اعلام بازخور بهبود PingTime

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
بای وب !
پینگ لول از 160 امده 90-120
کانتر از 160 امده 90-110
واو از 250 امده 120-140
و ...
با تشکر ، تازه شد مثل 5-6 سال پیش !!!
شما فرصت بده 2 هفته که هیچی اگر 2 روز همینطور بود بعد بیا تشکر کن . این مدل درست شدنا موقتی هست و بعد دوباره خراب میشه .

• Like
Reactions: FPS Douug

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
والا ما مازندران. نوشهر هستیم. فیبر نوریه خطم. فقطم از پارس انلاین و مخابرات میشه سرویس گرفت پینگ واقعا غیر قابل قبوله اول اینکه پینگ فیکس نیستش یعنی 140 میشه یهو میپره 300-400 و time out هم مابینش میده.فقط هم از ساعت 2 شب تا 8-10 صبح پینگ فیکسه.زنگ زدم بهشون میگم اقا این چرا اینطوریه میگه ping تا 300 طبق قراردا عادیه هر وقت بالای 300 رفت زنگ بزنید(تا 400 هم میرفت) من بهش گفتم طبق همین قرارداد Time out نباید بالای 10% باشه
الان 1.5 سال هست هروز همین مشکل رو دارم شاید تو این مدت 2 هفته فقط Fix بوده

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
دوستانی که مشکل پینگ و نوسان دارین، بعضی شرکتا سرویس گیم دارن. وقتی این سرویس رو فعال میکنن سرعتتون کمتر میشه ولی پینگ تا حد ممکن میاد پایین.
مثلا شاتل بدون سرویس گیم 170 هست با اروپا، با سرویس گیم بین 100 تا 120
اگر سرویس گیم ندارن، یه اکانت کاهش پینگ بخرین ماهی 5 تومن.

Bagher2014

کاربر سایت
Apr 13, 2017
10
دوستانی که مشکل پینگ و نوسان دارین، بعضی شرکتا سرویس گیم دارن. وقتی این سرویس رو فعال میکنن سرعتتون کمتر میشه ولی پینگ تا حد ممکن میاد پایین.
کجا 5 تومن ماهی؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اکانت های کاهش پینگ همشون بی مصرف هستن و مشکلات زیادی رو بوجود میارن
من حدود 10تا اکانت کاهش پینگ دارم جز یه موردش بقیه پینگشون ثابت نیست و در بعضی مواقع نقش افزایش پینگ رو دارن
دوم اینکه مشکلا nat typeدارن و به طور کلی با تمام بازی های یوپلی مشکل داره
سوم اینکه توی بازی هایی که پلیر زیادی تو سرور هست باعث ایجاد لگ میکنه چون سرعت سروراشون محدود برای مثال به سروشون وصل شید بعد برید رو دانلود میبینید با مکس های یک ثانیه ای یا بیشتر و کمتر و با سرعت پایین دانلود میکنه
چهارم اینکه پول مفت به اینا ندید

• Like
Reactions: aliatlas

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
والا ما مازندران. نوشهر هستیم. فیبر نوریه خطم. فقطم از پارس انلاین و مخابرات میشه سرویس گرفت پینگ واقعا غیر قابل قبوله اول اینکه پینگ فیکس نیستش یعنی 140 میشه یهو میپره 300-400 و time out هم مابینش میده.فقط هم از ساعت 2 شب تا 8-10 صبح پینگ فیکسه.زنگ زدم بهشون میگم اقا این چرا اینطوریه میگه ping تا 300 طبق قراردا عادیه هر وقت بالای 300 رفت زنگ بزنید(تا 400 هم میرفت) من بهش گفتم طبق همین قرارداد Time out نباید بالای 10% باشه
الان 1.5 سال هست هروز همین مشکل رو دارم شاید تو این مدت 2 هفته فقط Fix بوده
پارس آنلاین نوشهر که نمایندگیش بزرگراه رایانه است مزخرف ترین ISPاینجاست که چهار باهوش اونجا رو مدیریت میکنند منو چهار نفر از دوستام از همونجا اینترنت داشتیم هر روز قطعی داشت هر دفعه هم میگفتن مودمتو رو بیار اینجا خودمون کانفیگ کنیم !
پینگ 140 هم خودش فاجعه است الان شاتل زیر 100پینگش

آخرین ویرایش:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
برای من بدون فعال کردن گیم بین ۱۲۰ ۱۳۰ بود
هفته اخیر یهو رفت بالا ۲۰۰ الانم این شده
Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=195ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=192ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=192ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=193ms TTL=50

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
اکانت های کاهش پینگ همشون بی مصرف هستن و مشکلات زیادی رو بوجود میارن
من حدود 10تا اکانت کاهش پینگ دارم جز یه موردش بقیه پینگشون ثابت نیست و در بعضی مواقع نقش افزایش پینگ رو دارن
دوم اینکه مشکلا nat typeدارن و به طور کلی با تمام بازی های یوپلی مشکل داره
سوم اینکه توی بازی هایی که پلیر زیادی تو سرور هست باعث ایجاد لگ میکنه چون سرعت سروراشون محدود برای مثال به سروشون وصل شید بعد برید رو دانلود میبینید با مکس های یک ثانیه ای یا بیشتر و کمتر و با سرعت پایین دانلود میکنه
چهارم اینکه پول مفت به اینا ندید
من حقیقتا بازی های که انجام میدم اکثرا شوتر هستن و حجم زیادی نمیبرن. روی پی سی هم بازی می کنم. کالاف دیوتی، کراس فایر و اینا. برای من خوب جواب میده و کار راه اندازه. شما احتمالا بازی های سنگین تری (از نظر پهنای باند مصرفی) انجام میدین. تو این شرایط چاره ای جز سرویس گیم نیست که بعضی ISP ها دارن.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,432
نام
محمد
پینگ من برای Battlefield 1 از 120 تا 150 رفته تو بازه 180 تا 500 :)) یعنی وقتی به 500 میرسه وضعیت بازی خیلی باحال میشه، فقط کافیه ببینید lol :D

• Like
Reactions: M@SOUD64

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
پارس آنلاین نوشهر که نمایندگیش بزرگراه رایانه است مزخرف ترین ISPاینجاست که چهار باهوش اونجا رو مدیریت میکنند منو چهار نفر از دوستام از همونجا اینترنت داشتیم هر روز قطعی داشت هر دفعه هم میگفتن مودمتو رو بیار اینجا خودمون کانفیگ کنیم !
پینگ 140 هم خودش فاجعه است الان شاتل زیر 100پینگش
کلاً پارس آنلاین به pars offline هم معروفه. هر روز هم که زنگ میزنیم دلیل رو بپرسیم میگن اینترنت کُل استان شما یا بعضی اوقات میگن کشور قطع شده و مشکل داره ...

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,851
نام
malek
من حقیقتا بازی های که انجام میدم اکثرا شوتر هستن و حجم زیادی نمیبرن. روی پی سی هم بازی می کنم. کالاف دیوتی، کراس فایر و اینا. برای من خوب جواب میده و کار راه اندازه. شما احتمالا بازی های سنگین تری (از نظر پهنای باند مصرفی) انجام میدین. تو این شرایط چاره ای جز سرویس گیم نیست که بعضی ISP ها دارن.
بازی آنلاین نیاز به پهنای باند آنچنانی نداره.با یه نت ۲۵۶ با کیفیت هم میتونی ملت رو شخم بزنی.الان پهنای باند من ۱ گیگابیته,پس از نظر شما نباید مشکلی داشته باشم

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
بازی آنلاین نیاز به پهنای باند آنچنانی نداره.با یه نت ۲۵۶ با کیفیت هم میتونی ملت رو شخم بزنی.الان پهنای باند من ۱ گیگابیته,پس از نظر شما نباید مشکلی داشته باشم
میدونم عزیز دل. منتها دوست عزیزمون گفتن وقتی توی سرور شلوغ بازی میکنی، به علت پهنای باند پایین سرور کاهش پینگ به مشکل میخوری.
با سرعت 256، حتی پینگت 20 هم باشه، خیلی از بازی ها وقتی سرورشون شلوغ باشه نمیتونی بازی کنی. هر چقدر پینگ خوب باشه، پهنای باند لازم برای ارسال اطلاعات به سرور وجود نداره. نمونش BF4. با 256 نمیشه توی سرور 64 نفره بازی کنی.
پ.ن: خودم روی 360 فیفا آنلاین میزدم خیلی راحت. منتها توی یکی از مُدهاش که 10 به 10 بود (اگه اشتباه نکنم)، نتم نمی کشید چون سرعتش 512 بود. حالت تک به تک هیچ مشکلی نداشتم برای بازی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر