لینک بازیهای 4.05 PS4 Jailbreak

Mohammad Rah

کاربر سایت
Dec 29, 2017
28
من 2 یا 3 روز نتونستم سر بزنم پس این بازی های پست اول چی شدن ؟؟ من داشتم آماده میشدم واسه دانلود .
به علت سو استفاده بعضی افراد مثل سایت تاپ 2 دانلود و افراد خارجی که یا لینک رو از اینجا برداشته و در سایت خودشون میزاشتن و یا دانلود میکردن و میزاشتن سایت خودشون باعث شد مجبور بشن لینک ها رو از این تایپک بردارن.

ولی میتونید اینجا بازی ها رو پیدا کنید.
بازی های قابل اجرا در فریمور 4.05

• Like
Reactions: amin200200

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
منم تا نرسه دستم معلوم نیست و باید تستش کنم و من اینجا انتن ثابت 4.5g دارم چون بیشتر کلاش بازی میکنم 24 ساعته تست کردم انتن دهی منطقه ما خوبه.
سلام من این مودمو 2.3 ماهی هست گرفتم یکی از خوبهای هواوی تو بازار ایران ازش راضییم خودم .
با همراه اول نوسان دارم اینجا ما (شهریار-اندیشه فاز3)هستیم با 3 خط انتن تو دانلود فری شبانه تا 5مگ میگیره گاهیم 6/5مگ تا7 رو4/5Gپلاس.
با ایرانسل زیاد کار نمیکنم ولی 2ماه بیش یه بسته 2تومنی گرفتم ات 8مگ زدرو4/5Gپلاس.
با رایتم با این که هنوز رایتل 4/5Gپلاس نکرده 6/5 میزنه رو4G انتن دهیشم اینجا برا من رایتل بهتره تغریبا فول همیشه انتن(5 خط پر ولی همراه اول اینجا 3 خط وایرانسل بانوسانه کم زیاد میشه)
در کل بیشتر با همراه اولم چون طرح فری پاییز داشت که الانم تا اخره زمستوون تمدید شد تا 60 گیگگم دانلود داشتم 3 تا 9 تو پاییز ولی این که شما تو 3 ساعت 120گیگ دیگه خیلی فضایی احتما لن منطقتون دللش سرعت خوبی داره.در کل حرف نداره این مودم پینگ تایمشونم عالی با چند با ریست کردن گرفتن ip خوب (رایتل 64 پینگ" همراه اول 70 بابعضی ipها 99 تا 100 ایرانسل زیاد پینگش جالب نیست) .
میدوونم ایجا جاش نبود اینا رو بگم شرمنده ولی چون پست های قبلی رو خوندم و خودم چون انلاین زیاد میزنیم با دوستان وعزاب نت زیاد کشیدم بعد از عوض کردن 10/20تا isp خریدن گرونه انتن رادیو برای استفاده از اینترنت پوینت توپوینت با هزینه سنگین خواستم یه اطلاع رسانی کنم واقعا عالین این مودمها خوراک دانلود دیتا وگیم انلاین فقط یه بدی داره اونم نت تیپ3 رو کنسول که تو پارتی صدا با هرکی اوکی نمیشه البته رایتل نت تیپ2 میده با بعضیipها ولی تو پارتی صدا نیست فقط توخود گیم صدا داری.البته اینجا که همه هکی بازن مشکل انلاین ندارن همه هک بازرو عشقه من خودمps3 هک بود ولی بدرد دانلود این مودما میخوره خفن . موفق باشید

behnam13

کاربر سایت
Jul 5, 2018
5
با سلام اگه میشه لینک دانلود بازی outlast 2 رو که فیلتر نیست رو بزارید و فکر کنم یه گروه برای کسایی که ps4 رو جلبریک کردن ساخته بودید لینک اون هم بدید ممنون

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.
روند دامپ شدن بازیها چطوریه؟ به لحاظ تاریخ انتشار بازیها؟
یعنی بازیهایی که جدیدا هم عرضه شدن بدون مشکل وارد چرخه کپی خور میشن یا نه ؟

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام
اقا لینک اپدیت فیفا یا نسحه اس که حاوی حاوی فیفا جام جهانی هست قرار دهید
لطفا سالم و تست شده باشد اصلا دامپ شده ورد کاپ
با تشکر

reza5287

کاربر سایت
Nov 30, 2013
45
سلام این 4 تراباینی که گفتید برا فروش دارید من تعدادی از دیتاها رو روی CD میخوام می خواستم بدونم چجوری می تونم دریافت کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر