The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
دوستان عزیز لینکی چیزی جایی هست بشه داستان نسخه اول رو بخونیم؟ :D شنیدم خیلی خیلی داستان دو نسخه بهم ربط داره و راسیاتش قلب و مغزم به بازی کردن شماره اول نمیکشه :D

لطف کنید ممنون میشم :D

• Like
Reactions: AMIRXBOX1

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
تولد یک سالگی بازی مبارک
IMG_20181001_195922_925.jpg

و 4 سالگی عنوان اول مبارک

IMG_20181001_195349_614.jpg

پ.ن : از استاد میکامی ( کینگ صنعت گیم) که با امکانات محدود همچین ip را خلق کرد نهایت تشکر را دارم:x:x:x:x.یک ip دیگه خلق کنه ان بنده خدایی را که بهش میگن پدر صنعت گیم را پشت سر میگذاره از لحاظ تعداد ip:)):)):)):)):))

کنترل بازی خیلی رو مخه ..
شماره ۱ هم به خاطر همین همون اوایل بازی ولش کردم .

همون بهتر که ولش کنی!:)>-:)>-

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
همون بهتر که ولش کنی!
قبلش باید از شما اجازه میگرفتم ؟یا اینکه شما بازی رو ساختی؟
.
.
اتفاقا این نسخه دارم بازی میکنم .
بازی داستا خیلی خوبی داره جو و اتمسفرش هم عالیه تنها مشکلش کنترل بازیه .

آخرین ویرایش:
  • Like

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
دوستان عزیز لینکی چیزی جایی هست بشه داستان نسخه اول رو بخونیم؟ :D شنیدم خیلی خیلی داستان دو نسخه بهم ربط داره و راسیاتش قلب و مغزم به بازی کردن شماره اول نمیکشه :D

لطف کنید ممنون میشم :D
من خودم همیشه میرم پیج wikia بازی ها رو میخونم.
http://theevilwithin.wikia.com/wiki/The_Evil_W
ithin

قسمت دوم بیشتر درمورد خود سباستین و یک موضوعیه که در گذشته براش اتفاق افتاده و شاید بشه گفت ربطی به داستان اصلی قسمت اول نداشته باشه اما بهش اشاره میشه مخصوصا اخر بازی اول که فهمیدنش بنظرم لازمه. ( تصحیح کنم : dlc بازی اول منظورمه )
نمیدونم تو این لینکی که بهت دادم چقدر درمورد سرگذشت دختر و همسر سباستین گفته ولی درکل اینو داشته باش که تو قسمت اول دختر سباستین تو اتش سوزی مرده و همسرش درجریان تحقیقات سر این موضوع گم میشه!
درضمن سایت های فارسی هم هستند که داستان قسمت اول رو شرح دادند. ( سرچ کنی راحت میاد )
بازی داستا خیلی خوبی داره جو و اتمسفرش هم عالیه تنها مشکلش کنترل بازیه .
قبول دارم کنترل بازی زیاد جالب نیست ولی درکل حیفه تمومش نکنی. تو این نسل بنظرم توی سبک خودش جزء خوباست.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
قبول دارم کنترل بازی زیاد جالب نیست ولی درکل حیفه تمومش نکنی. تو این نسل بنظرم توی سبک خودش جزء خوباست.
دقیقا همینطوره .
هر چی جلوتر هم میری جذابترم میشه . من با داستانش خیلی دارم حال میکنم

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
به شدت جای خالی یه چندتا DLC برای نسخه دوم و در نهایت اومدن یه نسخه Goty لا اقل یا یک ادیشن که نسخه اول و نسخه دوم توش باشن حس میشه ‌. پارسال رفتم بازی رو ولی توقع داشتم یه dlc چیزی هم تا امسال بدن که متاسفانه خبری نیست .
وقتی که ۲۱ مهر شد واقعا حسرت خوردم که بهانه ای نیست که بازی رو دوباره برم (هر چند فکر اینم که روی سخترین درجه سختی بعدا برم !)

ARTHUR WESKER

کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
به شدت جای خالی یه چندتا DLC برای نسخه دوم و در نهایت اومدن یه نسخه Goty لا اقل یا یک ادیشن که نسخه اول و نسخه دوم توش باشن حس میشه ‌. پارسال رفتم بازی رو ولی توقع داشتم یه dlc چیزی هم تا امسال بدن که متاسفانه خبری نیست .
وقتی که ۲۱ مهر شد واقعا حسرت خوردم که بهانه ای نیست که بازی رو دوباره برم (هر چند فکر اینم که روی سخترین درجه سختی بعدا برم !)

دیگه هم خبری نمیشه.کلا اویل ویتین به نظرم فعلا پروندش بسته شد.بازی بعدی یک ip جدید هست.با توجه به علاقه کینگ میکامی و صحبتش در دو مقطع زمانی عنوان بعدی یک بازی ترسناک (احتمالا پیور هارور) اول شخص هست.

اینجا.مال سال قبل هست

IGN: Mikami-San - are you still as driven to explore new avenues in the horror genre as you were when you decided to bring ‘survival horror back’ in 2014? You are, after all, still known as the godfather of the genre.

SM: If I ever get an idea that truly frightens me, I’d like to turn it into a pure horror game.

و اینجا

Gamereactor UK

این هم لیست جالبیه

2. The Evil Within

The Evil Within is the brainchild of Resident Evil 4 creator Shinji Mikami, and his influence shows. The gameplay between the two games is extremely similar, but with one key difference: The Evil Within is much, much scarier. The game follows Detective Sebastian Castellanos as he responds to an emergency call from Beacon Mental Hospital. From there, you’ll have to use stealth and the scarce supplies and ammunition at your disposal to navigate a truly disturbing gauntlet of psychological horrors. Resident Evil 4 looks positively tame compared to what The Evil Within has in store.

10 most terrifying survival horror games

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
ایکاش بازیهای ترسناک فقط و فقط با یه درجه سختی عرضه میشدن تا سازنده بتونه دقیقا همون حس و حالی که میخواهد رو به پلیر القا کنه......واقعا بنظرم اویل ویتن اصلا نیازی به درجه سختی آسون نداشت و باید کلا کلاسیک مود بود فقط با این تفاوت که مثل اویل 7 برای سیو باید یه سری نوار پیدا میکردی نه فقط 7تا سیو!!!

من رسیدم به باس آخر رو کلاسیک مود ولی واقعا دیگه مخم نمیکشه هی بمیرم باز دوبار 2تا منطقه پاکسازی کنم و نیمچه باس بزنم تا برسم به باس آخر!!!:D
بنظرتون همینو ادامه بدم یا برگردم مرحله 14 تا 16 یه کله برم بعد اونجا سیو کنم!؟

• Like

ARTHUR WESKER

کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
مثل اینکه از فن ارت خیلی راضی نبودید!:rage:البته خودم هم خیلی راضی نبودم!:laughing::laughing: این رفیق ما @FUTURE خوشش نیومد:smiley::laughing:

الان با دو تا تصویر دیگه نابودتون میکنم:laughing::)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

148daa18cbcf09e6068ec2649e60af10.jpg

images.jpg

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
مثل اینکه از فن ارت خیلی راضی نبودید!:rage:البته خودم هم خیلی راضی نبودم!:laughing::laughing: این رفیق ما @FUTURE خوشش نیومد:smiley::laughing:

الان با دو تا تصویر دیگه نابودتون میکنم:laughing::)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

View attachment 97648

حالا شد :D
اصلا این لباس کلاه‌دارش رو نپوشه ابهتش زیر سوال میره :D
خاک تو سر بتزدا و میکامی :D این DLC لعنتی چی شد پس...این همه سوال توی نسخه دوم بدون پاسخ موند...اصلا نبودِ جوزف رو که آخرش خودشون در موردش صحبت کردن و گفتن که به وقتش قراره در موردش بگیم...واسه سرنوشت اون یارو که میخواست از استم خارج بشه و 25 درصد شانس زنده موندن داشت هم خیلی کنجکاوم.
واسه اواسط 2019 یه DLC خفن بدن عالی میشه...بعد از RE2 میریم سراغش...امسال که از نظر Survival Horror افتضاح بود.

ARTHUR WESKER

کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
حالا شد :D
اصلا این لباس کلاه‌دارش رو نپوشه ابهتش زیر سوال میره :D
خاک تو سر بتزدا و میکامی :D این DLC لعنتی چی شد پس...این همه سوال توی نسخه دوم بدون پاسخ موند...اصلا نبودِ جوزف رو که آخرش خودشون در موردش صحبت کردن و گفتن که به وقتش قراره در موردش بگیم...واسه سرنوشت اون یارو که میخواست از استم خارج بشه و 25 درصد شانس زنده موندن داشت هم خیلی کنجکاوم.
واسه اواسط 2019 یه DLC خفن بدن عالی میشه...بعد از RE2 میریم سراغش...امسال که از نظر Survival Horror افتضاح بود.

چرا خاک تو سر #کینگ میکامی?!چی شده مگه?:D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
چرا خاک تو سر #کینگ میکامی?!چی شده مگه?:D
یکمی به اون تیمش باید تکون بده...یه DLC مگه چقدر کار داره آخه :D
اگه هم بیخیال DLC شده باشن لعنت بهشون واقعا...نمیشه که اینهمه توی بازی بهش اشاره کرد بعد کلا بیخیالش شد.

• Like

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
یکمی به اون تیمش باید تکون بده...یه DLC مگه چقدر کار داره آخه :D
اگه هم بیخیال DLC شده باشن لعنت بهشون واقعا...نمیشه که اینهمه توی بازی بهش اشاره کرد بعد کلا بیخیالش شد.
میکامی بی تقصیره در این مورد ، از استودیویی مثل Tango نمیشه انتظار داشت مستقل عمل کنه یا نظراتش خیلی به مزاج کمپانی مورد علاقت :D خوش بیاد ، با همه ی اینها خاک توی سرش کنن باید برگرده کپکام اینجا مکان ایده های میکامی نیست این یک (الان خاطرش عزیز شده توی کپکام)، دوم هم بازم خاک تو سرش کنن :D کارگردانی رو گذاشته کنار . سوم هم ایده ی سوسک رو بیاد با RE ENGINE بسازه حالشو ببریم

• Like

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
بعد این همه مدت انتظار dlc دارین واقعا؟o_0
من فقط امیدوارم نسخه سومی در کار باشه. صدا پیشه های نسخه اول برگردن! بازی خطی شه .هر چقدر با نسخه اول و dlcهاش حال کردم نسخه دوم رو اصلا دوست نداشتم. شماره اول با همه ابهامات تو داستان و مشکلاتش خیلی خیلی شاخ تر از نسخه دوم بود.
نسخه دوم بیشتر شبیه یه رفع تکلیف بود. حرف جدیدی برا گفتن نسب به نسخه قبلی نداشت.
چند وقت پیش داشتم مقایسه صدا پیشه های نسخه یکو دو رو میدیدم فهمیدم چقدر نسخه دوم تو این زمینه خراب کرد .
خلاصه حرف زیاده ولی امیدوارم این سری رو به گند نکشن

• Like
Reactions: Vesemir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر