اعلام بازخور بهبود PingTime

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
برای من هم بدتر شده و بهتر نشده. به عنوان مثال انچارتد چهار که اصلا قابل بازی کردن نیست. حتی تا همون حد که بشه 4 تا تروفی مولتی پلیرش رو گرفت.

• Like
Reactions: all4u

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
برای من هم بدتر شده و بهتر نشده. به عنوان مثال انچارتد چهار که اصلا قابل بازی کردن نیست. حتی تا همون حد که بشه 4 تا تروفی مولتی پلیرش رو گرفت.

سلام،
لطفاً توی تاپیک خودش IP سروری که بازی میکنید رو بدید.

nami1

کاربر سایت
Apr 20, 2014
239
نام
نامی
خب من یه چند روزی هستش که زنگ زدم به اسیاتک و گفتم بهشون که روی گیم بزارن اینترنت رو که نتایجش واقعا عالی بوده:O

6658056368.png

ub8y_ping.jpg

• Like
Reactions: Vonarian

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
خب قبل اومدن وزیر جدید پینگم تو bf1 زیر ۹۰ بود و تو pes هم مشکلی نداشتم.بعد اومدن وزیر و ادعای درست کردن مشکل پینگ دقیقا پینگم با bf1 شد ۱۲۰ و pes هم بدک نبود.حالا بعد ادعای این دوستمون مبنی بر تخصصشون و تواناییشون در بهبود پینگ الان چند روزه پینگم تو bf1 شده ۱۸۰ و تو pes18 شدیدا لگ و تاخیر دارم.
خداوند روح گذشتگانمون رو بیامرزه که حرفشون طلا بود "ما را به خیر شما امید نیست لطفا شر مرسانید"

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
خب قبل اومدن وزیر جدید پینگم تو bf1 زیر ۹۰ بود و تو pes هم مشکلی نداشتم.بعد اومدن وزیر و ادعای درست کردن مشکل پینگ دقیقا پینگم با bf1 شد ۱۲۰ و pes هم بدک نبود.حالا بعد ادعای این دوستمون مبنی بر تخصصشون و تواناییشون در بهبود پینگ الان چند روزه پینگم تو bf1 شده ۱۸۰ و تو pes18 شدیدا لگ و تاخیر دارم.
خداوند روح گذشتگانمون رو بیامرزه که حرفشون طلا بود "ما را به خیر شما امید نیست لطفا شر مرسانید"
البته جابلبه اینه که اون شرکتهایی که پینگ مناسب داشتند مثل شاتل و مخابرات (FFTH) پینگاشون رفته بالا و در عوض شرکتهای دیگه پینگشون بهتر شده

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
البته جابلبه اینه که اون شرکتهایی که پینگ مناسب داشتند مثل شاتل و مخابرات (FFTH) پینگاشون رفته بالا و در عوض شرکتهای دیگه پینگشون بهتر شده
دقیقا.من خودم ftth دارم و پینگم خیلی خوب بود ولی از وقتی این جوان ناپخته شده وزیر پینگم نابود شده.جالبه که مخابرات هم کم کاری نکرده و تو این مدت ۲ بار مودم برام عوض کردن و سیمکشی رو هم تصحیح کردن ولی بازم همونه.مشکل از اون بالا بالاهاس.

anti_z

کاربر سایت
Feb 18, 2016
260
نام
pezhman
از دوستانی فیدبک های مثبتشون رو اینجا مطرح کردن ممنونم،

دیروز طی یک سری اقدامات، ترافیک ارسالی به سمت برخی از سرورهایی که شما دوستان به طور کامل و در جای درست فیدبک داده بودید، مهندسی و اصلاح شد.
با این اقدام سرورهای زیر از مسیر کوتاهتری راهیابی میشوند.
BattleGround
RocketLeague
CS Go, Dota2 (سرورهایی که طی اقدام قبلی بهبود پیدا نکرده بود)

منتظر اعلام نظر شما هستم،
لطفاً چنانکه از دید شما هم بهبود حاصل شده بود در این تاپیک و چنانکه کماکان مشکل دارید با ارسال تصاویر در تاپیک مربوط انعکاس بدید.

متشکر
تورو به هرکی دوس دارین یه فکر به حال مخابرات کنید پینگش بشدت نوسان داره از 140 میره 200 دوباره برمیگرده 150 امروز کانتر بازی میکردم پشت در تو مپ dust یهو دیدم تو همون تونل معروفم چشام و سرم شاخ درآوردن
تو pubg هم همین مشکله من مخابرات یاسوجم
پ ن کسی یاسوجی هست؟

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
دقیقا.من خودم ftth دارم و پینگم خیلی خوب بود ولی از وقتی این جوان ناپخته شده وزیر پینگم نابود شده.جالبه که مخابرات هم کم کاری نکرده و تو این مدت ۲ بار مودم برام عوض کردن و سیمکشی رو هم تصحیح کردن ولی بازم همونه.مشکل از اون بالا بالاهاس.
والا من شاتل داشتم دیدم پینگا داغون شده اومدم رو پیشگامان
فعلا که ازش بشدت راضیم
تو شاتل شاید ماهی یه بار پیش می اومد با پینگ مناسب تیرهام تو bf4 بخوره به راحتی بدون اینکه یه خشاب خالی کنیم در صورتی که الان زور نمی زنم کیل می گیرم
واقعا فرق می کنه

hoseinsanjabian1

کاربر سایت
Jul 23, 2017
92
والا من شاتل داشتم دیدم پینگا داغون شده اومدم رو پیشگامان
فعلا که ازش بشدت راضیم
تو شاتل شاید ماهی یه بار پیش می اومد با پینگ مناسب تیرهام تو bf4 بخوره به راحتی بدون اینکه یه خشاب خالی کنیم در صورتی که الان زور نمی زنم کیل می گیرم
واقعا فرق می کنه
درد csgo بیخیال درد بتل گروند بد دردیه داری فرار میکنی یک دفعه نوسان میشه دوباره برمیگردی سرجات میکشتت یا ازهواپیما که میپری بیرون یک دفعه لگ میشه قبلا بهتر بود جان من الان افتضاح شده اقا فیلتر که باز کردی نخواستیم بشین پینگو درست کن میرم csgo پینگ 180 من همیشه 5 نفری لابی میزنیم میریم (با ایرانی ها میریم که خارجی نیوفته) بعد پینگشونو نگاه کنید از منم بد تر هست پینگ 5 نفره خارجیهارو جمع ببندی شاید به یک پینگ ما برسه انقدر تفاوته

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
قیمتها رو که بالا بردن
دانلود شبانه رایگان رو هم تعطیل کردن
فی لترینگ سایتها هم بدتر از قبل شده و هر سایت مربوط و نامربوط رو فیلتر میکنن.
کیفیت پینگ سرویس هم روز به روز بدتر میشه
یه بارکی جمعش کنن خیال خودشون و مارو راحت کنند.
وضعیت نت تو مملکت واقعا به وضع مضحک و مسخره ای رسیده.
این نت فقط به درد تلگرام رفتن چارتا عکس بازکردن میخوره.(متاسفانه طیف وسیعی از ملت هم نت رو واسه همین تلگرام میخان و راضی هستند.)
من هم شاتل دارم هم آسیاتک و هردو شرکت هم وقتی تماس میگیری میگن همینه که هست.

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
کاملا اسگول کردن بچه ها
هیچ تغییری نکرده و نخواهد کرد
دیگه رندوم هم دارن فیلتر میکنن
نمیدونم چرا سایت بازی warframe رو فیلتر کردن
پیج نصف بازی های استیم فیلتره که به جز 1 الی 2 تاش بقیه کاملا عشقی فیلتر شده

• Like
Reactions: Sony+

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند