راهنمایی در مورد gears of war

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
آقا حسین خیلی حال دادی:biggrin1: ! دستت دردنکنه.
حالا سوار قطار شدم ، دوباره از اون غول سنگی ها اومده ، از اون اسلحه لیزری ها هم ندارم ، چجوری باید شر شو کم کرد؟:confused:

بازم سلام درست نفهمیدم کجایی میشه دقیق تر توضیح بدی؟!!!!!!!

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
آقا حسین خیلی حال دادی:biggrin1: ! دستت دردنکنه.
حالا سوار قطار شدم ، دوباره از اون غول سنگی ها اومده ، از اون اسلحه لیزری ها هم ندارم ، چجوری باید شر شو کم کرد؟:confused:
سلام
براي خلاص شدن از شر Berseker (همون غول سنگي ها به قول شما) بايد اول به اين توجه كنين كه كنار يكي از واگنهاي قطار دكمه اي هست كه با فشار دادنش اون واگن از قطار جدا ميشه.
شما بايد اول اين جونور رو به همون ابتداي قطار بكشونين و بعد سريع قبل از اينكه Berseker دنبالتون بياد خودتون به اون دكمه برسونيد تا واگن از قطار جدا بشه تا ديگه اين جونور تا آخر بازي سر و كلش پيدا نشه !!

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
اگر هم نتونستید اینکار رو بکنید واگن یکی مونده به آخری یک تانکر سوخت روش سواره سعی کن منفجرش کنی البته یادت باشه اون گنده بک توی اون واگن باشه و خودت هم توی اون واگن نباشی

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام
دوستان من در دو بازی مشکلی دارم و اون اینه که وقتی وارد بازی میشم بعد از حدود کمتر از یک دقیقه از بازی Gears of War و بعد از حدود 10 دقیقه از بازی Assassin بیرون میوفتم
در واقع بدون دلیلی از بازی بیرون میاد و این مشکل فقط در این دو بازی وجود داره
البته از اونجایی که این بازی دایرکس 10 هم داره من احساس میکنم شاید این بازی در وینوز ویستا مشکل نداشته باشه
این مشخصات سیستم من هست
CPU Intel e8400
Ram 2 gig
Geforce 9600 GSO 768 Mg
Mb Gigabyte ep35 - ds3l

در بازی های دیگه مثل مدال افتخار ایربون و کال او دیوتی4 و مس افکت مشکلی ندارم
ایا این مشکل برای همه دوستان هست یا اینکه در ویستا وضع بهتر میشه یا خیر ؟

Anahita

کاربر سایت
Sep 9, 2008
10
درود
من اهنگ هاشو دارم. دقيقا بگو كدوم رو ميخواي تا واست اپ كنم:clover:
سلام
راستش اون آهنگی که روی صفحه ی (PRESS ENTER TO START GOW )به گوش میرسه ولی متاسفانه اسمش را بلد نیستم :sorry:اگر داشته باشید برام اپ کنید خیلی ممنون میشم.:blushing:
با تشکر فراوان

bi bi

کاربر سایت
Jul 22, 2007
32
سلام دوستان. من اونجایی که این غول سنگیه برای بار دوم میاد گیر کردم ( تو یک گلخونه) چه جوری میتونم ببرمش تو محوطه آزاد؟ هیچ کدوم از دیوارها نمیشکنه:(

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام دوستان. من اونجایی که این غول سنگیه برای بار دوم میاد گیر کردم ( تو یک گلخونه) چه جوری میتونم ببرمش تو محوطه آزاد؟ هیچ کدوم از دیوارها نمیشکنه:(

شما بايد كنار ستون هاي همون اتاق وايسي تا بياد به سمتت و بعد جاخالي بده تا ستون بشكنه و سقف خراب بشه. بعد توي جاهايي كه نور از سقف ميتابه وايسا و دخلشو بيار:clover:

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان سلام
من یک مشکل اساسی در بازی Gears of war دارم اگر کسی میتونه فوری کمکم کنه که ممنونش میشم
وقتی وارد منوی اصلی بازی میشیم چند قسمت داره یکی بخش خود اصلی بازی که یک بازی رو از اول شروع میکنی به بازی و در 3 حالت سختی هم قرار داره
اما یک قسمت هم داره که به اسم Achievments هست که هر مرحله را به صورتی باید تموم کنی تا یک امتیاز مخصوصی به ما داده بشه
من میخوام بدونم که ایا اصلا میشه این قسمتها را جدا رفت و امتیاز مخصوصش را گرفت یا نه ؟
چون در قسمت مخصوص اونها رو به صورت قفل شده هست و نمیشه بازشون کرد
من در جایی در مورد این بخش به این جملات رسیدم که برام نا مفهوم هست

4. PC Achievements
-------------------------------------------------------------------------------

Gears of War Total of 50 Achievements worth 1000 Gamer Points

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
\\OFFLINE/CO-OP STORY ONLY\\
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

Prison Breakout - Completed tutorial level on any skill level

ایا میشه این بخش رو هم رفت و اگر میشه از کدوم قسمت و به چه نحو
البته من در قسمت منوی بازی از طریق بخش Guide هم یه یوزر درست کردم که بازیهام سیو بشه وقتی از بازی میام بیرون چون اگر یوزر درست نکنی بازی سیو نمیشه و زحمات هدر میره

ایا اون بخشها رو باید انلاین بود یا افلاین هم میشه در بالا نوشته افلاین نظر دوستان چیه ؟
منتظر کمک دوستان هستم

salar2000

کاربر سایت
Sep 19, 2008
1
اوايل بازي و اگر يك كمي تعريف يادم مي ياد

:confused:
سلام من به اینجای بازی که میرسم این یارو غول رو با لیزر میکشم بعد دیگه نمیدونم باید چی کار کنم ! اگر کسی این مرحله رو رد کرده خواهش میکنم منو راهنمایی کنید ! ممنون !

GOWHELP.JPG

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
من سر اون غوله گیر کردم که باید بکشمش به فضای باز این کا رو نمیتونم بکنم و همش میمیرم لتفا کمکم کنید

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
من سر اون غوله گیر کردم که باید بکشمش به فضای باز این کا رو نمیتونم بکنم و همش میمیرم لتفا کمکم کنید
شما باید به طرف درها بری و بهش شلیک کن تا اون به طرف شما بدو بعد باید جا خالی بدی تا با در برخود کنه....
اون غول رو هم باید با اسلحه Hammer of Dawn بکشیش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر