Life Is Strange : Before the Storm

z99o_dims.jpg

سازنده: Deck 9 Games
ناشر: Square Enix
Platforms : PS4 , X1 , PC
تاریخ عرضه:
اپیزود اول : 31August 2017
ایپزود دوم : 19October 2017

بعد از موفقیت بازی Life Is Strange در سال 2015 و استقبال گیمرها از بازی ، درخواست های زیادی برای ادامه و یا روایت قضایای پیش از آمدن مکس (شخصیت اصلی نسخه ی اول) به Arcadia Bay مطرح شد.
هرچند LIS2 همان زمان تایید لفظی شد ، اما چندی پیش لیک هایی در رابطه با داستان گذشته به روی اینترنت رفت.

Before the Storm داستان کلوئی و ریچل را قبل سه سال از بازگشت مکس به شهر روایت میکند. هرچند پایان داستان برای آن هایی که LIS را بازی کرده اند مشخص است، اما روابط کاراکترها و احساساتی که در بازی وجود دارد ، تجربه ای جدید را رقم خواهد زد.
در BtS ما در نقش کلوئی بازی میکنیم، و خبری از کنترل زمان نیست! پس هیچ کدام از انتخاب های ما قابل برگشت نیست!

این عنوان در 3 ایپزود منتشر خواهد شد و توسط استودیو Deck 9 Games ساخته میشود.

آخرین ویرایش:

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
سلام یه سوال راجب life is strange دارم نخواستم اون تاپیکو الکی بیارم بالا

من تو اپیزود 4 بازیم اونجایی که میری تو ساحل و باید با فرانک حرف بزنی من زدم کشتمش بعدم الان رفتم تو خونه کلویی
بعد خواستم برگردم نجاتش بدم ریلود لست چکپوینتو زدم ولی باز از خونه کلویی اومد
یه سوالم اینه که تاثیر رو پایان بازی خیلی زیاده؟
بعد سوال اصلیم اینه که الان تو انتخاب اپیزودا برم و اون قسمت ساحلو انتخاب کنم انتخاب های قبلیم از بین میره ینی انگار کلا دارم از اول بازی میکنم یا اینکه فقط رو همون بخش تاثیر می زاره و از ادامش بازی می کنم؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
سلام یه سوال راجب life is strange دارم نخواستم اون تاپیکو الکی بیارم بالا

من تو اپیزود 4 بازیم اونجایی که میری تو ساحل و باید با فرانک حرف بزنی من زدم کشتمش بعدم الان رفتم تو خونه کلویی
بعد خواستم برگردم نجاتش بدم ریلود لست چکپوینتو زدم ولی باز از خونه کلویی اومد
یه سوالم اینه که تاثیر رو پایان بازی خیلی زیاده؟
بعد سوال اصلیم اینه که الان تو انتخاب اپیزودا برم و اون قسمت ساحلو انتخاب کنم انتخاب های قبلیم از بین میره ینی انگار کلا دارم از اول بازی میکنم یا اینکه فقط رو همون بخش تاثیر می زاره و از ادامش بازی می کنم؟
روی پایان بازی تاثیر نداره فقط یک سری صحنه که تو لحظات پایانی بازی با فرانک میگزرونی دیگه وجود نداره چون مرده
اون قسمت انتخاب چپتر ها حالت کالکت مود (جمع اوری) بازیه واسه اینکه فقط تروفی ها رو باز کنی

• Like
Reactions: m&g7

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
خوب Farewell منتشر شد به یـ تریلر هم دادن که پیشنهاد میکنم نبینید چون خودمم هنوز ندیدم این همه بی خبری اینم روش بگیرید بازی کنید حالش بیشتره ....

• Like
Reactions: Akiba

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
631
Farewell هم تموم شد، خیلی کوتاه بود و فقط حدود یک ساعت و نیم طول کشید ولی! همچین جاییه که به درستی قضیه کیفیت مهمتر از کمیته پی میبریم! از کش دادن تقریباً خبری نیس و اکثر زمان یک ساعت و نیم لازم و "شیرینه!" کل World Building و شخصیت پردازی و پیش زمینه شخصیت هایی که توی این دو فصل باهاشون آشنا شدیم همینجا خودشون رو نشون میدن، تمام اینا رو جمع کردن و مچاله کردن و یه عصاره ازش گرفتن و نتیجش شده Farewell! حالا که واقعاً داستان Max و Chloe و Arcadia Bay و Arc داستان زندگی Chloe هم تموم شد باید برگشت و به این شخصیت ها و دنیایی که Dontnod و Decknine ساختن احسنت گفت. با تموم شدن BTS هم از نظر من لیست بهترین اپیزودها به این ترتیبن:

1-اپیزود دو

2-Farewell

3- اپیزود اول

و با اختلاف ...

4- اپیزود سه

حالا نظر من در مورد خود اپیزود:
کل هدف این قسمت نشون دادن زندگی و اخلاق متفاوت کلویی قبل از همه ی اتفاقاتیه که در آینده می افته که بهتر از این فکر نمیکنم قابل انجام بود. چون دوباره به جای کلویی داریم با مکس بازی می کنیم موسیقی ها دوباره به حالت Lis مانند(!) برگشتن و دوباره نشون دهنده آرامش بخش بودن محیط و افکار مکس ان. این اپیزود هم از نظر من صددرصد یکی از بهترین اپیزود هاست، که به خاطر دیالوگ های بی نقصیه که این اپیزود داره، تقریباً همه چی به جاست، و بهش َصداپیشگی Ashly Burch و Hanna Telle هم اضافه کنید تا من و فکر میکنم اکثراً از این اپیزود راضی باشن.
در ضمن، دفترچه Textbook Adventure ای که ساخته بودن هم عالی بود!

This action won't have any consequences!
پس فکر تصمیمات سخت هم نباشید و فقط بشینید این اپیزود رو برید و لذت ببرید!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
@miladdej
دیالوگ هایی که نوشته بودن واقعا عالی بود نمیدونم چجوری این بخش Farewell رو توصیف کنم یـ اپیزود یک ساعتی به بهترین شکل ممکن جمع بندی میشه . در مورد ترتیب بندی اپیزود ها هم منم همینجوری فک میکنم. کلا Farewell قرار بود از همون اول یـ اپیزود احساسی و کوتاه باشه با کلی از خاطره هایی که از اینده این دو تا کاراکتر داشتیم تیم سازند هم مثل همیشه با ریزه کاریاش توی اجرا تونسته بود با همه سادگی این اپیزودش یـ چیز تاثیر گزار بسازه .....

یـ چیزی رو دقت کردی ؟ با اینکه دقیقا اتفاقات این اپیزود تو همون روزی که مکس بر میگرده تا از مرگ پدر کلویی جلوگیری کنه اتفاق افتاده بود ولی کلویی و مکس جفتشون بزرگتر به نطر میرسند و لباس هاشون هم فرق داره در ضمن کلویی چیزی در مورد رفتن پدرش به بیرون نمیگه همه این کارا کردن که تهش سورپرایز کنن به نظرم ....

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
گفتنی ها رو دو دوست عزیزمون گفتند واقعا حرفی باقی نمیمونه ولی این اپیزود کوتاه خیلی سنگین بود واقعا سنگین، این حجم از احساسات تو یک بازی ویدیویی واقعا غیرقابل وصف هست

دیگه کم کم باید کوچ کنیم بریم تاپیک فصل دوم ولی بدون مکس و کلوئی ضدحاله :(

یک نظرسنجی هم بین کلوئی و مکس، اینجا و یا اونجا هم باشه بد نیست ببینیم کلوئی محبوب تر هست و یا مکس :D

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
همون ۱ ساعتی که اپیزود Fairwell طول کشید برام خیلی بیشتر از کل سری BTS ارزش داشت. همون موسیقی‌های زیبای Lis (بلعکس ساندترک‌های متال و راک BTS) تو این اپیزود هم حس میشد. دلم برای صدای دلنشین هنا تله هم خیلی تنگ شده بود. مطمئنا چند بار دیگه‌ام تمومش میکنم و ترغیب شدم که سیزن اول رو هم باز تجربه کنم.

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
شماها حال الان منو درک میکنین:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
خیلی صبر کردم تا هم بازی کامل بشه و هم دیسکش بیاد(لایف قبلی رو نتونستم دیسکشو گیر بیارم لعنتییییییییییییی)
فردا گیم پلی ایران میارتش و من ب وصال یار میرسم(اگه قیمتش فضایی نباشه!)
هم آرت بوک داره هم ساندترک های بازی. دیگه صبر کردن برام شدیدا ناممکن شده!
نسخه وانش رو هم میخوام که از شانسم گیم پلی میارتش....
آقا شدید انتظار سخته:D:D:D:D:D:D بهم دلداری بدید:D
پ.ن:اگه از نظرتون چرت و پرت نوشتم دیگه به بزرگی خودتون ببخشید! هنگ کردم انقد منتظر این موندم! لایف خونم کم شده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر