Life Is Strange : Before the Storm

z99o_dims.jpg

سازنده: Deck 9 Games
ناشر: Square Enix
Platforms : PS4 , X1 , PC
تاریخ عرضه:
اپیزود اول : 31August 2017
ایپزود دوم : 19October 2017

بعد از موفقیت بازی Life Is Strange در سال 2015 و استقبال گیمرها از بازی ، درخواست های زیادی برای ادامه و یا روایت قضایای پیش از آمدن مکس (شخصیت اصلی نسخه ی اول) به Arcadia Bay مطرح شد.
هرچند LIS2 همان زمان تایید لفظی شد ، اما چندی پیش لیک هایی در رابطه با داستان گذشته به روی اینترنت رفت.

Before the Storm داستان کلوئی و ریچل را قبل سه سال از بازگشت مکس به شهر روایت میکند. هرچند پایان داستان برای آن هایی که LIS را بازی کرده اند مشخص است، اما روابط کاراکترها و احساساتی که در بازی وجود دارد ، تجربه ای جدید را رقم خواهد زد.
در BtS ما در نقش کلوئی بازی میکنیم، و خبری از کنترل زمان نیست! پس هیچ کدام از انتخاب های ما قابل برگشت نیست!

این عنوان در 3 ایپزود منتشر خواهد شد و توسط استودیو Deck 9 Games ساخته میشود.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
شماها حال الان منو درک میکنین:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
خیلی صبر کردم تا هم بازی کامل بشه و هم دیسکش بیاد(لایف قبلی رو نتونستم دیسکشو گیر بیارم لعنتییییییییییییی)
فردا گیم پلی ایران میارتش و من ب وصال یار میرسم(اگه قیمتش فضایی نباشه!)
هم آرت بوک داره هم ساندترک های بازی. دیگه صبر کردن برام شدیدا ناممکن شده!
نسخه وانش رو هم میخوام که از شانسم گیم پلی میارتش....
آقا شدید انتظار سخته:D:D:D:D:D:D بهم دلداری بدید:D
پ.ن:اگه از نظرتون چرت و پرت نوشتم دیگه به بزرگی خودتون ببخشید! هنگ کردم انقد منتظر این موندم! لایف خونم کم شده:D
اون وسطا اگر لیمیتد ادیشن شماره اول رو یافتی حتما منم در جریان بزار:-"

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
به جرعت میتونم بگم تاثیری که اپیزود بونس روی من گذاشت از هر دو قسمت بازی بیشتر بود واقعا یه شاهکار به تمام معنا ساخته بودن =((=((:x:x
به قول عادل کیروشی پور تمام بدن من داره میلرزه :)):)):))

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
بالاخره این بازیو خریدمش. بالاخره! خدا بهمون ی عمری بده تا زمانی ک برسم شهرمون و بتونم بازیش کنم.

Attachments

• IMG_20180320_155831.jpg
    IMG_20180320_155831.jpg
    56.9 KB · مشاهده: 19
  • IMG_20180320_222032.jpg
    IMG_20180320_222032.jpg
    67.1 KB · مشاهده: 15
  • IMG_20180320_160210.jpg
    IMG_20180320_160210.jpg
    54 KB · مشاهده: 16

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ظاهرا لایف بازی سنتر اومده پایین :ar!

liic_dy5wuwmxcaan0tv.jpg

پ.ن : اگه یادتون باشه تو قسمت چهارم فصل یکم بازی کلویی توی اون اون دنیای کذایی جایگزین از مکس میخواد که براش فیلم Blade Runner رو روی دستگاه پخش بزاره میگه عاشق این فیلم ـه و نسخه ی Director's cut رو دوست داره :ar!

آخرین ویرایش:

ajabz

کاربر سایت
Jan 30, 2014
123
من چند دقیقه پیش بازی رو تموم کردم و
از اون موقعی که با ریچل پریدیم تو قطار غصه م گرفته بود که چرا باید اون بلا تو قسمت اول بازی سرش بیاد،یعنی به حدی که اصلا خیلی از جاها داستان یادم میرفت فقط اون کشته شده ریچل میومد تو ذهنم.حالا ایشالا قسمتای بعدی هم بسازن اون مکس با بیلبیلکش یه کاری کنه ریچل برگرده.من خودم با شخصیت ریچل بیشتر از مکس حال کردم واقعا.
فقط آدم نمیدونه اگه نسخه پسرونه ش رو هم بسازن اینجوری قشنگ در میاد یا نه؟:-?
کسایی که بازی نکردن من واقعا پیشنهاد میکنم اگه مشکلی تو زبان ندارن حتما تجربه کنن.از معدود بازیایی که بدون گرافیک و اکشن و جنگولک بازیای دیگه فقط با داستان و تم و موسیقی قشنگش جذابه.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
داشتم به این فک میکردم که سازندگان بازی واقعا چقدر بی رحم ـن! اینقدر انتخاب سخت که تهش همه به یـ پایان تلخ منتهی میشه که یـ جورایی امضای بازی شده این مورد ! دیگه بی رحم تر از پایان شماره اول بی رحم تر از سرنوشت کاراکترا و اون سکانس پایانیه Before the Storm یا بی رحم تر از پایان غم انگیز اپیزود Farewell که قرار بود خیر سرمون اخرین روز باقی مونده واسه موندن کنار مکس و کلویی رو با شادی و خوشحالی به اتمام برسونیم ولی به غمنگیز ترین وجه ممکن تموم شد :(( انصافا که چقدر بیرحمن سازندگان این بازی نا سلامتی قرار بود اخرین اپیزود بازی تبدیل بشه یـ خاطره خوب واسه کلویی و مکس ولی لامصب انگاری پایان خوش برا این بازی معنی نداره (استریمری رو ندیدم که اشکش سر این بازی در نیومده باش ـه) به طور کلی تراژدی تراژدی تراژدی به احتمال زیاد بازم تراژدی ....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اینم از جناب کوری بارلوگ :x
دیگه شک و شبهه ای نباید باقی مونده باشه
View attachment 85718
=D>
البته شک و شبهه هم وجود نداشت اگه ی سر میومدی کامیونیتی بازی رو نگاه میکردی میفهمیدی هنوز بعد سه سال یک ذره هم فعالیتش کم نشده و خیلی سخته نادید گرفتنش در کل بزن بر بدن که پشیمون نمیشی :D

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر