Forza Motorsport 7

بازی امروز در طول کنفرانس e3 شرکت مایکروسافت رونمایی شد.
این عنوان بر روی کنسول Xbox One X به صورت 4K و 60 فریم اجرا خواهد شد.
بازی دارای آب و هوای داینامیکه بوده و از بیش 700 ماشین بهره می‌برد.
اطلاعات بیشتر، به زودی.....

پ.ن: به نظر میرسه بازی مورد بی مهری دوستان قرار گرفته کلا.
پ.ن ۲: فکر کنم این شماره میتونه آخرین شماره این سری باشه. چون واقعا چیزی نمی مونه که بهش اضافه کنن.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
سلام.
من دمو بازی کردم. نظر شخصی من اینه که بازی از هر لحاظ بی‌نقص و عالی و حتی فیزیک بازی هم دچار تغییراتی شده که این خیلی خوبه. تغییرات آب و هوایی هم فوق العاده کار شده و مثلا اول بارون کم میباره و به همون نسبت روی ماشین هم آب کم‌تری ریخته میشه اما با شدت گرفتن بارون، ماشین هم به شدت خیس میشه و کاملا تغییر میکنه.
تنها ضعف بازی خلوت و خالی بودن پیست های بازی و به جز اون همه چیز عالی کار شده.
پ.ن: لطفا یکی از دوستان پست اول این تاپیک اپدیت کنه چون من به خاطر مشلغله‌هایی که دارم دیگه نمی‌تونم این تاپیک آپدیت کنم.

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
488
نام
اقبال
پک ۱۰ عددی ماشین های سری Fate of the Furious

1966 Chevrolet Corvette The Fate of the Furious Edition
1968 Dodge Charger The Fate of the Furious Edition
2015 Jaguar F-TYPE R Coupe The Fate of the Furious Edition
1971 Plymouth GTX The Fate of the Furious Edition
2016 Subaru WRX STI The Fate of the Furious Edition
2018 Dodge Demon The Fate of the Furious Edition
1951 Chevrolet Fleetline Special The Fate of the Furious Edition
2015 Mercedes-AMG GT S The Fate of the Furious Edition
2013 Subaru BRZ The Fate of the Furious Edition
2014 Local Motors Rally Fighter The Fate of the Furious Edition

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
مثل این که یک بخشی Turn 10 به بازی اصافه کرده بنام جام حذفی یا Drive cup که gamespot هم ازش تعریف کرده یکجور بخش کمپین هست که ۳۰ تا ۴۰ ساعتم گیم پلی داره با انواع ماشین ها
حالا امسال که پورشه برگشته یکسری ناراحتن چرا تویوتا نیست تو بازی و بازی های دیگه و گیم اسپات یکم از بارگذاری زمان ماشین ها تو گاراژ گلایه کرده و گفته شروع بازی هم با دو ثانیه تاخیر که میتونه برطرف بشه

• Like
Reactions: Cj_sa

pixxy

کاربر سایت
Nov 25, 2008
67
نام
Seyed Mohsen
سلام دوستان. من بازی رو بصورت فیزیکی تهیه کردم. تقریباً 45 گیگ فضای نصب برد. بعضی از عناصر بازی هنوز باز نیست. آیا این مربوط میشه به اون پنجاه شصت گیگی که شایع شده باید خودمون دانلود کنیم؟ و آیا این اجباریه؟ یعنی نمیشه با بالا بردن لول راننده و به اتمام رساندن مراحل، باز شه؟

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
سلام دوستان. من بازی رو بصورت فیزیکی تهیه کردم. تقریباً 45 گیگ فضای نصب برد. بعضی از عناصر بازی هنوز باز نیست. آیا این مربوط میشه به اون پنجاه شصت گیگی که شایع شده باید خودمون دانلود کنیم؟ و آیا این اجباریه؟ یعنی نمیشه با بالا بردن لول راننده و به اتمام رساندن مراحل، باز شه؟
یه سری چیزا که باید دانلود کنی حتما
به غیر از اون ماشینای کلاس های بالا و یه سری چیزای دیگه باید بازی کنین تا ازاد بشه تا اونجایی که اطلاع دارم
خودم هنوز بازی نکردم

pixxy

کاربر سایت
Nov 25, 2008
67
نام
Seyed Mohsen
یه پیست بود تو فورزا 3 رو XBOX360 به اسم Maple، خیلی باهاش حال میکردم. رنگ نارنجی قرمز درختاش غوغایی بود. حالا تو این فورزا برگشته. یعنی بارون هم که بیاد را به را وا میستم عکس میگیرم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر