین مشکل رو داشتم!:|
چی شد چی شد؟! منم از دانلودها گرفتم ولی هنوز نصبش نکردم ، چیو دانلود کنم DLC فعال بشه؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,938
نام
احمد
چی شد چی شد؟! منم از دانلودها گرفتم ولی هنوز نصبش نکردم ، چیو دانلود کنم DLC فعال بشه؟
نسخه دانلود ها نسخه امریکا هست با اخرین اپدیت و دی ال سی ولی لاینسس دی ال سی اش نیست که سایت تاپ تو دانلود گذاشته!
اینم صفحه دانلودش که لینک دی ال سی ها رو تنهایی هم گذاشته!

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
نسخه دانلود ها نسخه امریکا هست با اخرین اپدیت و دی ال سی ولی لاینسس دی ال سی اش نیست که سایت تاپ تو دانلود گذاشته!
اینم صفحه دانلودش که لینک دی ال سی ها رو تنهایی هم گذاشته!
کو صفحه دانلود ؟! :D و اینکه کدوم نسخه رو دانلود کنم؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
این دانلود ها عجب گذاشت تو کاسه مون. 40 گیگ Horizon zero dawn 1.52 دانلود کردم ولی وقتی توی Information نگاه میکنم زده v1.0 یا وقتی میرم توی منوی اصلی بازی میگه Frozen wild رو بخر. فایل جداش گیر نمیاد؟ کسی از جایی دانلود کرده که بدونیم درسته که دوباره 40 گیگ الکی نپره؟

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n

نوکرم داداش :-bd
این دانلود ها عجب گذاشت تو کاسه مون. 40 گیگ Horizon zero dawn 1.52 دانلود کردم ولی وقتی توی Information نگاه میکنم زده v1.0 یا وقتی میرم توی منوی اصلی بازی میگه Frozen wild رو بخر. فایل جداش گیر نمیاد؟ کسی از جایی دانلود کرده که بدونیم درسته که دوباره 40 گیگ الکی نپره؟

من از p30day گرفتم نضب کردم رو دستگاه رفیقم ایکن بازی تو منوی اصلی نسخه کامپلیت بود ولی به شخصه تو بازی نرفتم که بدونم اوکیه یا نه

• Like
Reactions: -Poormaz-

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير

معمولا بعضی گروهایی که بازی ها را همراه با آپدیتش دامپ میکنن، دیگه یا یادشون میره یا ورژنشو تغییر نمیدن و بازم همون 1 نوشته میشه.

اگه داداش موقع زدن Information گزینه Update History اضافه شده باشه یعنی بازم همون 1.52 هستش. اونیم که دانلودها گذاشته کلا همون نسخه عادیشه که DLC توش نیست.

در مورد dlc شم به شخصه حتی تو فرومای خارجی هم ندیدم DLC شو جداگونه گذاشته باشن و معمولا یا نسخه عادیشه یا همون کمپلیت هستش که Frozen wild هم توشته و چون سیوهای نسخه عادی رو کمپلیت هم جواب میده پیشنهاد میکنم این نسخشو دانلود کنی. البته حتما داداش دقت کن آیدی و ریجن هر دو نسخه یکی باشه.

• Like

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
معمولا بعضی گروهایی که بازی ها را همراه با آپدیتش دامپ میکنن، دیگه یا یادشون میره یا ورژنشو تغییر نمیدن و بازم همون 1 نوشته میشه.

اگه داداش موقع زدن Information گزینه Update History اضافه شده باشه یعنی بازم همون 1.52 هستش. اونیم که دانلودها گذاشته کلا همون نسخه عادیشه که DLC توش نیست.

در مورد dlc شم به شخصه حتی تو فرومای خارجی هم ندیدم DLC شو جداگونه گذاشته باشن و معمولا یا نسخه عادیشه یا همون کمپلیت هستش که Frozen wild هم توشته و چون سیوهای نسخه عادی رو کمپلیت هم جواب میده پیشنهاد میکنم این نسخشو دانلود کنی. البته حتما داداش دقت کن آیدی و ریجن هر دو نسخه یکی باشه.
توی Update History زده 1.52 ولی Information زده 1.0 و توی منوی اصلی میگه DLC رو بخر ولی نسخه ی کمپلیت توی منو قشنگ نوشته که بازی با DLC هست. لینکی هم از DLC پیدا نکردم.

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
توی Update History زده 1.52 ولی Information زده 1.0 و توی منوی اصلی میگه DLC رو بخر ولی نسخه ی کمپلیت توی منو قشنگ نوشته که بازی با DLC هست. لینکی هم از DLC پیدا نکردم.

اگه آپدیت هیستوری اضافه شده پس حله و مشکلی نیست و بازی کاملا به 1.52 آپدیت شده. منم بعضی بازی هام ورژنشون 1 نوشته شده ولی بازم با آپدیت هستن که اون کسی که اولین بار هکش کرده احتمالا یادش رفته شمارشو تغییر بده.

بازی هم قطعا همون نسخه عادی هستش و اینی هم که تو منوی اصلی اسم DLC اومده و اسمشم کمپلیت نوشته شده، یه تغییری هست که با همین آپدیت 1.52 به بازی اضافه شده و به این خاطره که ملت دیگه تو صفحه PS STORE نرن و از طریق منوی بازی مستقیم DLC را بخرن تا بازی تبدیل به کمپلیت بشه.

نسخه دانلودها هم خودش اشاره کرده عادیه و کلا چاره اینه که نسخه کمپلیتشو دانلود کنی چون DLC شو هیچ کی جداگونه دامپ نکرده.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر