خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
فیروز آبادی:
سال 97 اینترنت ملی میشود

دبیر شورای عالی فضای مجازی: تلگرام در هیچ کشوری پیام رسان غالبی نیست به جز ایران/ تلگرام به صورت رسمی اعلام کرد به عنوان یک سکوی اقتصادی استفاده خواهد شد.

روش تلگرام تضعیف پول ملی ایران است. با تولید پول در تلگرام چیزی در کشور خلق نخواهد شد.هر میزان پول تلگرام در کشور مصرف شود معادل آن پول از کشور خارج خواهد شد.

تلگرام در حال تبدیل به شرکت هرم مجازی است.

نمیتوانیم اجازه دهیم چنین پولی به کشور وارد شود.

تلگرام 50 میلیارد دلار ارز را از کشور خارج کرد. به این نتیجه رسیده ایم که باید پیام رسان بومی داشته باشیم.

تلگرام راهزن است.

( شما بخوانید تلگرام خر است :D )
چرا از بخش خصوصی ایران دعوت نکرده است که در بخش پول مجازی شرکت کند؟

رئیس جمهور گفتند کشور باید از انحصار پیام رسان های خارجی خارج شود. تلگرام هیچ وقت حاضر نشد در کشور نمایندگی بزند و با بخش خصوصی کار کند.

تلگرام میتوانست با تبلیغات هدف دار، با بخش خصوصی کسب و کار پر رونق راه بیاندازد.

مرجع تصمیم گیری مواردی مرتبط با فضای مجازی، سیاست گذاری ها و هماهنگی ها به عهده شورای عالی فضای مجازی است

اقتصاد بزرگی بر روی "تلگرام" شکل نگرفته است/ کسانی که کسب و کار مکمل آنها بر روی تلگرام است، ما دقت خواهیم کرد که با کمترین ضرر و زیان برای این کسب و کارهای باشد

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
چیجوری تلگرام 50 میلیارد دلار ارز از کشور خارج کرده؟ یکی توضیح بده من متوجه نمیشم!
بگو اگه تلگرام دست شما میوفتاد که اونم حجمی-شارژی میکردین!!!! ( ماهی 50 گیگ دانلود 10 تومن) - هر 5 دقیقه هم تبلیغات کانالای مختلف خودتون پاپ-آپ میشد گند میزد به چتا... از مانیتورینگ هم بگذریم .........
جالبه تا قبل از جریانات دی ماه مشکلی نبودا حالا یهو تلگرام راهزن و ارز خارج کن شده :D:D:D
ر-دم به اقتصاد کشوری که داره با یه مسنجر ب-ا میره =))=))
من حاضرم با دود پیامرسانی کنم از این مسنجرای مسخره و هدف دارشون مثل "سروش" و امثالهم استفاده نکنم.... :-&

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
چیجوری تلگرام 50 میلیارد دلار ارز از کشور خارج کرده؟ یکی توضیح بده من متوجه نمیشم!
بگو اگه تلگرام دست شما میوفتاد که اونم حجمی-شارژی میکردین!!!! ( ماهی 50 گیگ دانلود 10 تومن) - هر 5 دقیقه هم تبلیغات کانالای مختلف خودتون پاپ-آپ میشد گند میزد به چتا... از مانیتورینگ هم بگذریم .........
جالبه تا قبل از جریانات دی ماه مشکلی نبودا حالا یهو تلگرام راهزن و ارز خارج کن شده :D:D:D
ر-دم به اقتصاد کشوری که داره با یه مسنجر ب-ا میره =))=))
من حاضرم با دود پیامرسانی کنم از این مسنجرای مسخره و هدف دارشون مثل "سروش" و امثالهم استفاده نکنم.... :-&
حداقل میگفتن تومن یکم قابل باور باشه
اصلا 50 میلیاردم خارج کرده باشه حداقلش کلی شغل و موارد مشابه که برای کشور مفیده هم ایجاد کرده بهتر از کساییه که بیشتر از 50 میلیارد میدزدن

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
580
سلام دوستان
از این انحصار خبری نشد کی میخوان روی فیبر هم سرویس بدن یک دوهفته ای دیگه اینترنت طرح قدیمم تموم میشه و دیگه نمی خوام از مخابرات بگم

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
50 میلیارد دلار؟؟؟:))

نکته: تلگرام ایران و روسیه،... از ارز دیجیتالی گرام ممنوع کرده

چطور میخواد با ارز گرام اقتصاد ایران فلج کنه...!

حداقل از 4نفر هم مشاوره نمیگیرن بعد دروغی رو منتشر کنن در جهت تخریب تلگرام و اونا بَدن و ما خوبیم:D

پ ن :
[گفته می شود] پیام رسان سروش #هک شده و تمام اطلاعات کاربران افشا شده.
اطلاعات مدیران کانال های تاسیس شده و کانال خود سروش و دیگر کاربران منتشر شده است.

پ.ن: اینم آخر عاقبت #حمایت_از_کالای_ایرانی

zzz.jpg

سلام دوستان
از این انحصار خبری نشد کی میخوان روی فیبر هم سرویس بدن یک دوهفته ای دیگه اینترنت طرح قدیمم تموم میشه و دیگه نمی خوام از مخابرات بگم

فیبر نوری هم شکَری همچوadsl و مابقی !

توضیحات بیشتر با @malek911

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
نکته: تلگرام ایران و روسیه،... از ارز دیجیتالی گرام ممنوع کرده

چطور میخواد با ارز گرام اقتصاد ایران فلج کنه...!

حداقل از 4نفر هم مشاوره نمیگیرن بعد دروغی رو منتشر کنن در جهت تخریب تلگرام و اونا بَدن و ما خوبیم:D

پ ن :
[گفته می شود] پیام رسان سروش #هک شده و تمام اطلاعات کاربران افشا شده.
اطلاعات مدیران کانال های تاسیس شده و کانال خود سروش و دیگر کاربران منتشر شده است.

پ.ن: اینم آخر عاقبت #حمایت_از_کالای_ایرانی

View attachment 85968

فیبر نوری هم شکَری همچوadsl و مابقی !

توضیحات بیشتر با @malek911

سروش هک نشده
باگ داشته که تو اطلاعات ارسالی تلفن ثبت نامی مشخص هست
البته از نظر امنیتی نمی تونید تلگرام و سروش رو کلا با هم مقایسه کنید

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
سروش هک نشده
باگ داشته که تو اطلاعات ارسالی تلفن ثبت نامی مشخص هست
البته از نظر امنیتی نمی تونید تلگرام و سروش رو کلا با هم مقایسه کنید

اساتید صاحب فن داخلی که میگفتن 14برابر امن تر از تلگرام

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان:
⭕️پیام‌رسان‌های ایرانی ۱۴ برابر امن‌تر از تلگرام هستند

مؤمن‌نسب کارشناس فضای مجازی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مشکلی که به تازگی برای سروش مطرح شد، یکی از بحران‌های قدیمی تلگرام است ولی متأسفانه مرغ همسایه از نظر برخی، همیشه غاز است.

به‌خاطر باگ‌های نرم‌افزاری موجود، اطلاعات هر کسی که وارد تلگرام می‌شود، به راحتی هک شده و از راه دور قابل کنترل است.

برنامه‌نویسان تلگرام هنوز نتواسته‌اند مشکل لو رفتن شمارهٔ کاربران در تلگرام را حل کنند و بعید است به سادگی بتواند این باگ را رفع کنند.

حل این مشکل توسط سروش در کمتر از یک روز، نشان از توان بالای تخصصی تیم فنی و امنیتی پیام‌رسان‌های داخلی دارد.

تلگرام از نظر برنامه‌نویسی، عقب‌افتاده، کپی‌کار و ضعیف است. پیام‌رسان‌های ایرانی هم در لایهٔ اپلیکیشن و هم در لایه نت‌ورک بیش از ۱۴ برابر امن‌تر از تلگرام هستند.

• Like
Reactions: E_R_B

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,860
نام
malek
اساتید صاحب فن داخلی که میگفتن 14برابر امن تر از تلگرام

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان:
⭕️پیام‌رسان‌های ایرانی ۱۴ برابر امن‌تر از تلگرام هستند

مؤمن‌نسب کارشناس فضای مجازی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مشکلی که به تازگی برای سروش مطرح شد، یکی از بحران‌های قدیمی تلگرام است ولی متأسفانه مرغ همسایه از نظر برخی، همیشه غاز است.

به‌خاطر باگ‌های نرم‌افزاری موجود، اطلاعات هر کسی که وارد تلگرام می‌شود، به راحتی هک شده و از راه دور قابل کنترل است.

برنامه‌نویسان تلگرام هنوز نتواسته‌اند مشکل لو رفتن شمارهٔ کاربران در تلگرام را حل کنند و بعید است به سادگی بتواند این باگ را رفع کنند.

حل این مشکل توسط سروش در کمتر از یک روز، نشان از توان بالای تخصصی تیم فنی و امنیتی پیام‌رسان‌های داخلی دارد.

تلگرام از نظر برنامه‌نویسی، عقب‌افتاده، کپی‌کار و ضعیف است. پیام‌رسان‌های ایرانی هم در لایهٔ اپلیکیشن و هم در لایه نت‌ورک بیش از ۱۴ برابر امن‌تر از تلگرام هستند.
من موندم این 14 برابر رو از کجاشون دراوردن.مگه سیب زمینیه که وزنش کنی بگی 14 برابر امن تره

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
من موندم این 14 برابر رو از کجاشون دراوردن.مگه سیب زمینیه که وزنش کنی بگی 14 برابر امن تره

بنده با ابر کامپیوتر IBM که دیشب از پاساژ رضا خریدم حساب کتاب کردم 15برابر امنتره پیام رسان های داخلی این 14شاید ب نیابت از 14Maasoum باشه:D

================

پ ن : ب سبزه نیز آراسته شد

[اختصاصی] امنیتِ نداشته‌ی پیام‌رسان سروش؛ همه‌چیز قابل شنود است!

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
580
سلام دوستان
کسی هست ازین طرح های مخابرات که گذاشته گرفته باشه چجوری خوبه (محصوصا اونی که دورش خط کشیدم)و آیا واقعا شاتلند جزء داخلی حساب میشه چون شنیده بودم تو لیست هست ولی خارجی حساب می کنه طرحم داره تموم میشه خواستم بدونم خوبه یا صبر کنم ببینم آخرش این قضیه انحصار چی میشه
ممنون میشم یک راهنمای کلی بکنیم منو

Attachments

• Untitled.png
    Untitled.png
    89.3 KB · مشاهده: 45

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
سلام دوستان
کسی هست ازین طرح های مخابرات که گذاشته گرفته باشه چجوری خوبه (محصوصا اونی که دورش خط کشیدم)و آیا واقعا شاتلند جزء داخلی حساب میشه چون شنیده بودم تو لیست هست ولی خارجی حساب می کنه طرحم داره تموم میشه خواستم بدونم خوبه یا صبر کنم ببینم آخرش این قضیه انحصار چی میشه

این آپ تا 16مگ کاریکاتوری بیش نیست! همین طرح رو گرفته بودم حتی رو 2مگ هم فیکس نمیشد:/

به گوگل هم کانکت بشی خارجی محصوب میکنه

نمیدونم این بامبول هارو از کجا پیدا میکنن ترافیک داخلی و خارجی :/

• Like
Reactions: Nima84

Nima84

کاربر سایت
Jan 27, 2018
19
سلام دوستان
نه تنها شاتل لند بلکه دانلود از هیچ سایتی چه در لیست باشه و چه نباشه جز ترافیک داخلی محسوب نمیشه. ترافیک داخلی برای مشترکین مخابرات تقریبا هیچ استفاده ای نداره و تنها کاربردش گول زدن ملته که حجم ها رو بیشتر از اونچه که واقعا هست نشون بده.

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
580
نه تنها شاتل لند بلکه دانلود از هیچ سایتی چه در لیست باشه و چه نباشه جز ترافیک داخلی محسوب نمیشه. ترافیک داخلی برای مشترکین مخابرات تقریبا هیچ استفاده ای نداره و تنها کاربردش گول زدن ملته که حجم ها رو بیشتر از اونچه که واقعا هست نشون بده.
خوب پس به نظرتون چکار کنم یک یک ماه بگیرم خوبه تا ببینم اخرش چی میشه این انحصار خدا لعنتشون کنه

Nima84

کاربر سایت
Jan 27, 2018
19
خوب پس به نظرتون چکار کنم یک یک ماه بگیرم خوبه تا ببینم اخرش چی میشه این انحصار خدا لعنتشون کنه
بله فعلا چاره ای ندارید جز صبر.البته اگر در محدوده پوشش 4G قرار دارید و همچنین نیاز به دانلود با حجم بالا دارید پیشنهاد من بسته های شبانه 4G هست که برای دانلود بسیار کم هزینه و به صرفه هست. اینترنت 4G رو میتونید حتی در کنار ADSL هم استفاده کنید. از ADSl برای استفاده های روزمره و از 4G برای دانلودهای شبانه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر