اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند

danial1369

کاربر سایت
Oct 4, 2017
9
NAT Type من تو ps4 از نوع 2 هستش. UPNP رو enable کردم و port forwarding رو انجام دادم. DMZ رو هم enable کردم ولی همچنان NAT Type از نوع 2 هستش. چکار کنم؟ اینترنت آسیاتک هستش.

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
سلام خبری از سرورهای EA نشد؟؟
چرا وقتی مودمو خاموش روشن میکنیم پینگ تغییر میکنه؟؟

سلام،
نه هنوز، متاسفانه جواب درستی بهمون ندادن. ولی پیگیر هستیم.

دوستمون جواب سوالتون رو درست دادن، ممکنه با خاموش و روشن کردن مودم و تغییر IP مسیر عبورتون یا بخشی از مسیر عبورتون به سمت مقصد تغییر بکنه.
البته گاهی مشکل مودم، یا مشکلات خط ممکنه به نحوی باشه که اولی که مودم رو روشن میکنید و لینک آپ میشه وضع پینگتون بهتر باشه.

• Like
Reactions: malek911

haydouk

کاربر سایت
Sep 14, 2017
59
خب با نت تایم 2 چه مشکلی داری؟خوبه که

من تا الان منظور دوستان رو از NAT Type دقیقاً نمیدونستم و فکر میکردم منظور تکنیکهای NAT کردن سرویس پرووایدر هاست...

ولی الان که خوندم دیدم در تعریف PlayStation اساساً به مدل تنظیمات خانگی شما بر میگرده و 3 حالت داره که حالت 1 و 2 اش برای بازی ایده آله ولی در حالت 3 مشکلاتی وجود داره از جمله اینکه شما نمیتونید میزبان باشید.

NAT Type1: اینجوریه که شما مستقیماً ValidIP رو روی دستگاه پلی استیشن دریافت کنید، برای اینکار دو راه دارید:
اول: اینکه مودم DSL یا Wimax رو توی مود Bridge بزارید و کانکشن PPPoE رو روی پلی استیشن تعریف کنید و کانکت کنید تا دستگاه خودش IP بگیره و دیگه روی اینترنت مثل یک سرور میمونه و حداقل محدودیت ارتباطی رو داره. ****** ولی ایرادش اینکه دیگه روی اون خط دستگاه دیگه ای (مثل موبایل یا PC تون) نمیتونه به طور همزمان وصل بشه.
دوم: میتونید برید از سرویسدهندتون درخواست رنج IP کنید، معمولاً کوچکترین رنج IP که سرویسدهنده ها میفروشن رنج 29/ هست که 8 تا IP ولید داره. میتونید با دریافت راهنمایی از خود سرویسدهنده IP رو روی دستگاههایی که میخواید (مثل پلی استیشن تون) ست کنید و بازهم مثل بالا دستگاهتون مثل یک سرور همه جای اینترنت در دسترس خواهد بود ******** معایبش طبعاً هزینه ماهیانه اجاره IP هست بعلاوه اینکه بازهم استفاده سایر تجهیزات مثل گوشی و PC تون به راحتی امکانپذیر نیست، مگر اینکه روشون IP فیکس کنید که بازهم نکاتی به دنبال داره.

NAT Type 2: اینجوریکه که دستگاه شما پشت یک مودم (مثلا ADSL) قرار گرفته و کانکشن اصلی روی خود مودمه، لذا خود مودم VALID IP دریافت میکنه و پشتش به همه دستگاههای متصل یک IP غیر عمومی (معمولاً از رنج 192.168) میده و اونها رو NAT میکنه. طبعاً در این حالت دستگاه شما بیرون (اینترنت) رو میبینه ولی کسی از بیرون دستگاه شما رو نمیبینه ولی با ترفند PortForwarding پورتهایی که پلی استیشن استفاده میکنه رو باید روی مودم باز کنید و به سمت دستگاه هدایت کنید. در این حالت پورتهای مورد نظر از روی اینترنت قابل دسترس هست و شما میتونید هم سرویس گیرنده و هم سرویسدهنده باشید.

NAT Type3: مشابه حالت بالا، بدون راه اندازی PortForwarding و فعالسازی UPNP که طبعاً به دلیل عدم دسترسی افراد به سیستم شما، امکان میزبانی بازیها وجود ندارد.

دوستانی که از سیمکارت اپراتورهای موبایل استفاده میکنن، میتونن با استفاده از مودمهایی که قابلیت UPnP و PortForwarding دارن، و استفاده از دستور العمل زیر NAT Type شون رو از 3 به 2 تغییر بدن.
How to Change Your NAT Type on PS4 and PS3

موفق باشید.

ash.navid

کاربر سایت
Jun 21, 2013
159
همین الان زنگ زدم شاتل رشت گفتم اقای اذری لیست ای پی ها و پینگی که باید باشه رو گذاشته اینستا و واسه من خیلی با لاتر از این لیست هستش گفت اذری نمیشناسم و طبق سازمان ارتباطات پینگ زیر 300 مشکلی نداره چجوریه اخه برای خیلی از دوستان خوب شده پینگ واسه من هنوز داغونه و نمیتونم ثابت کنم پینگ 300 یعنی فاجعه اینم تست دیشب

Attachments

• TRacert 4.png
    TRacert 4.png
    65.7 KB · مشاهده: 43
  • Like
Reactions: Cr3diT0r

danial1369

کاربر سایت
Oct 4, 2017
9
سلام،
نه هنوز، متاسفانه جواب درستی بهمون ندادن. ولی پیگیر هستیم.

دوستمون جواب سوالتون رو درست دادن، ممکنه با خاموش و روشن کردن مودم و تغییر IP مسیر عبورتون یا بخشی از مسیر عبورتون به سمت مقصد تغییر بکنه.
البته گاهی مشکل مودم، یا مشکلات خط ممکنه به نحوی باشه که اولی که مودم رو روشن میکنید و لینک آپ میشه وضع پینگتون بهتر باشه.
مرسی از پیگیریتون

• Like
Reactions: Vonarian

Hunk-Dead

کاربر سایت
Sep 17, 2017
8
دیگه واقعا حالم داره از اینترنت ایران بهم میخوره فیفا که اصلا حرفش رو نزن اینقدر لگم دوستان میدونن چطوریه قشنگ چشمات درد میگیره حتی رو حالتی میزاری که افرادی رو که نزدیک تر هستن نسبت به مکان پیدا کنه میخوریم به عرب ها و کشورهای حاشیه اینقدر مسیر بده که بازی Freeze میشه از شدت لگ رو حالت معمولی هم بزاری میخوری نمیدونم به امریکا و نمیدونم هرجا که بگی ما باهاش مشکل داریم
تو rainbow PUBG هم که دیگه نگو یعنی قشنگ دوست دارم کلم رو بکوبم تو دیوار واقعا دیگه خسته شدم سال 2017 میلادی اینترنت به این افتضاحی ندیدم
امروز اینقدر تو فیفا لگ بودم از عصبانیت دیگه زدم یکی از دست هارو شکوندم فقط میخوام در یک کلمه بگم که اینترنت این ممکلت در حد روستاهای عقب افتاده ترین کشورها هم نیست

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
یکم بیشتر توضیح میدید این اطلاعات رو چطور باید پیدا کنیم پ بزاریم اینجا؟

با توجه به پیگیریهای شخصی وزیر محترم اقای جهرمی درباب همین مسئله مشکلات پینگ بازیها، ایا شما در ارتباط با سیستم ایشون هستید و در اختیار ایشون قرارمیدید؟ صرفا پرسیدم چون احساس امیدواری بیشتری برای رفغ مشکل میده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

danial1369

کاربر سایت
Oct 4, 2017
9
سلام در بازی battlefield1 در سرور اروپا پینگ بالا به همراه packet lost دارم. تورو خدا کمک کنید.
آیپی سرور: 159.153.34.179
مکان سرور: ایرلند
ISP: آسیاتک
وضعیت سرورهای اروپا بازی battlefield4 رو به خوبی بهبود دادین دستتون درد نکنه. ولی در battlefield1 اوضاع خیلی خرابه

Attachments

• battle1.png
    battle1.png
    20.1 KB · مشاهده: 33
  • battle2.png
    battle2.png
    32.6 KB · مشاهده: 28

kendrick

کاربر سایت
Nov 9, 2014
25
سلام و خسته نباشید، به مدت دو هفته پینگم خوب بود با کمی لگ که قابل تحمل بود!
الان نزدیک سه روز هستش که پینگ خیلی خراب شده، هر چند دقیقه یک بار دیسکانکت دارم، شب ها پینگ معمولا رو 200 ـه پایین نمیاد! خیلی خوش شانس باشم پینگ 130 بگیرم که اونم همش به خاطر دیسکانکت شدن قابل بازی نیست. مشکل باز شدن پیج هم اضافه شده!
این تریس برای زمانی که پینگ خوب بود :
11h_photo_2017-10-17_14-55-55.jpg

این تریس برای الان :

1qew_bad.jpg

خواهشا رسیدگی کنید.
ممنون

• Like
Reactions: L.o.s

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
سلام و خسته نباشید، به مدت دو هفته پینگم خوب بود با کمی لگ که قابل تحمل بود!
الان نزدیک سه روز هستش که پینگ خیلی خراب شده، هر چند دقیقه یک بار دیسکانکت دارم، شب ها پینگ معمولا رو 200 ـه پایین نمیاد! خیلی خوش شانس باشم پینگ 130 بگیرم که اونم همش به خاطر دیسکانکت شدن قابل بازی نیست. مشکل باز شدن پیج هم اضافه شده!
این تریس برای زمانی که پینگ خوب بود :
11h_photo_2017-10-17_14-55-55.jpg

این تریس برای الان :

1qew_bad.jpg

خواهشا رسیدگی کنید.
ممنون
چرا کسی به حرفم گوش نمیده
آقا شاتل خیلی وقته وضعش خرابه
برید یه شرکت خوب
من پیشگامان رو پیشنهاد میدم
می تونید برید آسیاتک یا پارس آنلاین (که اینم نوسان داره)

• Like
Reactions: kendrick

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر