راهنمایی در مورد gears of war

hamid1638

کاربر سایت
May 25, 2011
1
سلام دوستان من برای نصب بازی مشکل دارم لطف کنین کمکم کنید.
بعد از تموم شدن نصب، کپی کرک، یه پنجره میاد که دو تا سوال داره که میخواد تیکشونو بزنی، من تیکارو زدم بعد play کردم ام eror داد و اجرا نشد.
کمکم کنید ممنون.
متن eror:
g:\program files\microsoft games\gear of war\binaries\wargame-g4wlive.exe:you cannot run the game with modified executable code.please reinstall the game.

pedram love

کاربر سایت
Jun 4, 2011
12
نام
عاشق
سلام دوستان من برای نصب بازی مشکل دارم لطف کنین کمکم کنید.
بعد از تموم شدن نصب، کپی کرک، یه پنجره میاد که دو تا سوال داره که میخواد تیکشونو بزنی، من تیکارو زدم بعد play کردم ام eror داد و اجرا نشد.
کمکم کنید ممنون.
متن eror:
g:\program files\microsoft games\gear of war\binaries\wargame-g4wlive.exe:you cannot run the game with modified executable code.please reinstall the game.

اره ماله من هم اینو میگه نمیدونم چی کا کنم.لطفن کمکم کنید:(:(:(

killerdani

کاربر سایت
Aug 14, 2012
1
فکر کنم شما آیکون G4wlive رو اجرا کردید باید startup رو اجرا کنید :) راستی یه سوال تو act5 مرحله 2 گیر کردم جایی که تو کلیسا یه عنکبوت بزرگ میاد چیکار کنم از بالای پله ها میرم

mahmo1od

کاربر سایت
Jan 19, 2013
1
بازی gears of war اونجای که از ساختمان میایی بیرون و دو تا نفر که اصلحه بزرگ دارن را می گشی و بازی شروع می کنه به شمارش معکوس 1 دقیقه ای باید چه کار کرد؟ همون موقع یه قول بزرگ میاد و میره رو یه ماشین و بازی تموم میشه

King hacker

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1
سلام
بچه ها من او جایی که باید یه غول رو از بین ببرم که هی با سرعت میدوه و خودشو به در و دیوار میزنه موندم. وقتی که می کشم تو محوطه باز زمان شروع میشه به کم شدن و 6 دقیقه وقت دارم بکشمش ولی نمیدونم چجوری؟ میشه یه نفر لطف کنه منو راهنمایی کنه. (میشه گفت از اولین غول های بازی هم هست)
یا علی مدد
سلام دوست عزیز شما باید اولش که به داخل معبد میرید یا از تو حیاط که از تو حیاط سخت تر هست یک تفنگ که با این تفنگ در مراحل اولیه غول هایی که زمین رو میکندند کشتید بردارید و با ان رو جانور در حیاط بگیرید (فقط در حیاط چون داخل ساختمان لیزر ساتع نمیشه) و رو غول نگهدارید تا بمیرد برای شلیک دکمه شلیک را تمام وقت نگه دارید تا خود بازی لیزر را قطع کند
پیروز و سر بلند باشی امیدوارم طی این همه سال جوابتو گرفته باشی اگه نه یه سر به این پاسخ بزن

ailrza

عضو جدید
Jul 28, 2021
1
سلام اونجایی هست که جانور ها از سقف و کف زمین حمله میکنن توی یک راه رو هست یک در هست واردش که میشی نمیتونم درش رو باز کنم لطفا یکی کمک. کنه ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر