دلایل بن شدن کنسول پلی استیشن 4 و راه حل ها و راه های پیشگیری

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
اقا حالا این صحبت ها رو بی خیال هرکی هرجور دوست داره بخره یا هک کنه یا بدزده و بازی کنه....کسی رو تو قبر کس دیگه نمیزارن که....والا

سوال من اینه که اینا که میگن 200-300 تومن بده 10 تا بازی برات میریزیم وقتی ریختن دیگه میشه بدون وصل شدن به نت بازی کرد؟ یعنی دیگه هیچ جوره اینترنت لازم نمیشه؟ مثل کنسول های نسل قبل بدون اینترنت ؟

بعد حالا بر فرض که ریختیم و سونی فهمید و بن شدیم بعد کلا کنسول دیگه کار نمیکنه یا فقط نمیشه رفت انلاین بازی کرد؟

من هنوز ps4 نخریدم ولی کلا من بازی انلاینی بازی نمیکنم میخوام فقط بازی های جدید رو افلاین بریزم و برای خودم بازی کنم حال کنم همین....میخوام بدونم وقتی بن اگر بشه کلا کنسول از کار میفته یا قابلیت انلاینش از کار میفته؟ خواهشا دقیق بگید بدونم....تشکر
اون 10 تا بازی باید بازی های افلاین باشن
مثلا رنبو سیکس انلاینه
بله شما اصلا نیازی به اینترنت نداری و میتونی حتی تا 10 سال هم بازی کنی باهاشون
اگر بن بشی معمولا کوتاه هست و 2-3 ماه هست بعدش ان بن میشی اگه هم بن نشی دیگه نمیتونی بازی دیجیتالی روش بریزی فقط باید دیسک بخری و انلاین هم نمتیونی بازی کنی

• Like
Reactions: Mazi_z

a_b_c_d

کاربر سایت
Jul 14, 2008
38
سلام
سوال راجع به ظرفيت ١ داشتم:
اگه من همراه با 2 تا از دوستام ، 3 نفری یک بازی رو بخریم از PSN و هرکدوم از یک ظرفیتش استفاده کنیم، اگه یک موقعی ظرفیت اول اکانت قفل شدش، با توجه به اینکه خودمون هستیم و همدیگه رو میشناسیم ، میشه ظرفیت اول اکانت رو از قفل دربیاریم ؟ یعنی اینکه اکانت ظرفیت دوم بره و از حالت پرایمری خارج بشه،اکانت ظرفیت اول دوباره بره و مراحل فعال شدن رو انجام بده، بعدش هم دوباره کامل آفلاین بشه و اون اکانت ظرفیت دوم مجددا بره و خودش رو پرایمری کنه.
چندبار قفل شدن یک اکانت روی یک دستگاه مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ مثل بن شدن و... ؟

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام
سوال راجع به ظرفيت ١ داشتم:
اگه من همراه با 2 تا از دوستام ، 3 نفری یک بازی رو بخریم از PSN و هرکدوم از یک ظرفیتش استفاده کنیم، اگه یک موقعی ظرفیت اول اکانت قفل شدش، با توجه به اینکه خودمون هستیم و همدیگه رو میشناسیم ، میشه ظرفیت اول اکانت رو از قفل دربیاریم ؟ یعنی اینکه اکانت ظرفیت دوم بره و از حالت پرایمری خارج بشه،اکانت ظرفیت اول دوباره بره و مراحل فعال شدن رو انجام بده، بعدش هم دوباره کامل آفلاین بشه و اون اکانت ظرفیت دوم مجددا بره و خودش رو پرایمری کنه.
چندبار قفل شدن یک اکانت روی یک دستگاه مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ مثل بن شدن و... ؟
ظرفیت یک رو نمیشه از قفل در اورد . و بعد از ۶ ماه دوباره فعال میشه که قابلیت دی اکتیو کردن از طریق سایت فراهم بشه.

• Like
Reactions: a_b_c_d

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
سلام داداشا یه سوال فنی داشتم:
من میخوام بازی دست دوم بخرم اگه قبل من چندنفر بازی رو آنلاین بازی کرده باشن(مثلا 5نفر) من اگه با بازی آنلاین بازی کنم بن نمیشم؟اصلا میشه آنلاین بازی کرد؟
میترسم بازی دست دوم بخرم برم آنلاین بگه زرنگ قبل تو 10 نفر با این cd آنلاین بازی کردن برو نوشو بخر:D
نخندین جواب بدین لطفا:-j
ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
من میخوام بازی دست دوم بخرم اگه قبل من چندنفر بازی رو آنلاین بازی کرده باشن(مثلا 5نفر) من اگه با بازی آنلاین بازی کنم بن نمیشم؟اصلا میشه آنلاین بازی کرد؟
میترسم بازی دست دوم بخرم برم آنلاین بگه زرنگ قبل تو 10 نفر با این cd آنلاین بازی کردن برو نوشو بخر:D
ممنون
هيچ مشكلي نداره
روي صد كنسول هم استفاده بشه بازم ميشه بدون مشكل از بخش انلاين بازي استفاده كرد

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
ممنون
اگه ازت پرسیدن بگو اون ده نفر خودم بودم رو کنسول های مختلف بازی کردم،راه های زیادی هست که میشه سونی رو دور زد
:Wallbash:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
پشت شهرداری چه کارا میکنن ما بی خبریم :))
خدمتتون عرض کنم ایرانیا هیچ پخی نیستن تو هیچ زمینه ای مخصوصا هک
مطمئن باشین چین و روسیه و بلوک شرق خوار مادر هک هستن و اگه کاری بشه کرد اونا اول میکنن. دلیلشم امکانات و آموزش بسیار سطح بالاشون تو این زمینه س
ایرانی فقط ادعا فقط درووووغ
همین حالا برین توپخونه بپرسین ps4 کپی خو داری میگه آره
بگی ps6 هم داری نه نمیگه. حالم بهم میخوره از ملت دروغگوی پر مدعا

davoodd

کاربر سایت
Dec 4, 2017
38
پشت شهرداری چه کارا میکنن ما بی خبریم :))
خدمتتون عرض کنم ایرانیا هیچ پخی نیستن تو هیچ زمینه ای مخصوصا هک
مطمئن باشین چین و روسیه و بلوک شرق خوار مادر هک هستن و اگه کاری بشه کرد اونا اول میکنن. دلیلشم امکانات و آموزش بسیار سطح بالاشون تو این زمینه س
ایرانی فقط ادعا فقط درووووغ
همین حالا برین توپخونه بپرسین ps4 کپی خو داری میگه آره
بگی ps6 هم داری نه نمیگه. حالم بهم میخوره از ملت دروغگوی پر مدعا
من از پشت شهرداری کنسولمو خریدم
توشون فروشنده های با انصاف هم پیدا میشه که راهنماییت کنند در مورد همه چی ولی گرگ توشون زیاده باید خیلی حواست باشه که سرت رو کلاه نزارند.
دوستان من خودم یه زمانی تو کار کرک اکانت یا همون هک به اسم عامیانه بودم زمانی بود که اکانت های psn از امنیت پایینی برخوردار بود ولی الان دیگه اینجوری نیست هم کرک کردنش سخت شده و هم خیلی راحت صاحب اکانت متوجه میشه که اکانتش هک شده و توسط شخص دیگه استفاده میشه بعد شما وقتی اکانت هکی استفاده کنی خودتو از نعمت انلاین بود ابدیت دستگاه ابدیت بازی ها و بازی های جدید و از همه مهمتر فروشگاه خود سونی محروم میکنی ! الان بهترین راه برای خرید بازی فروشگاه خود سونی هستش وقتی که تخفیف میزاره اگه توان مالی کمی دارید هم میتونی دو نفری بازی رو شریکی بخرید و اشتراکی استفاده کنید فقط یکی تون باید انلاین بشه برای بازی کردن فقط هم همون اولش که وارد اکانت بشه همین حجم زیادی نمیبره و نت قوی نمیخواد پس پیشنهاد میکنم که به سمت اکانت های هکی یا اسم دیگش ترکیبی که فروشنده های اون گذاشتن روش تا شما از اسم هکی نترسید و بخریدش نرید !
در مورد بن شدن هم مطمعن باشین اگه صاحب اکانت پیگیری کنه میتونه سونی راحت بنتون کنه یا خیلی راحت مشخصات اکانت رو عوض کنه و به محظ انلاین شدن شما برای ریختن بازی جدید یا هر منظور دیگه بازی هاتون قفل بشه پس سعی کنید بازی ها رو از فروشگاه خود سونی بخرید یا به صورت سی دی بخرید که بعدا هم بتونید راحت بفروشید .

fifahacki

کاربر سایت
Feb 19, 2018
1
سلام دوستان
من هم از اکانت هکی استفاده میکنم و هم fifa 18 رو به صورت ارجینال خریدم میخواستم ببینم آیا اگر برای آپدیت فیفا به اینترنت وصل بشم کنسولم بن میشه؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
سلام دوستان
من هم از اکانت هکی استفاده میکنم و هم fifa 18 رو به صورت ارجینال خریدم میخواستم ببینم آیا اگر برای آپدیت فیفا به اینترنت وصل بشم کنسولم بن میشه؟
منم هم اکانت هکی دارم و هم ارجینال,همیشه هم به نت وصلم و اتفاقی نیفتاده

33Reza33

کاربر سایت
Aug 1, 2018
3
اولین بار که بن بشه بین ۱تا۳ هفته
دومین بار بین ۱تا۳ماه
سومین بار دیگه سونی شوحی نداره و بن کامل میکنه

تا حالا هیچ راهی برای از بن در اوردن نیومده زیرا هر دستگاه یک کد مثل پلاک ماشین داره و نمیشه اونو عوض کرد و سونی از سرور دسترسی این پلاک رو میبنده...فقط تو ps3 اونم نه با تعویض بلکه برا بای پس کردن کد دستگاه با کد یه دستگاه دیگه و اونم تو دستگاه کپی نرم افزاری میشد یه کاری کرد
ps4 در وحله اول اصلا کپی نیست پس کاریش نمیشه کرد

حواستون به کسایی که میگن ما از بن در میاریم باشه

33Reza33

کاربر سایت
Aug 1, 2018
3
سلام دوستان وقتتون بخیر
من کنسولم بن شده بود که بعد حدودا 40 روز از بن در اومده. اکانت هکی هم که چند تا ریخته بودم هیچ کدوم قفل نشدن. حالا سوالم اینه که الان چیکار کنم؟
1. کنسول رو بفروشم (کلی بازی توش هست هرچند هکی)
2. کنسول رو ریست فکتوری کنم و دیگه هکی نریزم (که به نظرتون این کار رو بکنم دیگه بن نمیشه؟)
3. همینجوری ادامه بدم
سلام مطمئنی بار اول موقته منم بار اول بن شدم و سونی بهم هیچ ایمیلی نزده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر