چند سوال کلیدی در مورد Xbox one

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با سلام

چند تا سوال مختلف دارم:

۱-فروشگاهی مدعی هست که بازیهایی که روی هارد میریزه میشه آفلاین بازی کرد اما به شرط اینکه کنسول به اینترنت وصل نشه. با توجه به اینکه کنسول باید هر ۲۴ ساعت یکبار به اینترنت وصل بشه چطور چنین چیزی ممکنه؟

۲-اون عده ای که از طریق هک اکانت دیگران کنسولها رو کپی خور میکنن اگه من کنسول نو بخرم و هکش نکنم امکان داره که دیگران اکانت من رو هک کنن؟ اگه میتونن چه اتفاقی برای اکانت من و بازیهام و سیوهام میفته؟

۳-اگه من از طریق هک اکانت دیگران بازیهای روی هاردم رو اجرا کنم امکان داره که سیو بازیم بپره؟

۴-در صورت لو رفتن اکانتی که ازش استفاده میکنم مجازات مایکروسافت غیر فعال کردن بازیها و اکانت هست یا کلا بن کردن و بریک شدن کنسول؟

۵-اگه کنسول رو هک نکنم و بازی اصل بخرم آیا با اینترنت ۸ مگابیتی و خرید اشتراک لایو میشه آنلاین بازی کرد؟ منظورم اینه که آیا توی ایران گیمر آنلاین باز روی کنسول به اندازه کافی هست؟ اگه نیست مثلا پینگ با ترکیه چطوره؟

با تشکر

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
جواب کلی : نیازیست هر روز به اینترنت وصل بشید مگر اینکه بخواین آنلاین بازی کنید و سعی کنید از اکانت هکی استفاده نکنید که احتمال بن شدن کنسول رو میبره بالا از همان روش سنتی خودمون و تعویض بازی اقدام کنید تفاوت قیمتی هم با خرید هر یک عدد بازی در این اکانت ها نداره و ریسکشم صفره .

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
سخنم رو کوتاه کنم:

من میتونم برم توپخونه روی کنسولم ۱۰ تا بازی بریزم و ۶ ماه آفلاین بازی کنم و آنلاین نشم؟
شما ببر برات بازی بریزن
تا هر وقت خواستی بازی کن
زمانی هم که خواستی آنلاین بشو و به صورت قانونی بازی کن

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
سلام
کنسول من روی هوم هست و اگر به نت وصل بشم بازیها درون کنسول قفل میشن در حال حاضر هم برنامه ایی برای اجرا فیلم درون کنسول نصب نیست راهی هست که بشه افلاین برنامه برای تماشای فیلم نصب کرد؟

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
سلام
کنسول من روی هوم هست و اگر به نت وصل بشم بازیها درون کنسول قفل میشن در حال حاضر هم برنامه ایی برای اجرا فیلم درون کنسول نصب نیست راهی هست که بشه افلاین برنامه برای تماشای فیلم نصب کرد؟
راهی به جز آنلاین شدن و دانلود مدیا پلیر و یا وی ال سی نیست

• Like
Reactions: saw8

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر