چرا بعضی یک دفعه از بازی کردن زده میشوند ؟

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
به خودت میای و میبینی وقت تلف کردنه

4-14.jpg

• Like
Reactions: esm nadaram

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
خیلی موضوع خفنی هست ، یه جورایی ترسناکه ... چیزی که مطمئنم بازی کردن باعث افرایش شدید تمرکز میشه ، گیمرها باهوش تر از بقیه افراد هستن .

بعد بخاطر همین هوش بالا باعث میشه از گیم بدشون بیاد یا زده بشن یا گین کم کنن؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بحث تاپیک در باره زده شدن از گیمه بقیه دارن از اینکه سرکارن و وقت ندارن بازی کنن حرف میزنن ! چه ربطی داره این دو تا موضوع جدا هست که شما وقتی برای گیم نداری !
فرض کن شما وقت داری و می خوای بازی کنی بعد از چند دقیقه بازی کردن دیگه حوصله ات نمیگیره بازی کنی و زده میشی
بازی های جدید شخصا برای من جذابیتش خیلی کمه،مشغله فکری و مشکلات زندگی که هنگام لودینک بازی به ذهنت میرسه و کلا از بازی کردن پشیمون میشی(وقتت هم آزاده) xD

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
ما که زبانمون داغونه چیکار کنیم :Cheesygrin: مثل من عملگی و حمالی بکنی دیگه عقلت زبان مبان نمیفهمه :Angel:

عزیز شما هنوز لوازم zelda که آوردی داری؟ یا فروختی؟
لوازم نینتندویی و ماریویی چیزی داری تو دستو بالت ؟
سلام علي جان خوبي؟ :D
علي والا فروختم همش رو خيلي وقت پيش ،
تقريبا يك سال پيش
، ولي چيزه ميز زياد خريد ميكنم اگه خواستي بيا pv :D

براي اينكه اف تاپيك نشه
من خودم بچم ٣ ماه ديگه مياد به دنيا
ولي هنوز كه هنوزه عشق علاقم به بازي همونقدره،
شايد روزي ٢ ساعت بيشتر بازي نكنم اما همون دو ساعت رو لذت ميبرم

سعي كنيد بازي هاي كمپين رو شب ها كه همه خوابن بازي كنيد كه با ارامش لذت ببري

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
سلام علي جان خوبي؟ :D
علي والا فروختم همش رو خيلي وقت پيش ،
تقريبا يك سال پيش
، ولي چيزه ميز زياد خريد ميكنم اگه خواستي بيا pv :D

براي اينكه اف تاپيك نشه
من خودم بچم ٣ ماه ديگه مياد به دنيا
ولي هنوز كه هنوزه عشق علاقم به بازي همونقدره،
شايد روزي ٢ ساعت بيشتر بازي نكنم اما همون دو ساعت رو لذت ميبرم

سعي كنيد بازي هاي كمپين رو شب ها كه همه خوابن بازي كنيد كه با ارامش لذت ببري

سلام احسانم :Cheesygrin: آیدی ehsanservat خدا بیامرز :Laughing:
ds lite و dsi و dsi xl چیی تو دست و بالت هست؟
playstation tv میتونی بیاری؟ چند بیاری؟

به سلامتی مبارکت باشه :love: من که با 30 سال سن مجردم هنوز :razz:
روزی 2 ساعت که زیاده :Cheesygrin: بیشتر از دو ساعت بچه ها محصل بیکار بازی میکنن :lol:
البته منم الان بیکارم اما پول کنسول خریدن ندارم

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
به احسان عزيز خودمون :D

دو ساعت خوبه ديگه بابا :D

احسان جان كنسول نميارم فقط ليميتد اديشن و استيل بوك ;)

خوبه حالا شناختی :clap:
برا یه متاهل و شاغل زیاده :Biggrin:
آها , بدنه کنسول چی میاری؟ بدنه شیشه ای wii میخوام

• Like
Reactions: esm nadaram

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
من که واقعا از گیم زده نشدم اون پست اول تاپیک هم یجورایی دروغ نوشتم :D:D ینی یبار تجربه کرده بودم این حالتو ، وقتی بود که تقریبا دو سه ماه هر روز ده ساعت بازی میکردم ، بعدش واقعا زده شدم ، اما بعد از یه مدت که برگشتم به زندگی (:D) دوباره علاقم برگشت ، بنظرم واسه هر کس دیگه ام وضعیت همینه ، اگه موقع زده شدن یه مدت بذارن کنار درست میشه ، وقتی کم بازی کنی بیشتر لذت میبری ... من الان هر هفته ای یبار یا دووبار فرصت میکنم سه چار ساعت بشینم پای کنسول ، ولی همونو خیلی لذت میبرم ازش ، در حالی که اون روزایی که ده ساعت بازی میکردم لذتی نبود و فقط یجور اعتیاد و وقت حروم کردن بود ،
ولی بهرحال من سر این حرف هستم که خوش بحال کسایی که کلا به بازی علاقه ندارن و وقت بیکاریشون رو صرف چیزای با ارزش تر میکنن ، نمیگم گیم هیچوقت با ارزش نیست ، بعضی مواقع تجربیاتی رو خلق میکنه که فیلم ، سریال یا هر گونه دیگه هنری نمیتونن بوجود بیارن ، اما با خودمون روراست باشیم ... اون وقتایی که صرف جمع کردن قطعات سفینه فضایی تو GTA V کردیم :D یا چن صد ساعت تو مالتی فلان بازی صرف تمرین و کیل گرفتن ... اینا تلف نشدن ؟ خداییش اگه منطقی باشیم جواب مثبته ...

• Like
Reactions: che-jaleb

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
من که واقعا از گیم زده نشدم اون پست اول تاپیک هم یجورایی دروغ نوشتم :D:D ینی یبار تجربه کرده بودم این حالتو ، وقتی بود که تقریبا دو سه ماه هر روز ده ساعت بازی میکردم ، بعدش واقعا زده شدم ، اما بعد از یه مدت که برگشتم به زندگی (:D) دوباره علاقم برگشت ، بنظرم واسه هر کس دیگه ام وضعیت همینه ، اگه موقع زده شدن یه مدت بذارن کنار درست میشه ، وقتی کم بازی کنی بیشتر لذت میبری ... من الان هر هفته ای یبار یا دووبار فرصت میکنم سه چار ساعت بشینم پای کنسول ، ولی همونو خیلی لذت میبرم ازش ، در حالی که اون روزایی که ده ساعت بازی میکردم لذتی نبود و فقط یجور اعتیاد و وقت حروم کردن بود ،
ولی بهرحال من سر این حرف هستم که خوش بحال کسایی که کلا به بازی علاقه ندارن و وقت بیکاریشون رو صرف چیزای با ارزش تر میکنن ، نمیگم گیم هیچوقت با ارزش نیست ، بعضی مواقع تجربیاتی رو خلق میکنه که فیلم ، سریال یا هر گونه دیگه هنری نمیتونن بوجود بیارن ، اما با خودمون روراست باشیم ... اون وقتایی که صرف جمع کردن قطعات سفینه فضایی تو GTA V کردیم :D یا چن صد ساعت تو مالتی فلان بازی صرف تمرین و کیل گرفتن ... اینا تلف نشدن ؟ خداییش اگه منطقی باشیم جواب مثبته ...

پس همه رو سر کار گذاشته بودی :cool1: حتی کارمند ها یه اداره هم کار مفیدشون 1 ساعت نیست تو چطوری روزی 10 ساعت بازی میکردی؟
سر کار نمیری - درس نداشتی و .........
احساس اسکول شدن خر فرض شدن میمون حساب شدن بهم دست داد :Unsure:

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
پس همه رو سر کار گذاشته بودی :cool1: حتی کارمند ها یه اداره هم کار مفیدشون 1 ساعت نیست تو چطوری روزی 10 ساعت بازی میکردی؟
سر کار نمیری - درس نداشتی و .........
احساس اسکول شدن خر فرض شدن میمون حساب شدن بهم دست داد :Unsure:

عزیز این یه موضوعی هست ک بعضیا دچارش میشن و تاپیک هم راجع به اونه ، مگه قرار بوده راجع ب من حرف بزنید که میگی خر فرض شدن:)) ، خیلی موارد دیگه دیده بودم توی Reddit و فروم های دیگه خارجی راجع به این قضیه ، گفتم اینجا ام مطرح کنم .

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
دلیل اصلیش تغییراته... شما یه دفعه از وسط سوپر ماریو بری تو یه گیم مثه کالاف دیوتی 1 واقعا اون گرافیکو ایناش برات جذابه و بازی خیلی چیزا داره، ولی الان بعده گذشت سالها ما دیگه اون جذابیت و از همه مهم تر تازگی رو تو بازی ها نمی بینیم ... الان کله فرقی که مثلا اساسینز جدید با قبلی کرده تو یه سری جزییات و محیط بازی... اون هیجانی که ما اون اوایل وقتی از دیوار می رفتیم بالا رو دیگه الان نمداریم چون برامون دیگه عادی شده...
یا مثلا بازی ها الان جدیدا اسون تر شدن و دیگه ان چنان به چالش نمی کشن ودمو و سطح بازیکن ها هم فرق می کنه... یا یه بازی باید اونقدر ساده باشه که همه بتونن بازی کنن و فلان کسک که پیر شده پای بازی براش عین اب خوردنه... یا انقدر یه بازی سخته که شما وقتی تو یه مرحله گیر کنی انقدر اعصابت خورد میشه که دیگه نمی خوای ادامه بدی...
یه مسیله دیگه هم اینکه شرکت های بازی سازی همشون دارن نسخه هایی رو ریلیز می کنن که کیفیت پایین تری از قبلی ها دارن... شما الان تو گوگل سرچ کن بهترین کالاف کدومه؟ اول میاد کالاف 4 ماله 10 ساله پیش... بعد بلک اپس ماله حدود 8 ساله پیش بعد کالاف 2 ماله شاید 15 ساله پیش... و اسمی اصلا از این سری های اخر اینفینیتی و ادونس و ریمسترد و بلک 3 و گوست و اینا نیست....
یه علت دیگه هم مطمینا بازی های مولتی پلیره... وقتی شما تو لن داری جلو کسی بازی می کنی که یه انسانه و هوش مصنوعی نیست و هم سطح شماست. اخر رانده و تک به تک باش افتادی یه صدا بدی می فهمه کجایی و برای رتبه اوردن داری بازی میکنی، مطمین باش به اندازه کل زندگی گیمینگت ادرنالین ترشح می کنی... بعد وقتی میای خونه می خوای سینگل پلیر کالاف رو بازی کنی می بینی می گه الان با این راکت لانچرایی که لاک می کنن رو طرف هلی کوپترو بنداز ... هلیه هم اصن نگات نمی کنه.... خداییش اون مرحله کالاف 4 که 2 تا اسنایپر بودیم باید اون یکی رو کول می گرفتی می بردی چه هیجانی داشت... تو بلک اپس 2 داشتیم همچین صحنه هایی؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر