کدوم اپراتور اینترنت پینگ بهتر میده؟

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
عی بابا من میخام شاتل بخرم بزودی اینطور که همه میگن انگار بستگی داره به خونه و محل من یکی از دوستام پینگ ۱۰۰ از شاتل میگیره نمیدونم واسه منم همین باشه یا نه و تنها دلیل عوض کردن سرویسم هم همین پینگه :[

Sent from my HTC One_E8 dual sim using Tapatalk
اگر شما و دوستت هر دو روی یک مرکز مخابراتی باشید کیفیت سرویس هاتون هم مثل همه، البته به وضعیت سیم‌کشی ساختمان هم بستگی داره که البته اون بیشتر روی سرعت تاثیر داره تا پینگ

• Like
Reactions: Mahdi444

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
پینگ تا 90 درصد مربوط به isp میشه. سیم کشی ساختمون و نویز و این داستانا بیشتر رو سرعتتون تاثیر داره.
اولا هشدار میدم هیچوقت سمت isp شیاد و کلاه بردار صبانت نرید. دزدترین و بی کیفیت ترین isp ایران از همه لحاظ مخصوصا پینگ
الان من از آسیاتک استفاده میکنم. پروفایل گیم رو فعال کنم با سرعت 8 مگ میانگین پینگم 85-90 بدون پروفایل گیم روی سرعت 16 مگ 120-125
در کل خوبه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ننوشته
speedtest نزدیکترین سرور رو انتخاب میکنه (مگر اینکه با پی سی باشید و دستی محل سرور رو تغییر بدید) درواقع پینگی که توی عکس هست با سرور داخل ایرانه و اصلا ارتباطی با بازیای آنلاینی که ما میکنیم و سروراشون اکثرا توی اروپا هستن نداره

• Like

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
speedtest نزدیکترین سرور رو انتخاب میکنه (مگر اینکه با پی سی باشید و دستی محل سرور رو تغییر بدید) درواقع پینگی که توی عکس هست با سرور داخل ایرانه و اصلا ارتباطی با بازیای آنلاینی که ما میکنیم و سروراشون اکثرا توی اروپا هستن نداره
اره دیگه منظورم همین بود ولی اگه با سرورای خارجی مقایسه کنیم پینگ ها بیشتر ثابته با این دستور تو run ویندوزه ping 4.2.2.4 -t

• Like

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
البته به نظرم تایم اوت خیلی مهم تر از پینگه .

• Like

golixxx

عضو جدید
Apr 28, 2020
1
من با بیشتر شرکت های اینترنتی کار کردم ولی برای گیم آسیاتک پینگ بهتری رو ارائه میده ،بتل 4 رو با کیفیت بالا خیلی راحت بازی می کنم پینگ 8.8.8.8 بین 100 تا 101 میشه شبا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر