Multi Platform Monster Hunter: World

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 26, 2018
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
MHWorld_E3_art1.jpg

Publisher and Developer : Capcom
Genre: Action RPG
Platforms : PS4 - Xbox One - PC
Release Date: January 26 2018

حالا که فقط حدود 20 روز به عرضه مونده، یه تاپیک برای اخبار، هماهنگی و پیدا کردن تیم برای Co-op لازمه. یه سری اطلاعات تایید شده از بازی + اطلاعاتی که خودم از تجربه‌ی بتا بدست آوردم رو در زیر بصورت تیتروار اعلام می‌کنم که اگه احیانا کسی با بازی آشنا نیست یا اینکه از محتویات بازی اطلاعی نداره، برای تجربه‌ی بازی آماده بشه:

- محتوای داستانی بازی حدود 40 تا 50 ساعت طول می‌کشه و طبق معمولِ نسخه‌های قبل، بعدش تازه ماجرای اصلی شروع میشه که اونم مولتی‌پلیر و Co-op هستش که باعث میشه صدها ساعت دیگه، واسه شکار هیولاهای مختلف و چلنج‌های هفتگی و البته ارتقای اسلحه‌ها و زره‌ها صرف بشه!
- برخلاف نسخه‌های قبلی، کمپین داستانی فقط یه بخش تمرینی برای بخش چند نفره نیست و چالش‌های بزرگ رو هم شامل میشه.
- طبق گفته کارگردان، بازی بعد از عرضه، از رویدادهای هفتگی و آپدیت‌های منظم و رایگان زیادی بهره خواهد برد.
- بازی هم بصورت آفلاین و هم بصورت آنلاین قابل بازیه و حتما نیازی نیست همیشه به اینترنت وصل باشید.
- اغلب مراحل و ماموریت‌ها رو میشه بصورت Co-op که تا حداکثر 4 نفر هست، تکمیل کرد.
- [طبق تجربه بتا] تمام 14 اسلحه‌ی بازی کاملا از نظر کنترل، عملکرد و قابلیت‌ها، متفاوت هستند و ماهر شدن در هر کدومشون، دقت و تمرین جداگانه رو لازم داره.
- [طبق تجربه بتا] برخلاف نسخه‌های قبل، هیچ لودینگ و معطلی خاصی، بین مناطق مختلف وجود نداره و مپ‌های بازی کاملا یکپارچه هستند.
- [طبق تجربه بتا] هوش مصنوعی هیولاها پیشرفت عظیمی کرده و کاملا هوشمندانه، وضعیت نبرد رو بررسی می‌کنن و از هر وسیله‌ای (مثل محیط، عقب‌نشینی و هیولاهای دیگه) برای شکست دادنتون استفاده می‌کنن.
- [طبق تجربه بتا] پوشش گیاهی و جانوری و محیط‌ها کاملا پویا هستند و حس یک حیات وحش واقعی رو منتقل می‌کنند.
- [طبق تجربه بتا] پیشرفتی که رفتار و انیمیشن هیولاها نسبت به نسخه‌ی قبل داشتن فوق‌العادست و در حد یک نسل تفاوت رو در اونها میشه حس کرد.
- [طبق تجربه بتا] از محیط میشه حداکثر استفاده رو کرد و با آیتم‌های متنوع و ساختاری که هر محیط داره، خیلی راحت میشه روند مبارزه رو تغییر داد.
- تجربه‌ی مولتی پلیر بازی کاملا توی این نسخه ریحن فری شده و تمام بازیکنان از سرتاسر جهان، می‌تونن به هم وصل بشن و بازی رو با هم تجربه کنن...پس از نظر پیدا کردن پلیر خیالمون باید راحت باشه (مخصوصا با اعتیادی که ژاپنیا به MH دارن :D)
- [طبق تجربه بتا] وضعیت سرورها در بتا بسیار مناسب بود و خیلی راحت در عرض چند ثانیه می‌شد یه Squad تشکیل داد و شروع به شکار کرد.

بازی 6 بهمن برای PS4 و Xbox One و در پاییز 2018 برای PC عرضه میشه. اگه کسی قصد تهیه بازی رو در روزهای ابتدایی داره، همین‌ جا اعلام کنه و id خودشو بزاره که همه بتونن راحت یه گروه تشکیل بدن. منم سعی می‌کنم تو این روزهای پایانی که به عرضه مونده یه سری اطلاعات تکمیلی راجب اسلحه‌ها، هیولاها و روش‌های مبارزه توی تاپیک قرار بدم که همه با آمادگی بریم سراغ بازی <:-P

آخرین ویرایش:

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
نگاه اول بازی و وقتی که هنوز قلق بازی دستت نیوفتاده و هنوز ارمور و سلاح درست حسابی نداری همینطوریه
یه خورده که بیشتر بازی کردی و از ایتم ها و اسکیل ها بیشتر سر دراوردی اونوقت میوفتی رو غلتک
اگه می خوایی سریع تر پیشرفت کنی گروهی نرو تمام مانسترها رو تکی بزن
چندتا ویدئو از یوتیوب ببین چیزا خوبی بهت یاد میده چون بازی هیچ کمکی در زمینه پیشرفتت بهت نمیکنه
بعدش تو الان هنوز لولت پایینه و مانستر هایی که میزنی رنک پایینند برا همین کسی جوینت نمیشه چون الان اکثریت پلیرها لولشون 49 به بالاست و چون رنک پایین ایتم های درست حسابی نمیده و کارایی هم نداره اکثریت میرن برا ماسنتر های رنک بالا بذار وقتی لولت بالا رفت و رفتی سراغ الدر دراگون ها یا ماستر های High Rank اونوقت یه sos بزن میبینی زیر یک دقیقه 3 نفر جوینت میشه
تو هنوز به اوج لذت بازی نرسیدی وقتی بقدری قوی شدی که همین دیابلو رو زیر 5 دقیقه زدی اونوقت میفهمی چه بازیی گرفتی:D
من puki puki اونم رنکم پایینش رو تو 15 دقیقه میزدم ولی الان تو 1 دقیقه:D تازه این موقعست که لذت کشتن مانستر رو میفهمی:D
فقط میتونم بهت بگم تحمل کن تو این بازی نمیتونی یک دفعه قوی بشی روند پیشرفت تو این بازی خیلی کنده

یه عزیزی بنده رو ادد کرد رفتیم بازی دیروز وقتی نحوه فایت دادن با مانسترهارو دیدم پیش خودم گفتم اگه این داره بازی میکنه من دقیقا دارم چیکار میکنم؟؟؟:-s
بازی خیلی پر پیچ و خم هست گیم پلیش چون هنوز بعد 30 ساعت بازی یه سری مسائلو داره آموزش میده.
بنظرم بیشترین لذت بازی تو تیمی کار کردن هست چون برای مثال من خودم سلاح اصلیم اینسکت گلیو هست و با ست لباس لوما سریع میپرم پشت مانسترها و زمین گیرشون میکنم اما دیمج مشتی نمیده این سلاح و اینجا باید یکی باشه با سلاحی که دیمج مشتی بده چون اگه نباشه انگار فایت ناقص هست و یجای کار میلنگه.
بهترین حالت هم بنظرم رفتن با 1 یار کمکی هست چون 2تا پت بمونن برا ساپورت ولی اگه اطمینان نباشه به هم تیمی بنظرم اوردن 3تا یار خوبه.

یکی از نقاط بازی که بشدت متنفرم ازش اینه که چرا تمام لباسها یه نقطه ضعف دارن:-wحداقل اگه تو المانی فایده ندارن دیگه منفی نکنن!!!!یه سری لباس خوش استیل هستن ولی فایده انچنانی ندارن و یه سری فایده دارن ولی استیل ندارن!!!
تا اونجایی هم که خبر دارم و تو فرومهای خارجی خوندم همه توصیه میکنن ترکیبی استفاده کنیم ست لباسهارو ولی اینکار حالت فشن بودن شخصیتو به شدت کاهش میده[-(
حالا من یه خواسته دارم از دوستان اونم اینه چندتا ترکیبی پررو:Dپیشنهاد بدن به بنده
من تو قسمت داستانی تا زدن زورا مگداروس رفتم و البته ست کرین هم میتونم بسازم

• Like
Reactions: leonpro

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
یه عزیزی بنده رو ادد کرد رفتیم بازی دیروز وقتی نحوه فایت دادن با مانسترهارو دیدم پیش خودم گفتم اگه این داره بازی میکنه من دقیقا دارم چیکار میکنم؟؟؟:-s
بازی خیلی پر پیچ و خم هست گیم پلیش چون هنوز بعد 30 ساعت بازی یه سری مسائلو داره آموزش میده.
بنظرم بیشترین لذت بازی تو تیمی کار کردن هست چون برای مثال من خودم سلاح اصلیم اینسکت گلیو هست و با ست لباس لوما سریع میپرم پشت مانسترها و زمین گیرشون میکنم اما دیمج مشتی نمیده این سلاح و اینجا باید یکی باشه با سلاحی که دیمج مشتی بده چون اگه نباشه انگار فایت ناقص هست و یجای کار میلنگه.
بهترین حالت هم بنظرم رفتن با 1 یار کمکی هست چون 2تا پت بمونن برا ساپورت ولی اگه اطمینان نباشه به هم تیمی بنظرم اوردن 3تا یار خوبه.

یکی از نقاط بازی که بشدت متنفرم ازش اینه که چرا تمام لباسها یه نقطه ضعف دارن:-wحداقل اگه تو المانی فایده ندارن دیگه منفی نکنن!!!!یه سری لباس خوش استیل هستن ولی فایده انچنانی ندارن و یه سری فایده دارن ولی استیل ندارن!!!
تا اونجایی هم که خبر دارم و تو فرومهای خارجی خوندم همه توصیه میکنن ترکیبی استفاده کنیم ست لباسهارو ولی اینکار حالت فشن بودن شخصیتو به شدت کاهش میده[-(
حالا من یه خواسته دارم از دوستان اونم اینه چندتا ترکیبی پررو:Dپیشنهاد بدن به بنده
من تو قسمت داستانی تا زدن زورا مگداروس رفتم و البته ست کرین هم میتونم بسازم
اشتباه میکنی بازی طوری طراحی نشده که مثلا یک سلاح مکمل یه سلاح دیگه باشه تا مجبورت کنه تیمی بری همین اینسکت گلیو یکی از قوی ترین سلاح های بازیه و اگه کار کردن باهاش رو بلد باشی میره تو فاز دراگونی و انچنان ضربات قوی میزنه که خودت تعجب میکنی تازه این سلاح یک قابلینت داره که میتونی ضد هر مانتسر براش ترکیب ببندی(همون حشره که همراته) همین کافی که خرترین الدردراگون بازی یعنی نرگیگانه رو میشه باهاش تو 3 دقیقه زد
این که تیمی رفتن اونم با رفیقات بیشتر حال میده شکی درش نیست نه تنها این بازی بلکه تمام بازیا دیگه هم اینطورین
درمورد ست لباس هم باز باید ببینی چه سبکی دوس داری مانستر رو بزنی دوس داری بری تو دلش یه ست ارمور براش هست حساب شده و با احتیاط ولی با ضربات قوی باز یه ست براش هست
درضمن به پیشنهاد من بهتره الان تو فکر بستن ارمور نباشی چون تو هنوز نه بخش high rank رسیدی نه به بخش مانسترهای tempered اینو میگم چون تو الان اسکیل و ارمور های مورد نیاز برا ست کردن رو هنوز باز نکردی یه خورده جلو تر برو این بخش ها رو ازاد کردی بعدش برو تو یوتیوب انواع و اقسام ست ارمورهای مختلف رو ببین
راستی خیلی به این نقطه ضعف های لباس حساس نباش چیز خاصی نیستن تو این بازی مهم فقط اتک دادنته چون وقتی قوی بشی مانستر حتی فرصت اتک دادن بهت رو پیدا نمیکنه از اون سمت حتی اگه به یک از المنت های مانستره ارمورت حساس باشه باز مهم نیست چون تو دیگه اون موقع در استفاده صحیح از ایتم ها فول شدی برا همین دیگه برات مهم نیست

آخرین ویرایش:

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
اشتباه میکنی بازی طوری طراحی نشده که مثلا یک سلاح مکمل یه سلاح دیگه باشه تا مجبورت کنه تیمی بری همین اینسکت گلیو یکی از قوی ترین سلاح های بازیه و اگه کار کردن باهاش رو بلد باشی میره تو فاز دراگونی و انچنان ضربات قوی میزنه که خودت تعجب میکنی تازه این سلاح یک قابلینت داره که میتونی ضد هر مانتسر براش ترکیب ببندی(همون حشره که همراته) همین کافی که خرترین الدردراگون بازی یعنی نرگیگانه رو میشه باهاش تو 3 دقیقه زد
این که تیمی رفتن اونم با رفیقات بیشتر حال میده شکی درش نیست نه تنها این بازی بلکه تمام بازیا دیگه هم اینطورین
درمورد ست لباس هم باز باید ببینی چه سبکی دوس داری مانستر رو بزنی دوس داری بری تو دلش یه ست ارمور براش هست حساب شده و با احتیاط ولی با ضربات قوی باز یه ست براش هست
درضمن به پیشنهاد من بهتره الان تو فکر بستن ارمور نباشی چون تو هنوز نه بخش high rank رسیدی نه به بخش مانسترهای tempered اینو میگم چون تو الان اسکیل و ارمور های مورد نیاز برا ست کردن رو هنوز باز نکردی یه خورده جلو تر برو این بخش ها رو ازاد کردی بعدش برو تو یوتیوب انواع و اقسام ست ارمورهای مختلف رو ببین
راستی خیلی به این نقطه ضعف های لباس حساس نباش چیز خاصی نیستن تو این بازی مهم فقط اتک دادنته چون وقتی قوی بشی مانستر حتی فرصت اتک دادن بهت رو پیدا نمیکنه از اون سمت حتی اگه به یک از المنت های مانستره ارمورت حساس باشه باز مهم نیست چون تو دیگه اون موقع در استفاده صحیح از ایتم ها فول شدی برا همین دیگه برات مهم نیست
نه تو این یه مورد اشتباه میکنی بازی جوری طراحی شده که بشه از هر سلاحی تنهایی هم استفاده کرد ولی تمام سلاح هاش کاملا میتونن باهم ست شن بالاخره هر سلاحی هم نقطه ضعفی داره. اینقدر ترکیب ها و استراتژی های جدید میشه چید که تازه بازی پتانسیل اصلیشو بنظرم تو مولتی نشون میده. از دستش نده در کل.:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
نه تو این یه مورد اشتباه میکنی بازی جوری طراحی شده که بشه از هر سلاحی تنهایی هم استفاده کرد ولی تمام سلاح هاش کاملا میتونن باهم ست شن بالاخره هر سلاحی هم نقطه ضعفی داره. اینقدر ترکیب ها و استراتژی های جدید میشه چید که تازه بازی پتانسیل اصلیشو بنظرم تو مولتی نشون میده. از دستش نده در کل.:D
خب منم همینو گفتم که بد فهمیدی:D
گفتم بازی مجبورت نمیکنه حتما مولتی بری تمامیه سلاح ها به صورت تکی رو همه مانستر ها جواب میده
ولی خب به صورت مولتی هم میشه از سلاح ها به صورت ترکیبی استفاده کرد من خودمم قبول دارم مبارزات به صورت مولتی خیلی قشنگ تره همون چندباری که سرچ کردم و چند مانستر زدیم واقعا لذت بخش بود یکی تیرکون برمیداشت یکی چکش بر میداشت منم دوال برمیداشتم:D یکی هم با اینسکت گلیو همش رو کله مانستره بود:D
ولی خب بنظر من مولتیه بازی اگه با دوستات نباشی خیلی حال نمیده تو توییچ یا یوتیوب هم برو ویدوئو های استریم رو نگاه کن اکثریت دارن با رفیقاشون میزنن و کلی میخندن این بنظر من ارزش داره وگرنه این که sos بزنی و سه نفره دیگه بیان جوینت بشن که فقط می خوان مانستره رو بکشن تا فارم کنن بنظرم همون تکی بری ارزشش بیشتره

• Like
Reactions: leonpro

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
خب منم همینو گفتم که بد فهمیدی:D
گفتم بازی مجبورت نمیکنه حتما مولتی بری تمامیه سلاح ها به صورت تکی رو همه مانستر ها جواب میده
ولی خب به صورت مولتی هم میشه از سلاح ها به صورت ترکیبی استفاده کرد من خودمم قبول دارم مبارزات به صورت مولتی خیلی قشنگ تره همون چندباری که سرچ کردم و چند مانستر زدیم واقعا لذت بخش بود یکی تیرکون برمیداشت یکی چکش بر میداشت منم دوال برمیداشتم:D یکی هم با اینسکت گلیو همش رو کله مانستره بود:D
ولی خب بنظر من مولتیه بازی اگه با دوستات نباشی خیلی حال نمیده تو توییچ یا یوتیوب هم برو ویدوئو های استریم رو نگاه کن اکثریت دارن با رفیقاشون میزنن و کلی میخندن این بنظر من ارزش داره وگرنه این که sos بزنی و سه نفره دیگه بیان جوینت بشن که فقط می خوان مانستره رو بکشن تا فارم کنن بنظرم همون تکی بری ارزشش بیشتره
خب فکر کردم منظورت اینه سلاح ها جوری طراحی نشدن مکمل هم باشن چون واقعا کنار هم خیلی خوب
عمل میکنن هدف اصلیشونم همینه بنظرم. استراتژی های جالبی هم میشه چید که هر کس یه نقش داشته باشه مثل تانک و هیلر.
بازی با رفیقات و حرف زدن باهاشون که کلا همه جا صادقه لذت همه چیز دو چندان میشه.:D

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
داداش من تو بخش های رنک هستم.....الان اینجا بنظرت سگ جون ترین لباس کدومه؟؟؟
مثلا قیمت ساخت هر لباس زورا مگدوراس 9000 هست که واقعا پول کمی نیست تو این قسمت ولی قدرت المانهاش پایینه و قدرتش یجورایی انگار رو بقیه قسمتها هست که من آنچنان سر در نمیارم که بخواهم خوب ترکیب کنم.
من خودم از اینسکت گلیو شاخه پوکی پوکی استفاده میکنم که پویزن دیمج میزنه.....بنظرت بهتره ست آرمور پوکی پوکی بگیرم که پویزن دیمج مچ بشن و بیشتر بشه یا اینکه زیاد تو فکر یکی کردن لباس و سلاح نباشم؟؟؟

بنظرتون بهترین المان واسه بیشتر مانسترها کدومه؟؟؟
پویزن یا اسلیپ یا پارالایزز یا بلست؟؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
داداش من تو بخش های رنک هستم.....الان اینجا بنظرت سگ جون ترین لباس کدومه؟؟؟
مثلا قیمت ساخت هر لباس زورا مگدوراس 9000 هست که واقعا پول کمی نیست تو این قسمت ولی قدرت المانهاش پایینه و قدرتش یجورایی انگار رو بقیه قسمتها هست که من آنچنان سر در نمیارم که بخواهم خوب ترکیب کنم.
من خودم از اینسکت گلیو شاخه پوکی پوکی استفاده میکنم که پویزن دیمج میزنه.....بنظرت بهتره ست آرمور پوکی پوکی بگیرم که پویزن دیمج مچ بشن و بیشتر بشه یا اینکه زیاد تو فکر یکی کردن لباس و سلاح نباشم؟؟؟

بنظرتون بهترین المان واسه بیشتر مانسترها کدومه؟؟؟
پویزن یا اسلیپ یا پارالایزز یا بلست؟؟
نگاه کن اگه هنوز تو بخش low rank هستی نیازی نیست تو این بخشی به فکر ترکیب کردن ارمورهای مختلف باشی
الان تنها کاری که تو باید بکنی اینه که یه ست کامل لباس بگیری که دیفنس بالایی داشته باشه که فکر کنم در حال حاضر ست زورا دیفنس بالایی داشته مخصوصا که این ست قدرت بلست اسلحت رو هم افزایش میده
تو این بازی تو نباید نگران دوتا چیز باشی یکی طلاست یکی هم پوینه چون برا این که قوی بشی اینقدر مانستر فارم میکنی که پول و پوینتات سر به فلک میکشه
نگاه در مورد قدرت سلاح اینو بگم که هر مانستر به یکی دوتا المنت حساسه پس نمیشه گفت یه المنت برا همه جواب میده
اما اینو بگم که المنت سم بنظر من بدردنخورترین المنت بازیه(البته بعد از اسلیپ) چون حتی اگه بتونی ماسنتر رو سمی کنی باز دمیج زیادی بهش نمیده
بهتره بری سراغ المنت های دیگه بنظر من المنت بلست از همه بهتره بعدشم تاندر یا همون رعد و برق از این نظر بهت میگم بلست چون موقع اتک زدن به ماستر علاوه بر دمیج سلاحت المنت بلست نزدیک 100تا به مانستر دمیج میده حالا مهم نیست که مانستر به چی حساسیت داشته باشه از اون سمت هم ست ارمور زورا قدرت المنت بلست هم خیلی زیاد میکنه
ولی در کل سعی کن سلاح های مختلفی بر اساس نقطه ضعف مانستر ها بسازی

• Like
Reactions: reza_cowboy

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
نگاه کن اگه هنوز تو بخش low rank هستی نیازی نیست تو این بخشی به فکر ترکیب کردن ارمورهای مختلف باشی
الان تنها کاری که تو باید بکنی اینه که یه ست کامل لباس بگیری که دیفنس بالایی داشته باشه که فکر کنم در حال حاضر ست زورا دیفنس بالایی داشته مخصوصا که این ست قدرت بلست اسلحت رو هم افزایش میده
تو این بازی تو نباید نگران دوتا چیز باشی یکی طلاست یکی هم پوینه چون برا این که قوی بشی اینقدر مانستر فارم میکنی که پول و پوینتات سر به فلک میکشه
نگاه در مورد قدرت سلاح اینو بگم که هر مانستر به یکی دوتا المنت حساسه پس نمیشه گفت یه المنت برا همه جواب میده
اما اینو بگم که المنت سم بنظر من بدردنخورترین المنت بازیه(البته بعد از اسلیپ) چون حتی اگه بتونی ماسنتر رو سمی کنی باز دمیج زیادی بهش نمیده
بهتره بری سراغ المنت های دیگه بنظر من المنت بلست از همه بهتره بعدشم تاندر یا همون رعد و برق از این نظر بهت میگم بلست چون موقع اتک زدن به ماستر علاوه بر دمیج سلاحت المنت بلست نزدیک 100تا به مانستر دمیج میده حالا مهم نیست که مانستر به چی حساسیت داشته باشه از اون سمت هم ست ارمور زورا قدرت المنت بلست هم خیلی زیاد میکنه
ولی در کل سعی کن سلاح های مختلفی بر اساس نقطه ضعف مانستر ها بسازی
اره خودمم به این نتیجه رسیدم که واقعا دیمج کمی میده تو این مقطع بعد اینکه سمی میشه هر تقریبا 2 ثانیه 10 تا دیمج میده شبیه جوک میمونه.
میرم سراغ بلست و تاندر......اولویت بنظرم بلست بزارم بهتره چون فرومهای خارجی همه دنبال بلست هستن واسه سلاح و آرمور
این ماموریتهایی که 3تا گربه میفرستیم بنظرت اصلا ارزش 600 پوینت داره؟؟؟
واسه ساخت ترپ و ترنک بمب بنظرت ساختشون به صرفه تر هست یا خریدشون با 20 پوینت؟؟؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اره خودمم به این نتیجه رسیدم که واقعا دیمج کمی میده تو این مقطع بعد اینکه سمی میشه هر تقریبا 2 ثانیه 10 تا دیمج میده شبیه جوک میمونه.
میرم سراغ بلست و تاندر......اولویت بنظرم بلست بزارم بهتره چون فرومهای خارجی همه دنبال بلست هستن واسه سلاح و آرمور
این ماموریتهایی که 3تا گربه میفرستیم بنظرت اصلا ارزش 600 پوینت داره؟؟؟
واسه ساخت ترپ و ترنک بمب بنظرت ساختشون به صرفه تر هست یا خریدشون با 20 پوینت؟؟؟
ار برا اوایل بازی ارزش داره ولی دیگه به اخرای بازی برسی خیلی بصرفه نیست
بخری بهتره تو وقتت صرفه جویی میکنه

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
990
نام
امیر حسین
تا حالا به هیچ بازی ای اینقد معتاد نشدم. بازی یه بازی کاملا فان و در عین حال بی نهایت حرفه ای هست. نمیدونم چرا منو یاد بلاد بورن میندازه :D حس میکنم دارم بلاد بورن فان بازی میکنم. تا الان 160 ساعت بازی کردم و در اخرین کوئستی که داشتم نرگینگانته رو زدم. اسلحه ای که معتادش شدم switch axe هست که واقعا شاهکاره مخصوصا اگه المنتال اتک blast بهش بدی. سخت ترین باسی که تاحالا باهاش مواجه شدم deviljho ملعون بود که واقعا تکی نتونستم بزنمش. ولی مابقی رو تکی زدم.
یه مسئله ای که هست اینه که تروفی هاش به طرز باور نکردنی ای سخته. اگه کسی به دنبال پلات کردن بازی باشه قطعا دوتا تروفی miniator crown و giant crown رو باهاش مواجه میشه.واقعا این تروفی ها سخت و وقت گیره. مسئله ی بعدی هم کوئست هایی هست که به عنوان کمک کننده به sos flare ئه بقیه جواب میدی و میری کمکشون. بارها به این مسئله برخوردم که تا لحظه ی کشتن مانستر پیش رفتیم (یه تیم 4 نفره) بعد طرف یهو از عمد لفت داده و کوئست failed شد. واقعا چنین ادمای مریضی نمیدونم چرا هنوز هستن واقعا :D
فعلا از ادامه ی بازی دست کشیدم و دارم به بقیه کمک میکنم تا متریال جمع کنم. بازی شاهکاره.
اگه کسی پایه بود بیاد یه تیم تشکیل بدیم بریم slay کنیم مانستر ها رو تا همه ی gold crown ها رو بگیریم و پلاتش کنیم.

• Like
Reactions: blechh

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
امروز بعد از ظهر همش از انلاينش هم من و هم دوستام ديسكانكت شديم ?! تا حالا ديسكانكت نشده بوديم ولي امروز ٤_٥ بار اينطور شده !( نت هامون هم متفاوته و مشكلي هم نداشت )
كسي اين مشكلو امروز داشته تو ps4?!

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
تا حالا به هیچ بازی ای اینقد معتاد نشدم. بازی یه بازی کاملا فان و در عین حال بی نهایت حرفه ای هست. نمیدونم چرا منو یاد بلاد بورن میندازه :D حس میکنم دارم بلاد بورن فان بازی میکنم. تا الان 160 ساعت بازی کردم و در اخرین کوئستی که داشتم نرگینگانته رو زدم. اسلحه ای که معتادش شدم switch axe هست که واقعا شاهکاره مخصوصا اگه المنتال اتک blast بهش بدی. سخت ترین باسی که تاحالا باهاش مواجه شدم deviljho ملعون بود که واقعا تکی نتونستم بزنمش. ولی مابقی رو تکی زدم.
یه مسئله ای که هست اینه که تروفی هاش به طرز باور نکردنی ای سخته. اگه کسی به دنبال پلات کردن بازی باشه قطعا دوتا تروفی miniator crown و giant crown رو باهاش مواجه میشه.واقعا این تروفی ها سخت و وقت گیره. مسئله ی بعدی هم کوئست هایی هست که به عنوان کمک کننده به sos flare ئه بقیه جواب میدی و میری کمکشون. بارها به این مسئله برخوردم که تا لحظه ی کشتن مانستر پیش رفتیم (یه تیم 4 نفره) بعد طرف یهو از عمد لفت داده و کوئست failed شد. واقعا چنین ادمای مریضی نمیدونم چرا هنوز هستن واقعا :D
فعلا از ادامه ی بازی دست کشیدم و دارم به بقیه کمک میکنم تا متریال جمع کنم. بازی شاهکاره.
اگه کسی پایه بود بیاد یه تیم تشکیل بدیم بریم slay کنیم مانستر ها رو تا همه ی gold crown ها رو بگیریم و پلاتش کنیم.
در خدا بودن سوییچ اکس شکی نیست من خودم از هر المنتش یه سلاح دارم
ولی بر اساس تجربه بنظرم این سلاح تا یه حدی جواب میده یعنی این که فوقش این سلاح جواب بده برا مانستر های رنک پایینه(low rank):D و اگه بری سراغ هایی رنک ها مدت مبارزت رو خیلی طولانی میکنه و کسل کننده
سلاح های long sword و hammer و گان لنس درسته به راحتیه سوییچ اکس نیستن ولی بنظرم مبارزه باهاشون هم خیلی قشنگ تره و هم خیلی قویترن مخصوصا long sword و hammer:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
امروز بعد از ظهر همش از انلاينش هم من و هم دوستام ديسكانكت شديم ?! تا حالا ديسكانكت نشده بوديم ولي امروز ٤_٥ بار اينطور شده !( نت هامون هم متفاوته و مشكلي هم نداشت )
كسي اين مشكلو امروز داشته تو ps4?!

مطمعنی از نتت نبوده؟ چون من خودم امروز نتم آشغال شده بود (آشغالتر)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
در خدا بودن سوییچ اکس شکی نیست من خودم از هر المنتش یه سلاح دارم
ولی بر اساس تجربه بنظرم این سلاح تا یه حدی جواب میده یعنی این که فوقش این سلاح جواب بده برا مانستر های رنک پایینه(low rank):D و اگه بری سراغ هایی رنک ها مدت مبارزت رو خیلی طولانی میکنه و کسل کننده
سلاح های long sword و hammer و گان لنس درسته به راحتیه سوییچ اکس نیستن ولی بنظرم مبارزه باهاشون هم خیلی قشنگ تره و هم خیلی قویترن مخصوصا long sword و hammer:D

شدیدا مخالفم

شما حتی با sword and shield میتونی سریع Elder Dragon هارم بزنی به شرطی که واقعا باهاش خوب بلد باشی

این بازی همه سلاح هاش شدید بالانس شدن و هیچوقت نمیتونی بگی فلان سلاح از یه جایی به بعد نسبت به بقیه ضعیف میشه و . . .

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
مطمعنی از نتت نبوده؟ چون من خودم امروز نتم آشغال شده بود (آشغالتر)
شما ديسكانكت نشدي ?!
اخه يكيمون شاتل يكي هاي وب و يكي هم اسياتك ! يعني هر سه تا همزمان خراب شدن?!
تست كانكشن هم ميزنيم همه موارد اوكيه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر