لینک بازیهای 4.05 PS4 Jailbreak

Mohammad Rah

کاربر سایت
Dec 29, 2017
28
میدونم این دامپ بازی هست من خودم فایل هاش رو فیکس میکنم و بعدش اضافه میکنم و به pkg تبدیل میکنم ولی این جا که سه پوشه هست خواستم ببینم باید روی هم replace کنم؟
سلام و ممنون بهنام جان برای جواب دادنت.
یه سوال داشتم. من Street fighter v رو از psx دانلود کردم و وقتی extract کردم سه پوشه توش بود (CUSA01200-app0) و (CUSA01200-app0-nest) و (CUSA01200-app0-patch0-union) الان این پوشه ها چه فرقی با هم دارن؟ حالا باید سه پوشه رو روی هم کپی و replace کنم؟(کدوم رو روی کدوم؟) درضمن در داخل (CUSA01200-app0-nest) یه فایل 6 گیگ بود.
کسی اطلاعی داره از این که چی کار کنم؟

omidtrip

کاربر سایت
Dec 29, 2017
5
اقا فقط یه چیز
بازیهای جدید بدون اپدیت لَنگ میزنن اکثرشون تکلیف اپدیت چی میشه ؟ مثلا همین ffxv حدود ۲۰ گیگ اگه اشتباه نکنم اپدیت داره خودتون حساب کنید چقدر تغیرات میده تو بازی؟
بعضی بازیها باور کنید بدون اپدیت مشکلات فنی اشکتون رو درمیاره
و خواهش میکنم ازتون حداقل درایو کلاب بدون اپدیت نزنین
چیز بعدی:) در مورد دی ال سی های بازیه اونا چی میشن؟
یه پیشنهادم دارم واسه اونایی که تا الان بازی نکردن و منتظر هک بودن برای مثال اگر میخواید بلاد بورن دانلود کنید وایسید تا نسخه goty بیاد بیرون تا بعدا مجبور نشید دوباره بازی رو دانلود کنید و واسه بیشتر بازی ها همینطور عمل کنید چون همه اپدیت ها و dlc ها رو شامل میشه
من قصد هک کردن ندارم فعلا ولی هر اطلاعاتی داشته باشم و بدونم به درد میخوره با شما به اشتراک میزارم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alitriple

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
مردونه کیا با 4g بیدارن تا صب ؟؟؟
اصن 4.05 دارا چند نفریم؟

من که بیدار موندن شبا کارمه و 4.5g هم مثل الان لازم باشه بسته میخرم میزارم برای دانلود و من همه بازیهای ps4 رو قطعا دانلود میکنم حتی خیلیهاش همون اجرا برای تست هم به زور بکنم و کلا کرمیه سالها به جون ما افتاده جمع اوری ارشیو بازی و فیلم و انیمه و غیره:D

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
اقا فقط یه چیز
بازیهای جدید بدون اپدیت لَنگ میزنن اکثرشون تکلیف اپدیت چی میشه ؟ مثلا همین ffxv حدود ۲۰ گیگ اگه اشتباه نکنم اپدیت داره خودتون حساب کنید چقدر تغیرات میده تو بازی؟
بعضی بازیها باور کنید بدون اپدیت مشکلات فنی اشکتون رو درمیاره
و خواهش میکنم ازتون حداقل درایو کلاب بدون اپدیت نزنین
چیز بعدی:) در مورد دی ال سی های بازیه اونا چی میشن؟
یه پیشنهادم دارم واسه اونایی که تا الان بازی نکردن و منتظر هک بودن برای مثال اگر میخواید بلاد بورن دانلود کنید وایسید تا نسخه goty بیاد بیرون تا بعدا مجبور نشید دوباره بازی رو دانلود کنید و واسه بیشتر بازی ها همینطور عمل کنید چون همه اپدیت ها و dlc ها رو شامل میشه
من قصد هک کردن ندارم فعلا ولی هر اطلاعاتی داشته باشم و بدونم به درد میخوره با شما به اشتراک میزارم
گلم فایل اپدیت pkg هستش ، با p4hen راحت رو خود بازی نصب میشه
فقط بهنام سایتی که اپدیت بازیارو میداد گذاشته بود ، الان پاکش کرده

• Like

Armin1396

کاربر سایت
Jan 22, 2018
5
مردونه کیا با 4g بیدارن تا صب ؟؟؟
اصن 4.05 دارا چند نفریم؟
من هم دارم و دارم از لینکهاتون استفاده میکنم
مطمعن باشید کاسبهای پول پرست بزودی کنسول از این مدل با قیمت نجومی پرمیکنند تو بازار

ولی باز ارزش داره اونم خیلی زیاد

• Like
Reactions: farsham

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
من که بیدار موندن شبا کارمه و 4.5g هم مثل الان لازم باشه بسته میخرم میزارم برای دانلود و من همه بازیهای ps4 رو قطعا دانلود میکنم حتی خیلیهاش همون اجرا برای تست هم به زور بکنم و کلا کرمیه سالها به جون ما افتاده جمع اوری ارشیو بازی و فیلم و انیمه و غیره:D
الان dying light و last guardian رو گذاشتم با 4g ، هرکدوم با سرعت 1.5 تا 2 مگ میگیره
4.5g منطقمون داره.ولی گوشیم ساپورت نمیکنه، سرعتش چطوره؟

• Like

BeNamAzy

کاربر سایت
Apr 16, 2009
535
نام
بهنام
نمیدونم این ایرانسل دزد بر چه مبنایی کار میکنه یه روز میبینی مودم با سرع 4 مگ میگیره
از خوشحالی نمیدونی چی کنی دست به مودم نمیزنی جاش تغیر نکنه فردا شب میبینی زیر 1 مگ میگیره باید اینقدر اینور و اونورش کنی تا یه جا خوب بگیره.

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
نمیدونم این ایرانسل دزد بر چه مبنایی کار میکنه یه روز میبینی مودم با سرع 4 مگ میگیره
از خوشحالی نمیدونی چی کنی دست به مودم نمیزنی جاش تغیر نکنه فردا شب میبینی زیر 1 مگ میگیره باید اینقدر اینور و اونورش کنی تا یه جا خوب بگیره.
من با لومیا 930 تا 8 مگ ثابت میگرفتم
داداش سایته اپدیت بازیا چی بود؟

• Like
Reactions: karbar20

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر