Multi Platform Fortnite

سازنده
Epic Games
تاریخ انتشار
July 2017
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Screen-Shot-2014-07-08-at-8.34.05-AM.png

Developer:Epic Games
Publisher:Epic Games
Platform:PC-Xbox1-PS4
Genre:Survival
Mode:Single-player, multiplayer

Fortnite جدیدترین ساخته Epic Games و People Can Fly که در سبک بقا بوده و بصورت Early Access با قیمت 40 دلار منتشر شده است و در تاریخ نامشخصی در سال 2018 نیز بصورت کامل رایگان خواهد شد.
در حال حاضر این بازی شامل دو بخش مجزا می شود:
Save The World
در این مد بازیکن با ماموریت های متنوع و زیادی روبرو می شود که با تکمیل آن ها سطح شما بالاتر رفته و به آیتم ها و بخشهای جدیدی دسترسی پیدا میکنید و می توانید از بین ده ها Skill بازی بسته به نیاز خودتون اونایی که مد نظرتون هست رو آزاد کنید.ماموریت های بازی از ساخت پایگاه برای خود تا نجات گروهی از انسان ها و دفاع از یک منطقه علیه زامبی ها و ... رو شامل میشود.در حین بازی نیز میتوانید در نقشه بزرگ بازی بدنبال Material و آیتم برای خود باشید.بازی شامل ده ها مدل اسلحه(انواع اسلحه سرد و گرم) و کاراکتر می باشد.
این مد در حال حاضر پولی هستش و با حداقل 40 دلار میتوانید به بازی دسترسی داشته باشی تا سال 2018 که کل بازی رایگان میشه.نسخه های گرانتر آیتم های داخل بازی رو شامل میشن که البته خود بازیکن میتونه با وقت گذاشتن تو بازی اونارو بدست بیاره.
Battle Royal
جدیدترین مد بازی که از زمان عرضه کاملا رایگان هستش و حسابی سروصدا کرده.در این بخش 100 بازیکن به نقشه بزرگی فرستاده میشن و برای بقا باید با یکدیگر مبارزه کنن.میتونین تا 4 نفر تیم بشین و گروهی بازی کنین.هر چندوقت یکبار هم دور تا دور نقشه مه گرفته و کوچکتر میشه.
سطح و پیشرفت شما تو بخش Save The World به Battle Royal انتقال پیدا نمیکنه و باید هر دفعه که وارد نقشه میشید از صفر شروع کنید.
Ninja
قابلیت این کلاس سرعت زیاد برای گشتن در محیط و قابلیت های ویژه در Melee Combat هستش.
Constructor
قابلیت این کلاس مهارت در ساخت و ساز هستش که میتونه ساختمان های ساخته شده رو ارتقا بده و از لحاظ مقاوت تقویتشون کنه.
Soldier
قابلیت این کلاس در درگیری با زامبی های بازی هستش که میتونه از قدرت هایی مثل بمب و راکت و ... استفاده کنه.
هر کلاس نیز شامل چندین زیرمجموعه میشه که هرکدام تمرکزشون روی یک شاخه از مهارت های کلاس اصلی است.آیتم های بازی نیز توسط رنگ دسته بندی دارن که با بصورت زیر هستش:
- Common -
- Uncommon -
- Rare -
-Epic -
-Legendary -
- Mythic -
فرق رنگ ها در بازی به این صورت هست که هر آیتم تا سطح 20 قابل ارتقا بوده و بعد از سطح 20 یک ستاره به آیتم تعلق میگیره.آیتمی که Mythic هستش دارای ستاره های بیشتر و قابلیت های اضافه هستش.
آیتم های بازی نیز به 2 صورت به بازیکن داده خواهد شد:
1-با انجام Challenge یا بازکردن llama ها دستور ساخت کاراکتر یا ایتم های بازی به بازیکن داده میشه که بسته به سطحی که آیتم داره بازیکن قابلیت Update اون رو داره و تا هرتعداد نیاز باشه قابلیت ساخت اون آیتم رو خواهید داشت.
2-با انجام برخی ماموریت ها و یا باز کردن صندوق ها در نقشه آیتم آماده با قابلیت های شانسی به بازیکن داده میشه که بعد از یک مدتی خراب میشن(تمام اسلحه ها چه سرد و چه گرم بعد از یه مدتی خراب میشن منتهی اگر دستور ساخت اون رو داشته باشید میتونید هر تعداد خواستید باز بسازید ولی آیتم هایی که آماده داده میشن خراب بشن دیگه نمیتونید استفاده کنید و قابلیت هایی هر اسلحه داره که مدت زمان خراب شدن رو کم یا زیاد میکنه)
_____
بازی فعلا در مرحله Early Access هستش و از زمان عرضه تا الان بخشهای بسیاز زیادی به بازی اضافه شده که آخریش Battle Royal حسابی معروف شده.هرچندوقت یکبار نیز Event جدیدی در بازی شروع میشه و تا یک مدت محدودی در دسترسه و مراحل و آیتم های مخصوص به خودش رو داره.
Fortnite%2Fblog%2Fpatch-v-1-6---fortnite-battle-royale%2FFortnite_BR_Key-Art_w-Logo_ENG-1920x1080-3e2ce1453476b725fa59e7aeb6ecb90e4b75a0df.jpg

Last edited by a moderator:

Arash_gartal

کاربر سایت
Jun 30, 2006
14
من بازیو نصب کردم ولی موقع وارد شدن به سرور ارور میده:

login failed
unable to login to fortnite servers. please
try again later

مشکل چیه؟ با نرم افزار گذر از تحریم البته با هات اسپات هم امتحان کردم نشد​

Arash_gartal

کاربر سایت
Jun 30, 2006
14
کسی به این مشکل برخورد نکرده؟ چرا وسط وصل شدن به سرور ایمیل پسورد می خواد؟ پاک کردم دوباره از خود لانچر دانلود کردم بازم همون مشکل هست

Attachments

• IMG_20180325_174954.jpg
    IMG_20180325_174954.jpg
    209.3 KB · مشاهده: 26

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
کسی به این مشکل برخورد نکرده؟ چرا وسط وصل شدن به سرور ایمیل پسورد می خواد؟ پاک کردم دوباره از خود لانچر دانلود کردم بازم همون مشکل هست
من با شیلتر شکن میرم قطعع میشه این جوری میشه
---------------------------------------------------------------------------
منم اد کنید دوستان POURIA_K اسکوادا تیم خوب به سختی گیر میاد جالبه اولین اسکوادی که رفتم دست سوم بود دوتا کیلم گرفتم تیممونم اول شد هر چی دیگه اسکواد رفتم محض رضای خدا به اون تیم نزدیکم نبود

Arash_gartal

کاربر سایت
Jun 30, 2006
14
من با شیلتر شکن میرم قطعع میشه این جوری میشه
---------------------------------------------------------------------------
منم اد کنید دوستان POURIA_K اسکوادا تیم خوب به سختی گیر میاد جالبه اولین اسکوادی که رفتم دست سوم بود دوتا کیلم گرفتم تیممونم اول شد هر چی دیگه اسکواد رفتم محض رضای خدا به اون تیم نزدیکم نبود
با شیلترشکن یا بدون اون اینجور میشه اصلا نمیره تو بازی هرکاری کردم نرفت تو بازی

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
چرا سرعت دانلود بازی بالاتر 200 کیلوبایت نمیره ؟ :|
بزرگترین مشکلش آپدیت های هفتگی حجیمش هست ... آخه هفته ای یکبار چه خبره که هی آپدیت میده!...
من نتم نامحدود نیست, تا میخوام ازجایی دانلودش کنم و آفلاین نصبش کنم یه آپدیت دیگه بیرون میده و همه چی رو خراب میکنه!...
بصورت آنلاین هم بخوام دانلود کنم چون مسدوده به قول شما سرعتش لاکپشتی هست!...
کلا با اینکه خیلی دوست دارم تجربه اش کنم ولی نمیشه مثل اینکه:-<

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
چرا سرعت دانلود بازی بالاتر 200 کیلوبایت نمیره ؟ :|
فکر میکنم سرعت دانلود با اونچه که واقعا داره دانلود میکنه فرق داره، برای منم 200 کیلوبایت نشون میده اما عملا فکر کنم داره از نهایت سرعت استفاده میکنه، چون امکان نداره با این سرعت حجم 1 گیگ در عرض 10 دقیقه دانلود بشه.
خیالت راحت بزار خودش دانلود کنه.
========
الان که دارم میبینم داره بالای 1 مگ دانلود میکنه، نیاز به فرصت داشت تا بفهمه که میتونه این سرعت نشون بده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر