PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664

واکیزاشی رو نمیشه شمشیر یا کاتانای دوم حساب کرد مقوله اش جداست

کسی که دوتا کاتانایی کامل و خفن کار می کرد موساشی افسانه ای که اگر مورد دو کاتانا رو به بازی اضافه کنن باید باکس ارت و دیسک بازی رو مثل سرمه کشید به چشم :((
چون این سیستم فوق سرعتی بوده

با این مقوله که زبان ژاپنی به صورت پیش فرض توی بازی هست دیگه باید عربده کشان به سمت جنگل های ژاپن رفت:((:((:((

• Like
Reactions: MEHRAN ARBABI

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
یه نکته ای بگم
تریلری که توی gamersyde گذاشته شده رزولوشن 1080 داره (هم سوشیما هم لست) اما اخرش مینویسه که این بازی داره روی ps4 pro اجرا میشه
از اونجایی که gamersyde معمولا دایرکت فید میده بیرون به احتمال قوی بازی روی حالت پرفورمنس مود ps4pro ران شده و احتمالا یسری جزئیات گرافیکیش بهتر از ps4 معمولی خواهد بود

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
" گوست آف توشیما " و تحولی دیگر در عرصه ی تلفظ لول تا تلفظ " گوست آو بیرونشیما " شمارو به خداوندگار تلفظ، ایرانیان گرامی، میسپارم لول
همین الان داشتم به خودم میگفتم چطوریه که کسی هنو بازیو گوست آو توشیما نخونده که یهو چشم افتاد به این نوشته ی انقلابی و اون بعدیشم شما رو وعده میدم که میاد میگی نه ببین لول

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,110
نام
پرهام
متاسفانه بازیش نکردم :D
ولی برای دل منم که شده بیان یه دوتا چیز سریع و خفن توی GOT هم بذارن دلِ ما راضی بشه :D حتی همینی که میگی هم یه بانو داشته واسه ورژن سریع :D
پ.ن : عاقا چرا بانو نذاشتن کرکتر بازی رو راستی :| من بانو میخوام :| این زنه هم توی تریلر پیر بود راضی نکرد :))
دیگه اگه کاراکتر اصلی بانو بود خیلی رویایی میشد براما ;;)، میدونستن تا موقع انتشار دیوانه میشیم خودشون بمون رحم کردن :D . حالا امیدوارم حداقل یه بانوی سامورایی خفن تو بازی باشه :D

• Like
Reactions: Kainé

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اقا من اعتراض دارم چرا باید شخصیت اصلی مرد باشه؟:|
اصلا کارکتر سامورایی زن خوراک این بازیه تصور کنید تو این تریلر بجا مرد زن بود باد میخورد تو موهاش با اون گرافیک یا موقع اسب سواری حتی مبارزات هم یه حال دیگه ای داشت:D
مردیم دیگه همش تو بازیا اپن ورد کارکترا مردن تبعیض جنسیت تا چه حد اخه:|

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
اصلا کارکتر سامورایی زن خوراک این بازیه تصور کنید تو این تریلر بجا مرد زن بود باد میخورد تو موهاش با اون گرافیک یا موقع اسب سواری حتی مبارزات هم یه حال دیگه ای داشت:D
تو فک کن اون مرد زنه خیال خودت رو هم راحت کن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Ghost of Tsushima Will Absolutely Have a Photo Mode

برید حالش رو ببر ید !

خخخ خیلی باحال گفتی ! مشکلی نداشت ولی برای این داستان ممکن نبود ! فقط محض اطلاعات عمومی! قبلش بگم ترجمه فاجعه متن زیر مال خود منبعه و ربطی به من نداره

l2mp_29740598_2474971512727140_957824178554142720_n.jpg

ناکانُ تاکِکُ سامورایی زن
زمان تولد:1847
مکان تولد:ادو
زمان مرگ:1868
مکان مرگ:آیزوبانگه،یاناگی
معرفی:خانواده ناکانو از نفرات برجسته دستگاه اداری ارباب نشینی آیزو بودند که تاکِکو در آن به دنیا آمد.در ادو به دلیل سنت آیزو که سامورای های این سرزمین برخلاف دیگر قلمرو ها در آموزش نفرات خود جدی بود این دختر هنر خطاطی و مبارزه را به خوبی آموخت و تازه در 14 سالگی به آیزو رفت.زندگی آرام و یکنواخت او با شروع جنگ بوشین به پایان رسید و قرار شد مانند دیگر جنگجویان چون یک اُنا بوشی با فرارسیدن اکتبر در نبرد آیزو شرکت کند.بسیاری زنان خودکشی کردند اما 30 تن تحت امر زنان خاندان ناکانو (مادر و دو خواهر) و فرماندهی ارشد تاکِکو قرار گرفتند و به جُشیتای مشهور شدند.درحالی که بسیاری به پشت دیوار ها گریختند جوشیتای ها مبارزه کردند.به دیدن سرهنگ توپخانه رفتند ولی با رد کردن زنان ،تاکِکو نیز جواب داد اگر به من اجازه ورود ندید همه شما را زیر پایم له خواهم کرد.پس از پیوستن به گردان ایشان تصمیم گرفتند پل یاناگی در دست طایفه اُگاکی را تصرف کنند.گفته شده تاکِکو چون اهریمن مبارزه می کرد.پس از کشتن 6 سرباز تیری به قفسه سینه او خورد و پیش از مرگ از خواهرش یوکُ خواست سر او را جدا کرده (تا هدیه نظامی نشود) و به معبد هُکای برده تا زیر درخت صنوبر دفن شود.حال آن پل را رویباشی می نامند (پل گریه،به دلیل افرادی بر روی آن اعدام شدند) و میراث تاککو ،مثل ناگیناتایش در معبد هست نمادی از 660 زن دیگر آیزو که آنجا مبارزه کردند.
IranNHK

فقط اونجاش که به خواهرش گفته سرش رو رو قطع کنه ! شخم رفتم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: blechh

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
تا اون حد که جنگ جهانیه دوم خط مقدمش همه زن به روایت دایس لول

• Like
Reactions: sinart7

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
اتفاقا بهتر که مرد هست:D فکر میکنم له اون حال و هوا خیلی بیشتر میاد و به طور کلی خیلی فعال تر بودن:D
+اصولا بازی های شمشیر به دست رو ترجیح میدم شخصیت اصلی مرد باشه! خیلی حس بهتری بهم میده:D

---
ولی یک سوال! بازی چرخه شبانه روز داره؟ تو اطلاعات(یا لیک؟) بود که میگفت یه سری از مراحل رو باید شب رفت و ...
از رو اون به نظر میریه چنین چرخه ای باید باشه!
اما از اونطرف که مثلا اول نمایش نوشت روز Xم از حمله مغول ها، یه حسی میده که شاید محدودیت تعداد روز یا چنین چیزی توی بازی باشه...
شما چی فکر میکنید؟ اون فلان روز صرفا جو و برای نمایش بوده، یا توی بازی هم هست و ممکنه باعث محدودیت هایی بشه؟

• Like
Reactions: ArianAwesome

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اتفاقا بهتر که مرد هست:D فکر میکنم له اون حال و هوا خیلی بیشتر میاد و به طور کلی خیلی فعال تر بودن:D
+اصولا بازی های شمشیر به دست رو ترجیح میدم شخصیت اصلی مرد باشه! خیلی حس بهتری بهم میده:D

---
ولی یک سوال! بازی چرخه شبانه روز داره؟ تو اطلاعات(یا لیک؟) بود که میگفت یه سری از مراحل رو باید شب رفت و ...
از رو اون به نظر میریه چنین چرخه ای باید باشه!
اما از اونطرف که مثلا اول نمایش نوشت روز Xم از حمله مغول ها، یه حسی میده که شاید محدودیت تعداد روز یا چنین چیزی توی بازی باشه...
شما چی فکر میکنید؟ اون فلان روز صرفا جو و برای نمایش بوده، یا توی بازی هم هست و ممکنه باعث محدودیت هایی بشه؟

هر چقدر محدودیت بیشتر بهتر مگه همه بازی ها باید RPG یا محیط باز باشن اتفاقا بازی های کاملا خطی دارای کیفیت بالاتری هستن چون زمان مورد نیاز صرف افزایش کیفیت بزای می شه در حقیقت کیفیت به جای کمیت می شینه

• Like
Reactions: Scαrface

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
هر چقدر محدودیت بیشتر بهتر مگه همه بازی ها باید RPG یا محیط باز باشن اتفاقا بازی های کاملا خطی دارای کیفیت بالاتری هستن چون زمان مورد نیاز صرف افزایش کیفیت بزای می شه در حقیقت کیفیت به جای کمیت می شینه
خب مشکل اینه که بازی یه rpg با محیط باز هست و کاملا خطی نیست. اگه کاملا خطی بود میشد اینو قبول کرد ولی توی تریلر مشخص بود بازی ow هست.
من که فکر نمیکنم دارای محدودیت زمانی باشه و عمرا همچین کاری کنن. Dead rising 3 با وجود جهان باز بودن و خطی نبودن محدودیت زمانی داشت و یکی از آشغال‌ترین چیزایی بود که تو کل عمرم تجربه کردم. یه حسی به آدم میده که بجای لذت بردن از بازی و چرخیدن تو محیط زودتر داستانو تموم کن برو پی کارت

• Like
Reactions: s.1

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
ولی یک سوال! بازی چرخه شبانه روز داره؟ تو اطلاعات(یا لیک؟) بود که میگفت یه سری از مراحل رو باید شب رفت و
بعله که داره \m/:D تو پنلی که بعده E3 داشتن تایید شد، حتما ببینیدش یه سری تصاویر متحرک طور از بازی نشون دادن به معنی واقعی برگ ریزون بود. 8->

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر