Multi Platform Monster Hunter: World

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 26, 2018
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
MHWorld_E3_art1.jpg

Publisher and Developer : Capcom
Genre: Action RPG
Platforms : PS4 - Xbox One - PC
Release Date: January 26 2018

حالا که فقط حدود 20 روز به عرضه مونده، یه تاپیک برای اخبار، هماهنگی و پیدا کردن تیم برای Co-op لازمه. یه سری اطلاعات تایید شده از بازی + اطلاعاتی که خودم از تجربه‌ی بتا بدست آوردم رو در زیر بصورت تیتروار اعلام می‌کنم که اگه احیانا کسی با بازی آشنا نیست یا اینکه از محتویات بازی اطلاعی نداره، برای تجربه‌ی بازی آماده بشه:

- محتوای داستانی بازی حدود 40 تا 50 ساعت طول می‌کشه و طبق معمولِ نسخه‌های قبل، بعدش تازه ماجرای اصلی شروع میشه که اونم مولتی‌پلیر و Co-op هستش که باعث میشه صدها ساعت دیگه، واسه شکار هیولاهای مختلف و چلنج‌های هفتگی و البته ارتقای اسلحه‌ها و زره‌ها صرف بشه!
- برخلاف نسخه‌های قبلی، کمپین داستانی فقط یه بخش تمرینی برای بخش چند نفره نیست و چالش‌های بزرگ رو هم شامل میشه.
- طبق گفته کارگردان، بازی بعد از عرضه، از رویدادهای هفتگی و آپدیت‌های منظم و رایگان زیادی بهره خواهد برد.
- بازی هم بصورت آفلاین و هم بصورت آنلاین قابل بازیه و حتما نیازی نیست همیشه به اینترنت وصل باشید.
- اغلب مراحل و ماموریت‌ها رو میشه بصورت Co-op که تا حداکثر 4 نفر هست، تکمیل کرد.
- [طبق تجربه بتا] تمام 14 اسلحه‌ی بازی کاملا از نظر کنترل، عملکرد و قابلیت‌ها، متفاوت هستند و ماهر شدن در هر کدومشون، دقت و تمرین جداگانه رو لازم داره.
- [طبق تجربه بتا] برخلاف نسخه‌های قبل، هیچ لودینگ و معطلی خاصی، بین مناطق مختلف وجود نداره و مپ‌های بازی کاملا یکپارچه هستند.
- [طبق تجربه بتا] هوش مصنوعی هیولاها پیشرفت عظیمی کرده و کاملا هوشمندانه، وضعیت نبرد رو بررسی می‌کنن و از هر وسیله‌ای (مثل محیط، عقب‌نشینی و هیولاهای دیگه) برای شکست دادنتون استفاده می‌کنن.
- [طبق تجربه بتا] پوشش گیاهی و جانوری و محیط‌ها کاملا پویا هستند و حس یک حیات وحش واقعی رو منتقل می‌کنند.
- [طبق تجربه بتا] پیشرفتی که رفتار و انیمیشن هیولاها نسبت به نسخه‌ی قبل داشتن فوق‌العادست و در حد یک نسل تفاوت رو در اونها میشه حس کرد.
- [طبق تجربه بتا] از محیط میشه حداکثر استفاده رو کرد و با آیتم‌های متنوع و ساختاری که هر محیط داره، خیلی راحت میشه روند مبارزه رو تغییر داد.
- تجربه‌ی مولتی پلیر بازی کاملا توی این نسخه ریحن فری شده و تمام بازیکنان از سرتاسر جهان، می‌تونن به هم وصل بشن و بازی رو با هم تجربه کنن...پس از نظر پیدا کردن پلیر خیالمون باید راحت باشه (مخصوصا با اعتیادی که ژاپنیا به MH دارن :D)
- [طبق تجربه بتا] وضعیت سرورها در بتا بسیار مناسب بود و خیلی راحت در عرض چند ثانیه می‌شد یه Squad تشکیل داد و شروع به شکار کرد.

بازی 6 بهمن برای PS4 و Xbox One و در پاییز 2018 برای PC عرضه میشه. اگه کسی قصد تهیه بازی رو در روزهای ابتدایی داره، همین‌ جا اعلام کنه و id خودشو بزاره که همه بتونن راحت یه گروه تشکیل بدن. منم سعی می‌کنم تو این روزهای پایانی که به عرضه مونده یه سری اطلاعات تکمیلی راجب اسلحه‌ها، هیولاها و روش‌های مبارزه توی تاپیک قرار بدم که همه با آمادگی بریم سراغ بازی <:-P

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تو یوتیوب کل محتوای بهاری که قراره تو بهار بیاد فاش شده
این دی ال سیه فکر کنم قراره 22 مارچ بیاد
قرار هم هست تو این اپدیت تمام سلاح ها به طرز عجیبی buff بشن:| این مانستر جدید هم من فکر میکردم کوچک تر از این حرف ها باشه ولی انگار خیلی بزرگه حتی ویدئو مبارزش با bazelgeuse هم گذاشتن:| این لامصب خیلی خره کوچک بزرگ حالیش نمیشه همه رو میزنه:D
متاسفانه اپگرید great sword این مانستره رو هم دیدم فقط میتونم بگم خیلی خوشگله:D بخش hub بازی هم یه تغییرات ظاهری میکنه میشه مثل نایت کلابا:D
اگه نمی خواید بیشتر از این چیزایی که من براتون اسپویل کردم ندونید فقط تو یوتیوب نرید:D
پ.ن: بنظرم بجا این اسکین های مسخره که نه میشه به صورت کاستوم ازشون استفاده کرد و نه قدرت خاصی دارن بیان رو مانستر های جدید کار کنن البته همین طرف که کل محتوای بهاری رو اسپویل کرد گفت کلا قراره 4تا مانستر به بازی اضافه بشه
بنظر خودم فکر نکنم بیشتر از این به بازی مانستر اضافه بشه چون از یه طرف تعداد لوکیشن های بازی کمه و از طرف دیگه هم مپ بازی زیادی شلوغ میشه چون بلاخره مانستر ها تو مپ بازی در حال چرخشن و اگه تعدادشون زیاد بشه بازی اون بالانس رو نداره مگه این که بخوان یه لوکیشن جدید اضافه بکنن که خیلی بعیده همین الانش که نگاه میکنم هر لوکیشن ظرفیت بیشتر از یه مانستر اضافه رو دیگه نداره که خب میشه همون چهار یا پنج مانستر
اپدیت سیزن که ایونت داره و تاور بازیو تغییر میده ظاهرشو تو‌ اپریل میاد فک کنم مانستره فقط تو ۲۲م مارچ میاد.
اینام مثل warframe میخوان بین بازیکنا مسابقه طراحی اسلحه اینا بزارن که یکیشون گویا برندم شده و تو‌اپریل یه great sword که طراحی یکی از بازیکناس اضافه میشه که بنظر خیلی خفن میومد.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تو یوتیوب کل محتوای بهاری که قراره تو بهار بیاد فاش شده
این دی ال سیه فکر کنم قراره 22 مارچ بیاد
قرار هم هست تو این اپدیت تمام سلاح ها به طرز عجیبی buff بشن:| این مانستر جدید هم من فکر میکردم کوچک تر از این حرف ها باشه ولی انگار خیلی بزرگه حتی ویدئو مبارزش با bazelgeuse هم گذاشتن:| این لامصب خیلی خره کوچک بزرگ حالیش نمیشه همه رو میزنه:D
متاسفانه اپگرید great sword این مانستره رو هم دیدم فقط میتونم بگم خیلی خوشگله:D بخش hub بازی هم یه تغییرات ظاهری میکنه میشه مثل نایت کلابا:D
اگه نمی خواید بیشتر از این چیزایی که من براتون اسپویل کردم ندونید فقط تو یوتیوب نرید:D
پ.ن: بنظرم بجا این اسکین های مسخره که نه میشه به صورت کاستوم ازشون استفاده کرد و نه قدرت خاصی دارن بیان رو مانستر های جدید کار کنن البته همین طرف که کل محتوای بهاری رو اسپویل کرد گفت کلا قراره 4تا مانستر به بازی اضافه بشه
بنظر خودم فکر نکنم بیشتر از این به بازی مانستر اضافه بشه چون از یه طرف تعداد لوکیشن های بازی کمه و از طرف دیگه هم مپ بازی زیادی شلوغ میشه چون بلاخره مانستر ها تو مپ بازی در حال چرخشن و اگه تعدادشون زیاد بشه بازی اون بالانس رو نداره مگه این که بخوان یه لوکیشن جدید اضافه بکنن که خیلی بعیده همین الانش که نگاه میکنم هر لوکیشن ظرفیت بیشتر از یه مانستر اضافه رو دیگه نداره که خب میشه همون چهار یا پنج مانستر

البته طرف اسپویل نکرده و کلمه فاش شدن اشتباهه و خود سازنده ها رسمی همه چیز رو گفتن و خبر رسمی رو بازگو کردن اسپویل نیست D: هر بازی هر محتوایی میخواد براش بیاد قبلش سازنده ها نشون میدن ملت چی رو قراره تجربه بکنن D:

باف سلاح ها به شدت مسخرست دقیقا قراره گند بزنن به بازی با این کارش همین جوریش بازی بازیه زیاد سختی نیست و حالا یه سری سلاح ها قراره وحشتناک باف بشن :\

و اون اسکین ها اتفاقا خیلی هم خوبن D: بعد خب کسایی که اسکین رو طراحی میکنن همونایی نیستن که مانسترا رو طراحی میکنن لزوما و اصلا کارشون جوری نیست که حالا که دارن اسکین طراحی میکنن پس نمیتونن مانستر جدید بزارن تو بازی

اسکین ها اتفاقا برا خیلیا مثل من خیلی مهمن

احتمال 100 درصد اینا سیزن پس برا بازی معرفی میکنن و توش یه لوکیشن جدید حداقل میزارن

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
البته طرف اسپویل نکرده و کلمه فاش شدن اشتباهه و خود سازنده ها رسمی همه چیز رو گفتن و خبر رسمی رو بازگو کردن اسپویل نیست D: هر بازی هر محتوایی میخواد براش بیاد قبلش سازنده ها نشون میدن ملت چی رو قراره تجربه بکنن D:

باف سلاح ها به شدت مسخرست دقیقا قراره گند بزنن به بازی با این کارش همین جوریش بازی بازیه زیاد سختی نیست و حالا یه سری سلاح ها قراره وحشتناک باف بشن :\

و اون اسکین ها اتفاقا خیلی هم خوبن D: بعد خب کسایی که اسکین رو طراحی میکنن همونایی نیستن که مانسترا رو طراحی میکنن لزوما و اصلا کارشون جوری نیست که حالا که دارن اسکین طراحی میکنن پس نمیتونن مانستر جدید بزارن تو بازی

اسکین ها اتفاقا برا خیلیا مثل من خیلی مهمن

احتمال 100 درصد اینا سیزن پس برا بازی معرفی میکنن و توش یه لوکیشن جدید حداقل میزارن
چم اخه این چیزایی که من دیدم مال یک هفته پیش بود و هنوز هیچ سایتی در مورد این اپدیت چیزی نگفته بود برا همین فکر کردم دارن اسپویل میکنن

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
کوئست مانستر جدید رسما بهترین کوئست تو بازی بوده
این ماسنتر هم خرترین مانستر بازی تشریف دارن اومد جگرا رو با دهن گرفت داشت باهاش منو میزد:| خیلی گنده تشریف دارن:))
ولی از همه مهم تر اپگرید اسلحه هاشه اسلحه های این مانستر به کل شکل سلاح رو تغییر میده یعنی اگه همه مانستر ها یه همچین اپگریدی داشتن چی میشد سلاح دوالش رو دیدین؟ وایییی:|

• Like
Reactions: FUTURE

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
کوئست مانستر جدید رسما بهترین کوئست تو بازی بوده
این ماسنتر هم خرترین مانستر بازی تشریف دارن اومد جگرا رو با دهن گرفت داشت باهاش منو میزد:| خیلی گنده تشریف دارن:))
ولی از همه مهم تر اپگرید اسلحه هاشه اسلحه های این مانستر به کل شکل سلاح رو تغییر میده یعنی اگه همه مانستر ها یه همچین اپگریدی داشتن چی میشد سلاح دوالش رو دیدین؟ وایییی:|
کلا همه اسلحه هاش خوبه.switch blade که طراحیش واقعا فوق العادس دمیج بماند:D

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
علاقه ی عجیبی به جویدنم داره این مانستره:))
زره اش حیف به درد نمیخوره ولی اسلحه هاش عجیب قویه شاخه نرگی رو بدرد نخور کردن اینجوری.

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
بله جناب deviljho تازه پتانسیلشون تو حالت tempered شکوفا میشه. یه کوئست رفتم سه نفرو به یه جگرا سینگل هیت کشت. خود جگرا هم فکر نمیکرد بتونه زمانی اینقدر خطرناک باشه.:|

• Like
Reactions: blechh

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
بازی یجورایی خیلی سخت برام نمیدونم دلیلش چیه!!!@-)
دهنم سرویس شد دیابلو الان زدم تازه با کمک هی نوبا میومدن 3 بار میمردن تموم میشد کوئست:-<
دیگه دارم کم کم بیخیال بازی میشم چون واقعا سیستم کمک گرفتن از بقیه پلیرها مسخره هست بعد 15 دقیقه شلیک فلر تو بازی 1 نوب میاد که اصلا معلوم نیست چیکار میکنه زرتی میمیره.....با سیستم مبارزات و کرفت بازی خیلی حال میکنم ولی تکی اصلا حریف نمیشم چون واقعا مغزم نمیکشه با هر باس 30 تا 40 دقیقه فایت بدم با کلی تمرکز و بعدش زرتی باس بعدی بیاد.
حیف تیم ندارم وگرنه بازی شیرشو میکشیدم.

• Like
Reactions: leonpro

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
دوستان يه سلاح خوب معرفي كنيد
من تازه شروع كردم و با great sword كار مي كنم ولي احساس مي كنم زيادي كنده اتك دادن باهاش !

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
بازی یجورایی خیلی سخت برام نمیدونم دلیلش چیه!!!@-)
دهنم سرویس شد دیابلو الان زدم تازه با کمک هی نوبا میومدن 3 بار میمردن تموم میشد کوئست:-<
دیگه دارم کم کم بیخیال بازی میشم چون واقعا سیستم کمک گرفتن از بقیه پلیرها مسخره هست بعد 15 دقیقه شلیک فلر تو بازی 1 نوب میاد که اصلا معلوم نیست چیکار میکنه زرتی میمیره.....با سیستم مبارزات و کرفت بازی خیلی حال میکنم ولی تکی اصلا حریف نمیشم چون واقعا مغزم نمیکشه با هر باس 30 تا 40 دقیقه فایت بدم با کلی تمرکز و بعدش زرتی باس بعدی بیاد.
حیف تیم ندارم وگرنه بازی شیرشو میکشیدم.
نگاه اول بازی و وقتی که هنوز قلق بازی دستت نیوفتاده و هنوز ارمور و سلاح درست حسابی نداری همینطوریه
یه خورده که بیشتر بازی کردی و از ایتم ها و اسکیل ها بیشتر سر دراوردی اونوقت میوفتی رو غلتک
اگه می خوایی سریع تر پیشرفت کنی گروهی نرو تمام مانسترها رو تکی بزن
چندتا ویدئو از یوتیوب ببین چیزا خوبی بهت یاد میده چون بازی هیچ کمکی در زمینه پیشرفتت بهت نمیکنه
بعدش تو الان هنوز لولت پایینه و مانستر هایی که میزنی رنک پایینند برا همین کسی جوینت نمیشه چون الان اکثریت پلیرها لولشون 49 به بالاست و چون رنک پایین ایتم های درست حسابی نمیده و کارایی هم نداره اکثریت میرن برا ماسنتر های رنک بالا بذار وقتی لولت بالا رفت و رفتی سراغ الدر دراگون ها یا ماستر های High Rank اونوقت یه sos بزن میبینی زیر یک دقیقه 3 نفر جوینت میشه
تو هنوز به اوج لذت بازی نرسیدی وقتی بقدری قوی شدی که همین دیابلو رو زیر 5 دقیقه زدی اونوقت میفهمی چه بازیی گرفتی:D
من puki puki اونم رنکم پایینش رو تو 15 دقیقه میزدم ولی الان تو 1 دقیقه:D تازه این موقعست که لذت کشتن مانستر رو میفهمی:D
فقط میتونم بهت بگم تحمل کن تو این بازی نمیتونی یک دفعه قوی بشی روند پیشرفت تو این بازی خیلی کنده
دوستان يه سلاح خوب معرفي كنيد
من تازه شروع كردم و با great sword كار مي كنم ولي احساس مي كنم زيادي كنده اتك دادن باهاش !
خب تو الان سخت ترین سلاح بازی رو اونم اول کار برداشتی:D
برا شروع از دوال بلید یا سوییچ اکس استفاده کن خیلی استفاده ازشون راحته
البته میتونی از long sword هم استفاده کنی پر استفاده ترین سلاح تو بازیه ولی قبلش برو تو یوتیوب روش استفاده ازش رو یاد بگیر این سلاح وجشتناک قویه یادگیریش سخت نیست و کمبوهای سختی هم نداره ولی خب یه قلق داره که با یه خورده تمرین یاد میگیری اگه هم باهاش حال نکردی Hammer رو بردار اونم مثل همین سلاحه یه چندتا قلق داره که با تمرین یاد میگیری

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
خب تو الان سخت ترین سلاح بازی رو اونم اول کار برداشتی:D
برا شروع از دوال بلید یا سوییچ اکس استفاده کن خیلی استفاده ازشون راحته
البته میتونی از long sword هم استفاده کنی پر استفاده ترین سلاح تو بازیه ولی قبلش برو تو یوتیوب روش استفاده ازش رو یاد بگیر این سلاح وجشتناک قویه یادگیریش سخت نیست و کمبوهای سختی هم نداره ولی خب یه قلق داره که با یه خورده تمرین یاد میگیری اگه هم باهاش حال نکردی Hammer رو بردار اونم مثل همین سلاحه یه چندتا قلق داره که با تمرین یاد میگیری
تو قسمت سوييج اكس از بين proto iron axe وbone axe وdragonbone axe كدوم بهتره?!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
تو قسمت سوييج اكس از بين proto iron axe وbone axe وdragonbone axe كدوم بهتره?!
اینا هر کدوم زیر شاخه اپگرید مخصوص به خودشون رو دارن
ولی زیر شاخه bone معمولا بیشترین تنوع اپگرید رو داره برا شروع همین زیر شاخه خوبه
اما بهترینش دراگون هست که فعلا برای شروع بکارت نمیاد

• Like
Reactions: victor hogo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر