لینک بازیهای 4.05 PS4 Jailbreak

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,407
نام
Ali
الان dying light و last guardian رو گذاشتم با 4g ، هرکدوم با سرعت 1.5 تا 2 مگ میگیره
4.5g منطقمون داره.ولی گوشیم ساپورت نمیکنه، سرعتش چطوره؟

دیشب یه تست گرفتم البته متغیره پایین و بالا داره

h220054_1.jpg

BeNamAzy

کاربر سایت
Apr 16, 2009
535
نام
بهنام
من با لومیا 930 تا 8 مگ ثابت میگرفتم
داداش سایته اپدیت بازیا چی بود؟
اینه ولی من شنیدم تا یه آپدیتی میتونی بزنی خودم تست نکردم
PS4 PKG Database
مثلا میگم بازی فاینال فانتزی 10 تا آپدیت داره تا 6 تاش روی 4.05 ساپورت شده
باقیش بعد 4.05 اومده نمیتونی بزنی و بازی رو خراب میکنی باید مجدد نصب کنی

• Like
Reactions: farsham

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,407
نام
Ali
یعنی 4.5g اینه؟ در واقع همون 4g پلاسه ... همش 5 مگ دانلود ؟
51 مگ هست و 120 گیگ با اینترنت ساعتی میخرم 2 تا 8 صبح به 7 نرسیده تموم حجم و حالا یه مودم سفارش دادم 650 کت 6 ساپورت میکنه هنوز نرسیده دستم با اون بعد تست میکنم ببینم چه جوریه و این الان با گوشی s7 edge هست که تست گذاشتم و اینقدر سرعت بالاست کامپیوتر لگ افتاده توش.

• Like
Reactions: farsham

BeNamAzy

کاربر سایت
Apr 16, 2009
535
نام
بهنام
51 مگ هست و 120 گیگ با اینترنت ساعتی میخرم 2 تا 8 صبح به 7 نرسیده تموم حجم و حالا یه مودم سفارش دادم 650 کت 6 ساپورت میکنه هنوز نرسیده دستم با اون بعد تست میکنم ببینم چه جوریه و این الان با گوشی s7 edge هست که تست گذاشتم و اینقدر سرعت بالاست کامپیوتر لگ افتاده توش.
مدل دقیق مودمی که میخوای بخری رو برام بفرست شاید وسوسه شدم رفتم فردا خریدم.

• Like
Reactions: alitriple

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,407
نام
Ali
مدل دقیق مودمی که میخوای بخری رو برام بفرست شاید وسوسه شدم رفتم فردا خریدم.

از این بهترم هست ولی خوب دیگه من پولم نکشید و مودم ساخت هووای هست و تو نظرها تو سایت مودم مارت که همه به به و چه چه میکردن تا بیاد و ببینم چه جوریه

B525 4G/LTE Wireless Router

https://modemmart.com/product/huawei-b525-4g-lte-cat6-wireless-router/

• Like
Reactions: BeNamAzy

BeNamAzy

کاربر سایت
Apr 16, 2009
535
نام
بهنام
از این بهترم هست ولی خوب دیگه من پولم نکشید و مودم ساخت هووای هست و تو نظرها تو سایت مودم مارت که همه به به و چه چه میکردن تا بیاد و ببینم چه جوریه

فقط به پوشش شبکه 4G احتیاج داره و اینکه تفاوت سرعتش با این مثلا تی پی لینکی که دارم خیلی زیاده به نظرت؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,407
نام
Ali
فقط به پوشش شبکه 4G احتیاج داره و اینکه تفاوت سرعتش با این مثلا تی پی لینکی که دارم خیلی زیاده به نظرت؟

تو نظرها همه اتفاق نظر داشتن انتن دهیش و تثبیت سیگنال و غیره خیلی از گوشی و مودمهای دیگه بهتره و انتن هم میشه براش نصب کرد حتی مدلهای هوایی برای بهبود سیگنال و مهم اینه مثلا سرعت کم و زیاد نشه مثل بعضی از مودمها و گوشیها و البته به منطقه شما هم بستگی داره ولی با یه انتن هوایی قطعا اگه اونجا سیگنال 4g هم نداشته باشید این کارتون راه میندازه و اگه همین الان 4g دارید این حتی بدون انتن عملکرد بهتری داره و البته سرعتهای تو ایران فعلا فکر نکنم در بهترین حالت به 100 برسه چه برسه 300 و بیشتر برای اینده خوبه که سرعت رو اقایون دلشون بیاد بیشتر کنن.

BeNamAzy

کاربر سایت
Apr 16, 2009
535
نام
بهنام

الان که چک کردم محدوده ما 4.5 هم ساپورت میکنه پس فکر نمیکنم از آنت دهی باشه چون الان دارم
با هات اسپات گوشی 3.5 میگیرم با مودم تی پی لینک 2 مگ که اونم ثابت نیست از بس متغیره دیوانه میکنه

• Like
Reactions: alitriple

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
والا وقت میبره همینجوریش از کلی کارم شدم برسم چشم.
والا هر چه قدر از شما تشکر کنیم واقعا کمه . حسابی وقت گذاشتی و زحمت کشیدی هر کدوم از این بازی ها رو که بتونم بازی کنم با این روش همیشه دعات میکنم و میکنیم . واقعا استفاده کردیم از زحمتی که کشیدی و لطفی که داشتی ( آخه اون PDF هم به اسم خودت در سیستم من save میشه ) . همیشه موفق و پیروز باشی با آرزوی بهترین ها .

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,407
نام
Ali
الان که چک کردم محدوده ما 4.5 هم ساپورت میکنه پس فکر نمیکنم از آنت دهی باشه چون الان دارم
با هات اسپات گوشی 3.5 میگیرم با مودم تی پی لینک 2 مگ که اونم ثابت نیست از بس متغیره دیوانه میکنه

منم تا نرسه دستم معلوم نیست و باید تستش کنم و من اینجا انتن ثابت 4.5g دارم چون بیشتر کلاش بازی میکنم 24 ساعته تست کردم انتن دهی منطقه ما خوبه.

• Like
Reactions: BeNamAzy

BeNamAzy

کاربر سایت
Apr 16, 2009
535
نام
بهنام
والا هر چه قدر از شما تشکر کنیم واقعا کمه . حسابی وقت گذاشتی و زحمت کشیدی هر کدوم از این بازی ها رو که بتونم بازی کنم با این روش همیشه دعات میکنم و میکنیم . واقعا استفاده کردیم از زحمتی که کشیدی و لطفی که داشتی ( آخه اون PDF هم به اسم خودت در سیستم من save میشه ) . همیشه موفق و پیروز باشی با آرزوی بهترین ها .
خواهش میکنم عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر