Multi Platform PlayerUnknown's Battlegrounds

سازنده
KRAFTON
تاریخ انتشار
December 2017
ناشر
KRAFTON
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی PlayerUnknown's Battlegrounds که در سبک بتل رویال میباشد ابتدای سال جاری توسط Bluehole به صورت دسترسی زودهنگام برای استیم منتشر شد. پابجی از همان ابتدا توانست مخاطبین بسیاری را جذب خود نماید و در حال حاضر با فروش 50 میلیون نسخه ایی پنچمین بازی پرفروش تاریخ است. نسخه X1 با همکاری مایکروسافت در تاریخ 21 آذر سال 96 منتشر شد.

همچنین نسخه PS4 بازی بعد از یکسال برای PS4 تایید و در 16 آذر منتشر خواهد شد.

a02ba96e-3c45-40a8-97b5-b24e87a59eb5.jpg

Developer: PUBG Corporation
Platforms: Xbox One، PS4
Genre: Battle royale
Mode: Multiplayer
Price: 30 USD

دارندگان کنسول Xbox One باید بدانید این اثر بر روی سرویس ارزان قیمت Xbox Game Pass دردسترس میباشد

سبک بازی بدین گونه است که شما به همراه 99 بازیکن دیگر سوار بر هواپیما بر روی نقشه با مساحت 8*8 کیلومتر حرکت میکنید و در زمان مناسب باید از هواپیما خارج شده و در محل مناسب فرود بیایید و تلاش کنید تا اخرین نفر مقابل دیگر بازیکنان زنده بمانید، پابجی به دو صورت اول و سوم شخص قابل بازی میباشد. گفتنی است دسترسی بازیکنان به محیط نقشه به صورت زمانی با دایره ایی ابی رنگ که مشخص است محدود و محدود تر میشود. همچنین بازی حالت گروهی هم دارد و شما میتوانید تا 4 نفر به صورت تیمی وارد نقشه بشوید و برای بقا به مبارزه بپردازید تا انتها برنده بشوید.

لوت کردند یکی از ویزگی های مهم بازی میباشد زیرا شما در ابتدای ورود به نقشه هیچ مهماتی ندارید و باید با گشتن ساختمان ها در محیط بازی لباس، سلاح، ماشین و ... برای خود تهیه کنید. همچنین بازیکنهای کشته شده قابل لوت شدن میباشند.

در انتهای هر مسابقه با توجه به مدت زمانی که زنده مانده اید، تعداد بازیکن های که به انها اسیب زده و یا کشته اید مقدار پولی به شما داده میشود که برای خرید کیس ها قابل استفاده میباشد.

پابجی از قدرت بیشتر Xbox One X بهره میبرد و داری بافت های بهتر، رزولیشن بالاتر، HDR و موارد دیگر است. ولیکن بازی بر روی One معمولی و X به صورت 30 فریم اجرا خواهد شد که به گفته سازندگان ممکن است در اینده شاید دست خوش تغییر بشود.

وظیفه پورت نسخه Xbox One بازی ابتدا اعلام شد توسط یک استدیو اسپانیایی به نام Anticto انجام خواهد پذیرفت، اما سپس با اعلام خبر انتشار بازی توسط مایکروسافت سخن از همکاری بیشتر استدیو های فرست پارتی این کمپانی امد، از جمله همکاری Rare برای بهبود تکنیک های رندر آب، استدیو کوالیشن برای پورت بازی و ...
همچنین وظیفه پورت بازی برای PS4 بر عهده استدیو داخلی پابجی کورپ است

نقشه های قابل دردسترس بازی:
Untitled.png

ویدیو تست فریم بازی: (یوتیوب)

تاپیک اپدیت خواهد

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یک سرور اوقیانوسیه هم به بازی اضافه شده فریم ریت کلا خیلی از روزای اول بهتر شده فکر میکنم تو سرورا هم مشکلاتی بوده چون هنوز اپدیتی ندادن برا کلاینت ها ولی پرفورمنس به وضوح بهتر شده از نسبت به روزای اول
بازی واقعاً حرفه ای هست مخفی کاری، شوتینگ، سرعت، باز بودن انتخاب استراتژی به راحتی جزو پنج تا بازی برتر این نسل هست
صحنه هایی که تو مخفی کاری این بازی برام پیش اومد همیشه تو متال گیر و سری سل و گوست ریکون تام کلنسی دنبالشون میگشتم ولی با اختلاف اینجا سرتر هست

من فکر میکردم چشمام عادت کرده پس بگو نه انگاری وضع فریم واقعا بهتر شده :D

بهترین نتیجه ای که کسب کردی چی بوده ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
Xbox Game Preview Patch Notes #1

اولین پچ بازی تا چند ساعت دیگه منتشر میشه. از جمله تغییرات، بهبود وضعیت تکنیکی و بصری بازی. همچنین استفاده از کیبورد هم از بازی حذف شده که خبر خوبیه و بازی بالانس میشه اگه به خوبی این قابلیت مسدود شده باشه.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من فکر میکردم چشمام عادت کرده پس بگو نه انگاری وضع فریم واقعا بهتر شده :D

بهترین نتیجه ای که کسب کردی چی بوده ؟
اول تو دو نفره و چهار نفره و چهارم تو تکنفره
نه یکسری ایرادات تو سه چهار روز اول تو سرورا بود که گویا الان بهتر شده
درضمن یک دست هم بعد از پچ جدید بازی کردم بازی خیلی خیلی روون تر شده از نظر فریم

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
13744b23-3d54-4f60-887c-bc47e6b13aef.PNG

تو چهار نفره هم یکبار اول شدم :D

در تایید حرف دوستمون mbox وضعیت فریم ریت بازی بعد از اپدیت خیلی بهتر شده البته هنوز جای کار داره ولی خب نسبت به روز اول بهتر شده
+
ورژن یک بازی برای Pc عرضه شده که دارای نقشه صحراست، تیم سازنده تایید کرده اوایل 2018 به نسخه One اضافه میشه. و اینکه یکسری قابلیت های دیگه هم مثل Replay mode داره که میتونید بازیهای گذشته اتون رو به صورت کامل نگاه کنید و کاستوم مچ (البته فعلا برای یکسری یوزرها فعال هست)

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
13744b23-3d54-4f60-887c-bc47e6b13aef.PNG

تو چهار نفره هم یکبار اول شدم :D

در تایید حرف دوستمون mbox وضعیت فریم ریت بازی بعد از اپدیت خیلی بهتر شده البته هنوز جای کار داره ولی خب نسبت به روز اول بهتر شده
+
ورژن یک بازی برای Pc عرضه شده که دارای نقشه صحراست، تیم سازنده تایید کرده اوایل 2018 به نسخه One اضافه میشه. و اینکه یکسری قابلیت های دیگه هم مثل Replay mode داره که میتونید بازیهای گذشته اتون رو به صورت کامل نگاه کنید و کاستوم مچ (البته فعلا برای یکسری یوزرها فعال هست)
من امروز تکنفره باز هم دوم شدم سر یک اشتباه واقعاً شبیه سازی، استرس و جذابیت و واقع گرایی این بازی بینهایت هست
مثل اینکه اینا روی X1 هم قراره مثل PC یه سال ملت رو مجبور به بازی با شرایط داغون بکنن تا به یه جایی برسونن :D
فکر کنم روی ایکس باکس سریع تر کار کنن احتمالا بین سه تا شش ماه باری کاملا فیکس شه

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
پچ دوم هم برای بازی ریلیز شد

Optimization
  • Continued performance optimizations​
In-game
  • The tuning range for the general sensitivity option has been expanded​
  • Weapon recoil reduced across the board (Xbox Only)​
  • Team UI will now correctly display voice chat status​
  • Additional Localization updates​
Bug
  • A variety of crash fixes​
  • Fixed an issue where casting bar UI remains onscreen when spectating a target who died while using an item from their inventory​

• Like
Reactions: Cj_sa

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
بچه ها من بازی رو خریدم و اجرا کردم ولی نمی دونم چه کاری باید بکنم
اگر میشه یکی توضیح بده جریان چیه
واین که چرا هی محدوده بازی تغییر میکنه و دایره کوچک میشه هیچ وسیله نقلیه هم تا حالا ندیدم
من باختم فقط به خاطر خارج از محدوده بودن هست
جریان بازی اینه که باید بین 100 نفری که میریزن تو مپ نفر اول بشی.(وقتی جزو 10 نفر اول قرار بگیری چیزی رو تجربه میکنی که تو هیچ بازی ای تجربش نکردی :) )
و هر چند دقیقه محدوده بازی کوچیک تر میشه چون اگه کوچیک نشه که خب کسی کسی رو نمیکشه و بازی تافدامه پیدا میکنه.
برای ماشین هم بیشتر ماشین ها کنار جاده هستن بایدکنار جاده حرکت کنی تا ماشین پیدا کنی. یکم بیشتر که بازی کنی همه چیز دستت میاد.

• Like
Reactions: g4mer and tpouria

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
چان هان کیم (Chan Han Kim)، مدیر کل شرکت PUBG Corporation در این زمینه اظهارنظر کرده و بنابر آن

این بازی برای مدتی محدود در انحصار کنسول ایکس‌باکس وان خواهد بود و ما در حال حاضر دوست داریم که نسخه ایکس‌باکس وان PlayerUnkown’s Battlegrounds را کامل کنیم. اگر این فرصت را داشته باشیم، تمایل داریم که این بازی را برای پلتفرم‌های دیگر هم عرضه کنیم.^:)^:x

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوستان وضعیت افت فریم بهتر شده الان یا نه؟

فریم که از روز اول خیلی بهتر شده البته سی قفل نیست گه گداری دچار افت میشه ولی به هر حال بررسی شو دیجیتال فاندری گذاشته (قبل و بعد اپدیتها) میتونی بری بخونی

===================

از زمان عرضه تاکنون سه میلیون نفر بر روی X1 این بازی رو تجربه کردند

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) launched on Xbox One through the Xbox Game Preview program, it’s been awesome to see the excitement and passion on display from the Xbox community. Whether you’re streaming in the HypeZone on Mixer or battling for a chicken dinner with your squad, players on Xbox are helping build and improve the game on console. Today, PUBG Corp. and Xbox are excited to share that through the end of 2017 the PUBG community on Xbox One has already grown to over three million players. Thank you for your incredible support!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر