دلایل بن شدن کنسول پلی استیشن 4 و راه حل ها و راه های پیشگیری

Mahdi.itm

کاربر سایت
Jun 27, 2018
5
سلام دوستان من اکانت بازی رو میخرم و بازی رو از خود play stor دانلود میکنم میخواستم بدونم این اکانت های ظرفیتی (ظرفیت 1و2و3) مخصوصا ضرفیت 1 که قیمت خیلی پایینی داره نسبت به بقیه رو اگه رو دستگاه نصب کنی امکان بن شدن دستگاه هست یا فقط بازی قفل میشه به دستگاه آسیبی نمیرسه!!!؟؟؟؟؟

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
سلام دوستان من اکانت بازی رو میخرم و بازی رو از خود play stor دانلود میکنم میخواستم بدونم این اکانت های ظرفیتی (ظرفیت 1و2و3) مخصوصا ضرفیت 1 که قیمت خیلی پایینی داره نسبت به بقیه رو اگه رو دستگاه نصب کنی امکان بن شدن دستگاه هست یا فقط بازی قفل میشه به دستگاه آسیبی نمیرسه!!!؟؟؟؟؟
هیچ بن ی در کار نیست فقط در صورت آنلاین بازیت قفل میشه(برای ظ1)
هک کامل کنسول باعث بن دستگاه(اکانت) میشه و زمان مشخص میکنه کی سونی شما رو بن کرده امکان داره برای یکی 1 ماه باشه امکان داره چند ماه طول بکشه!

Merajgolestaniii

کاربر سایت
Sep 26, 2018
2
سلام دوستان ، ps4 من بن‌شد و زمان مشخصی رو نگفته که از بن در میام ، با این کد ws-37338-4 ، گفته یا بن شدم یا موقتا مسدود ،اگر مثلا بن شده باشم یعنی هیچوقت از بن در نمیام و باید کنسول رو بفروشم ، لطفا کمک کنید اولین باره اینجور شده تا کنسول رو خریدم!

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
دوستان اگر اکانت ظرفیت 1 بخرم و آفلاین استفاده کنم و اگر یه لحظه نت کنسول رو سحوی روشن کنم کنسولم بن میشه آیا؟

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
هیچ بن ی در کار نیست فقط در صورت آنلاین بازیت قفل میشه(برای ظ1)
هک کامل کنسول باعث بن دستگاه(اکانت) میشه و زمان مشخص میکنه کی سونی شما رو بن کرده امکان داره برای یکی 1 ماه باشه امکان داره چند ماه طول بکشه!
نحوه تشخیص هک کامل کنسول چطور هست؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوست عزیز چندتا نکته که اشتباه کردی
اولین و بزرگترین اشتباه شما اینه که اومدی حقوق را با قیمت بازی مقایسه کردی و خرج های دیگه را مشاهده نکردی
در اقتصاد یک خانواده باید همه خرج ها رو دید
اولا کرایه خونه یک خوابه (متوسط)در امریکا از 700 دلار هست تا 1000 دلار یعنی چیزی حدود 3تا 4.5 میلیون!!!! توی تهران فک نکنم یشتر از 2 میلیون باشه
یک سرما خوری ساده 110 دلار خرج داره یعنی 350 هزار تومن توی ایران نهایت 50 هزار تومن
مواد خوارکی هم حداقل 2 برابر ایران هستند
لینک منبع:هزینه زندگی در آمریکا چقدر است؟

بله 60 دلار در مقابل حقوق یک امریکایی چیزی نیست اما خرج های دیگه زندگی بسیار بالاست و بیشتر حقوق یک خانواده صرف اونها میشه
همین دبی رو نگاه کنید حتما دوستی داشتید که رفته دبی ازش سوال کنید واسه ی تاکسی و گردش توی شهر حداقل باید 100 هزار تومن کرایه بده!!

قضیه قیمت به این صورت هم که مثلا من بگم بابام 10 میلیون حقوق داره ولی 9.5 میلیونش رو خرج خونه میکنه
و یکی دیگه بگه بابای منم 2 میلیون حقوق داره و 1.5 میلونش رو خرج خونه میکنه

در مورد نقد هم صحبت های شما واقعا جای تامل داره
به فرض که شما درست میگی و مثلا اساسین اورجین توی امریکا حدود 10 هزار تومن واسه ما قیمت داره
دیگه ملت مگه مریضا برن نقد بخونن و نقد بنویسن میرن میخرنش حال نکردن میندازنش بیرون!!!!!!

نمونش نسل پیش خیلیها بازی کپی داشتند روی کنسول و pc و اکثر بازی ها کرک میشدن دقت کنید اون موقع چقدر سایت های نقد بازی ایرانی کم بودن چون واقعا نقد زمانی بدرد میخوره که رقابت در میان باشه
الان شما بخوای بری گوشی بخری کلی تحقیق میکنی چون داری پول میدی بابتش اگه قیمتش خیلی پایین باشه شما ندیدع میری میخری پیش خودت میگی بدم بود بدرک میرم یکی دیگه میخرم!

بازم میگم قیمت بازی توی ایران مناسب سایر تفریحات فرهنگی نیست!
مثلا سینما توی امریکا 10 دلاره بازی 6 دلار یعنی بازی باید توی ایران 60 هزار تومان باشه که نیست چون توی ایران استور وجود نداره بدلایل سیاسی!

شب خوش
رفتی اطلاعات نحوه زندگی و خرج کردن مردم آمریکا رو از سایتی گذاشتی که وابسته به ......... هستش !! بعد هم میای فکت صادر میکنی که خرج و مخارج اون جا بالاست و فلان و بیسار ؟! و این جا کسی هم خبر چیزی رو نداره و حرفای امثال شما رو باور میکنه !! ( که هستن کسایی که به راحتی باور کنن )

اصلا آمریکا بدبخته بابا ! مردمش مثل ما دارن زندگی میکنن ! بمیرم واسشون ! بیچاره ها !

فقط این قسمت پست رو بخونید دوستان و یعنی فقط پست اون سایت رو در همین بخش ببینید و من بعد یه توضیحی بدم .

Capture245543245.PNG

یعنی فقط همین بخش نوشته رو دیدم هم خندم گرفتم و هم از این چرت و پرت های که اون سایت نوشته دقیقا :lol:x_x.......... که مردم آمریکا از ترس بیمار شدن ورزش میکنن و هزینه آمپول 110 دلار !؟ .... =)):o ( پدر به پسر : پسرم برو صبح بدو تا مریض نشی و آمپول گرونه و پول آمپول زندنت رو ندارم و برو بدو دیگه ! اخمخ بیشعور نمیدویی ؟؟!! بدو دیگه ! ندویی مریض میشی و منو گرفتار میکنی :(( و در پایان پدر محترم پسر را با لگد مجبور میکند به ورزش کردن روی بیاورد !! :)) اگر هم پسر ورزش نکنه پدر بنده خدا میره جلوی وزارت کار و خودش رو آتیش میزنه !! :( اوخی این آمریکایی های بیچاره ! :((:( ) و بقیه بخش هاش رو هم دونه به دونه میتونم توضیح بدم و خلاصه باشه بابا ! وضعیت اقتصادی آمریکا هم مثل همین جاست و بیچاره ها ! اوخی ! :(

( گوبلس یه مثلی داره ! میگه دروغ رو هر چی بزرگ تر بگی باورش هم راحت تره )

بیمه های خصوصی هم در آمریکا به شدت زیادن و هزینه و رقم هایی مختلفی رو دارن برای افشار مختلف جامعه و اونم چه بیمه هایی آخه ! بیمه هایی که واقعا به درد میخوره . مثلا خدای نکرده یکی سرطان بگیره بیمه کلیت هزینه هاش رو تقبل میکنه نه مثل این جا که سقف هزینه داره و هزار تا بدبختی و بیمارستان های نابود ایران و .... تمامش کنین و صدا و سیمای میلی بازی در نیارین و خودمون رو میتونیم با عراق و افغانستان مقایسه کنیم الان و آمریکا ؟!! .... همونی که هیچ غلطی نمیتواند بکند دیگه !

از نزدیکان ما آمریکا زندگی میکنه و خانومش باردار بود ! ( شهروند آمریکا هستن ) از روز اولی که باردار شد و تا روز آخر زایمانش بیمارستان هیچ پولی ازشون نگرفت و وقتی هم زایمان کرد خود بیمارستان به مدت یک ماه پرستار برای خونشون میفرستاد و اونم به هزینه بیمارستان و .... بچه کوچیک به دنیا میاد تو آمریکا هر ماه دولت 700 دلار به حساب اون بچه ریخته میشه برای خرج تحصیلی آیندش که دولت بخشی از این هزینه رو تقبل میکنه . اون جا مجتمع هایی فقط ساخته میشن برای اجاره دادن ! و بهش میگن اجاره های 99 ساله ! و این خونه ها رو شرکت های ساختمان سازی میسازن فقط و فقط برای اجاره دادن و هیچ وقت نمیفروشن این خونه ها رو و فقط برای اجاره دادن هست و شما میتونی خونه رو اجاره کنی به مدت 99 سال ! . اجاره خونت رو هم سر موقع دادی میتونی تا آخر عمر هم همون جا باشی و مثل این جا نباشه که صاحب خونه هر وقت عشقش کشید به شما بگه به سلامت و خونم رو میخوام بفروشم و هزار تا بهانه دیگه و بازم همین طور که الکی هر سال هر چقدر عشقش کشید اجاره رو بالا ببره .

مجتمع یه دفتر داره مربوط به همون شرکت و برای خونت هر مشکلی پیش اومد میری بهشون میگی و براتون مشکل رو رفع میکنن ! کمپانی های ساختمان سازی زیاد هستن و رقابت دارن با هم برای خدمات بهتر به شهروندان کشورشون و نه مثل این جا که مجتمع سازی و همه چیز دست یه ارگان معروف باشه و .....

دوستانی که هکی استفاده میکنین دوست دارین این کار رو بکنین و دوست هم ندارین بازم به خودتون مربوطه . به حرف هیچ کسی هم گوش ندین . اصلا به خودتون مربوطه که استفاده کنین ! یا نکنین ! . حلال و حرامش هم با شما ! ( صحبت از شرع و اسلام و .... شد !! عه چقدر ما ایرانی ها دین داریم !!! :o و من نمیدونم چرا آخر مردم میشن مقصر !!؟؟ بالا رفتم فیمت دلار و مشکلات افتصادی هم تقصیر مردم ایران شده ! یعنی تو این کشور همه چیز پای مردمه ! نه نمایندگی رسمی سونی در ایران هست و نه مایکرو ! همون عربستانی که خیلی ها مسخرش میکنن نمایندگی رسمی سونی و مایکرو رو داره و مردمش مثل بچه آدمش میرن تو صف خرید روز اول انتشار کنسول ها و برای خودش حساب کتاب داره و قانون .... ) همین جا که یه سری پست گذاشتن و به رگ غیرتشون بر خورده الان ویندوز هاشون کرکی هستش و فیلم ها رو هم که دانلود میکنن و نرم افزار کرکی هم که استفاده کردن تا دلتون بخواد ، بازی موبایلی و حتی یه سری نرم افزار های موبایل و .... ( کسایی که ادعای بازی کردن بازی های اورجینال دارن و چقدر هم خفنه !! اوه اوه ! ..... جاست لاکچری ! ) و نرم افزار ها رو هم کرکی دانلود میکن و بیخیال این صحبت ها و ..... شین . حنای هیچ کدوممون رنگی نداره و فکر هم نکنید کارتون خیلی درسته ! برای کسی هم نسخه نپیچین . من خودم این نسل هشت هنوز اکانت هکی نگرفتم ولی برای کسی هم نسخه نمیپیچم . برید نسخه رو برای کسایی بپیچین که وضعیت افتصادی رو به اینن وضع در آوردن و کی پول داره به بچش بده بازی بخره هفتصد و خورده ای ؟! ( الان یکی میاد میگه بازی شیرینگ بین دو نفر بخرید و ارزون تر میشه و !!؟؟ :)) عه !!؟؟ پس به آمریکایی ها هم بگیم این کار رو بکنن بنده خدا ها و بازی فیزیکی دیگه هیچ جای جهان مردم نخرن اصلا !
بخش بزرگی از مردم بدبخت ایران حقوقشون به زور به یک میلیوت تومن میرسه ! نهایتش یک و صد ! .... که همونم کلی از حقوق های عقب مونده دارن مردم و هزار تا بدبختی دیگه . حالا فرزندشون هم میخواد بازی کنه و پدر بخت برگشته گیر خرید نون و آب خونست و .... بازی چیه !! بازی اصلا خوب نیست ! حرامه ! .....

دوست من تا زمانی که تو ایران بود بازی های کرکی رو بازی میکرد ( زمان ایکس باکس 360 ) مثل خیلی از ما ها از جمله خودم ! ولی وقتی رفت آلمان دیگه استفاده نکرد ! دلیل هم داشت . همین دوران پلی استیشن 4 رفته آلمان و سه سالی میشه اون جا هستش .

1 - حقوقی که اون جا میگیره خرید بازی براش در ماه بسیار راحته و هر ماه هم قرار نیست صد تا بازی بخره و در صورتی که خرید بازی در ایران وحشتناک سخته با وضعیت اقتصادی که هست . چند بار هم شده یه سری بازی های دیجیتالیش رو تموم کرده یه اکانت جداگانه درست کرده و به منم بازی هاش رو میده . ( منم بازی دیجیتالی بخرم و بازی نکرده باشه بهش میدم و خلاصه رفیق نزدیک من هستش کلی با هم صحبت میکنیم از همین وضعیت گیم و حقوق و مقایسه کشور ها تو همین زمینه ها و .... )

2 - حمایت حکومت کشور از قانون کپی رایت : دولت بستر سازی کرده و همه چیز رو برای مردمانش فراهم کرده . یعنی دولت به مردم خدمات میده و از مردم هم انتظار خدمات و رعایت قانون داره و حالا چه طور !

دوستم تو شهر هامبورگه آلمانه . اون جا تو فروشگاه های خرده فروشی ( گیم استاپ ) هست و راحت بازی هاش رو میبره اون جا یا عوض به در میکنه یا به قیمت خوبی بهشون میفروشه ! تو همون شهر هامبورگ کلی فروشگاه گیم استاپ هست . و مثلا تو استور آلمان بازی ها تخفیف های خوبی میخورن و این طوری براشون تازه بهتر هم میشه و ارزون تر اونم با دریافتی حقوقی که اون جا داره . یعنی بستر مهیا میشه مردم به صورت قانونی و درست زندگی کنن . هر چی فقر کم تر باشه فساد هم به دنبالش کم تر میشه .

بازی های دیجیتالی رو هم که میخره که مشکل سرعت و حجم دانلود و هزار تا کوفت و زهر مار دیگه رو هم نداره !

خلاصه ! بیخیال شین و تیریپ مادر ترزا رو بر ندارین ! ;) شک ندارم خودت هم تا همین الان ویندوز کرکی ، نرم افزار کرکی ، فیلم های دانلودی دیدی ;):* تا دلت بخواد مثل همه ماها . ( اونم ویندوز نه یکی بلکه هزار تا ورژن مختلف ! نرم افزار نه یکی بلکه صد هزار تا ورژن مختلف ) حتی بازی های موبایلی و ..... شرع و اسلام هم باشه رفتیم اون دنیا اونش با من ! یه کاری براتون میکنم و اگه هم کار نتونستم بکنم باز مشکلی نیست و با هم جهنم هم رفتیم بدک نیست اون جا ! یه خبرایی ازش دارم . کنسرت و این چیزا اون جا به راهه و ..... :))

خبر دارین که !! صدا و سیما بازی های فوتبال رو نمیخره !! میدزده ! پس هر کسی هم بازی های فوتبال رو از صدا و سیما نگاه کنه گناه کرده و حرامه ! فیلم های صدا و سیما هم دزدیه ! حرامه ! .... حرامه .... حرامه ..... :Guitar::Mrgreen: و در پایان بیشتر از این که دوست داشتی درباره اکانت هکی و بن شدنش صحبت کنی خودت دوست داشتی بگی بازی اورجینال بخرین و ..... !! نمیتونی چیزی بنویسی ! فکتی مثلا صادر کنی و بقیه صحبت نکنن !

قربون دستت ! هزینه زندگی مردم سوئیس ، فرانسه ، کانادا ، نروژ ، سوئد ، هلند ، انگلیس ، آلمان ، استرالیا ! و ....... رو برامون بذاری ممنون میشیم و اون جا آمپول مبارک رو وارد میکنن چقدر قیمتشه !!؟؟؟ :)) حساب بانکی هاشون رو هم لطف کن این جا بذار و براشون پول جمع کنیم و بهشون کمک کنیم . میدونی که دست به کمکمون به دیگر کشور ها خیلی خوبه ! ;) آره بابا جان !

شاد کام باشیم و رستگار ! >:D<:pepsi:

آخرین ویرایش:

operadf

کاربر سایت
Feb 8, 2019
2
استفاده از اکانت های هکی جدای اینکه دزدی محسوب میشه شرعا هم ایراد داره و حرومه...
به این دلیل که فرد استفاده کننده بدون اجازه و رضایت فرد وارد اکانت میشه و از محتویات اکانت استفاده میکنه.در نتیجه حق الناس به گردنشه...
استفاده از فیلم ها و سریال ها و بازی های کپی هم مشمول حق الناس میشه چون بدون رضایت تهیه کننده و عوامل اون مجموعه از اون برنامه داریم استفاده میکنیم پس فرقی نداره با اون اکانت هکی.
پس لطفا خودمون و دیگران رو گول نزنیم. چون خودمون داریم از این مدل اکانت ها استفاده میکنیم و تا حالا برامون مشکلی پیش نیومده دلیل نمیشه بقیه رو ترغییب به استفاده کنیم و کسانی رو که این کار رو منع میکنن روشن فکر خطاب کنیم!!!

operadf

کاربر سایت
Feb 8, 2019
2
سلام لطفا جواب بدین خسته نباشید خدمت همتوون و مدیریت من میخوام یک کنسولps4 بخرم 2 میلیون میده ولی بن داعم شده بنده خدا خودشم گفت فقط میشه با دیسک بازی کرد بنظرتون بخرم یا نه کسانی که اطلاعات زیاد دارند. شخصا افلاین فقط بازی میکنم تو افلاین بازی کردن مشکل پیش میاد یا نه یا بازی جدید بیاد میشه بازی کرد
مطمعنى؟ جاى موثقى نوشته؟ چون منم بن شدم. نه تونستم با پشتيبانى تماس بگيرم و نه اينكه جايى نوشته بود كه بار اول و دوم مدت زمانش اينقدره. حتى من كد ارور كه وارد كردم تو قسمت ساپورت به طور دقيق نوشته بود بن دائم! بار اولمم هست بن شدم.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
سلام لطفا جواب بدین خسته نباشید خدمت همتوون و مدیریت من میخوام یک کنسولps4 بخرم 2 میلیون میده ولی بن داعم شده بنده خدا خودشم گفت فقط میشه با دیسک بازی کرد بنظرتون بخرم یا نه کسانی که اطلاعات زیاد دارند. شخصا افلاین فقط بازی میکنم تو افلاین بازی کردن مشکل پیش میاد یا نه یا بازی جدید بیاد میشه بازی کرد
سلام
من زیاد در این مورد اطلاع ندارم اما چون منشن کردی چیزایی که میدونمو میگم. عرضم به خدمت شما که من یه مدت بخاطر استفاده از اکانت هکی بن شدم ( با اینکه نوشته بود بن دائم) این بنده خدا هم اگر مشخص بشه کنسولش چرا بن شده شاید دائمی نباشه. از این که بگذریم موقعی که کنسول بن هست دسترسی شما به psn قطعه ولی بازی های افلاین رو بدون مشکل میتونی انجام بدی اما دیگه نمیتونی بازی ها رو بصورت دیجیتالی نصب کنی فقط باید دیسک بخری. از طرفی برای بازی های جدید نیاز هست که فریمور دستگاه هم جدید باشه حالا یادم نمیاد موقع بن میشه فریمور رو اپدیت کرد یا نه! چون فکرکنم بصورت دستی و افلاین هم میشه اپدیت کرد اما مطمئن نیستم. نکته ی بعدی اپدیت شدن بازی ها هست. خیلی از بازی ها موقع عرضه با کلی مشکلات منتشر میشن که نیاز به اپدیت پیدا میکنن اگر موقع بن شما نتونی بازی رو اپدیت کنی برای این موضوع هم به مشکل میخوری. در کل اگه بشه وقتی که بن هستی هم کنسول و هم بازی رو اپدیت کنی مشکل چندانی نخواهی داشت (برای افلاین زدن) وگرنه بدرد نمیخوره. من خودم راستش با اینکه بن بودم ولی اصلا یادم نمیاد:D ولی فکرکنم میشد کنسول و بازی ها رو اپدیت کرد.

ahura3d

کاربر سایت
Apr 27, 2019
4
سلام دوستان من چهارتا ps4 خریدم برای گیم نت، یکیشونو اکانت هکی ریخته برام ولی بقیه رو فعلا گفتم دست نزنه! واقعاً من این چیزا رو نمیدونستم، الان باید چکار کنم؟ فریمور دستگاها هم 6.51 هست
اینم آی دی تلگرامم هست لطفاً به دادم برسید میخوام گیم نت بزنم تو روستامون
@aliartisti

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
الان همه تو همین ایران فیلم کپی و بازی و برنامه کپی استفاده میکنن حالا اگر اکانت هکی استفاده کنیم چه فرقی داره؟ تریپ روشنفکری برداشتین من استفاده کردم مشکل هم نداشته تاحالا.
اکثرا هم آمریکا و کانادا هستند و وضعشون خوبه سنگ اونارو به سینه نزنید.
خوب اگر هر کسی وضعش خوب بود ما ازش دزدی کنیم که سنگ روی سنگ بند نمیشه. دزدی دزدی هست فرقی نمیکنه.

• Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
واقعا استفاده از اکانت هکی هیچ فرقی با بالا رفتن از دیوار خونه مردم نداره ! فکر کنید اکانت خودتون رو که کلی باهش خاطره دارین و تروفی ثبت کردید بن بشه یا یکی دیگه‌واردش بشه ، مثل دزدی که اومده تو حریم خصوصیتون .
بگیم حرامه که میخندن یه عده ولی اگر این چیزا رو قبول ندارین ازاده حداقل رفتار کنید و بدونید این دزدیه .
حتما روش دو مرحله ای ورود اکانت رو فعال کنید تا دست این ادما به اکانتتون نرسه .

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
واقعا استفاده از اکانت هکی هیچ فرقی با بالا رفتن از دیوار خونه مردم نداره ! فکر کنید اکانت خودتون رو که کلی باهش خاطره دارین و تروفی ثبت کردید بن بشه یا یکی دیگه‌واردش بشه ، مثل دزدی که اومده تو حریم خصوصیتون .
بگیم حرامه که میخندن یه عده ولی اگر این چیزا رو قبول ندارین ازاده حداقل رفتار کنید و بدونید این دزدیه .
حتما روش دو مرحله ای ورود اکانت رو فعال کنید تا دست این ادما به اکانتتون نرسه .
فایده نداره,کد رو هم برادران روسی هک میکنن. در کل کار درستی نیست ولی فرض میکنیم طرف باهامون دوسته و خودش داده :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر